Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Kada se izgubi ovoliko neizvesnih utakmica koliko smo mi izgubili od početka sezone nema ni govora o nekakvom prokletstvu i nesreći.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovo je presmesno,jedna jedina akcija koja moze da se izvede i mi to ne znamo.E moj Gasicu.....svi su znali da ce biti na sekund do kraja el ej,samo nasa struka to ne zna...

Zasluzili smo sve sto nam se desava.Struka nam je izgubila brdo meceva....
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Плаче ми се од муке. На шта смо ми спали мајко мила. Сада и званично могу да кажем збогом евролиго следеће године је сигурно нећемо играти ...
 

Zagor

Guest
ja znam gde je Bog, ali ne vidim kamenje kojim smo se na njega gadjali...
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Zbog nedostatka srece ima da se usere cela decenija uspeha.....
Ово није био недостатак среће. Засрали смо на крају и ту срећа нема никакве везе.
Јбг, ја која сам била толико оптимистична (што се тиче краја сезоне) пре ове утакмице, не знам шта да кажем... Не знам како ће се играчи дићи после овога и да ли ће се дићи уопште. Ако успеју у томе, то ће бити подвиг раван освајању ЕЛ.
Баш баш лоше. Лео.. да ли је умор или глава, мора да проигра ускоро, ужасно нам је потребан...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.582
Za 8 desetinki je jedino moguce izvesti alej-ap a da se prizna kos i mi stojimo i blenemo. Za muda i borbenost svaka cast ali za ovaj zadnji kos mladost nije opravdanje. Sta li im je Gasic rekao na zadnjem tajm autu da mi je znati.

Sta je tu je, prvi necemo biti ostaje nam drugo mesto ili da osvojima aba sa nekim pojacanjem.
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Totalna dekoncentracija. Ako je do sada imalo, ovog puta nema veze sa nedostatkom srece. Istina je da srecu.treba zasluziti. Mi je jos uvek nismo zasluzili...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Гашић :respect
Какав комад тренера, ово само Србија може да изроди:respect
Земља која је родила Ацу Геометра, Стеву Караџића, показала је да још коња за трку има.
Још се ја питам после припрема, јеботе ово лепо изгледа како је могуће да тај човек ништа није урадио квалитетно у својој каријери као тренер, а познат је и по физички исцрпљујућим тренинзима.
Зона 1 3 1, посерем се на исту, неко ће да каже, зауставили смо њихов шут изнуђујући лоше шутеве, који курац шут ово је шутерски најгора екипа задра у последњих 20 година. Друго је било када против тебе кења Панкрације Бараћ из свих позиција а друго кад имаш против себе Рамљака за ког је Чакар Хорначек главом и брадом.
Значи људи зрели за набијање стоке, на полувремену да буде 10 разлике, он оштри курац на Гордону једином скакачу у овој екипи и они нас уништавају у скоку и одржавају се на апаратима.
После тога улази Гордон, ми се одлепљујемо за минут, он наставља с јебеном зоном где ми не можемо да бранимо скок и где нас унакажавају са болесним фетишом да Бертанс игра четворку 30 минута. Гордић нас разиграва, улази Лео који нас онако господски угробари за 2 минута, поента те измене није јасна ни Леовој породици.
И на крају невероватно да је човек за једну утакмицу толико одступио од целе концепције, ми смо као фурали неки рнг без трунке дисциплинованости, организације. Победила ја мање лоша екипа.
Одбрану последњег напада не бих коментарисао, дигао ми се притисак, да човек са толико година у кошарци не каже играчима да с аута с пола бране под обавезно директан пас је дилентатизам.
Ми смо унакажени ових пар утакмица без Дулета.
Сад ће неко да каже "Не сери са Дулетом смо били још гори против Солнока" док се за ту утакмицу јасно видело да играчи једна ходају и физички и психички, данас су могли реп коњу да ишчупају, да смо играли "нашу" игру, било би 10, 15 разлике. Цибона такође.
Па нису господа из Абе ту казну џабе смислили, знају где смо најрањивији. Ми смо без Дулета исподпросечна еврокуп екипа, то је чињеница.
Једина позитивна ствар повратак Богдана, Гордић све кориснији.
Гашићу још један наклон за Милосавову минутажу, стварно је из корена решио све наше проблеме његовим неиграњем.
Све моје критике према Влади Јовановићу ми после данас изгледају апсолутно смешно, Грег Поповић лично за тренутног помоћног.
Играчима и немам шта да замерим.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ovo se nam dešava previše često, da bi se moglo nazvati slučajno... Nisam pesimista, više realista, iz ovog kanala u kojem sada očigledno jesmo, teško čemo se izvuči...
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Надао сам се да неће бити у праву али све што је Хофман написао пред почетак сезоне испоставља се као тачно, биће ово више него зајебано.Како губимо, нема ту приче о срећи, нешто друго је у питању.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Klasican nedostatak sportske inteligencije. Pa, kako su INACE mogli da nam daju kos, pa da ne branimo OVO???
Jbt, sad smo treci, iza jebene dive, sto nikako nece dobro delovati na i onako srozanu psihu igraca.
Previse ovakvih utakmica, previse. Ovo nije nedostatak srece.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
ako mi jos neko kaze da je u pitanju neiskustvo, nek se nosi u tri picke materine. ovo nema veze sa neiskustvom, ovo ima veze sa gluposcu i manjkom inteligencije. pa nece igrati sigurno odbojku za 0,8sek sa 12 metara, nego sa obruca mater mu jebem! nije problem izgubiti, ali izgubiti ljudski, a mi kao najveci debili poklanjamo vec 3 pobede, ej bre!

defanzivni skok :banghead
sudije :banghead :banghead :banghead JEBEM VAM MAMICU USTASKU RASPALU I TEBI PUKL I ONA DVA DEGENA! Ej, Musli skida loptu ispod obruca, onaj debil svira silaznu, a drugi debil stoji normalno na pravac lopte, vidi njenu putanju i cuti ko govno! U poslednjoj akciji Kastropil gura Muslija sa ledja, oni opet cute ko kurve! CRKNITE GOVNA!

Prvi put se kajem sto sam batalio ucenje zbog utakmice, kadeti igraju skolskiju kosarku!
 
Последња измена:

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Momcima puna podrshka do kraja, bez obzira na rezultate bez obzira na sve! Oni ce iskrvariti za cilj koji im je postavljen ove sezone a to je Evroliga i naredne godine. Vrlo lako se moze desiti da jedna lopta bude odluchivala i o tome, a dok ne dodje do tog trenutka mi moramo verovati i dati im bezrezervnu podrshku. Idemo dalje, idemo u Novo Mesto po pobedu i idemo u Evroligu makar morali da osvojimo ovo takmichenje! Ne klonimo duhom i nadajmo se da ce nam se vratiti kada nam bude najpotrebnije!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
@fluid
Da gledao sam celu tekmu i???????
Igramo pred 5,6,7,8000 ustasa gde sudije prosecno jedu govna,gde smo gubili kad smo bili jos 5X bolji a oni losiji....
No izvini,ti valjda bolje vidis...il si imao bolji strim...ili nesto trece....Ko bi ga znao
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Pošto je pretjerana upotreba smajlija zabranjena,
apel administraciji foruma da dozvoli korištenje
pedesetak :pop-a po postu kada je komentarisanje
završnica mečeva Partizana ove sezone u pitanju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top