Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Tako je bre! U zube, u jaja, u oko. Stoka ne razume drugacije. Dule i Todor su ovakve igre igrali sa mnogo zajebanijim igracima, a ne sa Cokijem i njegovom bulumentom. Ovo mu dodje nesto kao lagano zagrevanje pred sezonu.

Kad ovo procitam, tacno me zabole za sastav tima. Sa Djeknom i Meksikanerom u startnoj petorci cemo da vas karamo cigani. Ne treba na ni jedan igrac vise. :napred Partizan
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Najjaca je U92 cenzura, serendaju o nekom postenju, prave se da su neka kao postena televizija a na njihovom sajtu sam ostavio 2 komentara u kojima sam pohvalio Duleta, nijedan nije objavljen. Posle toga rekoh ajd' da napisem 2 komentara u kojima cu napisati da Dule nije u pravu i zamislite oba objavljena. Sigurno mi je internet zablokirao. Aha, malo sutra. Jebacemo vam mamicu svima.

Maksimalno se radi protiv nas i hvala Bogu da se Dule vratio jer VJ ne bi mogao ovo da iznese. Donji ekstremiteti objasnili :buhaha



Брате Бранко само буди упоран, као што је Дуле више пута рекао, то је врста специјалног рата који се води против нас, на шта морамо одговорити истом мером. Говна је најбоље тући њиховим оружјем.

Дуле га је још једном мајсторски завукао ћоравом дебилу, алал вера мајсторе! Навукао је ћоравог комплексаша да се истртља јуче и сада га је испрскао да је ћоравко вероватно на ивици барем можданог удара.
Тако ће проћи свако ко се усуди на нападне Институцију.
Дуле Легендо!

И опет морам да се најебем миле мајке управи ФК Партизан.
Јели видите кретени како се бори за Партизан?!
Јебем ли вам мамицу распалу лоповску да вам јебем, овако се брани Светиња!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

LJudi ,ovo nece na dobro izaci.
Dule,koncentrisi se na trening. Namerno nam odvlace paznju i nerviraju Duleta da o svemu razmislja samo ne o kosarci.
Usledio je i odgovor Cokija.
Glumi covek nevinasce a referat mu nabijen mrznjom.
Budi covek pa reci lepo sta mislis a ne politicarski da zavlacis....
 

Zagor

Guest
Па и ја мислим. Дуле, невичан пливању у мутној води, је тотално паралисан сада. Па против украјинаца тим је водио Гашић, Дуле посматрао са стране... Људиииииииииииииииииииииииииии!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Au brate koje reci ju ju. Ovo vec postaje cirkus. Mi treba iskljucivo da se bavimo kosarkom,a ne da se prepucavamo sa gurbetima. Mi treba da pricamo na terenu kao i uvek do sada.

PS. Sad kad Tosa dovede Dvejna Vejda i Dvajta Supermena bice im zao :D
 

vladaboss

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
158
Reaction score
0
Локација
Nis .... Durlan Bronx
Na njima je veći pritisak, sve sto je upuceno na nasu adresu to se pricalo i ranije nista tu nije novo da bi se uvukla neka negativna energija u nase redove. Dok su oni pogodjeni bas u zivac :)))
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
posle ovog Dule zove Dzordana da se vrati na teren i uz to potpisujemo u Dzinobilija i ponovo prskamo po ciganima gde god stignemo.. :D

Coki zajebo si se strasno sa ovim :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ti kazes na njima je veci pritisak,ok,neka i bude. Problem je u tome sto je Lazic verovatno kompletirao ekipu i okrenut je treningu,a Dule je jos u neizvesnoj situaciju,ne zna na sta ce mu ekipa liciti,svi se nadamo najboljem,ali cigani stvaraju pritisak na njega i ometaju rad sa postojecom ekipom.
Nema tu dalje price,i da te uvredi nepoznata osoba na ulici misli ce ti leteti na drugu stranu i neces biti 100% skoncentrisan na posao.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Daj o cemu pricas covece?Pa za sta je tu Gasic i ostali pomocnici?Svi oni tu da gledaju kako Dule radi sa ekipom a oni nista i za to primaju platu?Imamo najbolji strucni stab u bivsoj sfrj i svi rade, a ovo sto Dule radi mora da se radi, ili ce oni dobiti jos pojacanja a mi dobiti ono za sta covic moze da nas uhvati posto je nizak rastom..
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovo je mafijas iz zeleznika smisljeno uradio kako bi Vujosevicu odvukao paznju. Vujosevic mora da se fokusira na tim,a Tosa ako hoce neka se bakce sa gurbetima. Jos nismo kompletirali sastav,a ova situacija bez potrebe odvlaci paznju.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
E Srbijo, Srbijo...Jebem ti ja sve kada se preko javnosti ovako caste predsednik SD i trener KK Partizan i ona gnjida predsednik kkfmpczbgddiva. Sramota je to ljudi, sramota.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Сад Ћору треба прозивати везано за тужбу Ђинђићеве мајке како он стоји иза убиства премијера, како државу није срамота да излази у сусрет таквом човеку! Само скакати са теме на тему док шавови не попуцају!
 

vladaboss

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
158
Reaction score
0
Локација
Nis .... Durlan Bronx
Ali ne znam sto se cudite kada su ta prepucavanja uvek bila, sto javno sto unutar saveza itd. Mi pritiskom necemo nista promeniti u nasu korist ali cemo njima staviti teret u daljem radu. Svi znamo da nije lako raditi ni jedan posao kada je pod pritiskom. To sto coki kaze u vezi rominga pa to je i sam Dule javno govorio, ali nama Grobarima to ne smeta, Dule je TATA i bez rominga.

E sad, nama je prosla sezona pokazala da treba nesto da se menja jer smo tesko izlazili na kraj sa nekima. Samo vracanje Duleta i zahvalnost starijim igracima je deo nekog plana, jer ne vidim da se tako nesto moze uraditi tek tako. Zato sam cvrsto ubedjen da nam je klub u cvrstim rukama i da nema razloga za brigu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ovi su ludi skroz. Ali recenica mogu samo da nas uhvate za kolena jaooooj Dule kralju:buhaha
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kako cujem, Dule je van sebe, uzrujan. Tosa trcao po secer i vodu na sred treninga. Doktor Maksa, mu zunuo jedan bensedin, sprema i drugi. Sapina ga ladi peskirom.
Trening prekinut i pitanje da li ce se ove nedelje trenazni proces uopste nastavljati, pregovori sa svim igracima takodje obustavljeni dok Dule ne dodje k(ne znam di je apostrof) sebi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top