Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
posle prvog poluvremena po sistemu lako cemo se uslo u drugo,sa ovim ne ocekivanim porazom nemaju veze ni umor ni rotacija,klasicno podcenjivanje protivnika,nadam se da nas nece skupo kostati
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Kada dodje Tepic, jos samo nesto vise od dva metra ce nas deliti od rutinskih pobeda po ovakvim salama za fizicko. Toliko bi trebalo da ima '' u visinu'' jedan krsten centar. Cekajuci ovu nasu dvojicu da proigraju, porazboljevacemo se.
Sada prvo ''reset'' pa ''restart'' u sest ujutru, sutra je novi dan, ne desava nam se ovo prvi put.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Реко', 'ајде сад кад се колико – толико разишла гужва да и ја мало закукам над овим поразом, да не буде како ми је баш свеједно.
Разбили смо у првом маџарине начисто и да им је било на вољу, вероватно се понеки не би ни враћали после паузе, верујући да се нема чему ни надати.
К'о по несрећи, слично би се десило и са нашом момчади, у ствари, за невољу нису се сви ни вратили да докрајче започето, а испоставило се да је комплетна јурњава по паркету заправо постало жртва погрешног предубеђења да је свака победа низбрдо, па да ће се у том погледу, лопта већ некако сама откотрљати до исте.
На послетку изађе на наопако и мада сам прижељкивао да некако испадне да су судије све то режирале, оно изгледа да и није баш тако, јер је ваљда Леду поновио своје старе грешке, Мусли није имао појма, а Гагић и више од тога, мада све те невоље не би ни било да остали нису били уморни.
А мени се ипак некако чини да смо од предуге вожње, лагано задремали за воланом, слетели с пута и једини из читавог села запели точковима за то јадно узвишење у панонској равници и фино се преврнули на леђа.
Ако ништа друго, остаје за утеху да је барем домаћа публика уживала, са задовољством које је остављало на лицима присутних оно фино усхићење као да је неко од момака из покрета 64 жупаније показао најновију мапу.
Како смо се преврнули тако ћемо и да поново станемо на своје ноге, а ја нисам професор који би због једне брљотине одмах писао кеца у дневник. Добро, 'ајде две брљотине.:D
Како год било идемо даље, за просутим млеком не вреди плакати,него дај да видимо може ли се онда некако бар помусти она турска крава, па се ове непријатности више нико неће ни сећати.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Morali bi malo bekovi da razigraju centre i na njih ide deo krivice. Nemoguce je da mi nemamo ni jednu asistenciju direktno iz pika na zicer. Nasi centri ne znaju na niskom postu i to niko ne spori (prvi ja ne mogu da smislim Muslija i Gagica), ali bi bekovi trebalo da ih pokrenu i serviraju koji poen. Bogdanovic, Kinsi i Milosavljevic kad igraju pik apsolutno ne napadaju kos, nego konstantno prave defanzivne kretnje na iskakanje protivnickog centra ili jos gore staju sa driblingom. Zato i nasi centri vise po 3 min na liniji za 3 poena pokusavajuci da ih izvuku iz govana i udvajanja u koja se bezpotrebno uvuku. I sta na kraju biva, gotovo svaki put sut iz driblinga pod pritiskom protivnickog igraca.
Vesterman je lepo pokusao da napravi igraca od Muslija prosle sezone kada ga je pronalazio iz pika i tako servirao lake poene i to je prolazilo protiv Barse, CSKA...Cesto je on i promasivao taj zicer, ali bar mu se da sansa da bude od neke koristi na toj utakmici, ako ne ide, lako je otici na klupu. Isto vazi i za Milutinova kojem je pik i brzo otvaranje jedini nacin da predje 10 poena na utakmici. Ovako je najlakse reci centri nista ne valjaju, nema nikakve koristi, a njima se lopta ne spusta uopste.
Lovernj koji je po mom misljenju najsigurniji igrac u nasem timu i ima stvarno dobra resenja na niskom postu gotovo nikad ne dobije loptu u pravom trenutku ili je i ne dobije uopste.
Fali nam taj pik igrac koji napada kos konstantno, koji busi odbranu i ne gleda samo kos, cak mislim da ni Tepic nije takav tip igraca. U tom segmentu bih najvise ocekivao od Daloa, ali me on svaki put frapira nekom kretnjom ka centru terena kada cak i probije iskakanje protivnickog igraca i ima otvoren put u reket on vraca loptu u nazad. Uzgred cini mi se da je Dalo malo ubrzao svoju igru i da je poboljsao dribling, tj. da ne taba loptu vise u visini Marjanovicevog kuka. Cak bi i ovaj Novak mogao da doprinese u tom segmentu igre.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.306
Reaction score
34.514
Локација
vaginamandibularia
misliš, asistenciju na brata po fazonima Gagića kome od 4 upućene lopte jedna završi u rukama, druga na grudima, treća na kuku a četvrta na kuku joj u aut? Ili na legendarno skrivanje Muslija iza dvojce u bar deset akcija protiv mađara gde je jedina šansa da mu se uruči lopta da mu se priđe kroz aut s leđa ovoj dvojci i da mu se turi u ruke? Mekani smo pod košem, dokle god naši centri ne kidišu na obruč kad su s loptom ispod njega nego polažu loptu neće biti stvarne opasnosti za protivnike u reketu...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne znam kako, ali je prosle godine prolazilo sa Gordicem i Vestermanom. Lepo si opisao centre, ali nekako moraju da se ukljuce u igru, ovako ne ide. Nama cim neko ugusi kontrnapad i svede nas na pozicionu igru, gotovi smo.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.306
Reaction score
34.514
Локација
vaginamandibularia
jbg. Gordić je plej, zar ne? Vesterman isto. Koliko plejeva sad imamo na raspolaganju? Valjda isto koliko vuk napadača... Naopaka neka sezona, u čitavom neodbojkaškom delu JSD...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.790
Reaction score
55.726
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мислим да ту има две ствари. Суштински управу је Никола, али није баш искључива кривица.
Данас сам код Богдана видео да то покушава више од 5 пута, ближе 10. А да будемо реални нема ни ко други.
Најбоље је изгледало с Муслијем ( мислиће људи овде да сам му адвокат), пас је једном пресечен, можда два пута прошао, с Гагићем није вредело, Жо се одмотава тако да прими лопту више у рекету, а не доле, ту баш ни Лео није покушавао лопту да му да, зато што је то ризично и постоји опасност и од корака и фаула у нападу, Милутинов се одмота крене ка кошу, али свако његово одмотавање се мени чини као да не размишља о путањи лопте.
Увек је у односу на саиграча у неком немогућем углу, или добро трчи а не гурне чувара мало буљом и куком или не трчи добро.
То је једна ствар.
Друга, таква уигравања се вежбају недељама, месецима, центар и плеј, бек морају да буду уиграни. Богдан је изнуђено решење још не размишља у ритму с центрима, тај сегмент би сигурно био бољи с Леом.
Такође Богдан би могао када мисли о додавању да се спреми за дизање на шут ( као својевремено Каукенас рецимо) да има и резервну варијанту, а и спречи чувара да стане лопти на путању.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
z5zikin.jpg

pnkyxcv.jpg


Respect za "pidžamu"!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Vidim sad da Fener igra veceras protiv Galatasaraja u njihovoj ligi. Kontam da ce se tu istrositi,iako je Galata dosta oslabljena povredama, Fener ce morati zbog navijaca da odigra maximalno,sto nama dobro dodje.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naša šansa da pobedimo Fener je ravna nuli. OK, možda imamo 1%! Ej bre, pa mi ne možemo da pobedimo Mađare!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sad nešto gledam i razmišljam koje mi sami sebi probleme nepotrebno pravimo. Jer jedino mesto, po svoj prilici, koje će garantovati lakšeg protivnika u polufinalu ABA lige, je naravno prvo mesto. Ono donosi daleko lakšeg protivnika. A sad sledi niz gostovanja, svako teže od ovog sinoć.

Ovako idemo na musavce ili na Cedeviti koji opet nisu nimalo naivni. Šta je tu je. Ne sumnjam ja u Duleta i onu formu na proleće, kad će procvetati naše ruže...
Da stignu više ta pojačanja pa će se lakše disati.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Da su se Bogdan, Dragan, Zo ovako salili ok, ALI Bezbradica ?

umesto da bude malo skromniji i svaki dan se zahvaljuje onome ko mu je omogucio da igra u Partizanu, umesto ostalih koji su prosli pripreme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.483
Reaction score
41.368
Локација
Žrnov
Tabela trenutna

Ako u Železnik večeras uspe Zadar da iznenadi, sinoćni poraz, osim gorčine neće ostaviti velikih posledica, s obzirom na to da je i Cedevita pukla od Budućnosti...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Ma Zadar veceras gubi glatko 15-tak razlike, ne mogu oni mutantu nista. Zasrali smo juce onako kako samo mi umemo, prvo mesto donosi organizaciju f4 a ako nam mutant i coki kao gradonacelnik Beograda budu pravili organizaciju i delili karte kuku-lele ce nam biti.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Sta se brinete svi...Cibona ostaje uskoro bez pola tima, tako da oni otpadaju iz trke, ovi ostali su boranija...ostaju samo Zvezda, Cedevita i Partizan u borbi za tron. Cedevita ce dovesti jos nekog igrača (takve su najave), Zvezda je dobra i ovako, ali uzalud trud, dzaba im sve ;)

Uglavnom, ne tresite se, poraz kao poraz, gubili smo mi i od lošijih timova...na F4 smo 99%...a sto se tice karata, to ne odlucuje ćoravi već se karte puštaju u prodaju pa ko šta dograbi...mada, i pred 20.000 klošara, titula će biti još slađa...da ih sahranimo pred njihovom publikom... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top