Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Pomaze li FK Partizan finansiski KK PArtizanu ?

Sta je to za FK da da nekih 300 000 e ....ej bre pa mi uzmemo pare za Mangu (500 k ) i Davidova (500 k ) koji nemaju 5 odigranih utakmica za nas .....a u basketu ne mozemo da uzmemo za Lucica skoro nista :(
Ima takvih igraca u FK koji moze isto da se uzme neko obestecenje Knezevic,Babaic,Pauljevic.....
I da se bar da KK Partizanu neke pare da stanu na noge , da mogu da formiraju jak tim za sledecu sezonu ....

Ма сломише се од помоћи, Ђура да чек а ПСД и Дуле сами уписују цифру:puke
Џаба ми ово све пишемо и причамо, јер како да ти помаже неко ко је можда и у горој финансијској ситуацији него КК.
Треба намирити читав СПС и остале "раднике" у нашој управи, и док се они сви намире не преостане ништа ни за ФК, камоли да остане и за КК.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Po meni svaka pomoc klubu je dobrodosla,i ne znam zasto su neki protiv bilo kakve akcije pomoci klubu koji nas je toliko puta obradovao svih ovih decenija.Ako su pojedinci protiv ove akcije sa uplatnicama,OK,ali neka onda odu do crno belog butika,neka kupe dres KK Partizan,i na taj nacin ce pomoci klubu,a i dobiti nesto za uzvrat.Zamislite kada bi 3-4000 ljudi kupilo dres,opet bi lepa svota se skupila...

Сумњам да постоји било ко ко би могао бити против било које акције која доноси какво добро клубу, нарочито у финансијском смислу.
Једноставно уздржаност проистиче из искуства, а донекле и из процене стварних, а не жељених домета оваквих акција. Понављам се, али споменућу опет пример овог форума за који је почетком године било потребно уплатити једну црвену како би несметано функционисао, како би на крају крајева био место одакле крећу овакве и сличне акције, па је ентузијазам добацио до неких 30-40 уплата (нека ме Газда исправи ако грешим).
Дакле нико неће бити заиста против, нарочито аргументовано против, али скупиће се ту разних резерви по том питању, разних нема се, треба за море, даће ови што имају више и слично.
По мени овакава акција треба да постоји непрекидно, да се повремено освежава и подсећа на њу, да у неким тренуцима у зависности од околности добија нови замајац. Али то је у сваком случају само израз љубави, бриге и подршке, а не респектабилни извор финансирања и не бих превише множио свакојаке бројеве чији производ даје шестоцифрене резултате, бар док на делу не покажемо да за то има основа.

Bajern i Strazbur u Evroligi, A licenca ide u Ukrajinu
24.06.2013 11:35


Prokom je izguio A licencu za Evroligu, a po svoj prilici Partizan je neće dobiti ni ovoga puta. Najozbiljniji kandidat za A licencu, kako sada stvari stoje, je ukrajniski šampion Budivelnik.




Прича са А лиценцом као и прича о нашем статусу у српској држави је само добар повод за потпуно отрежњење и буђење из сна у коме је јединица мере рад, новац помоћно средство, а признање квалитета и напора иде даље од спорадичног тапшања по рамену.
Евролига је бизнис пројекат у коме је циљ сваког учесника да разлика између уложеног и зарађеног на крају сезоне буде позитивна, а спортски мотив је само симпатичан прилог за занесењаке као што смо ми или колекционаре и сакупљаче уметнина као што су многи из горњег дома овог затвореног клуба "џентлмена".
То није одело које нама може бити посебно удобно, као што очигледно и не постоји претерана одушевљеност да нас виде у том оделу, па се тако праве да нас не виде сваки пут када завуку руку у теглу да изваде лиценцу категорие А. Једноставно плаћамо цену нашој потреби да изигравамо Робин Худа, спрдајући се, некад више, некад мање са читавом машинеријом и шврљајући графите по авионима, камионима и савршеним фасадама Ђолетовог чеда.
То пишкење уз ветар не воле ни овде ни преко, па зато сада нема дугачког реда испред канцеларије ПСД у коме се по овој врућини гурају носиоци пара и лиценци.
Тако је како је, играћемо док нам буду дали и то најбоље што знамо, а за после смислићемо већ неку магију, мада је питање да ли себе овакве какви смо, уопште видимо са XXL паковањем кокица и дијеталном колом док између залогаја дречимо : "Defence, defence.."
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic 10m
Vladimir Lucic, sf, signed 2 plus 1 year contract with Acb team, Valencia SAD. Going for medical exam on the beginning of July!
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Kakvo spustanje na zemlju... taman sam poleteo posle zreba u fudbalu i bio srecan i sada ovaj hladan tus... bas sam u bedaku...
Srecno kapitenu i puno zdravlja i uspeha u daljoj karijeri!!! Verujem da ce ovo ugasiti bar neke pozare u nasem KK-u...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ово је једноставно морало да се очекује... Срећно Лучићу капитену у наставку каријере и да га послужи здравље !!!
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Evo izgleda i zvanicno sa kkpartizan.rs

Lučo veliko hvala i srećno u nastavku karijere! 24.06.2013.

Vladimir Lučić će nastaviti karijeru u španskoj Valensiji.

Sada već bivši kapiten Partizana bio je član prvog tima kluba iz Humske od sezone 2008/2009. U crno-belom dresu je osvojio pet titula prvaka države, četiri Kupa "Radivoja Koraća" i isto toliko prstenova ABA lige.

U prethodnoj sezoni pripala mu je čast da kao kapiten vodi mladu i veoma perspektivnu ekipu, koja je postala državni i regionalni šampion.

Svojom velikom pozitivnom energijom i borbenošću mnogo je dao Partizanu, a klub Vladi želi sreću u nastavku karijere, dobro zdravlje, mnogo trofeja i medalja, kako klupskih, tako i reprezentativnih.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Sve najbolje kapitenu u daljoj karijeri! :respect Zaslužio je da naplati svoj trud i zalaganje.

Ne vidim čemu toliko kukanje. Valjda smo se svih ovih godina navikli da najbolji odlaze na kraju svake sezone. Tu smo gde smo, nastavićemo da se borimo sa ovim što imamo! :napred Partizan
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Skinuti iz imena Beograd i preseliti klub bilo gde van ove smrdljive drzave!
A Vujosevicu samo ti brani drugare djuru i roleksa... oni da uvaljaju negde nekog mucenika poput Pauljevica ili Knezevica i KK bi resio pola godisnjeg budzeta..
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kapitenu,nek je sa srećom i hvala !

Videćemo šta će biti sa Gagijem,ali sve mi se čini(i još ponešto) da će sledeće sezone ekipa Partizana nastupati u sledećem sastavu. broj 13,kapiten, Bogdan Bogdanović...

Ako onaj sad ne dođe u Partizan,jebeš mi sve bataliće košarku...

EDIT: Markoni,slažem se za "Beograd" !
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Lučo veliko hvala i srećno u nastavku karijere! 24.06.2013.

Vladimir Lučić će nastaviti karijeru u španskoj Valensiji.

Sada već bivši kapiten Partizana bio je član prvog tima kluba iz Humske od sezone 2008/2009. U crno-belom dresu je osvojio pet titula prvaka države, četiri Kupa "Radivoja Koraća" i isto toliko prstenova ABA lige.

U prethodnoj sezoni pripala mu je čast da kao kapiten vodi mladu i veoma perspektivnu ekipu, koja je postala državni i regionalni šampion.

Svojom velikom pozitivnom energijom i borbenošću mnogo je dao Partizanu, a klub Vladi želi sreću u nastavku karijere, dobro zdravlje, mnogo trofeja i medalja, kako klupskih, tako i reprezentativnih.

Veliko hvala Lučo!

sajt KKP

Prvo da kažem, Luča hvala ti za sve.

Drugo, ono što sam govorio tokom cele sezone, koja je poenta podmlađivanja koje nas je koštalo top 16 i većeg priliva novca, stvaranja tima na duže staze, ako najboljeg igrača prodamo sad odmah.

Treće, nadam se da je Luča jedini koji će otići.

Ne znam koga psovati više, da li krenuti od države ili čega? Umesto da napredujemo od naredne sezone, mi ćemo po 15. put u poslednjih 10 godina krenuti ispočetka.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Да будемо искрени, сви смо знали да је време да Лучић оде у иностранство.
Надам се да смо узели задовољавајуће паре за њега, бар да закрпимо рупе, поплаћамо неке рате овима што нас туже за дуговања и испатимо коју плату клинцима.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Sada nam na trici trebaju dva igraca, zamena za Lucica koji je otisao, i zamena za Bertansa koji je out manje vise celu sezonu... Samo se nadam da je to to , sto se odlazaka tice. Makar onih koje je tesko zakrpiti...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Drugo, ono što sam govorio tokom cele sezone, koja je poenta podmlađivanja koje nas je koštalo top 16 i većeg priliva novca, stvaranja tima na duže staze, ako najboljeg igrača prodamo sad odmah.



Ne znam koga psovati više, da li krenuti od države ili čega? Umesto da napredujemo od naredne sezone, mi ćemo po 15. put u poslednjih 10 godina krenuti ispočetka.

Brate,čini mi se da si post napisao pod velikim naletom emocija. Nije sve baš tako.
Prvo,ovakav tim je pravljen jer drugog rešenja nije bilo.
Drugo,ne krećemo ispočetka. I da ode i Gagi,opet imamo finu bazu za sledeću sezonu(cigani,izvinte:D).
Malo nas je uljuljkala Duletova izjava kod Tegija pa reagujemo malo impulsivnije.Ovo je očekivano,baš kao i za Dragana.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Auuuu :((( Sve najbolje majstore, kakav udar za nas, Bertans se povredio, Lucic ode... cigani nikad jaci kako dalje ;(( Jedino Novica i Marijanovic da nam ulepsaju buduce dane :D p.s. ovo je zelja samo nemam nikakve informacije nadam se da necu dobiti poene
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Paki, bazu bez Lucica, Gagica i Berte NEMAMO. Uci bez ove trojice u Evroligu je jednostavno neozbiljno.

Partizan je morao da sacuva ekipu. Pojeli smo ogromno govno. OGROMNO.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Verujem da ce Luca oprostit dugove i da cemo parama od transfera malo zivnuti. Verujem da obestecenje nije manje od 300-400 hiljada.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ima decko 24 godina, bilo bi ružno od nas da ga blokiramo. Obeštećenjem(ako ga ima) nam je verovatno pomogao daleko više nego što bi mogao igrački naredne sezone. Zato je ljudski gubitak je neizmeran, nadam se da ćovim moći da zaustavimo osipanje.

Luče, hvala ti na svemu, a Dačiću, Nikoliću i Dinkiću najebem se majke izdajničke u usta raspala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top