Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Mislim da je sada krajnje vreme da se prestane sa filozofskim postovima o zvižducima, Vermezu i sličnim temama.

Tema je posvećena aktuelnim dešavanjima a ne sezoni 2004/05 ili Romi iz 1988/89!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
"Danas je uplaćena januarska plata, a do kraja meseca biće uplaćena i februarska. Razlog kašnjena je to što sto smo najveća lopovska govna koju je Srbija ikad videla i krašćemo dok nas zaposleni ne zaokupe usranim motkama i vilama i ne nataknu jarbol umesto zasteve'", rekao je Grubor za MOZZART Sport.
Jesu povećavane plate zaposlenima na stadionu i u FK u prethodnih 3 godine? Znam da im od 2008 nisu povećane do 2010-11.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Važno je da na tribini ne kasne plate, oni izgleda ne zavise od uplata iz inostranstva.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Sto se tice mutavog odlicna vest,ako nista drugo neka se bar pise i skrece paznja na njegove lopovluke, a sto se tice tiima i atmosfere za nastavak sezone,nije bas pogodan trenutak.Imali su sansu na skupstini da mu malo zapapre i da mu kazu sta misle,ali...svi su cutali k'o pizde i sad su nasli da igracima onemogucavaju normalan rad i treninge.Videcemo u sta ce da se izrodi sve to,mada dosadasnja praksa iz firmi koje je unistio pokazuje da njega zabole sto neko strajkuje.
Jedno znam, igracima je potreban apsolutni mir i podrska,da izguramo i ovu sezonu kako smo i poceli,pobedama do konacnog cilja.
TITULA pa sve drugo.
____________________________________
Ministri najvise vole da pevaju pesmu"Sta bi KRAO da si na mom mestu,da ih muzes a da ti se dive..."
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Гледајте вечерас од 21 на СОС-у "Дођите на стадион". Биће занимљиво.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Биће гост, пошто мутава курва није смела да гостује и прича (или пантомимише) о ситуацији у клубу, причаће гост уместо ње. На исту тему.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sto 5? I Protiv Marseja tamo smo bili vise nego korektni, dok ona debilcina nije dala drugi zuti Delibasicu. A i Radovan je briljirao na tom mecu.

Apsolutno se slažem, ali ipak bode oči rezultat... 3:0

Roma je ogromna sramota. Bez ljutnje, ali dobro se sećam da ste lično ti i još jedan član opravdavali Romu time što bi nas Uefa i onako izbacila zbog požara. Ti si lično napisao da nije problem što s prodala utakmica nego zato što te pare nisu otišle Partizanu. Doduše to ste pisali u kontekstu zeke i bjeke, samo mi nije jasno zašto se ne primenjuje oko Vermezovića

Nije to bilo opravdanje za Romu nego činjenice. I dalje kažem da su povukli jedini logičan potez, jer i da smo prošli izbacili bi nas, pa bar da imamo neke koristi, mada, ja ga ne bi uradio pa makar nas izbacili. Nažalost koristi su imali neki drugi, a ne Partizan. To ni malo ne oslobađa Vermezovića u učestvovanju nameštaljke, a još manje čelnike Partizana za krađu para.

A šta ćemo za Tikvu. Dok su svi na stadionu i pored TV ukapirali šta se dešava, trenerčina stoji i gleda kako mu dva igrača šteluju rezultat.

Гледајте вечерас од 21 на СОС-у "Дођите на стадион". Биће занимљиво.

Nadam se da će neko snimiti epizodu i postaviti link. Biće naš interesantno.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
На YouTube постоји канал Danas Conference Centar, поставља се свака епизода пар сати после емитовања.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.548
Локација
Humska 1
Ivanov danas dao poslednji gol za Bugarsku u pobedi 6-0 protiv Malte.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Posle svih dešavanja ovih dana uključujući i ovu bruku danas, da imamo normalan klub, mi bi ovom govnetu od selektora jebali mater!

Klub mora da brani svoje, treba ovom faljijevom dupeliscu jebati mater u narednim danima!

Prvo nam provocira trenera, pa sportskog direktora, pa nam jebe igrače, pa Stojkovića zameni onom pičkicom... (nek ti brani zorica marković, pička ti materina ciganska!)
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kakav bre klub da im jebe mater .. pa klub je isti kao i reprezentacija ... privatan kao i svi ostali klubovi u srbiji ..

razni menadzeri i ostali mesetare i ugradjuju se u transfere ...

navedite mi jedan ozbiljan klub u srbiji koji nije takav ... sport je odavno mrtav ... jedini spas mu je privatizacija pa nek svak radi sta god oce sa svojim parama a ne sa drzavnim

samo da dodam ... mislim da je veceras najsrecniji mitrovic :)
 
Последња измена:

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Gledam sada, ovu emisiju na Sosu, mada nemam neki običaj, al pojeba Đurića ovaj. Pokazivaćemo podatke dok nam gospodin Đurić ne odgovori, pismeno, usmeno, a onda najjače, sa titlom ili bez titla, ahahaha :)
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Јебем ти "репку", само да Стојковић не одсуствује због ове повреде, не могу оног несрећног Петровића очима да видим.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
hvala, jos sam pratio da ne propustim, i zaboraim tacno negde oko 3 da upalim SOS... Taj se nikada nece pojaviti javno nigdje, pa ne zna ni 3 reci da sklopi odjednom, jeste li vi normalni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top