Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ја се искрено надам да је ово за Прлаиновића тачно и ако Бог да да доведемо некако и Филиповића па да јуришамо поново на кров европе !
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
U vaterpolu je tesko naci novi klub i igraci moraju da pristanu na prvu ponudu koja stigne jer nemaju vremena da cekaju.

Drugo, kao i u kosarci, ne mogu svi da predju u Partizan i mi nemamo otvoren roster za 37 igraca niti mozemo toliko da ih placamo. Siguran sam da nasa uprava dovodi prava pojacanja, a otpatke cemo ostaviti njima.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Sa Gocićem još nisu završili. Tačnije postoji interesovanje, ali pitanje je šta će biti. On bi da ostane u Solnoku. Sigurnija je para tamo.

I stvarno nema svrhe pričati ko će gde dok se ne završe OI. Čak i da se zavši sa nekim igračem sumnjam da će neko izaći u javnost sa tim (osim glupih cigana:D)
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Pa ono ko zna mozda im i uzmemo nekog od tih kao sto su zavrsili..Ako je data samo rec to moze da se preobrati, a ako je nesto potpisano onda nista:)Ali mi vec imamo odlican tim, Soro,Radovic sada je vreme i za Mandica da pokaze sav svoj potencijal..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Mitrovic isto igra vrlo dobro . Imam osecaj da ce da eksplodira ove sezone . Mi imamo respektabilan tim jos samo da dodamo upgrade u vidu ovih zvezda u nasoj reprezentaciji .
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Знате људи ко би још био велико,можда и највеће појачање за следећу сезону?Ми,навијачи!Чак и да не направимо неки дрим тим,да одиграмо ову сезону са младим,талентованим играчима,то би могли да надоместимо ми,са подршком.Прошле сезоне та подршка је изостала,заказали смо кад смо били најпотребнији,у финалу купа,у финалу првенства,на неким битним утакмицама ЕЛ....Због подела и осталих глупости подршка тиму је спала на 100-тинак симпатизера,мислите о томе.Џабе би било да нам и дођу све те звезде,ако би играли пред празним трибинама....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kakve su sanse da Vujasinovic odigra jos godinu dana?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Druže, Vujasinović je trener, ako nisi u toku baš. :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Na funkciju player-coach sam i mislio...trebalo bi probati...par minuta kada zatreba nije na odmet
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Dosta ekipa je odustalo od LS u vaterpolu, sa ovom ekipom i nadam se Ficom, Vanjom i Andrijom mogli bi do osme titule sampiona Evrope!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Samo jednog od ove trojice kada bi doveli bilo bi super, tesko da mozemo dvojicu da dovedemo a kamoli svu trojicu ...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Otkud uopste Vanja u toj prici? On bi nam svakako bio najbolje pojacanje,jos ako bi i Prlainovica privoleli,gde bi nam kraj bio
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sad mi drug prica kako je Prlainovic potpisao za gurbete, ne znam koliko je tacna informacija... :/
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
ja sam to i očekivala... mada sam se nadala da neće...

Valjda će i kod nas neko... evo prođe Olimpijada...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kako sad odjednom kod njih a Stoxan bio najavio kako je on vec 99% kod nas :(
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma i mene je iznenadilo. Zato sam i napisao da je pitanje koliko je tacna informacija. Ne bih jos nista uzimao zdravo za gotovo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja se iskreno nadam da nije tacna i da ce doci kod nas kako je Stoxan najavio, videcemo ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
pa Prlain me ne bi iznenadio, jer se oduvek znalo da navija za njih. Ali Nikic me je bas razocarao. Ne bih voleo da Gocic predje kod njih, jer je grobarcina. Ako dodju Vanja, Fica i jedan vrhunski centar (neko je spomenuo Zlokovica ili pak da se vrati Dusko) nemamo sta da brinemo za EL...
 
Top