Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Čović: Ne može da se igra
Rakočević: ................strašno, strašno
Čović: Ne može da se igra (povišenim tonom)
Rakočević: ..... nemamo pobednika
Šta Rakočević kaže pre?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Verovatno je hteo da kaze da su vodili u trenutku prekida da je trebalo da im dodele pehar...usrali se bre au kako ce Dule da im se najebe majke danas jedva cekam da vidim....spremice igrace psihicki ma pojescemo ih....
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Ljudi moji, pa ovi gurbeti su svi kolektivno udareni mokrom čarapom po glavi...ako danas ne izgubim neke prijatelje medju njima, neću nikad...
Ladno svi, ali svi redom:... aaaaaa, tukli ste nam dete na tribini, Dule pretio coravom, sudije bagra lopovska, u ćoravu nakazu se bukvalno kunu redom svi do jednog, spasio nas propadanja...
Stoko seljačka vi ste već propali..." Joj to su Tegeltijine provokacije, kurva postoji i uvek će postojati"... i sve tako u krug,... evo pritisak mi je na milijardu, treću kafu pijem od jutros, ne mogu da jedem od besa...pocrkali svi majku li vam maloumnu, da bog da vam od Čovića zdravlje zavisilo, bagro pobačena...

Jooj kako ćemo im isterati taj pederluk iz glave, ko da gledam, ne da ćemo da uzmemo jadransku, nego ćemo da silujemo sada sve redom...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Ljudi, oni jesu cigani, a sa takima je tesko boriti se u blatu, ali ovo se ne smije precutiti! Covic i kompanija su na domacem terenu kada je u pitanju spinovanje, karanje javnosti u mozak i ostalo, ali mi moramo nesto uciniti po tom pitanju ako ne zelimo da 90 posto drzave bude protiv nas.
Moramo biti puno aktivniji u medijima, fino, kulturno i argumentovano ukazati na sve ono sto se desava. Danilovic mora to preuzeti na sebe, Dule ima pametnijeg posla, a i govno coravo je uspjelo da ubjedi sve cigane i znacajan broj nasih, manje upucenih, navijavijaca da je u stvari Dule najvece zlo srpske kosarke :puke

I jos nesto:
Gdje su te nase proslavljene zvijezde, imaju li oni jezik? Jel vide Djordjevic, Rebraca, Kica, Praja i ostali sta se desava? Osjecaju li oni potrebu da upozore javnost na zlo koje je uzjasilo srpsku kosarku?
Jbt, zar treba Dule, Tosa i Sasa sami da se bore protiv coravog degena?

Sinocnu igru nasih momaka je kolega opisao i prije pocetka utakmice- DUHOM INSTITUCIJE, PROTIV PROSTITUCIJE! Svaka cast momci!:respect


Dobismo nekako, ali nije ovo ni blizu zeljenog nivoa.

Vestreman veceras konacno pogodio neke vazne trojke, ali ja i dalje nisam zadovoljan njegovom igrom. Ni veceras, osim odlicnog suta za 3, nije puno pokazao, mora tu biti puno vise probijanja, asistencija, iznudjenih faulova (Od prvog pleja nam treba vise od 2 aistencije i dva iznudjena bacanja za 25+ minuta).

Tako je majku mu, to se trazi! Sinoc odlicno organizaovao napad, sjajno probijao, asistirao, iznudio slobodna...Po meni njegova ubjedljivo najbolja utakmica do sad.

Ne znam sta da napisem za veceras...Nadam se da ce jebni savez omoguciti normalne uslove za igru i dozvoliti nam da zavrsimo posao. Ako uslovi budu normalni i ako nadomjestimo nedostatak Dru-a u skoku, ni sest PP aparata ih nece spasiti!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Citajuci zvanicno saopstenje kkfmpdiva, shvatio sam da sam LUD i da dobro ne vidim. Ne vjerujem sta se radi u ovoj usrano-ciganskoj drzavi! Cestitam momcima na pobijedi, i strucnom stabu na odlicno pripremljenoj utakmici. Bravo Crno Beli!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Govna sa RTS-a kazu da smo mi poceli sve jer su nasi huligani ubacili jadnog fmp-ovca, tukli ga i zapalili mu dres...Kad ovo kaze nacionalna televizija sta tek ocekivati od ostalih :puke Ne mogu da verujem kakvo vredjanje inteligencije svih normalnih ljudi. :puke
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Identične formulacije u saopštenjima KKFMPCZBGDDIVATELEKOM i MUP-a Srbije.

KKFMPCZBGDDIVATELEKOM: "A, kako je sve počelo? Navijači Partizana su na svoju tribinu ubacili jednog navijača Crvene zvezde, kojeg su udarali i zapalili mu majicu sa obeležjima Crvene zvezde. "

MUP SRBIJE: "Izgredi navijača na finalnoj utakmici završnog turnira Kupa Radivoja Koraća počeli su kada su navijači Partizana ubacili na tribinu navijača Crvene Zvezde, udarali ga, skinuli mu dres i zapalili."

How cute.

Najsladje je, svakako, ovo da su ga "ubacili" na tribinu. A da nije mozda ubacen, mamu li vam jebem. Identicna saopstenja pokazuju da je Diva (Covic) jednako MUP tj. drzava tj. Vucic. Prestrasno.
 

Mefistofeles

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
13
Reaction score
0
Dajte ljudi jebote, jesu oni govna i sve to stoji, ali jebavanje mrtvih majki, poruke istrebljenja cigana, želje da neko umre pa makar to bio i ćoki ili bilo ko od te ciganske bande, to je za mene čista bolest!
Jesmo besni s razlogom, al budimo dostojanstveni!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.861
Локација
Храм фудбала
http://www.sportal.rs/news.php?news=93482

Ko je kriv za incidente, pošto i jedni i drugi prebacuju odgovornost sa sebe?

- Ono što je moglo da se vidi - navijači Crvene zvezde. Ali, nekoliko minuta pre upada u teren bio je incident sa navijačem koga su maltretirali na tribini navijači Partizana, što kamerom nije snimljeno - rekli su nam u Policijskoj upravi Kragujevac.

Јебем вам матеру, прво издате саопштење како су Гробари криви, па сада као и ови и они само сте ви мурјаци прави.
И како сада пар тренутака пре да је био инцидент са тим циганом на нашој трибини, када цигани пишу да је малтретиран од почетка меча.
Ко лаже???

А све сам нешто убјеђенији да се вечерас неће ни играти, и да ће то саопштити смрадина Ђилас.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ubacili ga na tribinu, uneli ga u dzepu pored 2 kontrole, sinoc sam rekao , kad Grobari vec toliko podsecaju na Koperfilda, sto ne "ubacismo" barem Cokija na tribinu, steta, na losem izboru, mi umesto Cokija odlucili da unesemo u dzepu Cigansko nedonosce sa lizalicom u ustima i zveckom u ruci, koje je usput imalo jasan zadatak i direktive da snima Grobarske zastave i javlja komori, verovatno je u zvecki bila postavljena i kamera......

Gle cuda, na gotovo svakoj Partizanovoj evroligaskoj utakmici, dodju cigani izvidjaci (obucena nedonoscad) i snimaju ko stoji iza koje zastave, prate javljaju kojim je prevoznim sredstvom ko stigao itd.., i onda jedan takav zaluta cak i u arenu na nasu evroligasku utakmicu, ali se Srpski mediji ne sete da spomene tu cudnu koincidenciju koja ima svoju tradiciju i svoj kontinuitet, pa da to povezu sa sinocnim dogadjajem...

Bilo je jos ovakvih uhapsenih u Pioniru samo sto se nije pisalo po medijia, jer za to nisu ni znali...
 
Последња измена од уредника:

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ovo kao da je Pionirko pisao posto ima i slika nacelnika..:)
Bravo, mogli ste samo da podsetite i desavanja u zelezniku i sto tada nije bila prekinuta utakmica..
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.459
Reaction score
4.848
Bilo bi lepo da ih veceras dokrajcimo, ali... Gordon ne igra, Gagicu ce suditi jos te dve licne u prvih 60 sekundi, do kraja 3/4 i Milutinovu... vec sinoc su imali 21 bacanje za poluvreme, Vestermanu ponisteno bacanje, sta da ocekujemo veceras? Protiv sebe imamo covica, djilasa, vucica, mup kg, medije, sudije... a samo 14 minuta na raspolaganju...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ma kakva bolest neka CRKNU svi do jednog.
Bolest je ono rezirano prekidanje utakmice a za ovo saopstenje ja neznam koju rec da upotrebim.
U kojoj drzavi treba da raste moje dete ccc.
Sloboda medija gora nego u S.Koreji

Veceras svi ispred Hrama da docekamo kosarkase jos ako dodju sa peharom ima da bude ludnica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Saopštenje.... NAŠE... a u njemu kaže:


Navijači Partizana mt:s nisu izazvali prekid utakmice, a postavlja se i pitanje kako je navijač Crvene zvezde dospeo na tribinu gde su smešteni navijači kluba iz Humske. Odgovornost organizatora i policije je očigledna.
 

Dr.Hofmann

Guest
Saopštenje za javnost

Navijačka grupa Grobari Jug, izražava svoje veliko nezadovoljstvo povodom epiloga finalne utakmice košarkaskog kupa "Radivoja Koraća". Kao navijači koji su više puta proglašavani za najbolje navijače od strane evropskih novinara i sportskih radnika, smatramo da javne prozivke od strane policijske službe i uprave malog kluba iz predgrađa Beograda, nisu ni blizu istine. Niti su naši navijači preskakali ogradu, niti smo mi izazvali incidente a isto možemo da kažemo i za čelnike našeg kluba. Kao dobri poznavaoci košarke, nikako to nismo mogli učiniti u momentu kada je naša ekipa bila u naletu i kada dominiramo u sportskom navijanju. Štaviše, upravo zbog kluba to ne bismo radili ni kada bismo gubili sa 30 koševa razlike.

Naša jedina muka je bio ulazak u halu jer je konvoj iz Beograda stigao 15 minuta pre početka meča, nakon čega smo ulazili u dvoranu u neljudskim uslovima. Trudili smo se da fer i sportskim navijanjem doprinesemo pobedi svog tima, a na prozivke na koje smo nailazili nismo reagovali.

Ono na šta smo morali da reagujemo jeste prisustvo dva provokatora na našoj tribini, sa Zvezdinim obeležjima koji su poslati sa namerom da nas isprovociraju i da unesu pometnju u samom navijanju koje je nosilo naše igrače. Kako je pomenuti dvojac primećen, skinuta su im obeležja grupe koja sada navija za klub Fabrike Metalnih Proizvoda iz Železnika, a koji je nasličniji klubu kojeg se vrlo rado i sa osmehom sećamo. Taj isti dvojac je postavljen na "šipku" da peva naše pesme kako bismo na lucidni, šmekerski način odgovorili na provokacije od preko puta. Umesto da potpaljujemo vatru, želeli smo da mirnim putem odgovorimo i ne nasednemo provokacije, jer svi znamo koliko je malo potrebno da se u tako zapaljivoj atmosferi, glupava provokacija pretvori u ozbiljniji incident.

Dominacija koju smo pokazivali od samog ulaska u halu je bila uzrok prekida utakmice koji su izvršili navijači Zvezde, a koji navijaju za jedan sasvim drugi klub. Koliko je naša ljubav prema Partizanu i košarci iskrena dokazuju godine koje su za nama, što se za selektivni dolazak navijača od preko puta ne može reći. Navijači koji biraju utakmice i sezone u kojima će dolaziti na utakmice to ne mogu da razumeju. Zato mi, navijači Partizana možemo razumeti frustracije kojima su bili izloženi i nizak nivo toleranicije za poraz na terenu i na tribinama. Na snimku se sve jasno vidi i očekujemo da se po tome utvrdi krivac. Da li je to policija koja je pustila navijače Zvezde na našu tribinu ili su to, navijačkim porazima, isfrustrirani navijači Zvezde, ostavljamo vama da procenite.

Na kraju smo mi bili ti koji smo ostali u hali 2 sata posle prekida i poslednji izašli iz hale, žedni i razočarani jer nismo videli podizanje pehara od strane naših igrača. Smatramo da odigravanje utakmice bez prisustva publike nije dobro za našu košarku i time je direktno Partizan ostećen jer upravo je Partizan klub koji ima vetar u leđa koji im mi pružamo iz utakmice u utakmicu, iz sezone u sezonu. Ne vidimo kako interni dogovor, diskreditovanog gradonačelnika i predsednika KSS „gospodina“ Đilasa i „sportskog“ radnika iz predgrađa koji se sumnjiči za najgora krivična dela, između ostalog i za tuču sa članovima uprave FK Zvezda, „gospodina“ Čovića, može da bude dobar za srpsku košarku. Nemile scene nisu naša odgovornost i pozivamo da se utvrde pravi razlozi prekida kao i da pomenuti dvojac prestane sa hajkom na Košarkaski Klub Partizan i navijače Partizana.


Verni navijači Partizana
Grobari Jug
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top