Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Imam jedan predlog.

Da mi, kao forum, tj. navijaci Partizana okupljeni oko sajta partizan.net (da se kaze da nas je puno) ili tako nesto... napisemo javno pismo Vucicu o tome kakvo bi misljenje stvarno imali navijaci Partizana o hapsenju Djure i slicno, da ga demantujemo, a Mutavog da malo ''provucemo'' kroz novine u negativnom svetlu i da se malo zapitaju neki zasto se govno ne hapsi. Cisto da malo ''zatalasamo''... mediji ce ispratiti 100%. Kao sto je pre radjeno.

Voleo bih da ''nadlezni'' na forumu razmisle, ne secam se ko je sastavljao ona prethodna pisma, ali su bila bas dobra, pa ako moze taj neko da razmisli i o ovom.

Mislim da je dobra ideja, pa ako hocete, razmislite. Ako uopste mogu, pomoci cu na bilo koji nacin.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@delicPFC to pismo ce da procitaju i Pacic i Kurcic, da se ismeju, zguzvaju, bace i nastave dalje da pricaju sta su vec pricali...

Sto se price o Rajkardu i Vermeza tice, znao je u sta ulazi, niti je gluv niti slep, niti retard da se bar malo raspita sta se to desavalo u Partizanu. Znao je kako su prolazili svi prethodnici, prema tome, ni malo ga ne zalim, i zelim mu da sto pre ode. Sto se rezultata tice, trebalo je da bude +16 ili +18 da se nisu prosipali bodovi, i ucestvovalo u namestacini derbija. Partizan kakav god da je, u ovoj supak ligi je i Bog i Batina. Ako ti u ovakvoj ligi ne osvojis titulu, onda se slobodno seri.

Ko god da shuruje sa mutavim, ne moze da naidje bar kod mene na bilo kakve simpatije... Moze, ali ako otvori usta i kaze ono sto treba da kaze. Zna se kakav trener treba Partizanu. Fanatik, i zaljubljen u Partizan do usiju. Nikakav stranac to ne moze da poseduje u sebi, vec ce da dodje ovde samo da uzme kesh, i obavi procenu podmladka da bi ih utrapio negde...

Dok god su na celu drzave Stalio i Olio, a u klubu mutavi, buljavi, masni i matori, nema spasa... Dace Bog da mi pokaze da gresim...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Imam jedan predlog.

Da mi, kao forum, tj. navijaci Partizana okupljeni oko sajta partizan.net (da se kaze da nas je puno) ili tako nesto... napisemo javno pismo Vucicu o tome kakvo bi misljenje stvarno imali navijaci Partizana o hapsenju Djure i slicno, da ga demantujemo, a Mutavog da malo ''provucemo'' kroz novine u negativnom svetlu i da se malo zapitaju neki zasto se govno ne hapsi. Cisto da malo ''zatalasamo''... mediji ce ispratiti 100%. Kao sto je pre radjeno.

Voleo bih da ''nadlezni'' na forumu razmisle, ne secam se ko je sastavljao ona prethodna pisma, ali su bila bas dobra, pa ako moze taj neko da razmisli i o ovom.

Mislim da je dobra ideja, pa ako hocete, razmislite. Ako uopste mogu, pomoci cu na bilo koji nacin.

Није проблем у акцији!

Ми смо, на овом форуму, први започели акцију против мутавог. Нико и ништа му не може док је Дачић на власти, или док је југ разједињен.

Још мало стрпљења, није далеко дан који сви жељно исчекујемо.

Молим да се овај пост не злоупотреби да се не крене у причу о политици!!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Последња измена од уредника:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ima boljih stvari od antraksa :D
Veceras je u onoj emisiji OKO rekao zanimljivu stvar o pocetku cesljanja firmi... Valjda veterinarski zavod krene da se ceslja, ma da svakako rezultati toga ni ja ne verujem a i on je rekao da nece biti za tri meseca, oduzice se to, ali vazno je da bude.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.821
Reaction score
29.844
Локација
Beograd
...
Sto se rezultata tice, trebalo je da bude +16 ili +18 da se nisu prosipali bodovi, i ucestvovalo u namestacini derbija.
...

Ko god da shuruje sa mutavim, ne moze da naidje bar kod mene na bilo kakve simpatije... Moze, ali ako otvori usta i kaze ono sto treba da kaze.
1. Jesi ti bio u svlačionici sa njima i video i čuo kako su namestili derbi?
Je l to sam Vermezović uradio, naredio, ili šutnuo loptu na naš gol umesto Milijaša?
Ja sam čitao intervju u kome Mitar, koji je bio i u svlačionici, i na utakmici, i dao gol Zvezdi, ne pominje nikakav bilo čiji pritisak, nameštanje ili naredbu...koja bi izazvala naš ,,pad,, u drugom poluvremenu...e, sad, ako on ne zna, ili ne sme da kaže, a ti imaš neke podatke - iznesi.
Ali, tačne, precizne i da imaš neki dokaz...
Ja sam vrlo emotivno doživljavao i preživljavao svaki derbi, a ovaj zadnji, jedva, svestan sam da je ,,ciganski scenario,, navlačio na to, da oni prosto moraju da dobiju utakmicu, ali, da li je neko našima naredio, pretio, da li su igrali slabo, da li ne mogu bolje, ili da li su pičke...jbg, bio sam na tribini, a ne dole sa njima...
U svakom slučaju, iz iskustva govorim, da mi možemo da izgubimo derbi i bez nekog nameštanja. A isto tako mogu i oni.
To je vrlo specifična i zajebana utakmica...

2. Da li Vermezović šuruje ili ne šuruje sa Đurićem...već sam jednom pravio neka poređenja oko toga...
Pa ogroman procenat direktora firmi u Srbiji se ponaša baš kao Đurić, ali to ne znači da radnici šuruju sa njima...jednostavno, budite svesni da svako od nas (pa i Vermezović) želi da ima neki posao i da zarađuje, slagao se ili ne slagao se sa svojim šefom!
Od nečega mora da se živi!
Šta je trebao da radi Vermezović, da priča sve najgore o Đuriću i da odmah dobije otkaz?
Otkaz ili probleme može da ima i svako drugi u Srbiji koji krene protiv svog šefa, a da ne mislite da sam ja za to da svi ćute ili da budu robovi, rećiću vam, da je moj direktor ponudio ostavku, posle neke vrste sukoba sa jednim delom naše firme (i ja sam bio u tom delu)...
Ali, to je usledilo tek kada se udružio neki broj ljudi, pojedinac, sam, ne može ništa...

...
Још мало стрпљења, није далеко дан који сви жељно исчекујемо.

Молим да се овај пост не злоупотреби да се не крене у причу о политици!!!
:šal

Ja željno čekam dan...
Davide, kućo stara,
u kome će mi se konačno javiti ona mala,
ona mala što mi obećala,
obećala, al' još nije zvala,
i nadam se da će jednom u Srbiji biti malo više para,
pa da s tim paricama u svoj život unesem malo više žara,
jer za politiku zabole me...

:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa eto Ostojicu ili Pajovicu prilike da zaigraju tu, i jedan i drugi su igrali to.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.694
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ko god da shuruje sa mutavim, ne moze da naidje bar kod mene na bilo kakve simpatije... Moze, ali ako otvori usta i kaze ono sto treba da kaze.
Управо тако.
Значи јасна ситуација: Илићу одлази!
Како га није срамота да буде капитен клуба на чијем је челу мутави.
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Svakom treneru ili igraču je najveća želja da trenira/zaigra u velikom klubu. U tom smislu, normalno je da će prihvatiti ponudu da dođe u Partizan. Međutim, nekada se mora sagledati situacija iz više uglova. Ukoliko je trener materijalno obezbeđen, ima pristojan posao u klubu gde sve funkcioniše kako treba, dobru platu, pritom zna šta se dešavalo u klubu koji ga traži, izbor nije težak. Ukoliko je situacija takva da nema posao, izbor je još lakši. Sigurno je ipak da mora da zna u šta se upušta, šta može da očekuje i sa kim ulazi u posao. Sa te strane gledano, ne može se danas/sutra čuditi ako osvane na ulici.
Ja lično ne uzimam za najveći greh sam Vermezov dolazak u klub. Ali kada počne da priča o zdravom klubu, sistemu, dobroj politici i pametnom radu, meni više ne treba.

-------------------------------------

Stojković bio na pragu Rubina
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Da li je moguce da su stopirali transfer a ja mislio da jedva cekaju da ga se otarase.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Сигурно Рубин није хтео да се договори, да се потпише и печатира 20 бланко папира, па да се уговор прави после.

http://www.zurnal.rs/2013/03/05/crno-beli-bez-milana-smiljanica-u-borci/index.html
do jaja... bas ono o cemu sam pricao... morace Lola da pazi na kartone,ako sam dobro upoznat sa pravilima,svaki sledeci mu znaci pauzu 1 mec...
cim steknemo 2 gola prednosti treba ga vaditi napolje

Не, паузираће на сваки парни картон од сада (6., 8., 10., ...)
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
1. Jesi ti bio u svlačionici sa njima i video i čuo kako su namestili derbi?
Je l to sam Vermezović uradio, naredio, ili šutnuo loptu na naš gol umesto Milijaša?

2. Da li Vermezović šuruje ili ne šuruje sa Đurićem...već sam jednom pravio neka poređenja oko toga...
Pa ogroman procenat direktora firmi u Srbiji se ponaša baš kao Đurić, ali to ne znači da radnici šuruju sa njima...jednostavno, budite svesni da svako od nas (pa i Vermezović) želi da ima neki posao i da zarađuje, slagao se ili ne slagao se sa svojim šefom!
Od nečega mora da se živi!:D

1. pa ako hoces, imam u sajber notesu iskopirane recenice jednih od uglednijih clanova foruma koji su pisali upravo oko toga, ali da se ne bi ponavljali, mozes da se vratis unazad na ovom forumu i da se podsetis recimo, ili ako ti je lakse mogu da ti posaljem u inbox.

2. On je imao sasvim pristojan posao u Africi. Imao je i druge bolje ponude. I nije isto voditi posao u Partizanu i salonu za pedikir i manikir. Biti trener Partizana je posao kojim se ne moze porediti ni sta. Glupo je poredjenje i o tome smo svi mi ovde vec pricali, ne ide da se ponavljamo.

Управо тако.
Значи јасна ситуација: Илићу одлази!
Како га није срамота да буде капитен клуба на чијем је челу мутави

Stojance druze, ne povezuj babe i zabe, i ne vadi iz konteksta. Znas i sam na koga sam mislio, igraci i sportska struka nisu isto.

Međutim, nekada se mora sagledati situacija iz više uglova.

Upravo to! Sira slika! :clap
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
A šta znači ovo Vermezu "Pitajte Ninkovića što nije igrao"?! :banghead

Jbte ili ti kao neko ko je doneo odluku da ne igra izneseš razlog ili zabraniš da se to iznosi u javnost. Šta ovo, koji moj, kao da smo neke babe, pitajte njega ja neću da vam kažem. :prekrsti
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Vladimir Vermezović je izostavio Nikolu Ninkovića sa spiska igrača koji su konkurisali za meč sa Donjim Sremom, a objašnjenje toga nije dao, već je samo negirao da je u pitanju kašnjenje na okupljanje pred meč sa BSK Borčom, koji je kasnije odložen. Trener petostrukog prvaka Srbije je rekao da javnost pita Ninkovića, a ne njega za razloge. Za razliku od trenera 18-godišnji fudbaler je objasnio situaciju.

- Kažnjen sam zato što sam došao dva dana pred meč sa BSK Borčom u Sportski centar Teleoptik da spavam u 12 i 15, dozvoljeno je da se dođe do 12. Ali nije bila nikakva obaveza da se dođe - rekao je mladi fudbaler za SPORTAL.RS.

Ninković je ove sezone odigrao 18 utakmica za Partizan i postigao tri gola.

http://sportal.rs/news.php?news=95269
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Znaci pocela je operacija davanja anestezije zaboravnim Grobarima, po pitanju njegovog odlaska na leto. Bar trideset posto ce vec sada reci '' ko ga jebe, nek ide u Zenit pa nek tamo spava u 12 i 15 umesto u 12 00'', a ako se stvar zakomplikuje, tu su akademski gradjani lojalni najboljem predsedniku u istoriji PFK, koji ce mu sa par samara objasniti ko u ovom klubu i zemlji vozi traktor a ko otvara kapiju.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Vazno je da mi imamo na skupstini vrhunske cutologe.
Niko da pita gde je internat, zasto nije gotov, sto je odlozen i kada je planirani zavrsetak radova, gde su crnobele stolice, gde je generalni sponzor sve ove godine?

Ne odnosi se na ove mulce u skupstini vec na navijace koji su prisustvovali istoj.

Javnost grobarska ima pravo da zna, al juce, boli vas k.. Tako i treba!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ja sam da se ne dovode igrači koji ne mogu pješke dolaziti na treninge, jer mora se uštediti i na markicama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top