Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Meni vermez za sada radi prilicno dobar posao, kazem prilicno jer je napravio ok ekipu i stekao prednost od 11 nedostiznih bodova.
I na to sve ako nakon reprezentativnih obaveza baci jos kojeg mladog igraca u vatru bice extra.
A sto se tice Genka kojeg smo nadigrali i zbog crvenog kartona babuna ispali nije bas za to kriv stanoje.
A vermez ima jednog AELa kojeg nije pobijedio u evropi samo onaj ko ga nije vidio.
Mislim da je i samrok izgledao bolje u LE nego AEL ove godine.
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
A šta ti hoćeš da dokažeš, da je Vermezović dobar trener, ili da je Stanojević loš? Ili možda i jedino i drugo.

ne vidim razlog zasto jednom iskljucivo jebati mater, a drugom gledati kroz prste

Ili cutis i za jednog i drugog, pustis ih da rade svoj posao ili jebes mater i jednom i drugom.

Ovo sto se radi je klasicno 'sektasenje'.

Neka svako odluci ko je kakav trener, ali zasto da se pravimo naivni
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zato što postoje razlike između trenera, nisu svi isti. Slažem se da je glupo sada u sred sezone pljuvati Vermezovića, ali ovo što si ti napisao je neozbiljno.

Ulazak u LŠ sa 30k može samo biti plus za trenera, ili možda za mutavog?
Vermezović nije na početku u Partizanu, ima on mnogo zajeben bekgraund u našem klubu, i zato ga većina navijača ne voli, zajedno sa mnom.
Većina ne može da bude sekta.
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
ispadanje od Samroka sa potrosenih 3M takodje moze biti samo minus za trenera, ili mozda mutavog? Tako mozemo do sutra....

Nije ni Stanoje bio na pocetku, i njegov bekgraund je interesantan. Mnogo je 'interesantnih' meceva odigrano dok je on bio igrac. Ja se dobro secam sta se pricalo oko njega dok je bio igrac i kada smo izgubili prednost od 9 bodova.

Ponavljam, niti pokusavam da nekog ocrnim ili glorifikujem. Samo primenjujem iste standarde.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kad već komentarišete Vermeza, ja bih samo da pohvalim korekciju formacije. Na zvaničnom sajtu imate rubriku "izveštaji sa utakmica" tu može da se vidi kako je bio uporan sa jebenom 4-2-3-1 sve dok je Neca bio tu. Kad su mu on i Markec držali krila.

Sada igramo 4-1-3-2 i mnogo smo jači i u sredini a i u samom napadu.

@Gauloises.. ti ipak više antipatišeš Stanoja nego što simpatišeš Vermeza. Budimo objektivni, oni su ljudi od struke, svakako znaju posao bolje od svih nas skupa, ali Stanoja volimo jer bre ima muda da napadne i da pobedi. Vermez je dobar al je nekako pičkast brate, ne pljujem ga, ali mora to oštrije.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Očigledno ti nije drag Stanojević, ali to ne može da pormeni činjenicu, (koliko god se ti trudio suprotno) da je mnogo bolji i uspešniji trener od Vermezovića, što pokazuju njihovi rezultati, kako u Partizanu, tako i u inostranstvu!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
I sta smo mi imali od toga sto je on usao u protivnicki sesnaesterac i sto je imao 100% sansu???Po meni je za beka to neka tamo 4-5 stvar koju bi trebao da posjeduje, ali je problem sto on nema ni ono osnovno.U odbrani konstanstno pravi kikseve, zalaganje nikakvo ne vidim, evo Luka nije znalac ali to nadoknadjuje borbenoscu to je kod Miljka nepoznata stvar.O brzini,centarsutu,znanju radije ne bi pisao da ne bude da pljujem. Na primjeru Babovica su navijaci pokazali da su apsolutno u pravu i da znaju prepoznati lada neko ne zna,nece,ne zelo.Gdje je danas Babovic koliko igra vremena, sta je pokazao od svog "raskosnog" talenta kojeg smo mi morali trpiti? A uvjeren sam da ce Miljkovic po odlasku iz Partizana igrati manje i od Babovica pa makar otisao i u neku drugu ligu Svedske,Norveske...itd

Stvarno se umori vise od ovoga, pa imamo to da je svakako bolji igrac onaj koji bar udje u sansu iako je ne iskoristi od onog sto ne udje u sansu, veoma jednostavno, zar ne?
Sto se tice toga da on ne odradjuje svoj posao to ne stoji uopste, vec se potencira onako pride uz secanje na Sampdoriju i igranje rukom.
Sto se tice zalaganja, apsolutno netacno, a svaki igrac pravi kikseve, samo neki imaju tu srecu da prodju nekaznjeno.

I kad me opet vracas na Babonju, nista tu navijaci nisu pokazali, pljuvali su ga u trenutcima dok je bio najbolji igrac Partizana i to pravdali caletom , protekcijom, kurcoboljom i time sto decko ne moze da cuti kad mu neko jebe mater sa tribina.
A i ujedno da vas obradujem na zadnjoj utakmici je poceo od starta i uspeo da do 30 min zaradi dva zuta kartona.
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
Očigledno ti nije drag Stanojević, ali to ne može da pormeni činjenicu, (koliko god se ti trudio suprotno) da je mnogo bolji i uspešniji trener od Vermezovića, što pokazuju njihovi rezultati, kako u Partizanu, tako i u inostranstvu!

Ocigledno ni tebi nije drag Vermez, ali to ne moze da promeni cinjenicu da je dosta toga dobrog uradio u Partizanu i da ne zasluzuje ekstremno drugaciji tretman nego Stanojevic. To je nesto sto ocigledno ne kapiras. Razlika u trenerskom kvalitetu nije ista kao u tretmanu koji dobijaju.

za rezultate u inostranstvu me zabole. nema svrhe privatizovati diskusiju
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jeste tesko beku da udje u sansu ili bilo kom igracu koji stvori visak.
Decko je prosek, ali je nas.
Nije mnogo losiji od njegovih prethodnika na toj poziciji, izuzev Rukavine.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ono sto meni nije jasno koji je interes u pitanju pa da igrac igra standardno kod 5 ili 6 razlicitih trenera isto toliko godina? Bas svi ti treneri u stvari pojma nemaju? Ili svesno zrtvuju rezultat da bi zadovoljili menadzera? Igra zbog Faljijia? Pa koji je njegov interes? Miljko mu sve vreme daje platu i premije?
... ili mozda ipak igra zato sto nemamo boljeg!?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Falji nema boljeg da nam zavalja. Niti ćemo kupiti boljeg od nekog drugog menadžera dok se on pita.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.544
Локација
U Kinšasi
Pa istina je negde izmedju. Boljeg nemamo trenutno, nek mi Pauljevic oprosti. Djura se trudi da unovci sve sto moze, Miljkona nikako da utopi, a zamena na desnom beku koju je Djura spreman da priusti, omladinska skola da napravi, a Tumba da skautira verovatno moze da bude samo gora. Treneri koriste ono sto imaju i to je to. Dok je Aksentijevic bio tu izbio je u prvi plan, mada je i on imao bisera. Ja sam naviknut da imamo dijabolu na desnom beku. Rnic i misicno vlakno Stevanovic su tradicionalna Partizanova resenja uz aut liniju. A tek Cirkovic, pa njemu su svake nedelje jebali majku, nego se zaboravilo. A bilo je i jos gorih.

Da li sam srecan sto imamo Miljkona na desnom beku? Duboko sam nesrecan.
Da li sam srecan sto mu navijaci zvizde kao sto nikad nijednom ciganu nisu zvizdali? Jos sam nesrecniji.

Smrad ne dolazi sa terena, vec iz loze. Ko to ne vidi, ostaje mu da zvizdi Miljkonu i njemu slicnima. Posle njega ce da dodje Pauljevic na red, pa neki novi Rnic, Stevanovic... U svakom slucaju, za neki napredak u igri i rezultatima, mora se mnogo bolje zvizdati nego prosle nedelje.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Postoje mozda dve-tri stvari za Miljkona ili za njega ovoliko koliko je klubu stvarno nije stigla nijedna jedina ponuda (iako se u novinama pricalo da jeste) ili da je nudjen ali da niko nije hteo da ga kupi (cudo da Koreanci nisu naseli). Treca stvar je da placa da bi igrao kao sto je to Zabija uradio :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@Gauloises
A sto mora uvek da se "uvati" neko za Stanoja ako neko kritikuje Vermezovica??? Sta ima veze jedno sa drugim jel moze neko da mi objasni to???



Uostalom:
Jel hoces da ti kazem jedan razlog zasto bilo kakva diskusija o ovoj dvojici nema smisla: 5-0-1
Ako ovaj dupelizac uspe bar da se priblizi ovoj 5ici (a nece sigurno) onda kapa dole. Do tada *be quiet please* :wink:
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Jbg tako ti je to kod navijaca Partizana. Derbi je merilo svega, i za igraca i za trenera. :D Mozes da gubis/pucas od Borce, Srema itd. ali ako ciganku silujes (nekoliko puta) onda ti je sve oprosteno. :D
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
I ja sam bio iznenadjen kad je krenula salva zvizduka posle Miljkovicevog promasaja, i u prvi mah sam pomislio da je nesto gestikulirao ka publici posle toga, i zbog toga bio izvizdan.
Slazem se da je glupo nekome zvizdati ukoliko ne ume, ali mi njega gledamo vec 3,4 godine kako iz utakmice u utakmicu pravi sranja i pored svega toga falji ga i dalje gura. Pa daj tog malog Zivkovica i on je faljijev valjda, svakako ne moze da napravi vise sranja nego sto je ovaj napravio do sada, a pravio ih je svakakvih.
Jednostavno je narodu dokurcilo da gleda coveka koji nema nista svojstveno jednom fudbaleru.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Zašto Miljković igra je samo još jedno pitanje na koje nikad nećemo dobiti odgovor, isto kao i na pitanje zašto Volkov, jedan od najboljih igrača ove ekipe sedi na klupi a Lazevski igra? Zašto su oterani razni igrači iz kluba(Moreira, Dijara, Vukić recimo), zašto se dovode smešni igrači koji će grejati klupu i otići u Kinu nakon godinu dana? Kako smo mogli da pošaljemo našeg najboljeg strelca(koliko god po nekima bio smešan igrač) u Izrael, da bi doveli Kojića koji je godinu dana stariji a po meni nije ništa bolji od Šćepakadabre, uporedite statistike samo.. S' tim što smo verovatno sklopili sjajan ugovor koji će nakon prodaje Kojića Radu dati bar jedno 50% sume.

Nigde logike, ali smo tako i navikli valjda.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
- Pošto sam ja zvao Lazara Markovića, bio je tu sa nama, a potom otišao na lečenje u Englesku. Zvao sam ga da dođe jer voli i želi da bude prisutan kada budemo igrali sa Hrvatskom. Danas me je zvao i rekao da je sportski direktor Partizana Ljubiša Tumbaković pozvao njegovog oca i rekao da će ga suspendovati ako dođe ovde. Ne znam šta je tu problem i čiji kompleksi treba da se rešavaju. To je glupo - podvukao je Mihajlović.
Suspendujes kevu svoju fekalijo!
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Daj bre, smorili ste oko Miljkovica !!!

Ok, ne zna...pa nije on trener i ne stavlja on samog sebe u prvih 11...
Menadzer ? Ne bih rekao da je falji toliko jak i da uspeva "balvana" ili kako ga sve pogrdno zovete, vec godinama da drzi kao prvu opciju na poziciji desnog beka.

Sad vam je zapalo za oko sto je promasio zicer protiv OFK-e ?!!!?

A sto se ne zapitate kako to da od 2 napadaca i cetvorice veznih igraca, on, Miljkovic, bude sam na 16 metara ? Kako moze takav fudbalski analfabet da ostane sam, pobegne cuvaru, da utrci u prazan prostor...odakle mu sad to ? A ? KAKO SU SE U TOJ AKCIJI KRETALI OSTALI FUDBALERI ??? i gde su bili ?

Odakle vam ta ciganska crta da pljujete nase igrace ? Svaki, ponavljam, svaki fudbaler koji igra u FK Partizan je, za mene, najbolji fudbaler na toj poziciji u nasem sampionatu. Da je gori i od najgoreg, ne vidim cemu pljuvanje i zvizdanje ? Kritika..da, neslaganje...ok, ali pljuvanje i vredjanje ?!?

PRIMER :

Brasanac ne zna da izvodi kornere.... kakav debil...mentol...pa ja bih bolje to izveo...sta radi na treninzima...kad nije naucio do sada, nikad nece...

Kapiten, SASA ILIC, legenda kluba...covek cije ime treba izgovarati u stavu mirno...(da ne bude zabune, sa svime se slazem)...
Ne izvodi kornere, jer ne moze da dobaci do linije 16erca, ali to nije bitno, jer je on legenda i ima 36.37...godina...ali zato, daj da sebi povecam broj postova na forumu, pa cu da ispljujem momka od 20 godina, jer je, zamisli, prebacio ceo 16erac !!!???

Sta ce nama mutavi i co. ? Pa sami sebi smo dovoljni...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ja sam ubjeđen da će Miljković ući u 10 igrača koji imaju najviše utakmica za FK, zato sam digao ruke od rasprave vezane za desnog beka.
Samo se nadam da ćemo iskoristiti Aksentijevićevo nesnalaženje u Holandiji i vratiti igrača koji se na toj poziciji najbolje snalazio od odlaska Rukavine. Jeste da je i on imao nenormalne greške, ali opet bih dao oba naša beka za njega (Živkovića ne računam, nisam ga još gledao).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top