Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema nisu Rajkardovi rezultati u Barseloni i drugim sredinama! pr:
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Мора мало да се буши Чика Црни, много се осилио, ако добијемо наредне две утакмице титула је скоро извесна. Друг ружић мора да га подсети да нам то није у интересу.

Uh, dobro je da bar neko kapira, meni je neverovatno kako se ljudi primaju na sve i svasta.

A sta bi sa onim, ko god da je trener dok je ova uprava nema nasu podrsku.

Dal je moguce da postoje ljudi koji misle da je ovo dobronameran i pravi potez u ovom trenutku, cak i da je istina, i nemojte mi reci samo da su do ovoga novinari dosli slucajno ili da je plasirano iz kontra tabora, imaju oni vecih problema.

A o Rajkardu kao treneru, pa veoma prosecan trener, nesto kao Prosinecki, izvlacilo ga je to sto zna fudbal, sam ga je igrao veoma uspesno i sa vrhunskim igracima znao je da radi na pravi nacin, cim nema vrhunskih igraca i kad treba da dodje do izrazaja neko trenersko znanje, u buducim klubovima je pokazao koliko je to.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PARTIZAN STYLE evo konacno se slazem sa tobom od a do s:D
ubedjen sam da je ova ujdurma maslo sps uprave na celu sa djuricem i ruzicem kojima nije u interesu da budemo sampioni.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Класично бушење тренера, па мутавко је бушио Јокановића пред Апоел, бушио Стевановића на -5, бушио Станојевића на +10. Нема везе ко има какве резултате, и у целој причи је најмање битан ФК Партизан. Из приче Чика Црног на крају јесени се може закључити да су га већ бушили и јесенас. Да постоје трагови људскости и интелигенције код мутавка можда би и могли да тражимо разлоге, обзиром да не постоје - немам појма зашто сада мутавко буши Чика Црног.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ma da, uzmimo mu za zlo i to sto se bori za sebe i za rezultate kluba, daj onda Ruzica za trenera, nek odradi posao, pa bar da buduci treneri mogu da rade normalno.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A sta je ocekivao kad je dolazio? Da ce biti Djuricev miljenik? Pa nije Stanojevic bio a bice on.

To je kao da ozenis zenu koja se udavala 20 puta pa sad ti 21 i prosipa ti pricu kako je sa tobom nesto drugo.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ne govorim o odnosu govnave uprave prema njemu, to je ocekivano, vec zasto Vermez nema ni gram podrske od nas navijaca, cak stavise minimizira se svaka njegova zasluga za ovogodisnje rezultate, a sigurno je ima.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa verovatno zbog prethodnih zaduzenja.
Sto se mene tice neka ga sve dok smo prvi.
Kad si trener Partizana ili zvezde treba da letis cim ne uzmes titulu tu je kraj, u Srbiji se pamti samo prvak nije ovo engleska.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne govorim o odnosu govnave uprave prema njemu, to je ocekivano, vec zasto Vermez nema ni gram podrske od nas navijaca, cak stavise minimizira se svaka njegova zasluga za ovogodisnje rezultate, a sigurno je ima.

Lično smatram da Vermez u ovakvim okolnostima i uslovima radi odličan posao. Prosto, teško bi iko radio bolje.
Ipak, kad trener nije simpatičan ni sopsvenim navijačima on nikada ne može postati veliki. Glavna osobina svih velikih trenera je harizma ! Da neko ne shvati pogrešno, to nije dovoljno, ali bez toga možete biti samo jedan Vermez, nezanimljiv, dosadan i poslušan....
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Sto se mene tice neka ga sve dok smo prvi.
Kad si trener Partizana ili zvezde treba da letis cim ne uzmes titulu tu je kraj, u Srbiji se pamti samo prvak nije ovo engleska.

Ne slazem se nikako
Pa tako gledano, nikad necemo imati trenera na duze staze, a to je ono sto je najbitnije kad su rezultati u pitanju, nekad se mora i trener istrpeti kao i igrac, ovo sad govorim nevezano za Vermeza, ali sve je to na dugom stapu i nebitno dok imamo upravu kakvu imamo.


Lično smatram da Vermez u ovakvim okolnostima i uslovima radi odličan posao. Prosto, teško bi iko radio bolje.

Upravo tako, ja sam to rekao jos na polusezoni, posle partija u LE, da sam ja veoma zadovoljan kako je Vermez odradio posao, cak mnogo bolje nego sto sam ocekivao, neke povrede su nas dosta omele, katastrofalan prelazni rok, i opet pored toga da su nam igraci bili samo malo mudatiji i hrabriji, mozda smo i mogli vise.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Sto bi trpeli nekog ko pored ovakve konkurencije ne moze da uzme titulu? To znaci da smo onomad trebali i Plavog da istrpimo. Da je drugacija liga, da su drugi uslovi, drugi sport u pitanju pa da opravdam ovakvu tvrdnju, ali posto nisu, onda nema izgovora za neuspeh.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Цео текст о дегенерику из "Информера"

 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
''Vučić ne želi da bilo ko od nadležnih organa pomisli da utiče na istragu, kako ne bi ispalo da pomaže zvezdi, a radi protiv Partizana.''

Dokaz da su bar delovi ovog teksta jako neozbiljni.

Neće da istražuje i uhapsi poznatu lopovčinu koja krade već godinama i to ne samo u Partizanu, samo da se neko od nas ne bi naljutio.. ma da.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Cela klapa đurića i ekipe se toliko osilila da ili imaju veoma jaka leđa ili samo glume snagu jer im je kraj sve bliže.

A sta je ocekivao kad je dolazio? Da ce biti Djuricev miljenik? Pa nije Stanojevic bio a bice on.

To je kao da ozenis zenu koja se udavala 20 puta pa sad ti 21 i prosipa ti pricu kako je sa tobom nesto drugo.

Daj Joco ne zajebavaj trebo je neki opet Grant da dođe pa i titulu da izgubimo, dok smo ove godine smo i kolko-tolko igrali u Evropi, a ona da ako se srozamo što više da će lopovi da odjebu od nas vidimo na primeru komšija oni su dno dna al opet kod njih rovare lopovi.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
A ono za Rajkarda, ste sigurni vi da mutavko hoce njega kao trenera da dovede? S obzirom koliko prati fudbal, mozda je imao genijalnu ideju da nam njime pojaca srednji red sad kad Markovic ode preko. Covek proslavljen, iskusan, majstor. Kad mu vec Turci uzese Drogbu ispred nosa, bar oko ovoga da startuje na vreme. :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Daj Joco ne zajebavaj trebo je neki opet Grant da dođe pa i titulu da izgubimo, dok smo ove godine smo i kolko-tolko igrali u Evropi, a ona da ako se srozamo što više da će lopovi da odjebu od nas vidimo na primeru komšija oni su dno dna al opet kod njih rovare lopovi.
To sto si ti sad rekao nema veze sa onim sto sam ja rekao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top