Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
boze sacuvaj pa ova kzs coravog traje vise od pola sata...kakav monstrum...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja ću ovu sezonu da prokomentarišem vrlo kratko:

Sve je ovo vredelo ako mi zadržimo Lučića ili Milosavljevića, znam da moramo da prodamo jednog jer od nečeg mora da se živi, ali ako prodamo obojcu džaba i nama sve. I naravno da ne dođe do neke neočekivane prodaje Vestermana, Bertansa, Lovrenja...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Vladimir Dašić dolazi u Partizan?

61944227651b9a84ce4ff0482739311_orig.jpg



Ekipa Partizana mt:s mogla bi sledeće sezone da bude jača za Vladimira Dašića, najavio je 25-godišnji crnogorski košarkaš.


On je nakon nove Partizanove titule u prepisci sa navijačima na fejsbuku napisao: "Gledamo se sledeće sezone, po svoj prilici".


Dašić, koji se na društvenim mrežama jasno izjašnjava kao navijač Partizana, proteklu sezonu je počeo u turskom Bešiktašu, gde je dobio otkaz, nakon čega je zaigrao za Metalac iz Valjeva.


Bio je 12. najkorisniji igrač Superlige sa prosekom od 12,4 poena uz 8,5 skokova i 2,1 asistencijom po meču, te indeksom 14,5.

Karijeru je počeo u Budućnosti 2004. godine, potom je igrao za Real Madrid (tada se spekulisalo da će doći u Partizan), Gran Kanariju, Lotomatiku i Union Olimpiju, pre nego što je otišao u Istanbul.


( B 92 )
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Gledam na našem sajtu ovu nisku trofeja,i kad smo kod njega, jel zna neko ko je umetnik koji je napravio pehar za naš šampionat, mnogo je lepo osmišljen. Hvala.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
....Koliko sezona treba da prođe da neki od vas shvate da se pri oceni jedne INSTITUCIJE kakva je KK Partizan ne sme srljati pre vremena, ne sme se trčati kao tele pred rudu, nego se mora sačekati kraj sezone? Koliko titula je još potrebno? Jel nije dovoljno 12 uzastopnih u domaćem prvenstvu? Jel nije dovoljno 6 regionalnih u poslednjih 7 sezona?

Znaš kad će to da se desi... kad Dule već u septembru kaže navijačima "ništa se ne brinite domaća titula je naša, garantujem".... nego jel nije u pitanju žrebe a ne tele. Doduše, negde volovi vuku kola, pa može i tako.
:D

Drugo, nismo mi kritičari zato što mrzimo ove momke, nego baš zato što ih volimo i teško nam padaju njihovi porazi. Da ih mrzim sigurno ne bi ostavio ni jednu jedinu poruku ovde.

A to da sam nestrpljiv, jesam. Prema tome, ne očekuj neke tektonske promene "sledeće sezone", bar kad sam ja u pitanju. :D

Treće, nije ovo isti tim sa početka sezone.

Ipak, da si u pravu da treba da budemo manji kritičari, jesi
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dasica vidim u timu samo kao neki backup Lovernju, da ga zameni na desetak minuta,ili da igra cetvorku kad je Lovernj na petici.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja Dašića itekako vidim u Partizanu,ali na kojoj poziciji, s kojom ulogom i umesto koga neću sad govoriti. Sad treba pažnju posvetiti momcima koji su osvojili titulu, a za par dana ćemo se baviti i onima koji će ih osvajati i sledeće sezone.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja se danas bavim samo Bertansom i drzim palceve za njegovo zdravlj. Da sam vernik, i molio bih se. :) Preklinjem svakog ko eventualno nesto sazna pre objave u medijima da podeli sa nama.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Od danas nam je rachun u blokadi. Upravo saopshteno na sastanku Poreske uprave. Nisu hteli da nas remete dok se ne zavrshi prvenstvo.

Разлог више да се окренемо ''Клубу пријатеља''. Тражили смо, клуб је обезбедио какав-такав вид помоћи, на нама је да помогнемо.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Drugo, nismo mi kritičari zato što mrzimo ove momke, nego baš zato što ih volimo i teško nam padaju njihovi porazi. Da ih mrzim sigurno ne bi ostavio ni jednu jedinu poruku ovde.

A to da sam nestrpljiv, jesam. Prema tome, ne očekuj neke tektonske promene "sledeće sezone", bar kad sam ja u pitanju. :D

Treće, nije ovo isti tim sa početka sezone.

Ipak, da si u pravu da treba da budemo manji kritičari, jesi

evo da stavim potpis.

VELIKE čestitke našim momcima, Vujoševiću, navijačima i svima koji su utkali trunku svog znoja u ovaj uspeh.
Vujošević je opet potvrdio da je jedan od najboljih, možda i najbolji trener u Evropi uz Željka.


Sa druge strane, ne sviđa mi se baš ovo prepucavanje sa ćoravim. On je dno da ne može biti veće i kriminalac, sve to stoji, ali naš nivo ne bi trebao da bude obračun preko konferencija za štampu i saopštenja.
Takođe, Vujošević i pudla su nekada bili prijatelji, a sada je pudla odjednom postao krimos...šta, ranije nije bio:oops: ... Bojim se da, tako.... jednog dana i mutavi i rolex ne postanu kriminalci preko noći...

Berta, želim sve najbolje !!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.380
Reaction score
4.010
Локација
NBG
Javio mi Je-Ne-A pre par minuta. Lose vesti, 6 meseci pauze, prednji ukrsteni ligamenti. Utakmice tek od Nove godine.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Do mojega onda. :cry:
Nista onda, maksimalna podrska Bertansu znam da ce iz ovog izaći još jači!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ajde ajde ... Cekamo te u top16 tad ces nam trebati najvise :)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
U picku materinu... Lucic u tom slucaju mora ostati u ekipi, nek se isprse malo dzukele iz FK za tih par stotina hiljada evra za jacu platu Lucicu, i da se dovede Dasic da krpi rupe na trojci i cetvorci.

Ne mogu da verujem kakav baksuzluk....
Berta majstore izdrzi, pa da nam se vratis jaci nego ikad!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.053
Reaction score
4.753
Локација
Nomad
Baš šteta, nadam se da će posle oporavka izaći jači i motivisaniji, pa da slavimo nove titule!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ukrsteni ligamenti, pola godine pauza! :cry:


Edit: Sad videh tek MVP-ev, brisite ovo moje...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Javio mi Je-Ne-A pre par minuta. Lose vesti, 6 meseci pauze, prednji ukrsteni ligamenti. Utakmice tek od Nove godine.
Auh koliko sam se sad skenjao... Ovo je trebalo da bude Davisovo leto, San Antonio, Eurobasket, a posle toga i cela sezona.

Drži se Žuti... Uz tebe smo, čekamo te za najvažnije mečeve u narednoj sezoni!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nama je svima tesko,njemu je sigurno najteze.Podrska Berti da ne zapadne u neku depresiju,jbmt ligamente,najgora povreda.Valjalo bi obezbediti najboljeg doktora da se brine o povredi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top