Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Uz duzno postovanje prema svima, moram da kazem da i mene uzasno pece vecerasnji poraz, kao i svi porazi koje smo dozivjeli na svim frontovima, kako sportskim, tako i administrativnim, politickim ili nekim trecim.

Medjutim, bez obzira koliko da mi je tesko, i koliko god da ciganska, limena ili srpsko-ustaska govna koja trenutno mrace i oblace pokusavaju da mi ogade drzavu koju volim vise nego onu u kojoj zivim (BiH), ne mogu da se odreknem svega sto mi predstavlja Srbija. Mali su i Covic, i Vucic i Djilas i svi politicari i sportisti i biznismeni i gurbeti i radovci pa i Grobari da se poredaju. Ne mogu da navijam protiv Srbije kad igra protiv nekoga, pa sve go cigan da igra u reprezentaciji. Ne mogu da navijam za Njemacku, Bosnu, Kosovo, ili ne daj Boze Hrvate kad igraju protiv nas. Ne mogu da mrzim Srbiju, jer su za nju mnogi krvarili, bolovali i polozili zivote. Zbog cega? Da bi sad poklekao zbog govana iz zeleznika?! Nije nego! Ima da nas bude vise i jace, svaki put! Sami protiv svih! Nece ni gurbeti dovijeka da sefuju! Vjerujem da nece dugo proci prije nego covke ode u bukagije.

Ako nista, barem smo na to navikli. Da sam htio da mi zivot bude jednostavan i da sacuvam zivce, navijao bih za Manchester United, Real ili Barsu.

Ako grijesim, grijesim radi sebe, ali opet, to sam samo ja...
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Srbi kao narod sve prastaju sem uspjeh.To je odavno poznato.
Dalje, momcima svaka cast na borbi i pozrtvovanosti,ovaj poraz nisam uopste dozivio kao da smo kup izgubli vec kao da smo izgubili neku nevaznu utakmicu.Vjerovatno zbog ovih sranja od predhodnog dana a i praznih tribina.
p.s. Pogledajte kolika muda ima mali milutinov kada je usao na parket pred kraj 4/4 ili sredinom 4/4 kako ulazi u duel sa katicem za borbu za poziciju.
 

nikola92

Banned
Учлањен(а)
21.11.2007
Порука
15
Reaction score
0
Шта рећи за човека који је до прошле године певао "волим га к'о ока два" а сад пева"звезда оооо"? Дувај га носата наказо!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мени је драго што сви схватамо да је ова болесна секта оличење свега негативног у нашем народу и нашим генима. Они деценијама негују и баштине све оно најгоре у нашој нацији, али на несрећу, бивају подржавани у томе. И као што написаше Двоглави, ВЈ НС, Стојанче...а давно пре свих ПФЦ Д, немам више никакву потребу да осећам ову подлу, наказну, покварену и јајарску државу као своју.

Ако су они мерило српства, признајем да нисам Србин. Ако је подло мафијашко псето Небојша Човић угледни привредник и спортски радник, издркам курац на државу Србију која га за таквог признаје, уместо да га хапси.

Није чудо што смо као нација у каналу већ деценијама. Синоћ је нама наивнима показано да се исплати поквареност а не поштење, да је важнија реч мафијашког пса од судијске одлуке, да је сасвим легитимно да тим чији навијачи прекидају меч и рунирају терен не буде кажњен већ награђен новом утакмицом. Да је сасвим ОК лагати целу нацију. Да је сасвим ОК пљувати ривала, као пролетос, јер побогу, све је дозвољено и поштено ако је у питању њихова ствар. Да је сасвим легитимно прогласити навијаче једног клуба за страно тело у Србији, и опуштено се не бојати да ће те икада стићи кривична пријава.

Јебе ми се за куп, али апсолутно, Партизан их је освојио толико у свим спортовима колико ови умоболници неће у наредних 50 година, па макар се фузионисали са Житко Баскетом и топлом пирејском браћом.

Синоћ је умрла последња нада да је Србија нормална држава, а не приватни бордел разних мафијашких и лоповских наказа.

И на крају, господо из КК Партизан - не знам како, али бежите од ове наказне лиге. Свакако смо страно тело у Србији, је л` те. Документујте, не будите лењи:

- чији навијачи су изазвали прекид
- са чије трибине је активирана пиротехника и ПП апарат
- чији председник је одлучио уместо судије и делегата да утакмице неће бити

Ми све знамо, али не бих да за 10 година опет читам како су наши навијачи тукли наше фудбалере.

А ви форумаши, што рече Загор, не мешајте крв са пасјом сортом.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Vi niste normalni...OK, manjina smo u Srbiji, niko nas ne voli, kenjaju po nama, pusite kurac Srbi i pusi kurac Srbijo. Interesantna logika.
Чињеница је да је Србија одавно лешина која заудара, и то нема везе ни са нама ни са чергарима. Ми смо као народ говна, и заслужујемо сву беду која нас је снашла. Кад већина гледа прељубнике, и шта ти ја знам које пичке материне, онда је и логично да коло воде умоболници попут ћокија, блесића, пиргавог, пичкоустог итд.
Почињем да осећам велику дозу презира према овом народу...
Не може се то назвати народом. То је безлична малоумна маса којом може да управља ко како хоће.
 
Последња измена:

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
JEDAN METAK, DAJTE MI JEDAN METAK, ZNAM GDE CU PUCATI!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Konkretno pitanje: Sta ce nasi preuzeti povodom sramnog odnosa prema KK Partizan ?

Odgledah izjavu Coravog na SOS-u...on zove...trazi ocajnicki da ga neko napuni olovom...kada ja to kao mirna i ne konfliktna osoba kazem, mora da bude svestan da nije iskljuceno da neko kome fali malo u glavi i uzgred ima kratak fitilj i uradi tako nesto. U najboljoj varijanti po njega mogao bi da zavrsi u bolnici jer ovo sto on prica i sta on prezentuje javnosti je takvo zlo da nemam rec u svom vokabularu da bih ovo opisao
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pokušavam nešto da napišem,ali ne ide.Jedno je samo sigurno,Partizan posle ovoga sigurno neće izaći slabiji,ako ništa drugo,videli smo svi s kakvim govnima imamo posla.Naša "tortura" nije trajala 12 godina,PIČKO ĆORAVA NAŠA TORTURA TEK POČINJE!!!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da li vi znate sta se desava? Na snazi je sektasenje u najgorem mogucem obliku. Pa meni doslo sinoc i danas da napravim pokolj u kladionici ko Brejvik. Kakvi su to umovi, nemam reci. Malj u glavu, tako se radi sa kretenima. Gaziti na svakom koraku i na tribinama i na ulici i na parketu i po medijima. Unistavati ih na svakom koraku. Maltretirati ih po medijima. Psihicki i fizicki. Lomiti ih u svim sportovima bez imalo fer playa! I u fudbalu, i u kosarci i u vaterpolu, rukometu odbojci, florbolu. Sputavati odrastanje malih umobolnika. Zvrljati im grafite, prelepljivati nalepnice, svrsavati u njihove kurve, ponizavati ih na svakom koraku. Sve dok se toliku useru u gace da dodju u situaciju da se plase da kazu za koga navijaju. Da obaraju glavu kad prolaze pored Grobara. Deratizacija! POTPUNA DERATIZACIJA NJIHOVE MOBILIZACIJE!
Brate ja sam mislio da ta sekta nije toliko rasprostranjena na ove dalje, siromasne krajeve Srbije, ovde kod mene pogotovo, gde ljudi ne rade, nema posla, opste rasulo... sektasi, koji gledaju utakmicu svaki 5. derbi, imaju toliku mrznju prema nama da je to strasno. Nemam rec kojom bi to opisao... kad malo bolje razmislis o tome, nije to mrznja-mrznja, to je nekako mrznja od 40cm u dupe x 20 godina da boli... :D
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
Ne vidim razliku izmedju Jozefa Gebelsa i Covica u propagandnom ratu koji vodi sa nama. Nazalost mu uspeva

20pvnkj.jpg
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Немогуће је почети било какав коментар о овом фарсичном друмском разбојништву одевеном у хаљине такозваног финала кошаркашког купа, а не приметити колику привилегију је наш клуб имао да у именима тих клинаца кошаркаша, добије сјајне људе, велике спортисте и момке достојне дреса који носе, па да тако неиспрљани прођу кроз највећу кошаркашку каљугу откако се она игра на овим просторима.
Нисам ни на трен погледао вечерашњу политичко-мафијашку спрдачину прибављања неопходних реликвија којима би требало "посветити" плесњиву грађевину саздану од старих лоповлука и нових лажи, од старих мржњи и нових отимања....
Нисам гледао јер је за мене све било дефинитивно завршено оног тренутка када су играче на терену одмениле сподобе које је и добри Бог јасно обележио, учинивши их упадљиво различитим од нормалног света и када је сјајну борбу дечака који су играли ко' "матори", заменила отворена мржња према једној од ретко добрих ствари коју ова земља заиста има.
Нисам гледао јер је за мене све било готово оног момента када је постало извесно да су Партизанови клинци одбранили трофеј. И није било апсолутно никога ко би то довео у питање. Чак и они су то вољно признали прекинувши стварни живот, као да се он може стварно одложити за неки други дан.
Србија ће се следећег јутра коначно пробудити спокојна и задовољна. Макар на кратко. Јер Минотаур је нахрањен и брижљиво ће прежвакавати прогутани залогај наредних дана. Колико тога је још виђено да се принесе на пагански олтар време ће показати, али нема сумње да ћемо сваки пут ми бити ту да се супроставимо.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jedan mudar čovek je jednom prilikom rekao:

Neka umre svako ko ne voli Partizan!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Мени је драго што сви схватамо да је ова болесна секта оличење свега негативног у нашем народу и нашим генима. Они деценијама негују и баштине све оно најгоре у нашој нацији, али на несрећу, бивају подржавани у томе. И као што написаше Двоглави, ВЈ НС, Стојанче...а давно пре свих ПФЦ Д, немам више никакву потребу да осећам ову подлу, наказну, покварену и јајарску државу као своју.

Ако су они мерило српства, признајем да нисам Србин. Ако је подло мафијашко псето Небојша Човић угледни привредник и спортски радник, издркам курац на државу Србију која га за таквог признаје, уместо да га хапси.

Није чудо што смо као нација у каналу већ деценијама. Синоћ је нама наивнима показано да се исплати поквареност а не поштење, да је важнија реч мафијашког пса од судијске одлуке, да је сасвим легитимно да тим чији навијачи прекидају меч и рунирају терен не буде кажњен већ награђен новом утакмицом. Да је сасвим ОК лагати целу нацију. Да је сасвим ОК пљувати ривала, као пролетос, јер побогу, све је дозвољено и поштено ако је у питању њихова ствар. Да је сасвим легитимно прогласити навијаче једног клуба за страно тело у Србији, и опуштено се не бојати да ће те икада стићи кривична пријава.

Јебе ми се за куп, али апсолутно, Партизан их је освојио толико у свим спортовима колико ови умоболници неће у наредних 50 година, па макар се фузионисали са Житко Баскетом и топлом пирејском браћом.

Синоћ је умрла последња нада да је Србија нормална држава, а не приватни бордел разних мафијашких и лоповских наказа.

И на крају, господо из КК Партизан - не знам како, али бежите од ове наказне лиге. Свакако смо страно тело у Србији, је л` те. Документујте, не будите лењи:

- чији навијачи су изазвали прекид
- са чије трибине је активирана пиротехника и ПП апарат
- чији председник је одлучио уместо судије и делегата да утакмице неће бити

Ми све знамо, али не бих да за 10 година опет читам како су наши навијачи тукли наше фудбалере.

А ви форумаши, што рече Загор, не мешајте крв са пасјом сортом.

Crno-beli,
:respect za ceo post.
Ipak ovo što je boldovano meni je najbitnije.
Boli me,zaista boli,ne utakmica nego ovo da je Srbija umire.Gledam,čitam,gledam svoje prijatelje i ne mogu da verujem,sve uništavaju,mozgove im ispiraju a oni ne vide,ne čuju.
Bolest.Srbija je jako bolesna i mene obuzima tuga.

Što se sportkog dela tiče,:buhaha moram malo sebi da se nasmejem,mislim ako ti ima bilo kakve veze sa sportom.Naši bi zaista trebali da iskoriste sve snimke i javnosti prezentuju snimak po snimak,činjenicu po činjenicu.I da idu na razmontiranje ovog totalnog medijskog mraka i burek novinarstva,ovih laži koje prezentuju Srbskoj naciji.Valjda imaju mogućnost da to plasiraju,i ako imaju imalo snage,a da nisu životno ugroženi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.980
Локација
ante portas
Ne vidim razliku izmedju Jozefa Gebelsa i Covica u propagandnom ratu koji vodi sa nama. Nazalost mu uspeva

20pvnkj.jpg

Zanimljivo je da su istoricari Gebelsu nadenuli nadimak otrovni patuljak .
Zanimljiva analogija u vezi Cokija i njega zar ne ?
Da podsetim : " Njemu visina omogucava samo da hvata za donje ekstremitete ".

Ovde nam samo fali gospodja Gebels/citaj Vesna Besna/ da upotpunimo pricu !
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Mozda je izlizano ali moram da se zahvalim BOGU sto sam GROBAR!!!Pa jel vidite vi koliko igraci cene Partizan!Vesely gleda iz Amerike kup koji nema nikakvu vaznost i bodri ih kao da su svi braca rodjena!To je ono sto nas odvaja od svih ostalih!!!Ove ciganske pedere ko jebe kada ce se i ovako sledece godine ugasiti, ali sve bi dao da ih natankamo u finalu ABA lige!!!DA CRKNU!! I moli bih navijace da na sledecoj domacoj utakmici naprave koreografiju ili neku zastavu u znak zahvalnosti igracima na borbenosti jer ovo kako su oni usli danas u utakmicu to je cudo! Isli su normalno na pobedu ali su isli i da pokazu MUDA ciganima za ubuduce!!!I treba!! JEBACEMO IH PRVOM SLEDECOM PRILIKOM OSECAM TO!!! NAPRED PARTIZAN!!!!
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Nebojsa Covic je udbas na vrhu piramide, toliko jak da mi ni drzava ne moze nista, a on moze da radi sta hoce ... znaci taj jazavac gde djavo spava i gde se misevi kote ... zato ga ni jedan rezim nije smeo ni popreko pogledati ...

Nebojsa Covic , kriminalac visokog ranga, 20 gorila oko njega dovoljno govore ko je on!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sad na netu negde proćitah novu izjavu bogaljčine ćorave. Rekao je nešto u fazonu ½osvojićemo još trofeja ove godine ako bude regularno½! !?!?!?
Sve više verujem da je on zapravo pisao saopštenja Vesiću koje je ovaj nosio Lukiću!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Прво бих желео да дам огроман наклон нашим младим момцима, који су пружили невероватну борбу против болештине звана Фабрика металних производа. :respect:respect

Сложио бих се са осталима који су рекли да се не осећају више делом ове нације, јер једноставно, мени је стварно невероватно да делимо припадност са припадницима секте које полако али сигурно уништавају Србију. Стварно не желим да ме људи поистовећују са њима. И заиста се надам да ће онај криминалац, она пичкетина ћорава, умрети што болнијом смрти.

Ово што се дешава у Србији, могу да гарантујем да нема нигде. Али НИГДЕ! Еј, у Грчкој, кошаркаша погоде ракетом, а игра се наставља! А овде нису у стању да наставе утакмицу јер је у терен улетело пар навијача и јер је употребљен против-пожарни апарат? Па за шта нас они сматрају? Како их бре није срамота?

Од данас се више не дружим са припадницима секташке организације и стварно почињем да мислим да све оно што се дешава Србији је и заслужено!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top