Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A sto ti njega nisi lepo ubedio da odigra ove sezone, posto nemamo para za kvalitetnog crnca na pleju, tako da bi bio i vuk si i ovce na broju:D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисам успео да пронађем да ли је ово већ негде постављено, али чак и да јесте можда ипак не треба брисати.

"Kraj života dočekao bih u Pioniru"
Kolumnista zvaničnog sajta košarkaške Evrolige Frenk Loulor napisao je da bi poslednju utakmicu u životu, kada bi morao da bira, gledao u beogradskom Pioniru.
Loulor je oduševljen atmosferom koju prave navijači Partizana mt:s.

„Bio sam na mnogim mečevima širom sveta, i u NBA, gledao odlične predstave, ali je "Pionir" jedino mesto gde vam je spektakl garantovan, bez obzira da li je situacija na terenu dramatična ili ne“, piše Loulor.

„ Kada bi vam neko ponudio da izberete jednu utakmicu, poslednju na koju ćete u životu otići, koju biste izabrali? Ne znam za vas, ali ja bih sigurno otišao u beogradsku dvoranu "Pionir", na meč Partizana. To bi bila moja poslednja karta za utakmicu. Navija se od početka utakmica, sedam hiljada glasova zvuče kao jedan. Svi su u crno-belom. Niko ne sedi. Svi maši rekvizitiva kojim pokazuju odanost klubu. Serenada se nastavlja satima nakon što se meč završi, bilo da je u pitanju pobeda ili poraz.

Od 59 utakmica u poslednjih šest sezona, Partizan je na 18 pobedio timove kao što su Makabi (5 puta), Panatinaikos (4), Barselona, Real Madrid i Kaha Laboral ( po 2 puta), Montepaski, Olimpijakos i CSKA (po jednom).

Od 2007/08 do 2009/10, Partizan je pobeđivao dva od četiri učesnika završnog turnira“, oduševljeno piše kolumnista Evrolige.
Б92 спорт

Не верујем да ли се може било шта додати или нешто боље и истинитије рећи него што је ова искрена и људска реакција на нешто што не може да не испуни очи и не освоји мисли.
Колико само после овога изгледају смешни сви ти астрономски буџети, клупски авиони, евролигине бедне лиценце и остале скупе и лепо дизајниране играчке које треба да замене сву лепоту и чаролију једне игре која се зове кошарка.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Profesore, profesore...ne paziš na času...:D...ja postavio originalan tekst sa sajta Evrolige još u četvrtak (istina na topiku "Evroliga"), na klupskom sajtu postavljen ceo preveden tekst u petak...
...изгледа да се траже нови црнац/црнци мада се то већ наслућивало...
Nova "4" je sve blža (umesto Gordona). Sa konkretnim imenom i prezimenom. To je sve što sad smem ovde da napišem. To važi i za "PM".
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ Је-Не-А
Ма прихватам сву кривицу :D и сам сам био сигуран да то не може тек тако проћи и да је већ цитирано, али је толико добро и толико искрено и јако да не би било наодмет ни да се сваки дан негде поставља.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Slažem se. Što se mene tiče, neka neko i sutra citira taj tekst. :D

Kad "naiđe" tako nešto kao taj tekst (a setimo se ko je sve i šta od "strejndžera" pričao i pisao o KKP i o Pioniru...svih prethodnih godina...), u meni međutim u istom trenutku krene pojačano da kulja takav jedan bes da to nije normalno...bes na državu Srbiju-ciganiju, bes na govna političarska, bes na svo zlo, pakost i zavist koje se nakotilo u ovoj usranoj sredini...pakost prema klubu koji bi trebalo da je najveći ponos ove usrane zemlje i grada u kojem taj klub bitiše...

Mamu vam jebem usranu, svakom ko je mrko pogledao KKP, a kamoli nešto konkretno radio protiv njega!

A mamu jebem usranu i svakom onom ko nije ništa uradio protiv KKP nego je "samo" propustio da mu pomogne, a mogao je da mu pomogne...

Najveći i najbolji srpski sportski brend u ovom veku...bez premca i bez ozbiljne konkurencije...a podmeću mu se klipovi od raznoraznih srpskih govana...:puke
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
A opcija da Gordon ostane i kad dodje nova cetvorka nije moguca?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Sta ce ti Gordon ? Da prima platu ? Mislim u slucaju dolaska nove ,,4". Kako tece oporavak Tomasa? Vidim da ni protiv Buducnosti nece igrati. Je l to neko foliranje (Vesterman rovit igrao 41:25) ili je povreda stvarno ozbiljna ?
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Razumem tvoje pitanje ali mislim da nam treba bar dok igramo EL da bude bolja opcija rezervne cetvorke od Djekica koji nije/ne moze i nece moci u KKP da bude klasa DRUGE cetvorke...mene boli dusa svaki put kad vidim Djekica na terenu, ma i na klupi kad je meni nije dobro
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Gordona spašava jedino ako "poludi" u naredne 2-3 utakmice, u narednih 7-8 dana...u šta ne da ja ne verujem, nego malte ne niko više ne veruje.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ako se traži zamena za njega,a traži se,onda mu nikakva "ludost" neće pomoćiOn je već 3 meseca kod Duleta na treninzima što je sasvim dovoljno da se provali da li ima potencijala ili ne.On je svoje završio,samo se čeka last cut da se dovede zamena.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Kad "naiđe" tako nešto kao taj tekst (a setimo se ko je sve i šta od "strejndžera" pričao i pisao o KKP i o Pioniru...svih prethodnih godina...), u meni međutim u istom trenutku krene pojačano da kulja takav jedan bes da to nije normalno...bes na državu Srbiju-ciganiju, bes na govna političarska, bes na svo zlo, pakost i zavist koje se nakotilo u ovoj usranoj sredini...pakost prema klubu koji bi trebalo da je najveći ponos ove usrane zemlje i grada u kojem taj klub bitiše...

Земља и град су се определили да тимаре ћокијеву краву.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pošto bojkotujem sve topike o FK Đurgarden, napisaću ovde da isti (FKĐ) ima jeziv problem jer mu se raspored ove jeseni puno puta preklapa sa rasporedom KK Partizan, tako da će FKĐ biti još manje gledan nego inače:

četvrtak 25.10 - KKP u Viljnusu (18.30h), FKĐ u Milanu (19h)
nedelja, 28.10 - KKP dočekuje mutavog (19h), FKĐ dočekuje N. Pazar (?h)

(onda jednom izuzetak - FKĐ dočekuje Inter u četvrtak 08.11, a KKP dočekuje Bamberg u petak 09.11.)

nedelja, 11.11 - KKP dočekuje mutanta (21h), FKĐ dočekuje Radnički KG (?h)
četvrtak, 22.11 - KKP gostuje u Moskvi (17h), FKĐ u Bakuu (18h)
nedelja, 25.11 - KKP dočekuje Cedevitu (21h), FKĐ dočekuje Smederevo (?h)
četvrtak, 06.12 - KKP dočekuje Barselonu (20.45h), FKĐ dočekuje Rubin (21.05h)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Šuška se o jednom jako interesantnom imenu...u svakom pogledu interesantnom:D
S obzirom na to da je informacija neproverena neću pisati ime,ali gotovo je sigurno da će pojačanje doći do kraja oktobra,verovatno posle meča sa Ritasom što je i najbolji mogući trenutak za promenu.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
A jebiga, uvek se sa tim insajd informacijama javite u gluvo doba kad normalan svet hoce da spava a ne da razmislja koja zver nam dolazi... :D
Ako neko ne napravi rebus s ovim imenom onda stvarno, gre'ota je to propustiti :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Do Kurca povikase mornari. .... :) :)

Samo nemojte da pisete po tweeteru da se Gordana ne ubedaci jos vise posto nam je potrebna pobeda u cetvrtak ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A jebiga, uvek se sa tim insajd informacijama javite u gluvo doba kad normalan svet hoce da spava a ne da razmislja koja zver nam dolazi... :D
Ako neko ne napravi rebus s ovim imenom onda stvarno, gre'ota je to propustiti :D

Znas i sam o kakvim smo sve zverima razmisljali na poziciji 5, pa nam niko nije dosao, iako smo veci deo prelaznog roka bili uveravani da stizu za 2 dana ili sl. nedelje, i tako vise puta:D Tako da bolje ne razmisljaj o tome i ne nadaj se dok ne potpise
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.216
Локација
ante portas
Ubedjen sam da je Dule hteo od Gordona da pravi nesto slicno Lorensu Robertsu , ali je uvideo da je to nemoguca misija .

Ova ekipa bi mogla strahovito mnogo uz stranca koji ce da pravi razliku u bukvalnom smislu te reci . Ovi klinci mogu mnogo sto i pokazuju , a zamislite tek kada bi pronasli stranca koji razbija . Ne smem ni da pomislim sta bi se tada desilo :šal!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top