Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

nniikkoollaa

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
24
Reaction score
9
Volkov je Car, Kralj, Bog. Opet nas spasio. U prvoj utakmici daje go, a u drugoj jednim potezom izbacuje Luku i Vojislava pomera sa mesta stopera!
P.S. nije mi jasno da mi nemamo igraca koji je protivnickim igracima non stop na ledjima...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Samo ovo:

Sram vas sve bilo!!!

I branioci lika i dela rasovica...nek mi objasne izmenu malbasica...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
mislio sam da ovo nikada ali nikada necu reci kad je Partizan u evropi u pitanju ali sudija hvala...jebem ti fudbal jebem ti sve... Kapitenu kapa dole,ostali da se zapitaju malo....
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Neću ništa o igri jer nje nema, ali ako smo ovo preživeli ulazimo u Ligu šampiona:D, a posebno volim što smo ovako prošli zbog smrdljivih cigana. I još nešto, bez obzira na sve ovi Jermeni uopšte nisu bezazleni. Uz pojačanja, što upravo reče Vuk, bićemo mi na nivou, ja verujem, protiv Bugara. Napred šampioni:ziveli
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Spasi nas sudija. Inače sramota....
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
uf breeeeeeee........treso sam se od nervoze....Bogu hvala uslisio je moje molitve Partizan ide dalje...ilicu...respekt do poda..mali jojic dobar...dobili smo novog igraca..mali ivkovic solidno odigrao...Stankovic..dosta pljuvanja po njemu...odigrao je dobro..volkov..naseo na provokaciju....i da porucim rasovicu i igracima..izbacite frazu iz glave..lako cemo...nema vise ausajdera u fudbau......necu nikog da pljujem..ali ima pojedinaca koji se vucu po terenu..to treba popraviti...ziveli.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sram vas sve bilo! Rasovicu sram te bilo! Uprava napolje! Serem ti se na ovakav fudbal!!!
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Da je Dragović prihvatio transfer u Dinamo Kijev, doživeli bi veću katastrofu nego što je bila ona protiv Tikve.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats

Ja gledao, U-N-I-Š-T-I-L-I su Slovan, rastavili ih na proste činioce!! Kako momci uleću iz drugog plana, pa probijanje po bokovima... 3 gola, stative, prečke... Uz ovakvu igru kod njih nam 5-arda ne gine, bez da mračim... :?

Slovan do 80'og minuta nije imao šut u okvir gola, sve su blokirali, hapsili... Ne znam za poslednjih 10-ak minuta, fokusirao se na našu tekmu, možda su i uspel i da šutnu nešto...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
dovesti 11 crnaca i a u picku materinu....

ne zameram nista ovim poluigracima, nisu oni krivi sto su tu, i ne znam cemu zvizduci vec u 30 minutu kad ne mogu bolje...

kako su ljudi pripremali ovu utakmicu, mrtvilo, igra NE postoji
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.321
Reaction score
2.541
Локација
Humska 1
Sta smo doziveli,da se tresemo od 5 jermena i 6 njihovih crnaca....nista ovo ne valja ali ipak i sa ovakvom igrom bolje da prodjemo dalje nego da je bilo kao sa samrokom
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nevjerovatno je neznanje Rasovica Vuka. ma, on je neozbiljan, plakacemo za Grantom. Covjek nema jednu jebenu smisljenu akciju za 180min.
Gura Luky da se proda u Tursku, a Malbasica koji je bio konkretniji i motivisaniji, izlazi napolje.
Sta mu igra Kojic, a sta Scepovic, koja je njihova uloga i svrha? Sta radi Jojic, sta je cilj njegovog igranja, sut, pas, sta???
Vuce, Partizan ti igra GROZNO.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
haha,mi ovim slepcima nismo mogli da damo gol,bugarima ne verujem da cemo uci u 16..

inace Ivanov,Volkov,Ilic i Lukac,svi ostali boranija + da nismo imali srece ne bi ni videli mi sl. kolo..

ps. mozda bi nama formacija 5-2-1-2 sjano pristajala ili 5-3-2 buduci da nam je mozda i 5 igraca u odbrani malo ,obradovic,ivanov i ostojic bekovi da imaju ulogu i krila i 2 spica koja su realno cak i malo jer mi ne bi dali go ni sa petoricom..
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ne znam ko je ovo govno sa RTS sto opravdava prodaju dece od strane ovog naseg sljama u upravi pa mogu da mu porucim samo jednu stvar..

Da Bog da morao da prodas rodjenu decu da se izlecis pseto, kao posledicu teskog zivota u zemlji! Od srca ti iskreno zelim.
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Očajna igra, imali smo puno sreće. Igrali smo protiv društva umetnika koji TRČE.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top