Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Видео сам ово данас на ТВ-у. Капа доле, мени је најава врхунска.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sjajno zaista. :clap
A pritom direktor Sportkluba ciganštura neopevana...:D
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Da Simeunovic je gan , al nas konacno prenosi iskreni Grobar i covek koji je kosarku igrao i kosarku se razume nas Srdjan Radojevic ...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pa dobro, nije "konačno", često je Srđa i u prošlosti prenosio Partizan, samo što će sad svih 10 utakmica Partizana on da prenosi "live", a pritom utakmice u Pioniru čak iz hale (što ranije nije bio slučaj). Što se gostovanja tiče - neće gan još uvek da se "otvori" i da ga pošalje na gostovanje, ali...videćemo, možda Srđa ipak ode negde (u Viljnus neće sigurno, verovatno ni u Barselonu neće, ali možda ode u Moskvu ili u Bamberg) tokom ove sezone...nije isto raditi prenos iz studija i iz hale, sa lica mesta...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sve je to lepo ali taj Sport klub siroke narodne mase nemaju,gleda ga 2 posto Srbije ,a na to dodajte da vecina Srbije ne zna da nadje link na netu da gleda utakmicu i dobijate situaciju da obicno gradjanstvo i ne zna da je Evroliga pocela.

Utakmice se moraju pribliziti obicnom narodu,ovako sada samo utakmice mogu gledati oni sa kablovskom a nemaju svi cak ni na kablovskoj taj kanal posto on pada pod Arenom ako cemo realno.

Nikako mi se ne svidja ovo prenosenje na kablovskoj,dok ne vidim da moji roditelji,kompjuterski nepismeni,bez kablovske a ljubitelji Partizana gledaju nas KK a takvih je najvise medju obicnom populacijom gradjana,smatram da je Partizan prakticno nepropracen,da niko ne zna da igramo Evroligu i da je marketing nula,svidjalo se to nekome ili ne.

Razumem da KK nije kriv ali ovo ne valja....
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.668
Reaction score
5.601
"Fiksni" termini (dani i satnice) do kraja novembra:

*) Mogli smo po propozicijama gostovanje u Splitu da pomerimo sa subote na nedelju, ali nismo to uradili (niti ćemo uraditi) iz konkretnih razloga koje me mrzi sad da objašnjavam...

Stravično težak raspored...a posle (u decembru) idemo Igokei, pa čekamo Barselonu, pa čekamo MZT, pa serija od čak 4 uzastopna gostovanja - Bamberg, Mađarska (Solnok), Zadar, Novo Mesto!!!

A posle Novog Mesta, nadajmo se, ima još jedna utakmica do kraja godine...Naime, 29.12. se igra prvi meč TOP 16 faze Evrolige...

Meni se ne svidja i sto docekujemo u petak ove iz bavarske provincije u jako bitnoj utakmici koju moramo dobiti kako znamo, a zatim odmah u nedelju ove iz beogradske provincije koju isto moramo dobiti kako znamo i umemo. Ne znam sto nije pomereno za ponedeljak, trebalo je. I na to smo imali pravo, ili bese imamo samo za gostovanja?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nismo imali pravo. Od ove sezone propozicije ABA lige dozvoljavaju pomeranje utakmice te lige samo ako u istoj sedmici gostuješ i u Evroligi i u ABA ligi:

- ako u Evroligi gostuješ u četvrtak, onda gostovanje u ABA možeš da pomeriš sa subote na nedelju

- ako u Evroligi gostuješ u petak, onda gostovanje u ABA možeš da pomeriš sa nedelje na ponedeljak

Ranije nije bilo tako. Najpre uopšte nisi morao da igraš ABA samo dva dana nakon Evrolige (bez obzira da li si tamo i/ili ovamo bio domaćin ili si gostovao), morala je da bude pauza 3 dana...A potom je bio period kad si dva dana nakon Evrolige morao da igraš ABA ligu samo ako si u Evroligi bio domaćin...A sad je došlo ovo najnovije pravilo koje najviše "gazi" po fizičkoj supstanci igrača i ekipa...Šta da se radi, moramo se povinovati, nema nam druge...

P.S.
Gore vidite da protiv Olimpije igramo tek u ponedeljak (19.11.) iako Bešiktaš čekamo u četvrtak (15.11.). Taj termin u Ljubljani nema veze sa nama, nema veze čak ni sa Olimpijom (ona istina igra 16.11. protiv Kantua, ali kući, baš kao što potom i protiv nas igra kući), već ima veze sa tv-prenosom kojeg radi Arena Sport i koja je "diktirala" termin (koji u principu odgovara i Olimpiji i nama).
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovi iz aba lige su totalni kreteni, ako u sedam dana igraš tri utakmice nema nikakvih razloga da se igra na dva dana. Čak i utakmice uleb kupa koje se igraju utorkom ili sredom mogu se uskladiti, da se ne igraju u razmaku od dva dana. Samo izgleda da je ova aba liga za uleb zadnja rupa na svirali.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ova jučerašnja Duletova konferencija je u audio zapisu (i to u celosti, skoro pola sata, svaka čast! :clap) postavljena na topiku "Evroliga".

Ja je sad svesno kopiram ovde, na ovaj topik ("KK Partizan") i upućujem vas da pažljivo preslušate posebno kadar od 6:30 do 12:30...

Nisam čitao današnje novine, ne znam da li je tamo preneto ovo što je Dule rekao u tih 6 minuta, čini mi se da je sve prošlo prilično nezapaženo...

Ljudi, Dule se ovde obraća NAMA (navijačima)...ovo nije ono klasično Duletovo pominjanje para i prozivanje političara da nam daju pare...ovde Dule upućuje svoj vapaj NAMA...nama koji volimo ovaj naš KKP kao oči svoje...

Mislim da ovde jedino mi možemo da pomognemo našem voljenom klubu u situaciji koja je u finansijskom smislu dramatična...da na trenutak zaboravimo da smo Srbi koji volimo sve što je za "dž", koji jako, jako teško dajemo neki dinar u dobre svrhe, pa čak ne dajemo ni kad je u pitanju nešto što volimo (kao Partizan)...

Izgleda da se iz finansijskih govana možemo izvući jedino ako mi (navijači) zalegnemo i pomognemo klubu...Dule juče nije ovako nešto eksplicitno rekao, ali ja sam tu poruku prepoznao u njegovim rečima...

Kažem vam, preslušajte kadar od 6:30 do 12:30...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ja ne pamtim prepun pionir za prvu utakmicu u el .... obicno to dodje kasnije
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Prvo definisi "prepun", pa onda da udjemo u dublju polemiku:D D je standardno 3 coveka na coveku, a i ostali delovi su uvek popunjeni skoro skroz, kad sve saberes i oduzmes ja mislim da na svakoj tekmi prethonih X sezona u Pioniru je ispunjenost preko 100%, pre svega zato sto je popunjenost na D 200%
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Не знам да ли је ово право место за овај пост, па ако сам омашио тему нека админи обришу или пребаце на одговарајуће место.

Не допада ми се што наше утакмице преносе Спорт клуб и Арена, из разлога што су поменути доступни малом броју људи у земљи. То наравно није пораз Партизана него Националне телевизије. Верујем да је много људи широм земље, деце, старијих људи и сл. који воле наш Партизан и желе да га гледају. Овако је то привилегија само оних људи који имају кабловску, а кабловску тв нема много места у Србији, па чак и ако имаш кабловску на некима од њих ти канали нису у понуди. КК Партизан је једна од светлих ствари у овој тужној земљи, клуб који колико-толико парира најбољим европским тимовима, па би било лепо да сви могу то да виде.

Још једном, нема ништа против СК, Арене, већ је ово проблем РТС-а.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
definicija za prepun pionir je utakmica protiv barse u f4 sezoni :)
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Nepristrani Blic strikes again. Na naslovnoj strani kako Tole uzima 500 000 evra godisnje i nova

Kakve to ima veze sa temom?

WebCrew edit


Ok izvinjavam se, prebacite na odgovarajucu temu...
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sam naslov je vezan za RK Partizan, ali je itekako važan i za KK. Evo dela koji govori o tome..
DANAS POTPISIVANjE ANEKSA
Danas, u Ministarstvu sporta, zakazano je svečano potpisivanje aneksa ugovora sa granskim savezima, u okviru pomoći klubovima koji su učesnici Lige šampiona. Pomoć odlazi Rukometnom savezu Srbije i Partizanu, Odbojkaškom savezu Srbije i muškom i ženskom pogonu Crvene zvezde, Vaterpolo savezu Srbije i Partizanu, Crvenoj zvezdi i Vojvodini, Košarkaškom savezu Srbije i Partizanu i Teniskom savezu Srbije.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:401969-RK-Partizan-dobija-pet-miliona-dinara-od-drzave
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Брате, ништа, сем што је са мном и још пар Гробара опуштено причао ка да се знамо 100 година... За Богдана каже да је и прошле сезоне могао да игра 10-ак минута, изгледа да се траже нови црнац/црнци мада се то већ наслућивало...

то је онако укратко мада смо се баш испричали једно 15-20 минута !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top