Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
ma daj bre više, ovo je surovo... šok... treba svi kolektivno da odu u crkvu da zapale sveću...toliko nemamo sreće da je to strašno... i sada će naravno naši dežurni pljuvači sa foruma da opletu po timu - uživajte, iživljavajte se...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Po ovome ispada da je greska sto se islo u apsolutno podmladjivanje ekipe. Morao je neki iskusan igrac da ostane iz prosle sezone ili da se dovede. Nisam pametan kako ce da se ovo dalje odrazi na ekipu.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Kakav los dan sam imao, bolje da ovo nisam ni gledao. Pitate se kad ce nam se vratiti? Pa vraca nam se, realno, i nas su vile nosale, vreme je za kontra efekat. Ali nema veze, idemo dalje. Sad tek vidim da je i dobro sto smo ispali iz Evrolige, inace ne bi usli u ABA PlayOff.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Cist mentalitet luzera kakvo crno neiskustvo, sto nije u stanju aut da izvede ili ovaj sabanski ally op?
koje je to neiskustvo?dosta vise alibija, ekipa je pretanka i to je to.
necu vise pisati na kkp temama samo se nerviram i gubim zivce kao i vecina nas,odmoricu i od foruma.
edit : ako je bio tvoj post ironija sorry
 

pfcKG

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2007
Порука
165
Reaction score
3
Локација
Kragujevac
Mucno je gledati ovaj Partizan. Na pocetku sezone sam jedva cekao da pocne utakmica, zadovoljstvo mi je bilo gledati, a poslednjih 5,6 utakmica su skandalozne, ne secam se kad sam jednu dobru utakmicu odgledao, lajtmotiv svake utakmice Gordonova zakucavanja.....:cry:

Nemojte vise molim vas prepisivati ne/sreci ovako izgubljene utakmice, neiskustvo i neznanje igra presudnu ulogu ovde.

Najgore od svega, sto ne mogu da kazem sebi, nema veze, idemo dalje, podrska za mlade momke, jer ne postoji ni 1% garancija da ce ovaj tim ostati na okupu i sledece sezone, pa da mi opravda ovoliko nerviranje.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Kako primismo zadnje poene...pa to je strahota!

Vujosevicu, jedno ti zemeram i to ti nikad necu oprostiti....DUSAN KECMAN.

Kad je gusto mi gubimo, jer nasi golobradi momci eskiviraju odgovornosti...

Ja sam ocekivao da ce Zadar onako odraditi onu akciju...al kako smo mi to dozvolili??
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Čekajte ljudi, pa zar ste očekivali nešto drugačije? Igrali smo u nedelju, nije prošlo ni nedelju dana pa da se nešto promeni. Mislim da je sada jasno kao dan od čega smo i kakvi smo.

Strašno je što imamo mnoooogo dužnika, i što će svaki od njih hteti da nas iskasapi. A iskasapiće nas bez problema! To je činjenica. Gledaćemo ovo do kraja sezone, pa ko izdrži... :napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ej bre eeej suze mi idu. U dva navrata sam zaplakao tokom meca a i sada...na sta ovo lici bre...u kom smo mi kanalu majko moja...

Na stranu sudije i navlacenje na kraju ali...sami smo krivi i to vec postaje praksa na svakom mecu....
Ne mozes da dobijes nikoga bre ko ti uhvati u tvom reketu 20 lopti!
Ne mozes da dobijes nikoga ko promasi sve zivo protiv tebe a igraci nesposobni da zagade i uzmu loptu.
ne mozes da dobijes nikoga kad imas 30ak izgubljenih lopti od cega jedno 10ak ti ispadaju iz ruku, beze u aut...
Sve je to samo dokaz nedostatka samopouzdanja...

kako cemo se izvuci ne znam stvarno. da smo ovo dobili znacilo bi nam mnogo, dobili bi i krku siguran sam...ovako...neka nam je Bog u pomoci
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.497
Локација
Topèidera lepša strana
Москитоси.

Кошарка коју ми играмо није чак ни јуниорска, ово је скандалозно. Грешке које јуниори не праве.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Ej bre eeej suze mi idu. U dva navrata sam zaplakao tokom meca a i sada...na sta ovo lici bre...u kom smo mi kanalu majko moja...

Na stranu sudije i navlacenje na kraju ali...sami smo krivi i to vec postaje praksa na svakom mecu....
Ne mozes da dobijes nikoga bre ko ti uhvati u tvom reketu 20 lopti!
Ne mozes da dobijes nikoga ko promasi sve zivo protiv tebe a igraci nesposobni da zagade i uzmu loptu.
ne mozes da dobijes nikoga kad imas 30ak izgubljenih lopti od cega jedno 10ak ti ispadaju iz ruku, beze u aut...
Sve je to samo dokaz nedostatka samopouzdanja...

kako cemo se izvuci ne znam stvarno. da smo ovo dobili znacilo bi nam mnogo, dobili bi i krku siguran sam...ovako...neka nam je Bog u pomoci

Jebem ti zivot vise i ovakve poraze. Lakse mi padne kad nas lijepo nabiju kao Igokea. Ovo ubija u pojam. Taman sam mislio da ce od ove utakmice krenuti nabolje, ali ne moze kad dozvolis onom njihovom da nam skace pod kosem tri puta u toku jednog napada.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.857
Локација
Храм фудбала
ahahahaha koje pusenje....Umesto visok igrac da brani ubacaj u igru ovi ih pustise da izvedu bez ometanja...znao sam koja akcia ide , ...hahahahaha ...ova ekipa je najgluplja u istoriji Partizana....

Када си толико интелигентан и када све знаш, што ти вечерас ниси био на паркету умјесто ових играча и показао им шта и како треба да се ради:puke

Срам те бре било:pickaciganska
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Шта ли смо ми Богу згрешили да нам се оволико враћа из утакмице у утакмицу... :prekrsti
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Nas trener je pokusao da stvori mlade igrace, ali nije razmisljao na kontra efekat, kada dodju tekme za iskusne da rese, kada mladi prosto ne mogu. DA BI BIO STAR I MUDAR, MORAS DA BUDES MLAD I GLUP, ali tada ti je ovaj prvi preko potreban da ti objasni neke stvari!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Posle ljude nazivate budalama koji pljuju,sramota me je ko nosi dres velikog Partizana.Ovom sezonom,sva je prilika ce pljunuti na onih nezaboravnih 11 sezona.Nisam nikad kritikovao KK,ali ovo sto nam priredjuju je bruka i sramota.Sram vas bre bilo!!!!!!
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Musli out
Gagic out
Gordon smanjiti ugovor
Andjusic ciao i Cakarevic raskid ciao sine
Westerman out
M.Vujanic out
Gasic out
Kondicioni out
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Nabili smo sami sebi kompleks i to kakav kompleks. Stvorili luzerski ekipu koja ne ume da prelomi i resi ni jednu utakmicu koja se igra na jednu loptu!!

Nažalost moram da se složim sa ovim, ali to nije bio slučaj večeras, barem u završnici (neverovatna trojka Bertansa), ali pre toga, sva ona vodstva od po 5 razlike, koliko ih je bilo, 3, 4? To je dokaz tvoje konstatcije - mi prosto ne možemo da rešimo utakmicu, a imamo sve preduslove. Prosto momci čim se malo više odlepe krenu da greše i prave neke kardinalne greške. Lučić sve samo ne lider (mislim na večerašnju utakmicu), kad je trebao koš, neki njegov prodor, pravio je greške, korake, mašio, ne znam ni ja više...

Duuugo sam bio uz ovu ekipu, i biću i dalje to se nikad ne dovodi u pitanje, ali polako divodim u pitanje Evroligu za sledeću sezonu... To neće nikako da valja, pu pu ne daj Bože...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top