Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@Gazda
Uzmi olovku u ruke i izračunaj koliko je u zadnjih deset godina Duško Vujošević napravio igrača i para, pa uporedi sa bilo kojim klubom koji je imao takve uspehe u Evropi. Koliko klubova u Srbiji je za to vreme napravilo toliko uspeha kao Vujošević, koga ne mrzi može sve to da izračuna i baci na papir.

Ne, ne, niste me shvatili. Taj deo komentara uopšte nije bio upućen Vujoševiću, nego onako generalno sam rekao, jer će nas zaista mnogo koštati neigranje u Top 16. Znam da na to nisu ni računali u klubu, mada jesu se nadali, ali bacili smo mnogo para u bunar. Svi snose deo krivice. I igrači, i vujošević i uprava i navijači.
 

Al.

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
NBG
Премлад тим који реално нема квалитет за топ 16. Две победе и три егал меча са великанима попут цска и барсе је можда и више од очекиваног.
Уз бар два квалитетна искуснија играча, друга би се песма певала ал то је већ питање за неке друге људе..

Позитивна ствар је одлична партија Гордона, кој би могао још много да напредује у свим сегментима игре. Штета што ћемо опет ''за џ'' направити играча неком другом клубу. Плус наравно Милутинов.:respect

Оно што је лоше је да изгледа Вујошевић губи поверење у Богдана, који је морао да добије шансу(и ако га неће) у продужетку пре евидентно уморног и одувек склоног грешкама у нападу Милосављевића. У оваквим завршницама се праве велики играчи(што ће Богдан сигуран сам и бити), док Милосав није тај калибар, уз сво поштовање за његову борбеност.

Ал добро можда сам и мало субјективан јбг ко зна.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Gazda, kazi ti meni samo jednu stvar - da li ce to bacanje para u bunar znaciti novu "rasprodaju" nasih igraca na kraju sezone ili ne? to je sve sto je sada bitno..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Дулета бране резултати, направљени играчи, доминација... Као што је некад показивао међуножје, тако ће опет да запуши уста критичарима. А његове другаре лопове из фк-а ће да замене други лопови који можда неће бити Дулетови другари. И то је једина разлика.

О утакмици је јако тешко било шта рећи, поготово у оваквом расположењу. Најбоље говоре фаце играча после утакмице, капитенова поготово.

Надао сам се чуду и пролазу али јебига. Момцима капа доле за борбеност и жељу! Главу горе и идемо даље. На муци се познају јунаци и морате се тргнути и добити Мађаре по сваку цену.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Апсолутно се слажем са Пекарским. Газда, ја разумем да си ти (као и сви ми уосталом) бесан и љут на Душка што је прошле зиме стао на Ђурићеву страну, а нас назвао уличарима и пучистима, али да сада после најтежег пораза у сезони оставиш овакву поруку ја стварно не могу да разумем. Коштаће нас, јеби га, а колико је пара уложено у тим ове године а колико за претходне две, и то чијом заслугом највише?

Ја стварно не схватам како неко може да буде незадовољан играма наше екипе у овогодишњем циклусу Евролиге јеботе. Губимо 4 утакмице на једну лопту (није то до среће, то је знак да смо за само ту једну лопту иза њих... То радом врло лако може да се окрене у нашу корист) и опет се покреће неко терање играча, тренера, само чекам да се почне са терањем и Даниловића и Тодорића и да схватим да смо дотакли дно.

Пустите ове људе да раде, имали смо најмлађи тим у историји клуба! Лако ћемо да судимо на крају сезоне. Испадање из евролиге на овакав начин НИЈЕ неуспех!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mi smo Gazda morali da napravimo podvig da bi došli do tih para, niko ih nam nije tutkao, pa smo ih ispustili. Tužno je da jedini veliki klub KK iz Srbije zavisi od tog novca, dok je drugima dovoljan najveći tajkun u državi, ili najveći lopov u privatizaciji, da budu spokojni sa budžetom, sve to govori u kakvoj zemlji živimo.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@Lampas

Procitaj jos jednom sta sam napisao.Ne radi se o tome da Andjusic i Cakarevic ne igraju kako znaju,vec o tome da oni ne znaju gde se nalaze,oni igraju kao da su igraci letnje lige,to vise nema veze sa nekim nivoom igre,to ima veze sa tim znaju li oni koji sport igraju?

Gagic jeste dobar polufabrikat,odlican rekao bih koji treba samo doraditi ali je cinjenica da se sa njim slabo radi,decko je u teskom grcu,nazaduje,srlja gresi...

Ja da uletim na parket,bolje bih se snasao i bio manje pogubljen

Za Muslija sam rekao da je bez krvi.Onoliki covek a kao penzioner se bori na terenu
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
@ARMY

Za Muslija bih se slozio.Eto npr on mene jednu utakmicu prosto odusevi...pocniv od zelje,znanja,energije...Dok na nekoj drugoj utakmici se zapitam za sta ovaj igra,sta mu je povod ? samo da novac mizerni primi ? Ne znam mozda grijesim,ali meni tako djeluje.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Gagic jeste dobar polufabrikat,odlican rekao bih koji treba samo doraditi ali je cinjenica da se sa njim slabo radi,decko je u teskom grcu,nazaduje,srlja gresi...

u odnosu na sta nazaduje,na 5 minuta u proseku u hemofarmu, ili u odnosu na nasu projekciju u glavi, koji smo mi neosnovano stvorili... decko nije taj kapacitet kakvim ga smatrate
to je moje misljenje mozda gresim:ziveli
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Ma nemamo mi igrače za dva fronta. Možda je ovako i bolje. Adio do sledeće sezone
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Podrska momcima i Duletu.:clap
Okrenuti se svim snagama na ABA da
obezbijedimo EvroLigu iduce godine.:napred Partizan
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Što je najgore od svega , ovo može itekako loše da utiče na igrače. Sreća pa idemo Mađarima u goste. Da je neka jača ekipa , sigurno bih se zabrinuo ...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, kazi ti meni samo jednu stvar - da li ce to bacanje para u bunar znaciti novu "rasprodaju" nasih igraca na kraju sezone ili ne? to je sve sto je sada bitno..

A koga da prodaju!!! Niko nije pokazao neki ekstra kvalitet! Trećina tima skoro da i ne igra, druga trećina je limitirana i nikad neće biti više nego što su sada, a ona najbolja trećina igra od sjaja do očaja, pa nazad. Lepo sam vam rekao da je Bertans limitiran igrač i on je to pokazao cele sezone. Odigra jednu dobru pa ga onda nema sledećih pet. Lučić i Vesterman su jedini koji zaista imaju potencijal da postanu ekstra igrači, a njih sigurno nećemo prodati sledećeg leta... mada...

Газда, ја разумем да си ти (као и сви ми уосталом) бесан и љут на Душка што је прошле зиме стао на Ђурићеву страну, а нас назвао уличарима и пучистима, али да сада после најтежег пораза у сезони оставиш овакву поруку ја стварно не могу да разумем. Коштаће нас, јеби га, а колико је пара уложено у тим ове године а колико за претходне две, и то чијом заслугом највише?

Već sam rekao da to nema nikave veze sa porukom o Vujoševiću, nego generalno, da će nas mnogo koštati, a da se ne lažemo, hoće i te kako. Ispustili smo bukvalno trećinu budžeta, ako ne i više.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nego jel ste videli završnicu Bešiktaš - Ljetas? kakav lopovluk. Hteli su da nameste majku im jebem , pustili pleja da se proseta do kosa , a ovaj debil promasi otvoreno polaganje, a pre toga ustaša promaši namerno dva bacanja.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Gazda, uz duzno postovnje tebi kao covjeku, samo mi nije jedno jasno: na osnovu cega ti odredjujes ko je limitiran igrac a ko nije? Mozda imas neke kosarkaske rezutate iza sebe ili diplomu kosarkaskog trenera, u tom slucaju se izvinjavam.


Svaki cast momcima za borbu i srce na parketu. Bice bolje.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
u odnosu na sta nazaduje,na 5 minuta u proseku u hemofarmu, ili u odnosu na nasu projekciju u glavi, koji smo mi neosnovano stvorili... decko nije taj kapacitet kakvim ga smatrate
to je moje misljenje mozda gresim:ziveli

U odnosu na pripremni period,ja se ne secam da je neko bio tako dobar na pripremama a da u zvanicnom delu ama bas nista ne moze.

Pokazao je on protiv Barse solidnu igru medjutim opet je stao.

Generalno,nasa ekipa je u kontraritmu.Kad bi mogli da ih resetujemo nekako.

Sto se kostanja za top 16 tice,najmanje su to pare od karata,
....promocija igraca za prodaju,plus sponzori.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, uz duzno postovnje tebi kao covjeku, samo mi nije jedno jasno: na osnovu cega ti odredjujes ko je limitiran igrac a ko nije? Mozda imas neke kosarkaske rezutate iza sebe ili diplomu kosarkaskog trenera, u tom slucaju se izvinjavam.


Svaki cast momcima za borbu i srce na parketu. Bice bolje.

Niti imam diplomu niti sam ikada bio trener, ali gledam košarku duže nego što ti verovatno imaš godina, pa sam nešto i naučio.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ja ne verujem da za Partizan u ovakvoj situaciji ima boljeg resenja od Vujosevica,zna on da ''pliva'' u ovakvim situacijama.
Zeljko Obradovic. A i free agent je bio letos, obozavam ja Duleta, ali bih pre Zeksa ponovo stavio za glavnog kouca.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Famozna reč limitiran.:D
Svojevremeno je Tomašević kao limitiran igrač dokazao da i to što je znao (limitirano) je bilo dovoljno za odličnu karijeru, dok Peđa Drobnjak kao talenat Divcu ravan (napravio najveći transfer u istoriji Partizana), na žalost u svojoj karijeri nije iskazao do kraja taj svoj ogroman talenat.
U svakom slučaju su bili fantastičan tandem limitiranog i nelimitiranog igrača u Partizanu.:D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
svaki igrac je limitiran samo je pitanje gde je njegov limit...
za neke sky is the limit:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top