Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Ja mislim da ce Gordonov duh i veceras proganjati nosatog procelavog degenerika .
Veceras ce neko od centara morati prinudno na 4 .
Koga imamo u rotaciji ? Lovernje je otpao , izgleda da ce brat Djekna morati da bljesne veceras :D , Djekna X factor :D
Mozda bi i Cakar mogao na 4 .
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da li se jos nekom ucinilo da je sinoc rakocevica najbolje cuvao Gordic, i da li bi mozda mogli da odigramo sa dva centra ili sa Milutinom na 4. jer tesko mi je da poverujem da Savovic moze opet toliko da podbaci, a ne znam da li bi mogao Milutin sa njim da se izbori?

Ne zaboraviti da musavi igraju sa Ulmom u sredu, pa nama u nedelju pa valjda putuju Galati u sredu opet. Ima da pocrkaju.

Jos nesto, cini mi se da je pre nekog vremena istaknuto da je ovaj Maricic zvezdin sudija, i bas sam obracao paznju, pa ovaj najmladji je bio najgori, taj Maricic nas nije zajebao nijednom, a Belosevic kao da nije ni prisutan bio.

I na kraju me zanima sta je bilo sa tim macetom sa tri sape sto su ga nasi krvnici isutirali?! :D
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Evo sad sam dobio informaciju iz prve ruke o incidentu....

Posle kontre Skota, navijaci Partizana su bacili novcic na teren sto je izazvalo opsti haos jer su oni sa druge tribine svi potrcali za novcicem ;-)
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Zli grobari kidnapuju ciganske nevine dečake da ih maltretiraju, sramota :pop

u kakvoj ja zemlji živim majku ti jebem i sa kim moram da delim vazduh:puke
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...I shvatite da bi neizlazak na teren bio potpuni promasaj iz prostog razloga sto nebi imalo nikakvog efekta jos bi nas dodatno kaznili a njima dodelili trofej, tako da bi takav eventualni potez bio krajnje neinteligentnan.
Svom srecom o tome se ne razmislja u nasem klubu.
Oprosti im (pojedinim forumašima), mladi su, ne znaju šta rade (pišu)...

Još sam pročitao "biser" tipa "sad bi imali u fudbalu 2 titule manje da nismo 1986. protiv Želje odbili da igramo ponovljenu"...:pop

Kao prvo, čak i tad smo pojeli govno, jer smo na 2 titule čekali godinama, a dva učešća u Kupa šampiona su nam svakako odlepršala zauvek...Trebalo je i tada da budemo mudriji, da odigramo ponovo, da opet dobijemo za 1 gol više nego cigani i da na kraju pokažemo kurčinu svima...

A pošto to sa fudbalom ima jako malo (da ne kažem nimalo) dodirnih tačaka sa košarkom i ovim od sinoć, da podsetim mlade (i lude, i srčane, i impulsvine, i ne znam ni ja štta sve samo ne razborite!) da je KK Partizan 1989. godine, zbog povlačenja ekipe sa parketa splitskih Gripa, DEBILNO izgubio ne samo 1 titulu stravično jake SFRJ-lige, nego (sasvim moguće!) i barem još 1 titulu evropskog šampiona! Ništa tadašnji naš Partizan nije bio slabiji od tadašnje Jugoplastike (koja je uzela onda čak 3 titule prvaka Evrope zaredom)...

Samo debil ne uči na greškama nego ponavlja iste greške.

Živimo u zemlji ciganiji u kojoj ciganska država gleda na sve moguče načine da nas "namesti". Moramo biti pametni i mi njima namestiti...grobarsku kurčinu duboko u grla njihova prljava i pogana!!!!!
To je to. Institucija to tako radi.
DUHOM INSTITUCIJE PROTIV PROSTITUCIJE...SVE DOK I MUTIRANA KURVA NE CRKNE KAO ORIGINALNA!!!!!
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Ovako, imam jednu stvar da kazem ali vas MOLIM DA ME NE SHVATITE POGRESNO!! Danilovica cenim do neba i gotivim ga kao caleta, ali ono sto je izjavio kod Tegija nije smeo ni u ludom ludilu!!! (BICE KRVOPROLICA itd....) Coki je to osetio kao idealnu stvar za izazivanje incidenata za koje ce okriviti NORMALNO Partizan koji je to krvoprolice i najavio!!! Coki je prekaljeni politicar i snjim se ne moze ovako izaci na kraj!! Treba ih tuci na terenu i kosarkaski, a malo i po nosu kao Cakarevic pre neku godinu. Treba ih PONIZITI NA TERENU DA IM VISE NIKAD NE PADNE NA PAMET DA PRAVE SRANJA!!Svesni su oni snage Partizana i zato ce imati kopleks ceo zivot!! Znaju da drzavni projekat PUCA ako dobijaju Partizan celu sezonu, i onda na kraju kada je najvaznije Partizan ih NATANKA i oni onda definitivno pucaju sa svojim projektom. Ako ih dobijemo u ABA dace bog u finalu sledece godine oni nece imati pola ovih igraca POTPISUJEM!!! DRZTE SE GROBARI DANAS DO POBEDEEEEE!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
JESI LI TI NORMALAN BRE? :pop :banghead :puke
Alo bre, naš predsednik je govoreći o tome šta se radi u smrdljivom železniku samo izrazio BOJAZAN da to može da eskalira u ono u šta je sinoć eskaliralo! Saša Danilović je jasno i glasno rekao ko priziva zlo i ko radi u prilog tome da se zlo desi!

Šta je trebalo da radi? Da odustane od opominjanja javnosti, od najozbiljnijeg mogućeg upozorenja, kako ono pseto ćoravo ne bi slučajno nešto pogrešno razumelo???

Jebote dajte bre kontrolišite se pre nego što nešto napišete...hej, samo malo se makar kontrolišite....koji vam je bre kurac...džaba ti sav taj tvoj post posle kad si ga na početku "okitio" sa tim da ne kažem šta...
 
Последња измена:

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Tako ljudi resavaju probleme! Nema vise ruznih komentara! Nedaj obraz svoj!!!! To je moj moto!! NAPRED PARTIZAN
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Saopštenje KK Partizan je odlično, kratko i pogađa pravo u centar.

Saopštenje mutanta iz predgrađa je za povraćanje, od prve do poslednje rečenice. Sunce ti, pa što da verujemo svojim očima i zdravom razumu kad je tu prepametni Ćoki da nas prosvetli... :pop

Najveći utisak mi je ostavilo apsolutno negiranje i sklanjanje krivice od navijača musavaca jer su navijači Partizana "prvi počeli". Pa ko je ovde lud? U sledećem saopštenju će reći kako su na teren upali Grobari koji su se u stvari prerušili u musavce...
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ djuksi:
Sad lepo i ti izbriši te tvoje prideve, kao što sam ja moje (pre nego što sam ugledao ove tvoje, inače ih možda ne bih obrisao). Ali brzo ih izbriši.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
sada nam samo to treba da svako iznosi svoja misljenje i da se jos vise medjusobno svadjamo.

stanimo svi iza stava kluba i kome se to svidja i kome ne, podrzimo Lucica i ekipu pa ako nam bog da srece svi veceras do Humske da ih docekamo
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Cim pocnu ovako da kukaju tipa "ja volim Sasu vise nego kevu i caleta", meni to odmah zasmrdi na praznu ubudjalu limenku. Kao i onaj sto je prvi rekao da smo majci ukrali dete iz kolevke i da je tako poceo incident. Nadam se da vi koji kuckate po njihovim forumima niste tako providni. :)
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Inace sa Sasom imam zajednicke prijatelje!! Covek je za mene BOG!! Mozda moja pogresna interpretacija onoga sto sam zeleo da kazem.
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
a sto pricas gluposti majke ti!! Kakve to veze ako neko nekog toliko postuje mora da je cigan! Jel da? Sta sve jos necu procitati BOZE MILI BOZE!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Djuksi, hajde ne peni više, pogotovo ne sa uzastopnim postovima koji se kažnjavaju :)))...
A iritiraš ljude i zbog dužine članstva (5 godina) i ukupnog broja postova (11 bez današnjih)...a još je to u totalnoj koliziji sa današnjim danom i brojem samo tvojih današnjih postova (3)...naglo si se aktivirao, kao iz katapulta izbačen... :)
-----------------

Ja treba popodne opet da idem dole, ulazim 100% unutra ako odem, ali se ozbiljno razmišljam da ne odem jer sam tako nervno rastrojen da mogu svašta da napravim...kunem vam se, tako se tresem da bih mogao da ubijem nekog njihovog smrada...ali bukvalno...nikad se ovako nisam tresao, a svakakva ciganska sranja sam proživeo prethodnih decenija...

Majku vam kurvinsku jebem, da vam majku kurvinsku jebem...
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Nerviraju me lupetanja!! Necu vise ZIVOTA MI!! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top