Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Odlična grupa! Imamo još da se iskusuramo sa barcom za proslogodisnji kenj, CSKA uvek dobrodosao gost, Fener nudi tu pobedu kod kuće ako je zagrabimo. Ove "anonimuse" necu ni da komentarisem, samo se nadam, da se ne izbaca kijamet keša na pojačanja, kao što neko pre mene reče..

Sve u svemu Mi Smo Partizan, volimo da se nadigravamo, u Pioniru kao uvek sve moguće, na strani šta nam bog i DukiVu daju..

Zadovoljan, pošto sam znao da nama nikad ništa ne dolazi sa neba..
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Olakšavajuća okolnost što ima ko će da pomete celu grupu. Ipak, prvo da vidimo u kom ćemo sastavu krenuti u novu sezonu, onda će stvari biti jasnije. Kako bilo, šanse postoje, kolike sad je manje važno. Možemo, hoćemo, idemo!

:napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Malo opreza nije na odmet.Jesmo mi institucija i daleko veci klub od Ukrajinaca i Francuza ali treba podsetiti da takvi klubovi nama ne leze i da od takvih uglavnom gubimo na strani.

Mada Pionir je i dalje strah i trepet za vecinu klubova.Realno svakog mozemo da pobedimo ali od svakoga i da izgubimo.

Kada popunimo rupe u sastavu, tada cemo i znati mogucnosti za ovu sezonu evrolige.

Mada sto kazete, red je da nam se vrati za neke poraze, pre svega da se vrati ovim igracima.Tako da, blagi sam optimista za sada.

Pustice nas Zeljko :D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
poceo sam da se derem od muke jer sam znao da cemo opet da upadnemo sa mrtvim CSKA i spanskim ciganima plus prebogati turci sa Zeljkom na klupi, ali su Ukrajinci i Francuzi donekle iznivelisali stvar.

Zna li neko nesto vise o Ukraincima?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Nije loša grupa. Pobedimo ovo ukrajinsko govno sa a licencom i ove francuze, Željko nas pusti jednu utakmicu i eto ga top 16. :D
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Svi uslovi za top 16 su ispunjeni: najjaca grupa + Zeljko! ;)
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Barsa i CSKA ako po obicaju sve dobiju u grupi na strani i kod kuce, nama jedna pobeda kod kuce protiv bilo koga od njih (vratice nam se valjda od ove seozne i onih poraza na 1 kos) mi smo na konju.

Nant i Ukrajince ipak treba dobiti sa solidnom razlikom kod kuce (po mogucstvu i jednu na strani) i to bi trebalo biti dovoljno.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Barsa mora da obnovi tim ove godine, tako da neće biti na nivou kao prošle godine u regularnom delu, ali nesumnjivo je da će odraditi posao onako kako mi želimo.

Objektivno ljudi, sa četiri pobede kod kuće smo 99 % u TOP 16, a sa maksimalnom odbranom Pionira smo 199 %!

Nije loša grupa. Pobedimo ovo ukrajinsko govno sa a licencom i ove francuze, Željko nas pusti jednu utakmicu i eto ga top 16. :D
Nemaju oni A licencu!

Budivelnik Kiev of Ukraine as a one year wild card replacing Asseco Prokom Gdynia of Poland...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Одлично.
Посебно се радујем сусретима са овим гигантом из Украјине, поносним власницима А лиценце, клубом велике традиције и имена које ми изазива страхопоштовање сваки пут када покушам да га изговорим.
А за остале само нека пошаљу ови из НБА ТВ неког да снима, све друго ћемо ми.:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Pa ovi Budjavi su smešna ekipa... kad oni nisu imali dovoljno keša da im Đordi uvalja A licencu, o čemu mi onda da pričamo :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Као и увијек, најтеже ће нам бити утакмице са Нантом и Будивелником код куће, јер су унапред добијене. Ипак, мислим да стварно један Нант и Будивелник немају шта тражити крај једног Партизана. Бамберг и Ритас су дупло јачи од ова два тима, а и ми смо бар дупло искуснији него прошле сезоне.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Mislim da smo prosli i vise nego pristojno iako grupa na prvi pogled deluje jezivo zbog prva dva imena ali to nas ne zanima , mi se borimo za 4. mesto sa Budivelnikom i Nanterom , eventualno za 3. sa Fenerom ali to je manje realno?

Znaci po meri za prolaz u TOP 16 u teoriji a sta ce biti u praksi to cemo videti, zavisi mnogo i od nasih finansija i pojacanja!

Ako zagusti tu nam je i proverena klauzula"pustio nas Zeljko":D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Zanimljivo da je Nanter sa osme pozicije usao u plej of i osvojio titulu u Francuskoj. Sigurno najslabiji ucesnik u euroleague ove godine.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
odusevljavaju me mediji koji u 90% slucajeva pisu naslove ovakve strukture

1. napisu da je Partizan u grupi smrti
2. u nastavku samo napisu da su cigojneri sa tim i tim u grupi..
ono na foru kao Partizan nema sanse, najebali smo i tako to..a cigani imaju sanse.. hahaha
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Fantasticna grupa!

Ako cemo grobarski da se zajebavamo, Zeljko nas naravno pusta :buhaha

Ako cemo realno, krivo mi samo sto je upao taj Fener. Sve sem njega je perfektno. Cigani u redakciji nam placu od muke, svesni sta je zapravo grupa smrti a sta nije :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Setite se Bamberga kada govorite o Budivelniku. Bice cupavo i protiv njih,a i protiv Nanta. Molite Boga da se Ukrajinci ne pojacaju ali zbog A licence verovatno i hoce.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Украјинци су озбиљна екипа за коју постоје приче да ће леп кеш пљунути на лето. Биће врло зајебан противник.
По некој логици већ две године за редом имали смо пролаз у рукама, ако победимо директног противника за топ 16 код куће и нисмо успевали, сада би требало то да нам се врати.
Нантер је прича као из филма, реално слаба екипа која је играла срцем и имала невероватне просеке за три поена, типа не знам колико мечева за редом око 45 посто, баш тешки аутсајдери и нису државни пројекат неће се нешто јако озбиљно појачавати.
Треба фурати причу да је ово група смрти и скинути притисак с играча, не сумњам да ће Дуле у том фазону и наставити.
Било би добро сад да се поклопи неки добар распоред.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Verovatno Stojance,bice kesa kod njih,ali ne znam ja sam kada su takve ekipe u pitanju(bogate a sustinski smesne) vazda bio miran...A kako stvari stoje njihov najbolji igrac Dilejni i nesudjeni mutant,ce najverovatnije kod Splintera...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Будивелник биће зајебан али мислим да се мора у Пиониру добити што више.Мислим да ће њих утицати фактор Пионира. Нантер можемо и у гостима. Фенер убијеђен сам да добијамо у Пиониру. Тако да очекујем пролаз у топ16,али биће тешко.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top