Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sad sam pokusao da uplatim i ne ide kod mene. Nemam kreditnu karticu :(.
Hteo sam preko banke da uplatim, ali ne ide.. Moram da nadjem neki drugi nacin..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Od sinoć (23h) do sad, znači za nešto malo više od 12 časova (pri čemu je tu "unutra" cela evropska noć), ukupno 16 ljudi uplatilo 29.325 RSD (oko 24.500 RSD kad se odbije PDV)...više od 200 evrića neto...bez uplata putem uplatnica (ako ih je bilo)...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Za sada sasvim fino idu uplate samo da se nastavi tako ako ne i jos bolje !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da, ali sve će to biti kratkoročno ako se klub ne angažuje...mora se biti mnogo, mnogo aktivniji...

Dule bre mora svaku konferenciju da započne na ovu temu, da pozove navijače, da se zahvali svima koji pomažu...i ne samo Dule (iako je on ikona u očima najvećeg broja navijača), mora i predsednik da se javi, a ne samo da se javi kad dođe blokada pa da upozori da se ne uplaćuju pare...

I naravno mediji...ako smo klub, ustvari Institucija na terenu, onda upravo sad na ovu temu treba pokazati da li smo Institucija i van terena...klub mora da obezbedi medijsku podršku i promociju za "Klub prijatelja"...ne obezbedi li je - kurac smo Institucija van terena...to što je zemlja ciganska bi samo delimično bilo opravdanje za neuspeh, ne i potpuno jer i u ovakvoj ciganiji ima puno navijača Partizana...

Bez klupske aktivnosti i medijske potpore - sve je kratkog daha i brzo će propasti. Nažalost.

Moj najveći strah je da klub nema kapacitet da ovo izgura.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Tako je idemo , verujem da ce i svi ostali portali da prosire ovu vest !

Ali ciganski komentari ispod vesti :puke
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Зајебите цигане. Провлачи се пар никова (међу њима и ретардирани Heroes који није видео ни халу, а ни стадион) што спамују ту редовно на сваку вест.

Игнорисати их као и лажне Партизановце и наставити са акцијом.

Морамо сви да укључимо и да наставимо борбу за наш Партизан! Мислим да сад треба да покажемо ону "Кад је најтеже, нас је највише!"
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ko im jebe mater. Sjajno je na b92 što postoji direktan link za sajt odnosno da svi vide gde se to uplaćuje i kako. Lepo je i na sajtu objašnjeno. Kad smo kod momaka na terenu ako neko večeras bude pratio sa Slogom nek napiše neki izveštaj kao kolege Makedonci...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Šta mislite da se na ovogodišnju promociju tima naplaćuje ulaz, recimo 500 dinara, a da pre ili posle "ceremonije" Grupa JNA održi svirku? Mislim da bi Kališ bio tesan.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Браво за предлог Никола! :clap

То би била права ствар. Пар хиљада људи по 500 динара је фина свота за једно вече. Верујем да би и момцима из Групе ЈНА било задовољство да наступе тада. Представљање екипе, а у позадини пршти панк обрада Храма (епски почетни риф, не замерите што није баш кошаркашка песма)...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Misim da treba da postanes novi direktor marketinga:D Stvarno odlicna ideja, mada ce i tu biti maksimalnog ciganisanja i jajarisanja. Najveci problem realizacije te ideje sistem naplacivanja i kontrola karata. Ali opet bi mogli neki standovi da.se postave tu oko terena, kao mini blagajna, plus prodaja karata na jna ili u pioniru par dana pred promociju tima.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Na našim terenima su već održavane svirke tako da mislim da oko kontrole i naplaćivanja karata ne bi bilo problema. Ima jedna kapija, jedino bi bilo malo gužve. Ko želi da pomogne klubu, biće mu čast da plati i uživa u svirci i podrži ovosezonski tim. Ko ne želi, nek se ciganiše, pa nek gleda sa zidina. Jedino što bi trebalo uraditi da je da se bina postavi tako da stoka bude i na terenu i na tribinama, tako da stane duplo više ljudi nego do sad.

U socijalnoj grupi oko pomoći KK sam napisao još 2 ideje, kopiraću ih ovde, više ljudi će videti, pa vi recite šta mislite.

Iz mog nekog ugla Klub prijatelja treba da što više bude kao inicijativa navijača da pomognu svom klubu, da se ne bi pretvorilo u ...dinar prosite... Naravno, mi između sebe treba da uradimo da se uplaćuje što više. Ono što treba predložiti klubu ili što sam klub mora da uradi je:

1) sezonske, pre svega bih voleo ako je ikako moguće da cena bude ista za sve. Drugo, sa prodajom treba početi što pre, mislim da ćemo ove godine imati najveću posetu do sad. Ali vrlo malo ljudi ima mogućnosti da kupi sezonsku odjednom. Ako bi se organizovala prodaja makar u 2 rate, po principu uplatom prve rate rezervišeš sezonsku, i imaš rok 15 dana da uplatiš i drugu inače gubiš pravo na istu. I sve to da se odradi do 5. 10. kada je prva utakmica. Verujem da bi na taj način više ljudi kupilo sezonske.


2) marketing. Neko je imao fenomenalnu ideju da se urade majice sa ovekovečenim trenutkom kada Sale postiže trojku u Istanbulu '92 ili Kecmanova 0,06 ili još bolje obe. Verujem da postoje slike tih momenata u (koliko-toliko) visokoj rezoluciji, iseku se u fotošopu i štampaju uz neku dobru poruku. Cena izrade takvih majica na veliko je sigurno manja od 500 dinara, ako se prodaju za 1200, i prodamo bar 1000 takvih eto već skoro milionče. A i navijači dobiju nešto zauzvrat, što je kapiram fer.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Нико ми не рече, како се може из Црне Горе уплаћиват ово ? Јел исто ко за Србију ?

елем, кад се нађе технички спонзор, могла би се организоват и нека продаја дресова. Ја не знам има ли ђе у БГ, а да не причам о унутрашњости и региону да се купе наши дресови ?

Нек клуб узме 5 евра нето по дресу, за увар је!

П.С. наравно да сви плаћају пуну цијену сезонске, боље да буде 80 евра па да сви плате, него 120 евра а да 2-3 хиљаде комада оде по цијени од 30-40 евра!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Šta mislite da se na ovogodišnju promociju tima naplaćuje ulaz, recimo 500 dinara, a da pre ili posle "ceremonije" Grupa JNA održi svirku? Mislim da bi Kališ bio tesan.

Bi 100%. Ali zato moze da se razdvoji. Prvo promocija pa nakon nje npr. sat vremena ili dva, krece koncert grupe JNA, u medjuvremenu neka klincadija da raspali basket ili nase mladje selekcije cisto da se ljudi ne razidju u velikoj meri.
Ulaz na promociju tima 400-500 dindzi. svako dobije neku improvizovanu kartu i recimo na kraju se izvlace srecni dobitnici. 3 ili 5 njih koji ce dobiti dres za sledecu sezonu sa potpisima igraca!
Na samom koncertu organizovati prodaju navijackih rekvizita (majice, zastavice, dresovi...) i sav prihod direktno ide na racun kluba. Svi koji uplate neki novac dobiju npr 10% popusta za kupovinu novog dresa. Tu se isto moze namontirati neki mini brojac sume gde se automatski povecava suma kako ko plati...loze se ljudi na takve stvarcice :D
moze cak i ako bude nekog piva da se sav prihod od prodaje donira...to je sigurna zarada veca od svih gore nabrojanih :D :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
120e po ulaznici i ni makac manje. Ko voli klub taj je štekao cele godine, sve da je go i bos do sada bi uštedeo. Ako ne nek pozajmi ili podeli kartu sa nekim. Evo ja prvi neću biti u mogućnosti da odem na 60% utakmica, ali ću kartu uzeti kao vid nikad potrebnije podrške u ovom sranju od vremena. Kartu ću uvek pozajmiti nekome k omože da ode umesto mene, a KKP će uvek imati podršku.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
П.С. наравно да сви плаћају пуну цијену сезонске, боље да буде 80 евра па да сви плате, него 120 евра а да 2-3 хиљаде комада оде по цијени од 30-40 евра!

Oво се неће десити и пракса дељења одређеног контигента карата вођама навијача ће се наставити и ове сезоне.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
ako se karte dele "najvernijima", to je takvo pljuvanje u facu svima nama koji uplacujemo ovo na sajtu partizana. Neka podele 100 godisnjih za dzabe puta 120 evra, to je 12,000 evra. Znaci, sve ovo do sada skupljeno pa puta dva, ode za godisnje "najvernijima".

Nadam se da klub nije blesav da to ponovo uradi, a ako se to desi...od mene vise ni dinar. Jebiga.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Нема "АКО". Карте ће ове сезоне сигурно бити опет дељене тако.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ajde ako je neko na utakmici a u mogucnosti je neka pise rezultat...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top