Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Partizan mora da igra i bude najbolji i biće prvak.

Čovek ti gore napiše da smo ispali iz Evrope od Šamroka i bili prvaci, al' ti i dalje teraš isto... mislim tvoje pravo, nemam ništa protiv, al' nemoj se truditi da nas ubeđuješ...

Amante ljudi mi smo do sada bili sampioni najvise zarad nekvalitet protivnika. Nas kvalitet smo dokazali i pokazali u Evropi. Ali ta Evropa nam donosi veliki deo novca da finansiramo sezonu.

I sta je on meni objasnio za sezonu sa Samrokom?

Tada smo u ekipi imali Vukica, 2 godine mladjeg Ilica, Tomic, Diarra, Lazar Markovic, Eduardo, Medo Kamara, Smiljanic, Ivanov, Miljkovic. Sad imamo Malbasica, Grbica, Kojica, Luku, Aksentijevica, Voju, Ostojica, (Ivanov, Scepovic, Mitrovic hoce da odu i najverovatnije ce otici).

Tada smo imali dunstere za protivnike iz CZ, sada imamo za protivnika tim koji je 50 miliona u dugovima a pojacava se kao da je 20 u plusu drzava je otvoreno stala iza njih.

Tada smo imali proverenog trenera koji je za polusezonu overio titulu, sada imamo trenera upitnog kvaliteta koji tek treba da se dokazuje, a i sam je rekao da su potcenili Sirak, znaci nije ih dovoljno motivisao i upozorio.

Tada nismo imali tolki finansiski problem jer smo prethodnu sezonu igrali LS, sad smo u kurcu po tom pitanju.

Jel malo? Da jos objasnjavam?

NE POREDE SE TA SEZONA I OVA!

Partizan mora da se plasira u LS ili LE!
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Drzava je stala iza njih i to je jasno ko dan.Nama nije trebala drzava,mi smo mogli da nije bandE lopovske da zivimo ko gospoda samo od prodaje igraca.Bagra je krala i davala a daje i dalje samo svoje dupe da zastiti a Partizan ko jebe.Kad jedan nazovi novinar ide kOd jednog nazovi prv do moga potpredsednika da urgira taksista da dovede trenera,umesto da ih jebemo i zauvek sjebemo naS djura i brigada sjebase samo tako.MOTKA ZA GOVNA!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Tada smo imali dunstere za protivnike iz CZ, sada imamo za protivnika tim koji je 50 miliona u dugovima a pojacava se kao da je 20 u plusu drzava je otvoreno stala iza njih.
I sa tim i takvim dunsterima smo se klali u derbijima i nismo ih lagano dobijali....

Samo još fali da napišeš da smo kupovali utakmice i da smo zato bili prvaci ....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.696
Локација
Kej Republika
Meni je juče jedino M.Šćepović pokazao nešto . Pokazao da je klasa za dobar deo ekipe . Mislim da će njegov odlazak biti baš nezgodan. Da li Grbić to može da nadoomesti videćemo.

Odavno se nisam ovoliko razočarao. Evo prođe 24h i dalje isti osećaj. Cigani samo laju,strašno šta dočekasmo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.416
Reaction score
4.491
jermeni su uvek umeli da igraju fudbal, oni su predstavnici sovjetske škole fudbala koja nam ne leži... od početka sam znao da se nećemo dobro provesti tamo, još na nadmorskoj visini od 1500 metara. Sa druge strane mi treba da napokon shvatimo gde nam je mesto i koji je naš nivo klubskog sporta. Mi smo predstavnici treće klase evropskog fudbala koji ni fizički, ni tehnički, ni psihički ne mogu da pariraju ozbiljnijim ekipama..žao mi je samo Rašovića, pošto je ok.trener
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
im
I sa tim i takvim dunsterima smo se klali u derbijima i nismo ih lagano dobijali....

Samo još fali da napišeš da smo kupovali utakmice i da smo zato bili prvaci ....

Nemoj da mi inputiras nisto sto nisam reko.

A derbi je prica za sebe, cigani su uvek derbi igrali bolje od ostalih utakmica, + krali su nas sudije.

Kad nisi u pravu nisi.

11 juni Danska - Ermenija 0-4, kolko da ne ispadne da igramo sa vecim dusterima od onoga i ovoga. Plus ovi imaju neke strance crnce u ekipi, dobro ficicki spremne. Znaci da ne ispadne da sad igramo na Farska Ostrva ili San Marino, Lihtenstajn... http://www.rezultati.com/utakmica/l8zWwFXQ/#detalji-utakmice
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Svi su uglas konstatovali da nisu imali vazduha bukvalno.
Danas na treningu,sve u fullu kao na pripremama.
Vidjecemo...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ bojanbole, JasminaT

Tema!!! pr:
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Svi su uglas konstatovali da nisu imali vazduha bukvalno.
Danas na treningu,sve u fullu kao na pripremama.
Vidjecemo...

Јебига, ако се зна да је проблем влажност ваздуха (опет, данас људи имају прилику да путују на разне стране света, да се суоче са свакавим временским условима), онда се оде барем два дана раније. Није први пут да се иде у тај део света, био је Партизан и у Азербејџану и Јерменији неколико пута у последње четири године.

Да ли је ваздух био проблем, видећемо на ЈНА у среду. Победа од три-четири разлике може да спере очајан утисак од јуче.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ovaj klub ide u kurac, sa Rasovicem ili bez njega na klupi, sa Scepovicem i Mitrovicem ili bez njih u timu, sa ili bez Sase Ilica i tako dalje. Ove godine zavrsavamo svoju evropsku avanturu u 3. kolu, sledece cemo u 2. i tako dalje.

Ostavite se ''gluposti'' i svi lepo na stadion na revansu na istok i zapad i prihvatite skandiranje, a ne da okrecete glavu i dovikujete se sa mafijom sa sipke zato sto je ''podrska timu najbitnija'' ili ''vas samo zanima fudbal''.

Na tako smo dobrom putu da za nekoliko godina vise nece biti tima za podrsku... Mislite da ce drzava nas da spasava kao ove ? Oce, ali u nekom drugom univerzumu.

Od necega treba poceti, pa makar to bilo za pocetak samo skandiranje na stadionu.

Izvinjavam se moderaciji ako je OFF...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Јебига, ако се зна да је проблем влажност ваздуха (опет, данас људи имају прилику да путују на разне стране света, да се суоче са свакавим временским условима), онда се оде барем два дана раније. Није први пут да се иде у тај део света, био је Партизан и у Азербејџану и Јерменији неколико пута у последње четири године.

Да ли је ваздух био проблем, видећемо на ЈНА у среду. Победа од три-четири разлике може да спере очајан утисак од јуче.

Prvi bold je ono o cemu smo pricali, mislim da je JNA pokrenuo, kad su rekli da idu samo dan ranije, a i jos su i trcali sa vecere na trening. E to je podcjenjivanje i dobili su mnogo manje nego sto su zasluzili (jedno pet komada) i za to da ljube u dupe Lukaca, a Volkova u nogu sto je jedan spasio i na kraju dao gol.

A za drugi bold, na nama je da ih podrzimo, i ispratimo sa aplauzom ako pokazu da je vazduh bio toliki problem, a u suprotnom mozemo potkaciti i njih, ali nemoj neko da zaboravi upravu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Ми смо у Јерменији деловали као екипа која се први пут скупила, и решила да игра фудбал. Појединци нису дорасли игрању у Партизану, пре свих Воја Станковић, оно што је он играо, тако игра дечко којег зову испред зграде јер их нема довољно па ајде и ти да нас има довољно. С Марковић који се све нешто криви кад треба да дода лопту, који сем два уклизавања на дербију од чега се подигла фама ништа конкретно није одиграо. на средини делује ко кочић за парадаиз сви га обилазе, претрчавају, боље да место задњег везног игра Брашанац, или да се директор Нађ скине ако већ не може да доведе играча. Десни бек нам треба,Остојић уз доброг левог штопера може да игра,
С Илић треба да игра на месту Нинковића а Никола на клупу. Остале да не коментаришем сем двојице Волков спасио два чиста гола, и дао један и Лукач добро се показао и игра у пољу и оне одбране, то је добро појачање.:napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.787
Ko zna zasto je dobro da se ciganima posvecuje paznja kao da idu u pohod na trofej LS, a nama kako da smo vec ispali iz evrope...i sto su cigani optimisti, a mi pesimisti iako smo u boljoj situaciji - mnogo boljoj...ko zna zasto je to dobro. Ja se bar nadam da je dobro.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Piše u blicu da je nadj besan na ilića što nije digao ekipu, moš misliti :banghead što nisi besan tako na upravu klempava spodobo
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja bih samo Nadju postavio jasno pitanje da sam novinar. Zasto Vi niste digli ekipu septembra 2005 godine protiv Petah Tikve, 2:5

Ili mozda na toj utakmici kapiten Albert Nadj nije imao takva ovlascenja.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Igrači Širaka taksijem ili peške sa utakmice

M. Bl. | 18. jul 2013. 20:30 | Komentara: 0

O tome koliko su Fofana, Diop i drugovi daleko od privilegija u kojima uživaju Partizanovi igrači svedoči i scena po završetku meča u Gjumriju - snalaženje do kuće

sp-sirak_620x0.jpg

Novosti.rs
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
daj ne zajebavaj... vidi ko je izvukao remi sa nama hahah boze sacuvaj place mi se..
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ту смо причу већ пролазили више пута. Конобари, месари, аутостопери....
Срамота је то велика.
Али чак и кад таквима неко из управе покаже где обично може да се нађе такси , он тиме погура клуб макар за милиметар напред, а код нас кад забруји онај лепи аутобус, најрадије би га одмах терали тако пуног на кванташ и утопили све ђутуре.
То наравно не значи да фудбалери српског шампиона не заслужују да се свако јутро пробуде и свако вече оду на починак са погледом на ову фотографију. Па нек мало размишљају о свему, док их преморене сан не савлада.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Stopirao ili ne, ovaj Fofana na terenu je delovao juce bolje od bilo kog naseg napadaca, i legao bi nam kao budali samar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top