Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
U mamicu im jebem Tursku. . . Jok nek odluče da odmaraju i Džerelsa i Patrika zbog "bitne" utakmice koji im sledi u prvenstvu.

Ma dobro šta je tu je. Bilo bi lepo da mi pobedimo i da im vratimo za poraz u pioniru. A ako ova govna izgube šta da se radi.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Košarkaši Partizana konačno krenuli za Frankfurt

Novosti online | 12. decembar 2012. 13:32 > 14:08 | Komentara: 3
Crno-beli je put Frankfurta trebalo da krenu u 11.55 časova, ali je poletanje prolongirano za dva sata. Lučić: Plasman u Top 16 bio bi veliki uspeh za ovu mladu ekipu



Danilo Anđušić u prvom meču sa Bambergom

Srodne vesti




Košarkaši Partizana otputovali su u Bamberg, gde će u četvrtak uveče (20.45, Sport Klub) pokušati pobedom nad nemačkim šampionom Borse basketom da izbore plasman u Top 16 Evrolige.

Crno-belima je trijumf neophodan, ali i poraz Lijetuvos Ritasa od Bešiktaša u Istanbulu.

- Želimo samo da pružimo sve od sebe i probamo da se plasiramo u Top 16, što bi bio veliki uspeh za ovu mladu ekipu. Ne zavisimo samo od sebe, nadamo se pozitivnom ishodu u Istanbulu, ali ne razmišljamo o tome - izjavio je kapiten Partizana Vladimir Lučić pred put u Nemačku.

Ekspedicija iz Humske je sa Aerodroma "Nikola Tesla" poletela tek posle nekoliko odlaganja. Crno-beli je put Frankfurta trebalo da krenu u 11.55 časova, ali je poletanje do 13.58 časova. Od Frankfurta do konačnog odredišta potom ih očekuje dva i po sata vožnje autobusom.- Čuli smo da Bamberg ima dobre navijače i da nas očekuje "vruć teren", ali to nije ni blizu atmosfere u "Pioniru". Posle nas imaju najbolju publiku u grupi. Njihova najveća prednost je što igraju svih 40 minuta, to su pokazali u Beogradu kada su nas u poslednja dva minuta prestigli. Moramo ceo meč da odigramo bez oscilacija - kaže Lučić.
Poslednji trijumf na gostovanju u Evroligi srspki šampion je upisao prošle sezone u 5. kolu protiv Armani džinsa. Junak te pobede bio je Danilo Anđušić.

- Tada smo preokrenuli, ali bih sada više voleo da vodimo sve vreme i pobedimo. Nekoliko puta smo ove sezone bili blizu pobede u gostima i nadam se da smo sazreli da dobijemo najvažniji meč u Evroligi. Bamberg ima odličan tim, što su i pokazali u Beogradu - rekao je Anđušić.
Put Nemačke krenuo je i centar Dejan Musli, koji u nedelju nije bio u timu protiv MZT Skoplja zbog stomačnog virusa.
 

Cleo_PFC

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
32
Reaction score
0
sta skaceta odma koji djavo, pa acik nije odigrao ni jednu od proslih 5 utakmica, a guler im je bitan koliko i nama cakarevic:buhaha
to samo znaci da ce jerralss i christopher imati vecu minutazu, sto je u stvari plus, a ne minus.. stvarno su pojednici neverovatni sa svojom paranojom ;)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Кад ће више тај четвртак проклети ? :D
Имам осећај неке лудачке драме у последњем колу,да буде неки продужетак можда. Само храбро и стрпљиво од почетка и добијамо 100%.
По мени је кључ у рукама наших плејмејкера. Уколико они буду на нивоу,поготову Лео,ми смо много ближи победи. Шта год да буде знаћу да је то наш максимум сад и да су се момци борили.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
U Bambergu se bas digla prasina oko ovog meca. Hala nema ni blizu toliko mjesta koliko bi sutra doslo ljudi da gleda. Sto naravno negativno utice na nase sanse da dobijemo ulaznice...

Izgleda da cu ovo jednu sto imam morati da kopiram u vise primjeraka :D
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Mogli su normalniji grb da nam stave.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jbt pa Turci me sada izludjuju sa ovim . Ajd neka neko strucan iznese misljenje o tim igracima sto ence da igraju i da li imaju kompetentne zamene ?
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Jbt pa Turci me sada izludjuju sa ovim . Ajd neka neko strucan iznese misljenje o tim igracima sto ence da igraju i da li imaju kompetentne zamene ?
Acik ne igra neku veliku ulogu u timu, uglavnom je tu da odmori druge :)
Guler im je vec igrac sa pristojnom minutazom, njegov izostanak ce sigurno da se primjeti.
Imaju jos neka 2 beka u rosteru koji inace ne igraju, ili vrlo malo, tako da ce vjerovatno oni dobiti sansu... Sranje definitivno jeste, ali valjda ce Kurta i onaj drugi Ugljesa da izguraju.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Čisto da vam kažem kako će klub razmišljati i šta će raditi ako se sutra ostvari velika pobeda + plasman u TOP 16:

"Slavlje-vika-dreka" max. sat vremena, večera i spavanje, ujutro ustajanje, a već na putu za Frankfurt (i dalje za Budimpeštu) pojašnjavanje momcima kako je TOP 16 Evrolige apsolutno sekundarno takmičenje, a ABA-liga postaje još "primarnije" takmičenje nego do sada, sa ciljem osvajanja 1. mesta u ABA-ligi i obezbeđivanja Evrolige 2013/14 (i pre F4).

Analogno tome, ako se ne uspe sutra, samo će umesto sat vremena "slavlja-vike-dreke" biti sat vremena "tuge-tišine" i sve ostalo ostaje isto (večera, spavanje...)...s tim što sekundarno takmičenje postaje domaći kup, ali tek početkom februara, a do tada sve snage bacamo na ono primarno i do februara jedino takmičenje u kojem bi učestvovali.

Dakle ako sutra uveče, tamo negde oko 22.30h, padnete u euforiju ili u bedak (zavisno od ishoda) - znajte da vas ekipa, a i ceo klub, uopšte neće slediti u tome. :D
Mogli su normalniji grb da nam stave.
Ne kapiram. Misliš to što oko grba nije baš savršeno obrezano? E jebiga sad, to je već preterivanje. Zbog toga sigurno nećemo protestvovati. :D To je već tehnička aljkavost-brljivost sa njihove strane za koju nas baš zabole.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jbt pa Turci me sada izludjuju sa ovim . Ajd neka neko strucan iznese misljenje o tim igracima sto ence da igraju i da li imaju kompetentne zamene ?

tutku im ne igra po meni veliko pojacanje za njih :D smesan igrac ..

guler dobar steta sto ne igra al video sam da su doveli pre par dana beka azovmasa ...

Dobio ih je besiktas u gostima lagano ... ne vjerujem da ce imati problema kuci.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma i taj Guler je polu kurac, mada solidan polutan :D. I što reče Je Ne A Tutko im u poslednje vreme i ne igra skoro uopšte. A Guler kao i njegov prezimenjak iz repke igra solidnu odbranu (s tim što ovaj stariji je baš kida). Solidan igrač u rotaciji, ume da pogodi spolja. Mada kad sam pratio njihovu utakmicu protiv Lijetvosa čini mi se, na kraju je promašio gomilu slobodnjaka kad je bilo bitno. Sve u svemu i bez njih ako zapnu trebalo bi da ih zgaze.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
pre ce besiktas dobiti ritas nego mi nemce, zeleni smo mnogo... najvaznija nam je aba liga, top 16 - premija! i veoma se nadam da nece krenuti gomila pljuvacine na tim ako izgubimo
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
OK, ljubičast je grb, lila, ko pink panter...:D

http://www.infranken.de/regionalsport/Die-einmalige-Chance-nutzen;art55472,365762

Mnogo me raduju ovakvi švapski tekstovi...prosto je fenomenalno kako oni nabijaju pritisak Bambergu, divota jedna:

- jedu govna o našim "huliganima" sa međusobne utakmice 2007. godine (i to zamislite, "huligani iz Švajcarske i Luksemburga" :buhaha...a Bamberg je inače skroz na drugoj strani, uopšte nije blizu zapadne ili jugozapadne Nemačke) i očekuju iste takve huligane koji su "spremni na nasilje"...

- naširoko pričaju o "utakmici karijere", tovare sebi takav fini pritisak kakav bismo im ga i mi sami teško natovarili...

- trener poziva publiku da pokaže šta je "grad ludaka" ("Freak City"), a novinar pominje da smo ih pljuvali i gađali novčićima u Pioniru...

- prenose kako smo "teškom mukom" :buhaha pobedili MZT u nedelju...ma sjajno...

- pogledajte dole naš sastav...igra Thomas umesto Gordića...:D

Ne da očekujem njihovu nervozu sutra kao posledicu silnog pritiska kojeg sami sebi nabiše (nije ovo jedini ovakav članak, tako ih "tovare" i neki drugi domaći mediji, štampani i elektronski), nego očekujem da im lopta sama ispada iz ruku...a videćemo da li ćemo mi umeti to da iskoristimo...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Turci ako odigraju kako znaju Ljetas nece imati sta da trazi tamo..brine samo njihova motivisanost. Sa druge strane, nama je potrebna ludacka energija, naravno i malo srece da krene sut za 3 poena. Takodje veoma je bitno ne dozvoliti svabama da se odlepe, vec biti egal s njima do samog kraja..
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Po nekom mom viđenju imaćemo rezultat koji želimo, pa čak i dvocifrenu razliku, ali proći nećemo. Jedino što nisam siguran je da li zbog nas ili zbog Turaka, mada mislim da će Turci izgubiti u samom finišu, a mi pobediti sa nekih 4-5 poena. Nadam se da grešim, ali mnogo je tu negativne energije oko KK.
Tvoj pesimizam nas je 2010 godine "odveo" na Final4 u Parizu, nadam se da ce sad "odvesti" bar do Top16!:D A i od kad postoji jt-forum ti si uvek bio veciti pesimista kad je u pitanju KKP, osim prosle sezone, pa to je bila jedina sezona kad nismo prosli u bar u Top16!:)

Ovo je ujedno i moj poslednji post na ovu temu do naredna 24 sata, tj do kraja utakmice u Bambergu!:napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dakle, sutra gubimo sigurno sa desetak razike, a i Turci će da izgube, prema tome ništa od Top 16. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top