Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gazda sipa so u zivu ranu...sumnjam da ce ovi skoro igdje nakon sto procitah intervju sa mutavim juce i malim debelim politicarom danas...pa nije Stanoje ljigavac da ikada sa njima opet tikve sadi ...ali da ce opet biti nas trener e to ne sumnjam.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ja negde cuo da Roma trazi Saleta. Inace moj omiljeni klub u italiji. Ako vec ne moze kod nas nek ide tamo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Roma igra odlicno, i sto bi smenjivala onog krelca.
Mozda se covek jednostavno ne oseca ispunjeno u Kini, mozda se vraca, mozda smenjuju Slinisiu. Mozda.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
... mozda nas klub preuzimaju oni koji su njega i Krstajica zeleli da zadrze na svojim mestima...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... možda.

Pazi ti da te opet ne udeli poene:))
Svako bi voleo da se Sale vrati ali prvo uprava mora da ode..Da li ovaj otkaz znaci da ce se nastaviti boriti protiv Djurica ili je mozda dobio neku ponudu iz top 5 lige videcemo..

Nije dobio otkaz nego je sam rešio da ode. Bolja ponuda je na stolu. Sa Kinezima je zaista teško i zajebano raditi, to sam okusio na svojoj koži.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Na sosu ide krol da Sale ima nekoliko dobrih ponuda na stolu.
U svakom slučaju radujem se njegovom dolasku u Beograd, nadam se da će medijski biti dobro propraćen.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ajte recite da se vraca i da ova govna odlaze, a verovatno cu samo sanjati to veceras :D
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@Gazda znam da je malo off, al sto tako mislis za bracu Kineze :)? Ja koliko znam oni su kao mravi, rade, rade, i samo rade...

Elem, nemojmo da letimo previse, jer od previse ocekivanja na kraju glava boli, ja bi prvi dao 2l krvi da ga vidim u Partizanu, ali covek nece ni da primirise lopovchinama dok su u klubu. Stanoje je posten covek i on i Krsta. Mozda mu je stvarno dosadilo da radi sa Kinezima, i zeli neki posao u Evropi. Sve ovo sto se tice Agrobanke i ostalih akcija koje je zapoceo punousni zvezdas deluje kao da se omca oko mutavih bandita skracuje... samo polako zivi bili, uostalom vreme je da ogreje sunce iznad Humske Ulice...kad tad!

P.S. mozda Bozic Bata dovede u Humsku, Keitu i Utaku ;-)
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Gazda, ti to izvodis eksperimente na nama? :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naravno... da vidim koga da spasim 21.12.2012, a koga da pustim niz vodu :D
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
http://www.mozzartsport.com/vesti/stanojevic-otisao-sam-zbog-politike

Stanojević: Otišao sam zbog politike!

pre 5 sati | mozzartsport.com, Sport
"Gradonačelnik je hteo i dobio Kineza za trenera, koji je njegov lični prijatelj. Zašto bih ja nekome stajao na putu, zašto bih kvario plan u koji su uložene desetine miliona evra, zašto, u takvom rasporedu snaga, da u trećem kolu narednog šampionata budem smenjen", pita se bivši trener Dalijena

13526248312714.JPG
Aleksandar Stanojević, koji je nedavno napustio Dalijen Aerbin, kaže da je morao da završi kinesku misiju zbog politike. Bivši trener Partizana objašnjava da je, uprkos molbi igrača da ostane, poput Keite, odlazak bio najbolje rešenje u tom trenutku, ne samo za njega, nego i za klub.
“Prvi i najvažniji odluka o fuziji dva Dalijena je politička, kao što je bio i politički diktat da se za trenera postavi Kinez, svrstan u ovdašnje fudbalske legende, Kinez koji je svojevremeno vodio Dalijen. Kada je to postalo izvesno, umešali su se prvotimci Dalijen Aerbina i mediji. Usledio je pritisak neverovatnih razmera, što je u sledećih 48 sati prouzrokovalo da me moj gazda, koji je, uzgred budi rečeno, poslednjih šest meseci finansirao i konkurentski Dalijen Šide, nagovara iz sve snage da ostanem za kormilom. Iznenadio se, ipak, kada sam mu saopštio da napuštam klub, on je inače, dobar čovek i potpuno ga razumem u ovoj situaciji. Znam da me izuzetno poštuje, shvatio sam i sa čim je na startu bio suočen, rešenje za klupu mu je bilo nametnuto, nije imao kud. Privrženost je odmah dokazao ponudom da u novom ustrojstvu dobijem ulogu generalnog menadžera, što, takođe, nisam hteo da prihvatim. Rekao sam mu: Ja sam samo trener! Kasnija dešavanja su nas, eto, dovela i do priče o mom angažovanju na mestu šefa struke novog Dalijena, ali, ponoviću: odlazak je pun pogodak za sve!”, rekao je Stanojević za Sport.

Stanojević je zatim dodatno dopunio izjavu i objasnio razloge odlaska.
“Grad je želeo i dobio novi Dalijen, gradonačelnik je hteo i dobio Kineza za trenera, koji je njegov lični prijatelj. Zašto bih ja nekome stajao na putu, zašto bih kvario plan u koji su uložene desetine miliona evra, zašto, u takvom rasporedu snaga, da u trećem kolu narednog šampionata budem smenjen? Zar nije bolje i pametnije da me ovakvog pamte, da svi ističu kako su sa mnom sjajno sarađivali, da me navijači pozdravljaju na svakom koraku? Ima li šta lepše nego kada se na ovakav način zatvara, ubeđen sam, jedno naše poglavlje, a drugo će se otvoriti kad-tad, možda već za dve godine...”

I do njega su stigli povici iz Humske : „Ti si prvi trener Stanoje!”
“Šta da kažem? Ne verujem da je to upereno protiv Vlade Vermezovića, već...U svakom slučaju, navijači su me se setili, i to je lepo, to je znak da sam dobro radio u Partizanu, ja sam deo Partizana, koji je moj klub do kraja života. Ne bih više o tome, pričaćemo kada se vratim iz Kine, stižem u ponedeljak”, otkrio je Stanojević koji ima nekoliko ponuda drugih kineskih klubova.
(FOTO: MN Press)
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Sto se mene tice,i vremena u kojem zivim, bices najbolji trener koji je ikad trenirao Partizan, najharizmaticniji i emancipovaniji trener. Drzim palceve da se sve kockice sloze i bude onako kako se svi potajno nadamo..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Covek kao da je proklet gde god dodje teraju ga na neki nacin.
Docice bolje vreme valjda i za tebe i za nas Partizan!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Prica o godinama u Kini, meni se to ne dopada, daj Stanoje dobices kakvu plucnu bolest tamo pa oni imaju najvece koncentracije otrova u vazduhu .

Daj nam neki signal kad dodjes u BG.:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Надам се да нема ништа сада од његовог повратка.
Човек има потенцијал за велика дела и нек се оствари у некој јакој лиги, па онда једног дана да се врати кад постанемо нормалан клуб, а да се врати код оних који су га отерали и довели ону јеврејску пијандуру да га опет искористе, курац.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
mozda Vucic postavi Krleta u fotelju, posto ga je Krle javno podrzao. Podrzao je blaga rec.
A Stanoje nek se mane Kine, lepe su to pare, sve je to ok, ali jebes to. Nek dodje u neku evropsku ligu. Tesko da sada moze u peticu da uleti, ali recimo neka holandska, belgijska, portugalska liga bi mu bila skroz ok kao odskocna daska. I onako bi njegovi timovi tamo jedini igrali 0-2 :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da stavim tačku. Dok su ova govna u klubu Sale se SIGURNO neće vraćati!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Pa ja i ne znam kako je neko tome mogao da se nada. Da se vrati kod ovih govana, pojeo bi onda sva govna sto je izasrao i tako bi pljunuo po sebi, da ni liga sampiona ne bi mogla da ga opere. Nije ni on debil, a ni poltron, sto je od njh trpeo, trpeo je. A sa ovom upravom Stanoje bi nam doneo saom pobede u derbijima, a u Evropi bi bilo na bum nesto ako se ostvari, jer su to ekstremni uslovi za rad.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Delim misljenje sa tobom brate.. Otkad Stanoje nije trener ne znam da li sam sve ukupno pogledao dve ili tri Vermezove izjave.

Vratice se nama nasa LEGENDA kad-tad, dace Bog da uskoro i govna i uprave odu pa da se sve kockice poklope, mi mozemo imati toliko jak UO da je to haos ako naravno svi koji su oterani od strane gmazova iz uprave prihvate da se vrate.

isto...kolji me ako se odgledao vise od 5-6 izjava u video obliku. vermeza uglavnom citam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top