Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Можда на још некој пријатељској, на званичним утакмицама никада није ношен.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Misa Tumbas je docekao Mateusa na ovoj debitantskoj utakmici povicima Klinsmanee!
 

Леки

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
58
Reaction score
0
Локација
Raska
Занимљиви дресови дефинитивно.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Da li moze neko da mi kaze nesto o Zoranu Ciricu? Ne mogu na netu nikako da nadjem ni jedan podatak u vezi njega sem da je igrao kod nas. Kakav je bio igrac kad nema profil ni na wikipediji :buhaha
To je onaj sto je igrao u onoj mucnoj i uzasnoj sezoni 1997/1998. Mnogi optuzuju Scepovica da je drvo, ako je on drvo onda je 80% one ekipe stabla sa Amazona! :buhaha
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Utakmica Partizan - Rudar, mislim da je iz 2001. i da smo dobili 3-0 ili 2-0.

Koji naš igrač je na ovoj prvoj slici? Meni liči na Zavišića, mada nešta ne vjerujem da je on mogao doći u duel sa Vasilićem koji je u Rudaru igrao beka, prije bih rekao da je to neki ofanzivniji igrač?

3315-2009-7-13-18-40-00.jpg

To je Petar Kasom, verovatno, odigrao je samo jednu prvenstvenu utakmicu, a to je ta, secam se da je pobrao mnogo aplauza tom prilikom, pa je onda u poslednjim minutima dobio i priliku da izvede penal, ali neuspesno, zatim mu se gubi svaki trag.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Da li moze neko da mi kaze nesto o Zoranu Ciricu? Ne mogu na netu nikako da nadjem ni jedan podatak u vezi njega sem da je igrao kod nas. Kakav je bio igrac kad nema profil ni na wikipediji :buhaha
To je onaj sto je igrao u onoj mucnoj i uzasnoj sezoni 1997/1998. Mnogi optuzuju Scepovica da je drvo, ako je on drvo onda je 80% one ekipe stabla sa Amazona! :buhaha

http://crno-bela-nostalgija.blogspot.com/2012/10/foto-arhiva-zoran-ciric.html

Афирмацију је стекао у Бечеју док је Бечеј играо у првој лиги, и доста добро је тамо играо. У Партизану, прошао као и та цела генерација 1997/98 - неуспешно.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ваљда је чак и добио дрес са бројем 10 те сезоне. Играо је јако мало, а дошао је као звучно појачање из наше лиге, из Бечеја који је тих година знао и да заврши на 4. месту.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Zoran Ciric je bio sjajan u Beceju, uostalom kao i Cilinsek i jos nekolicina kvalitetnih igraca. Dosao je kao pojacanje kod nas, trebalo da je bude naslednik svog prezimenjaka i pleja Dragana Cirica, ali realno nije bio taj nivo. Uopste. On je bio zahvalan prvoligaski igrac, koji bi danas u JSL bio medju pet najboljih. Onda, nije mogao ni da prismrdi vrhu...

Ne znam gde je posle nastavio karijeru, mislim da je u fudbalsku penziju otisao u Tekstilcu iz rodnih Odzaka. Trenirao je potom vise vojvodjanskih nizeligasa, pokusavao nesto i u Grckoj. Ali najzanimljivije je ono sto sam poslednje cuo za njega...pre godinu-dve pokusavao je da pokrene biznis sa prodajom frizidera i slicne bele tehnike :buhaha

P.S. A_grobar... to na fotki nikako nije Kasom vec Zivkovic, strelac kljucnog pogotka protiv Sportinga Lisboe pred praznim JNA. Garantujem 100%.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Da li moze neko da mi kaze nesto o Zoranu Ciricu? Ne mogu na netu nikako da nadjem ni jedan podatak u vezi njega sem da je igrao kod nas. Kakav je bio igrac kad nema profil ni na wikipediji :buhaha
To je onaj sto je igrao u onoj mucnoj i uzasnoj sezoni 1997/1998. Mnogi optuzuju Scepovica da je drvo, ako je on drvo onda je 80% one ekipe stabla sa Amazona! :buhaha


Evo ti kompletan sastav te ekipe sa sve kracim biografijama:













A koliko god ova ekipa bila krs, ipak je uspela da osvoji kup te godine, dok su Perica i Deki „najbolji mladi tandem evropskog fudbala u ovom momentu“ na kraju ostali kratkih rukava... :wink:
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Turneja u Francuskoj i pripreme pred duel sa Kroacijom 1997 Satoro-Partizan 0:1.Na toj turneji igrali jos dva meca,Bordo-Partizan 3:0 i Tuluz-Partizan 2:1
1997-07-12-033.jpg
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Tradicionalni turniri Memorijal Dragan Mance.U pocetku su bili seniorski .

1996g

1996-09-05-026.jpg


1997g

1997-09-07-030.jpg
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ваљда је чак и добио дрес са бројем 10 те сезоне. Играо је јако мало, а дошао је као звучно појачање из наше лиге, из Бечеја који је тих година знао и да заврши на 4. месту.

Управо тако, Зоран Ћирић је те сезоне носио 10-ку, иако су га бомбастично најавили, веома мало је показао, цела сезона је била можда и најтежа у последњих 20 година, и он се уклопио у свеопште сивило целе те генерације.
Много се очекивало од њега, док је био у Бечеју играо је добро, као и цео тим Бечеја тих сезона, данас је веома многима невероватно да је рецимо у сезони 95/96 Бечеј завршио као 4-ти у првенству и играо у Купу Уефа где су испали од словеначке Муре, а те исте сезоне 95/96 су много допринели нама да освојимо титулу, јер су у 4 дуела са циганима имали 1 реми и 2 победе, од тога једну у циганској рупи. Често су и нама откидали бодове.

Цитат: A_Grobar

To je Petar Kasom, verovatno, odigrao je samo jednu prvenstvenu utakmicu, a to je ta, secam se da je pobrao mnogo aplauza tom prilikom, pa je onda u poslednjim minutima dobio i priliku da izvede penal, ali neuspesno, zatim mu se gubi svaki trag.

Ако се добро сећам, то је био меч са Спартаком из Суботице, мислим да смо добили са 7:2 или 7:3, неко од фудбалера је већ био узео лопту да шутира пенал, али је Ђоле Томић узео лопту од тог нашег играча, и дао је Петру Касому да он изведе пенал.
Трема је изгледа тада учинила своје, и Касом је промашио.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Много се очекивало од њега, док је био у Бечеју играо је добро, као и цео тим Бечеја тих сезона, данас је веома многима невероватно да је рецимо у сезони 95/96 Бечеј завршио као 4-ти у првенству и играо у Купу Уефа где су испали од словеначке Муре, а те исте сезоне 95/96 су много допринели нама да освојимо титулу, јер су у 4 дуела са циганима имали 1 реми и 2 победе, од тога једну у циганској рупи. Често су и нама откидали бодове.

Jos jedan igrac koji je doveden iz istog kluba, najavljivan kao veliko pojacanje (stavise cini mi se da smo se cak i nadmetali s ciganima oko njega) a da nista nije pokazao bio je Sinisa Mulina.

Taj je takodje igrao odlicno, davao golove, da bi se prelaskom kod nas totalno izgubio. Sto je najgore posle nas je igrao za FK Milicionar i mislim da je u tom timu opet igrao sasvim solidno za domace uslove, stavise cini mi se da nam je i dao go u utakmici na JNA u jesenjem delu sezone 1999/00.
 
Top