Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Ma drži se ti Sale Kineza a Srbije i Partizana se mani koji će ti to kurac u životu, video si šta i kako se radi, srećno u daljoj karijeri i da zaradiš finu lovu u Kini., a kasnije možda i neka lepa evropska liga .

Pošto rekoše da i Sale ovo ponekad pročita:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ја бих волео да дође у Европу и запуши уста свима, пошто мислим да је практично један од двојице српских тренера који може да води јаче европске клубове.
Евентуално једног дана ако буде напредовао и Марко Николић као трећи.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
A na koga još misliš? Osim Stanoja? I eventualno Marka Nikolića, kako ti reče, a ja se slažem sa tobom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Да не спамујем, на тренутног тренера Ваљадолида сам мислио.
Иначе од неких стручнијих људи сам слушао о невероватном Станојевом раду и жељи за напретком и неким иновацијама које је увео, и неким које је пробао али нису прошли међ оном трулежи од спортских прегалаца.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Eh da su se ovako i nasi fudbaleri pobunili...

Stanoje cepja tamo jos sezonu,dve,pa posle pravac evropa,ali zapadna :)
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
A Jovanovic iz apoela?
Sise su teske ispali ovi nasi igraci,ne pojedinacno(to bi bilo samoubitstvo iz zasede) nego cela grupa
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
"Potroseno" je za kratko vreme par trenera, koji su mogli mnogo da urade sa timom, ali tako je kako je. Svu srecu zelim Aleksandru Stanojevicu, neka prvo napravi jos bolje rezultate u Kini, a onda Evropa i neki tim iz lige petice.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Из овога се јасно види да они препознају квалитет, и то не само ови из управе, него и играчи. Овде такве људе пуштају низ воду... После зашто нам је фудбал овакав, зашто смо у Европи овакви, е па ево и одговора.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
533997_493607597327101_831341336_n.jpg


kad vidim ovo tuga me uhvati.. :smrc
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
i dalje mu dobro stoji ovaj model pantalona :wink:

čuš' mene dobro... zapet :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Последња измена:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
kad vidim ovo tuga me uhvati.. :smrc

:cry::cry::cry:
uff al sam se sad smorio. Mislim da bih 10 puta bio srećniji kada bi se Stanoje vratio nego da osvojimo titulu. Što je najgore, mislim da od povratka Stanoja u Partizan u nema ništa, čovek će izrasti u trenerčinu evropskog kalibra i sigurno raditi u nekoj od ligi petice za masnu platu. Nadajmo se bar da je Vuk Rašović pokupio neke fore od svog učitelja.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Da se prikljucim pozdravima, ako Stanoje cita ovaj forum zelimk mu sve najbolje i da nam se vrati, dace bog, jednog dana.
E kad se setim, svaku njegovu izjavu i konferenciju sam pratio od pocetka do kraja.... Bili su to lepi dani zivim za to da se ponove...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Koja je on smekercina, nije ni cudo sto je moja keva gledala svaku utakmicu Partizana, a cale ga nekako nije gotivio :D
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
Coach Stanojević has decided to resign due the uncertainty of the new combined Dalian Team. What a lost for Aerbin! What a lost for fans of Dalian.
Coach Stanojević lead the team with 11 W,8 D, 7 L. Dalian Fans appreciate your effort and help for the team and wish you have a bright future.


Ovo objavise na stranici Dailena na facebook-u, da li je istina, moze li neko potvrditi? Steta, osim ako nije u pitanju, jos bolji angazman.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Sale odlazi iz Dalijena, i dolazi u...?
I, sad ja, recimo napišem ovde da Partizan nezadovoljan porazom od Intera, želi da ojača svoju struku, tj. ,,stručni štab,, i da će tim od sada voditi (zajedno) Vermezović, Tumbaković, Stanojević i Nađ...
Vi malo iskomentarišete, i sutradan, ono... Štampa i internet zatrpani naslovima ,,Stanojević u Partizanu,, - ,,Đurić vraća Klea i Tejga,, - itd...

:wink:
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa sigurno je dobio dobru ponudu iz evrope, ne verujem da bi se covek odrekao dobre plate zarad babinog zdravlja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top