Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Bravo za Zlovarica , 19 poena :clap :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
Pazi da klub prestane da placa reket :D Tako je i Zeka prestao (mada je i sam kriv, zato sto je takva praksa tada pocela) pa vidimo sta se desavalo i kakve su manipulacije bile. Posle da bude Dule i Toso lopove :puke Cisto sumnjam da ce biti otvarana pandorina kutija.


Ja koliko znam za Top 16 ne vaze sezonske vec samo dobijas prvenstvo kupovine karata.

Vazile su i za Top16 i Top8!
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
posle odgledane utakmice, u Kraljevu, mogu da podelim sa vama svoje misljenje, po kom od svih igraca na probi dres KKP zasluzuje samo Zlovaric. Velja (vodio ekipu) i Dule (veceras verovatno vodja puta) su ga probali na obe pozicije (4 i 5), a moje impresije su jako pozitivne. snaga, agresivnost, brzina, sve je na zavidnom nivou, skocnost je malo upitna, ali to pokriva dobrim gradjenjem (podseca na Miloja iz drugog dela karijere u tom smislu).
sto se ostalih tice, pored svih njihovih kvaliteta i iskazane zelje i htenja, iskreno za nas KKP zelim kompletnije i kvalitetnije igrace. ako iko od njih dodje do ugovora to ce biti samo puko popunjavanje mesta u postavi koja ove sezone mora biti malo "sira", zbog duze sezone u evropi.
istakao bih svoje odusevljenje pojavom Djoka Salica, kog sam prvi put gledao uzivo (nije ni neko cudo) i od koga ocekujem da bude veci i jaci igrac od Pekovica. da ne budem pogresno shvacen, ne ocekujem to u prvoj sezoni:D, vec u buducnosti koja ce mu biti jako blistava, ako ispostuje sve zahteve koje postavljaju Dule i KKP.
Gagi Kapiten je dominirao parketom, Leo prilicno bledunjav i neispirisan, ostalih mislim da se uskoro necemo ni secati. mozda bih mogao jos da pomenem Malesevica koji me je prilicno razocarao svojim fizickim izgledom, s obzirom na svoje godine i da dolazi iz sredine koja mnogo polaze na fizicku pripremu. neko ga skoro uporedi sa Lucicem u tom smislu, pa sam se samo zapitao do kada ce ljudi da pisu svasta na nevidjeno . samu utakmicu je odigrao korektno, bez nekog posebnog kosgeterskog ucinka, ali znajuci da Dule voli fizicki dominantne igrace ni njega ne vidim u ovogodisnjoj ekipi.
i da ne zaboravim, uz ekipu su bili i Milutinov, Dalo, Musli i Marinkovic.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Poslaću mejl marketingu za ideju za svirku pa ćemo videti šta će biti, možda me zaposle kao direktora, ipak ja imam 6 sa tog ispita :D

Aj pokusaj da sredis , i svako od forumasa ko je dobar sa ljudima iz kluba nek da predlog za svirku. Svirka grupe JNA na promociji daje u startu garanciju da to bude najbolja promocija igraca Partizana ikada vidjena na Kalemegdanu. Evo na primer, ja sigurno ne bih isao u Beograd samo zbog promocije igraca , gledacu ih na utakmicama , ali kad bi grupa JNA nastupila na promociji , sigurno bih dosao. Verujem da bi dosta ljudi iz unutrasnjosti isto iz ovog razloga odlucilo da ode na promociju , dakle grupa JNA bi garantovano udvostrucila posetu na Kalemegdanu.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Да не буде после после како ја кењам или лупетам, уколико се нешто евентуално промени у наредном периоду, али ово је информација из клуба. Ја бих искрено волео да се значкатрази и све остале организоване групе одјебу за сва времена и да сви навијачи плаћају исту цену карата.
Znaš i sam kako je i šta je zimus Danilović odgovorio na Tegijevo pitanje vezano za "redarsko" puštanje na utakmicama EL i za nejednake cene ulaznica... Neće čovek da se meša u to jer zna da u sistemu pseudoinstitucija u kojem mi živimo je to šut sa rogatim.

Da li nam je u ovom trenutku (kad se borimo za svaki dinar, kad su nas nekošarkaške sile pritisle kao nikad pre i kad milionska armija navijača na određeno vreme kluba iz Železnika instruisana od strane otrovnog patuljka kidiše na nas) uistinu potreban još jedan rat međ' nama samima... Kao da ih nemamo dovoljno?!

I meni smeta što nećemo plaćati svi istu cenu, ali prosto znam da taj jedan kontigent karata ide tamo gde ide i ja sam ih prežalio... I ljudi iz kluba se vode takvim racionalnim razmišljanjem i znaju da je "prežaliti" taj izvestan kontigent karata ipak kontrolisana šteta u odnosu na onu štetu koju bi doneo ulazak u rat sa "Prvacima tribine" koji su ipak sami sebi najpreči.

Naš tim nije sačinjen od iskusnih i namazanih igrača kojima eventualni rat kluba sa "Prvacima tribine" (i pojavljivanje transparenata o crvenim obrazima, časti, "Tegeltija puši ga" i sličnih koji su ugledali svetlo dvorana posle Pariza, a koji su i najmanje moguće zlo) ne bi naškodio... Pa nama će najstariji i najiskusniji igrač u ekipi biti Kapiten koji je '89 godište i takvoj ekipi je potrebno da svaki Partizanovac, Alcz i Zabranjeni bude uz njih do koske, a ne da na tribinama bude režirani cirkus (koji bi Ćokijeva podguzna medijska mašinerija jedva dočekala i uvek stavljala u prvi plan) koji bi im sigurno (ma koliko da je Dule, Dule) skinuo fokus sa treninga i utakmica.

Izbite iz glave to... I mnogo jači igrači od Vujoševića i Danilovića su ne tako davno kad su nešto pokušali dobili šupalj nos do očiju.

I bezveze je (zato najmanji font) da povlačim paralelu u bilo čemu sa Mutantima i Ciganima, tj. navijačima na određeno vreme kluba iz Železnika pošto ni kod njih nije ništa bolje, štaviše mnogo je gore.

Šta tek oni kukavci da kažu!?

Čekali tolike godine da im klub, tj. ono što misle da im je klub zaigra u Euroligi, pa kad im Ćoki legenda uskoro pusti karte u prodaju ima da pohrle da popkupuju sve za sat vremena, ali kad dođe utakmica ima kurac da ih u Pionir uđe više od dve hiljade pošto će unutra biti minimum triput toliko onih (od fele koja je pre par dana jurišala na Fudbalski savez) koji imaju specijalne propusnice, a koji su toliko dugo odsutni sa evropske scene pa sad moraju da se pokažu.


Dok se ne promeni država (a sve su prilike da neće skoro) ovo prežaljivanje izvesnog dela karata je realno stanje stvari... A jednog dana kada budemo uređeno društvo, možda bude bolje!?

Napred Partizan!
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Prvi ću biti protiv parčeta najvernijima kao navijač.
Kao čovek u fotelj KK Partizan ?Pa nisam lud da onom koji se žali najglasnije kažem evo ti kurac.

To sve vi znate, i siguran sam da je isti slučaj kod svakog od vas.
Treba ispasti ljudima sa druge strane i reći : neću povlastice, hoću kartu po punoj ceni.
Sve ako neće uprava da drži na povodac navijače. Oni su bili takvi i pre naprasnog osvešćenja i popularizacije naziva "agenti".Takvi bi bili i zabranjeni , takvi će biti i naredni.
Sad je pitanje da li će se talasati oko toga ili ne.
Govnjiva uprava - nije poslala najvernije u Pariz, posle godinu dana :
Govnjiva uprava nije naplatila najvernijima punu cenu.
Uguši smo se ne silnih opravdanja, potrebe da se objasni razlog što neću ovo, što neću ono...
Neću da budem deo "hiljada poruka" , to je tako ispod jedne Institucije,
a kad dođe po njihovom odgovor se mogao prebrojati na JNA.
Godinama su bile potrebne da se oblikujemo u super- picajzle a kao dovoljno je da se samo uskrati agenturi povlastice pa da sve blista od zadovoljstva,kako da ne.
Posle 24 h bi neko iz uprave bio kladioničar koji troši krvavo zarađen novac običnih navijača, ili trener koji od isto krvavo zarađenog novca običnih navijača pravi kolekciju Boša...
Ko hoće da uplati , ko želi da pomogne , ko želi gledati odrastanje fenomenalne generacije KUPIĆE SEZONSKU,UPLATIĆE NA ŽIRO RAČUN!
KO NEĆE NE MORA, NIKO GA NE ŠIBA PO UŠIMA
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Grave, pokuso sam da shvatim sta si hteo da kazes, nisam uspeo. Ovde se radi o tome da od usta odvajaju i oni koji mogu i oni koji ne mogu, da bi im se neko isro po faci. Sta ti nije jasno?

Molim te, nemoj da skreces teme sa Parizom i ovim nekim forama "necu da budem deo hiljada poruka" (to jos ovde ne videh, ne znam gde si ti pokupio), ovde se radi o tome da pokusavamo svaki dinar da ustedimo/zaradimo, a onda se na MENTOLCINE spucaju desetine hiljada evra.

A ovo sto si povecao na kraju "ko nece ne mora", to je porazan mentalitet. Nije "ko nece ne mora", nego "ne daj mafijasima koji ti unistavaju klub da bi ti normalan narod pomogao".
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pazi da klub prestane da placa reket :D Tako je i Zeka prestao (mada je i sam kriv, zato sto je takva praksa tada pocela) pa vidimo sta se desavalo i kakve su manipulacije bile. Posle da bude Dule i Toso lopove :puke Cisto sumnjam da ce biti otvarana pandorina kutija.


slazem se da bi tako bilo, ali kad moze na nedozvoljene da se osiono zalece kad prave sranja na stetu KKP moze i na dozvoljene, povlascene kad podkradaju klub...pa da nas onda usrece bojkotom i da u Pioniru ostanu samo pravi ljubitelji KKP, i mozda bi u pocetku bilo slabije atmosfere (iako ni ova sad nije priblizna onima pre f4) ali bi se opet krenulo u pravljenje mita i totalne kosarkaske publike.


a mogao bi KKP unutar samog sebe malo da se reorganizuje pa dovede neke strucne ljude, a ne da totalni nesposobnjakovici budu na vaznim mestima samo zato sto su kumovi pa da jedan covek bude primoran da obavlja vise poslova (iako on to voli, ne moz postigne sve :D)


nadam se da ovo nece neko shvatiti pogresno i krenuti u odbranu KKP od mene.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Grave, pokuso sam da shvatim sta si hteo da kazes, nisam uspeo. Ovde se radi o tome da od usta odvajaju i oni koji mogu i oni koji ne mogu, da bi im se neko isro po faci. Sta ti nije jasno?

Molim te, nemoj da skreces teme sa Parizom i ovim nekim forama "necu da budem deo hiljada poruka" (to jos ovde ne videh, ne znam gde si ti pokupio), ovde se radi o tome da pokusavamo svaki dinar da ustedimo/zaradimo, a onda se na MENTOLCINE spucaju desetine hiljada evra.

A ovo sto si povecao na kraju "ko nece ne mora", to je porazan mentalitet. Nije "ko nece ne mora", nego "ne daj mafijasima koji ti unistavaju klub da bi ti normalan narod pomogao".

Ako je to poziv da nađem postove za koje ne znaš gde sam ih pokupio dovoljno je da to kažeš.
Ali molim i ja tebe da mi ne postavljaš semafore na raskrsnice,
ako ćeš se držati samo tog pravca koji želiš...
Odgovor ti je sasvim jednostavan i ne moraš se truditi da shvatiš šta sam hteo dokazati :
Nikada nećeš kupiti godišnju kartu , nikada nećeš uplatiti jer je ovo stvar ljudske veličine navijača iz te agenture a ne uprave koja će se uvek morati poštovati predstavnike najvernijih.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Brate Grave,ja te razumem i apsolutno si u pravu.Ako sad pocnemo duboku analizu znackatraza ,uprave itd. nijedna akcija nece uspeti.Molim uticajne clanove foruma da na licu mesta sa Duletom,Sasom,Tosom porazgovaraju o ovom problemu pa cak da pokusaju i sa znackatrazima,da se odustane od dosadasnje prakse zbog tezine situacije.Mozda sam ja glup,ali sto bi rekla jedna reklama iz davnih vremena "izgleda sasavo al meni pomaze".
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ova ideja sa koncertom krupe JNA na promociji igraca je fenomenalna, ako se to sprovede u delo mogu tad da se postave kutije za pomoc klubu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ipak Kappa-oprema i naredne sezone. Svašta se tu ispodešavalo, svakakvi preokreti, na kraju ipak ostaje Kappa. Idemo dalje, ima trenutno mnogo bitnijih stvari.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Ja se slazem sa ovim predlogom za grupu JNA na promociji, a kao mali doprinos evo i jedna nadgradnja ove ideje.da se napravi jedna turneja "Zajedno mozemo sve" grupe JNA po svim vecim gradovima Srbije u organizaciji Grobara iz tih gradova ,neku kintu dati grupi a ostatak KK-u.Lokalci nek obezbede prostor,da se na svakom nastupu pojavi neko od KKP-a, ulaznica ista za sve gradove i rokaj .
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Steta sto ostaje kappa i sledece sezone, nadao sam se konacno promeni ali dobro nista strasno kao sto rece jenea ima mnogo bitnijih i vaznijih problema koje treba resiti...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.040
Reaction score
26.194
Локација
ante portas
Победничку комбинацију не ваља мењати . :D
Надам се да ћете се сложити :D

А дрес само нек има те две боје.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Protiv radnickog prijateljsku igramo 12.septembra valjda, a evo posle u spaniji kada se sa kim igra i od koliko :

16. septembar (Humiljadero, provincija blizu Malage): Kahasol - Partizan 20h
17. septembar (Toroks, provincija blizu Malage): Mursija - Partizan 20:30h
19. septembar (Koin, provincija blizu Malage): Unikaha - Partizan 20:30h
20. septembar (Benahavis, planinsko selo blizu Marbelje): Real Madrid - Partizan 20:30h
23. septembar (San Pedro, provincija blizu Mursije): Lokomotova Kuban - Partizan 20:30h
24. septembar (Kordoba): Gran Kanarija - Partizan 20:30h
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
bas teska turneja. Zna li se oce li biti prenosa ?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja za sada bar ne znam nista ali uzdam se u spance i da ce neka njihova televizija prenositi , a onda ce svakako biti i linkova ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top