Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Ovo vise nema veze sa nedostatkom srece,mi u kljucnim trenucima gresimo u elementarnim kosarkaskim stvarima...Izgubili smo od dve najgore ekipe u ligi i ukoliko bilo ko smatra da je sreca presudna,zavarava sam sebe...O kosarkaskoj inteligenciji pojedinih kosarkasa ne zelim da pricam :banghead
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Polako ljudi,ima jos da se igra,nije jos nista gotovo,nemojte da kukamo ko cave neke a tek je pola sezone,ja i dalje verujem u ovu ekipu i dalje nas KKP ima ogromne kredite,zato puna podrska momcima prvu tekmu u Pioniru!!!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Sreca je kad Kecman baci loptu i oduva cibonu, a ovo sto se nama desava nikako nije plod srece ili nesrece. Fali jedan centar iskusan i jedan iskusan igrac koji moze da odigra kvalitetno zavrsnice vise od svega. Vesterman je trebao da bude 2. plej ali silom prilika ili nasim greskama to nije, nesrecni dolazak Tomasa pa sad i Gordica kao njegove zamene nam nista nije doneo jer nam treba prvi a ne drugi plej. Imamo 2 druga centra opet nam fali prvi prvi izbor na centaru. Elem sta bude dalje bice samo se nadam da necemo vise pisati da ce nam se vratiti na sledecoj utakmici jer nam se vraca vec ... Podrska momcima se ne dovodi u pitanje samo hrabro pa sta bude.
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Niko ne osporava da nas KK ima ogromne kredite,niti je iko napisao da nece vise pratiti KK ove sezone,ali treba biti realan...Od mene ce uvek imati podrsku
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Pratim Partizan vec 20 godina ali ovako bezidejnu igru i toliko gresaka u igri ne pamtim. Jeste, mlad je tim ali sve ima svoje granice. Vise je mucno postalo gledati ih, em ne znaju, em ih nece. Nemamo vise igraca koju ce uzeti loptu u poslednjem napadu i resiti utakmicu. Promasiti iz igre nije problem ali gubiti po dvdesetak lopti u proseku i masiti more slobodnih bacanja, stvarno ne razumem(ovo se odnosi ne celu ovu sezonu). F4 je trenutno naucna fantastika.Odmoricu malo od gledanja utakmica a mozda sam i ja baksuz pa izgube kad ih gledam.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
Nemam snage da pišem, šta je ovo ljudi moji.
Za Gašića i odbranu zadnjeg napada:pop pa svi smo znali da mogu samo da nabace loptu kroz obruč.

Sramni komentari pojedinaca na forumu. Jeste slabija nam je ekipa nego prošle godine, jeste da nemamo sreće (pored toga što nemamo dovoljno znanja), jeste da smo svi pomalo razočarani tokom sezone ali pljuvati po igračima je stvarno :banghead reče čovek (debeo dete) da se ,,posere'' na celu talentovanu generaciju. Auu jebote neki su gori od cigana:banghead

Ostaje nam da budemo 2 ili 3 i osvojimo Aba ligu, a onda će neki da crknu od muke. Makar otišli na F4 kao četvrti...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Koliko sam ispizdeo, glava me boli...cak se ne mogu ni setiti zadnje akcije.

Ne znam da li se dobro secam...ali nas plej je okrenuo ledja protivnickom igracu kada je ovaj loptu izvodio?

Ne znam da li sam ja nesto pogresno video ili...

Pa da li mi moze neko od forumasa to objasniti...sta on tim postupkom moze bolje odraditi nego stati licem u lice...

Pionir"s Law je pre neki dan objasnjavao onu akciju protiv Solonoka...
Kako smo mi hteli da iznenadimo Solonok na 4sek., da odradimo ovo sto su nama ustase odradile...da se to ocekuje na manje od sekunde a u drugim slucajevima ne.

Zajebite to sa srecom...ovde sreca nema nikakvog uticaja.
Ocekujes nesto i to dozvolis...svi se trebaju zapitati.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи ми имамо јако добру екипу то смо показали против ЦСКА Барсе итд и ту губили на једну лопту. Овдје је сигурно проблем у главама,још Крку да одрадимо онда пауза. У међувремену да пронађемо неког психолога да мало ради са екипом.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ljudi i ja sam nervozan,ali da tako popljujete igrace,ne verujem!!! Pa da li su oni to stvarno zasluzili od nas? Da li je DV to zasluzio od nas. Ne verujem sta citam ovde. Da li se Bertans namerno okliznuo i poklonio loptu. Kao da je on to hteo. Molim vas da se suzdrzite od teskih reci i da ostanemo uz klub,da zajedno preguramo ovu krizu.Bili smo uz njih kada su pobedjivali,bicemo uz njih i kada gube. Nema sta pametovati,moramo istrpeti te decije bolesti i onda da gledamo kvalitetnu kosarku. Verujem da cemo se tada kada se steimo ovog,smejati i reci VREDELO JE CEKATI!!!:napred Partizan
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Znajuci kakav skor imamo u Zadru nisam se bas preterano nadao da cemo dobiti. Kako je utakmica bila egal i kako se blizio kraj sve vise se u meni budila nada da dobijamo. Kad Bertrans ubaci trojku, pomislih gotovo je, dobili smo utakmicu, dobijamo Bertranasa kao mec vinera. Ali ne znam sta nam se desilo u poslednjoj sekundi i ostadoh u neverici.

Sve se skupilo losa sreca, mlad i neiskusan tim, po meni los strucni stab. Da pojasnim ovo posledenje, u poslednjem mandatu DV je imao mnogo bolje i strucnije saradnike, cini mi se da su vrhunski pripremali utakmice. Ljudi koji su sada u Strucnom stabu sigurno se trude, mozda i marljivije rade i ulazu vise vremena, ali mi se cini kao da nam je i strucni stab neiskusan.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.422
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija
ja znam gde je Bog, ali ne vidim kamenje kojim smo se na njega gadjali...

Kamenje je poveće:

Ruzic-Vujosevic.jpg
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Заборавих једну ствар... Занима ме да ли се само мени учинило да је време истекло одмах након Бертансовог избаченог шута?! Скоро сам убеђен у то...
Nije isteklo.
Na TV je bilo 0:00, ali verovatno zbog toga sto je do kraja preostalo jos manje od sekundu. I da jeste isteklo vreme, uvek postoji mogucnost sudije da vrate koju desetinku, posto onaj ko kontrolise semafor moze ponekad i kasnije da stisne na dugme.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Коментарисање ове утакмице треба одвојити од већег дела сезоне пошто наша игра није имала ништа заједничко с осталим утакмицама сем очајне физичке припреме и очајне завршнице.
Идеална прилика за смајли.
:pop
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Јебеш сазревање, Кецмане врати се!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Kakvo bre prokletstvo,kakvo vracanje za Kecmanovu trojku od pre tri godine.:prekrsti Stvorili smo ekipu koja polako stvara gubitnicki mentalitet,koja je ova po redu da gubimo na jednu loptu.Gubitnicka i limitirana ekipa plus neinteligentni pojedinci.Koktel zbog kojeg Evroligu naredne sezone videti necemo.Sramota,velika sramota veceras,pukli smo od najgore ekipe koju je Zadar imao od osnivanja Jadranske lige..
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Nije isteklo.
Na TV je bilo 0:00, ali verovatno zbog toga sto je do kraja preostalo jos manje od sekundu. I da jeste isteklo vreme, uvek postoji mogucnost sudije da vrate koju desetinku, posto onaj ko kontrolise semafor moze ponekad i kasnije da stisne na dugme.

N semaforu iznad koša se lepo videlo, da su zaustavili sat posle koša na 0,8 sekundi.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
meni je samo zao sto smo na ovakav nacin izgubili, inace sad kukati ne vredi, ko je hteo da bude realan i zna kosarku mogo je i na pocetku sezone da kaze kako ce to izgledati, ovaj tim po kvalitetu na papiru nije ni u 4, ali po talentu je na prvom mestu, tako stoje stvari ove godine, ako smo hteli nesto vise trebalo je dovesti 2-3 iskusna igraca, ovako ostaje borba pa sta bude...

ovde ima igraca koji seniorsku kosarku nisu igrali skoro uopste, gagic, bogdanovic, musli, milutinov, gordon sa koledza, itd, glupo je samo sto gubimo na zadnji napad ali ni to nije slucajno...

ovako kako je sad, tesko da cemo biti prvi, a ja mislim da je to jedini nacin da se udje u evroligu, ali o tom potom, sad je kriza treba izaci iz nje, ne treba dizati ruke na pola sezone, sve dok ima sanse BORBA
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top