Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Da vidis sad kad se raspadne vladajuca koalicija zbog ovoga :D
Trebalo im je reci, cisto da znaju da ne spavamo.
Sa druge strane, ocekujem da ih pozove neki Veliki brat i da im zabrani prepucavanje preko medija... Kao svojevremeno kad su nam pisali zajednicko saopstenje sa FK kurvom iz NS.

Ali kad znas da jedan osvjedoceni kriminalac i inspirator likvidacija seta slobodan, a pri tom se sepuri narodnim parama i trosi ih nemilice, onda potpuno razumijem DV-a. Pa jbt parama vas koji zivite i radite u Srbiji kupuju se pojacanja za povampirene KK i VK projekte, to moze da bude samo frustrirajuce i nikako drugacije!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ti kazes na njima je veci pritisak,ok,neka i bude. Problem je u tome sto je Lazic verovatno kompletirao ekipu i okrenut je treningu,a Dule je jos u neizvesnoj situaciju,ne zna na sta ce mu ekipa liciti,svi se nadamo najboljem,ali cigani stvaraju pritisak na njega i ometaju rad sa postojecom ekipom.
Nema tu dalje price,i da te uvredi nepoznata osoba na ulici misli ce ti leteti na drugu stranu i neces biti 100% skoncentrisan na posao.

Heheheh da li si ti ozbiljan? Pa kad je to Dule u ovo vreme znao na šta će ekipa da mu liči? Dule je valjda dokazao već milion puta da u takvim uslovima najbolje funkcioniše. Jbt ne mogu da verujem da se uvukao toliki strah i pesimizam zbog par pojačanja cigana :confused
Pa imali su oni i jače ekipe od ove i Pacova na mestu trenera pa su gubili.

A Ćoksi priča o mafiji :puke Ko o čemu kurva o poštenju. Mislim da ovde treba da stane bilo kakvo prepucavanje sa naše strane.

Samo da nam dođu kec i petica i ja sam miran. I ovaj sad sastav kad se uigra je solidno jak a kamoli još sa vrhunskom jedinicom i peticom. Malo vere u Duleta ljudi, nije on prvi put u ovakvoj situaciji. :napred Partizan

Kako cujem, Dule je van sebe, uzrujan. Tosa trcao po secer i vodu na sred treninga. Doktor Maksa, mu zunuo jedan bensedin, sprema i drugi. Sapina ga ladi peskirom.
Trening prekinut i pitanje da li ce se ove nedelje trenazni proces uopste nastavljati, pregovori sa svim igracima takodje obustavljeni dok Dule ne dodje k(ne znam di je apostrof) sebi.

Hahahhahahahha taj rad. Propadosmo :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Au kolko je bolesan ovaj Covic... Prosto da ne poverujes da takav covek (ako se to moze nazvati covekom) bude neko mudo na nekoj bitnijoj funkciji...
Nek se leci.

Svidja mi se sto je ovo veliko podgrevanje za ono sta cemo samo da radimo komsinici :D Gorece u paklu izazvanom Grobarskim inatom! :D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Meni drago zbog ovakvog prepucavanja , mozemo samo jos vise da se naostrimo i da im jebemo mile mame. Eto to te ceka Coki... Dalje mi je slatko jer cemo se popisati na kraju sezone po njima a oni od sledece su kurac. Samo jos par pojacanja koja se i ocekuju i da nas bog vidi :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
I Tosa replicirao:D
Gospodin Ristović, koji je kao veliki navijač Partizana, satima umeo da čeka ispred vrata kluba, ili telefonski zove za ulaznicu utakmica Evrolige, na kojima je bodrio naš tim, zna koliko je bogatije i jače velikane pobeđivao Partizan, pa ne bih komentarisao pojmove straha i nervoze, jer znam da se nije lako dokazati gazdi, takođe nekadašnjem pioniru Partizana. To što za njih nije bilo mesta u Humskoj, nije razlog da svoju frustraciju iskaljuju svakodnevno kroz medije, ili kao u četvrtoj utakmici plej-ofa u Železniku, gde su se pokazali u pravom svetlu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@JasminaT

Nije...To mu je pudlica vec duzi niz godina.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovo Cokijevo odgovaranje je bilo davno spremno i samo se cekao povod da se izbaci,fmp-ovci se spremaju zestoko nema sumnje.Coki je lepo opalio po Vujosevicu ......

Bice ovo vrela sezona,a nama jos ekipa nije kompletirana.Kako stvari stoje morace nasi biseri da eksplodiraju kako bi stvari dosle na svoje mesto.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
:respect kako su ih samo podsjetili na njihovu istoriju u ovih nekoliko godina i to sve na kulturan način.
Da ovakve ljude imamo u FK gdje bi nam kraj bio.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Imperija uzvraća udarac! :BB

Izuzetno mi je drago što su i Toša i Dule raspoloženi za svaki vid rata, nema popuštanja, mamu li im jebem raspalu! :kur

Red bi bio da se oglasi i PSD, da ispoštuje T&D. :D

Gospodin Ristović, koji je kao veliki navijač Partizana, satima umeo da čeka ispred vrata kluba, ili telefonski zove za ulaznicu utakmica Evrolige, na kojima je bodrio naš tim, zna koliko je bogatije i jače velikane pobeđivao Partizan, pa ne bih komentarisao pojmove straha i nervoze, jer znam da se nije lako dokazati gazdi, takođe nekadašnjem pioniru Partizana. To što za njih nije bilo mesta u Humskoj, nije razlog da svoju frustraciju iskaljuju svakodnevno kroz medije, ili kao u četvrtoj utakmici plej-ofa u Železniku, gde su se pokazali u pravom svetlu.
Dodirni mi kolena...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Hhahaha to ce biti hit u novoj sezoni jedva cekam derbi pa da zapevamo : DODIRNI MI KOLENA :lol:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Naravno da nisam presrećna zbog ovog kaljuženja sa talogom ljudskim, ali ovo u Tošinoj izjavi je vrlo bitno da bi svi navijači Partizana shvatili zašto se to radi:

Pošto u Srbiji, ako ćutite, tri puta izgovorena laž postaje istina, a ljudima kratkog sećanja, navijački ostrašćenim možete lako manipulisati, morate se nažalost spustiti toliko nisko i replicirati, da ne bi ispalo da sam ja napravio dug od 16 milona, založio grb, odneo koševe sa Kalemegdana, ostavio ekipu bez vode ili zavoja, bez Jadranske lige.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Ма морало је ово да се уради,да се бар оном мањем,и даље нормалном делу јавности скрене пажња шта се ваља иза брда,и какве су то личности умешале прсте у ,,реконструкцију" звезде,јер она цигански обојена већина то већ или зна,или им то уопште не смета.Што се комплетирања тима тиче,то је тренутно најмања брига,сезона почиње тек у октобру,а ми у ово време нисмо имали комплетан тим практично никада.Са олошем мора овако,не може да се ћути и трпи када те неко прави будалом,треба газити скота ћоравог кад год за то постоји прилика,на погрешне се намерио.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
- Želim i da se izvinim navijačima Partizana, što poslednjih nedelja moramo da se spuštamo na najprizemnije nivoe, ali su i sami shvatili da posle svih mahinacija, podmetačina i manipulacija, na šta su pojedini spremni, poput sramne utakmice u Železniku, moramo da se oglasimo i odgovorimo. Partizan se nije plašio Reala,CSKA, Panatinaikosa, Makabija, Barse, nije ni Denvera ni Feniksa, ali je umeo i sportski da čestita kada izgubi, bilo od Širokog, Cedevite, tako i FMP-a, nije izmišljao gepekovanja, tražio da se prazne dvorane zbog verbalnog delikta kojime smo bili najizloženiji. Pristao je da igra i u onakvoj hali i uslovima u Železniku, nije mu bila ’’Štala’’ kao pojedinima hala u Kraljevu, mrskija od Zadra. Pristao je da igra i Jadransku, da sude strane sudije, da se domaće žrebaju a ne delegiraju, da FMP postane Zvezda... Šta vam još treba gospodo, ostavite nas na miru - stoji u odgovoru Todorića.
Samo im jebite nanu naninu, kao što ste i do sad. :šal
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Sve je to lepo ali meni se stalno mota po glavi misao, da je nekim slučajem Goran Grbović trener, direktor, kakav bi on odgovor imao na ovo.

Možda neki kratak, kao "makazama" isečen?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top