Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nije mnogo primio, 4 plate, sa tim nije uspio da se razduzi... Ako mu skinu glavu zbog duga, Nikolic ce biti odgovoran.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Наш тренутни играчки састав изгледа овако:

Голмани:
- Стојковић (истекао уговор)
- Живковић Живко
- Лукач
- Петровић Никола (затражио да иде)


Одбрана:
- Живковић Марко
- Волков (уговор истиче на лето)
- Петровић Немања
- Станковић (уговор истиче на лето)
- Остојић
- Аксентијевић (позајмица до лета)
- Ивковић
- Обрадовић (уговор истиче на лето)


Везни ред:
- Лука
- Брашанац (уговор истиче на лето)
- Нинковић
- Живковић Андрија
- Марковић
- Илић (уговор истиче на лето)
- Грбић
- Малбашић (позајмица до лета)
- Гулан
- Јојић
- Пантић (потписао на 2 године)
- Дринчић (потписао на 3 године)
- Ђемба Ђемба (''отписан'')


Напад:
- Којић
- Фофана
- Шапоњић



Црвеном бојом сам означио играче који би требали сигурно да иду (или су већ отишли).
Зеленом бојом су означена појачања.
Жутом бојом су означени играчи који су на позајмици или им истиче уговор за 6 месеци.
Што се тиче играча које смо ми другима позајмили, то нисам писао јер се ту не зна часни крст, ни кога смо позјамили, ни кога смо продали (а као послали на позајмицу).

Додати и то да су Гулан, Којић и Фофана повређени/болесни.
Отишао је наш најплаћенији играч.

Лепо је што Николић бар за сада има утицај на играчки кадар, ако стока почне да му доводи/продаје играче, онда до к...ца!

Надам се да ће се ова администрација убрзати да потпишемо Вулићевића.
Што се тиче Трајковића, било би добро да дође, али нећемо сећи вене ако оде у иностранство (надам се да је резервна опција по укусу Николића и да је реално да га доведемо).
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jebem ti ženo majku, ispade da su svi igrači slanine bolji od naših. Čudim se kako ne zimuju na vrhu tabele.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nisu svi vec dvojica :D
Ja ne znam koliki duduk fudbalski neko moze da bude da ne primeti da je Trajkovic bolji od Ostojica, Vulicevic od nasih desnih bekova koje inace uzgred budi receno i nemamo :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ne mogu da razumem neke forumaše ovde,kao šta će nam ovi iz Voše kad su treći u ligi!?Po toj ligici su i navijači Benfike verovatno imali isti mišljenje o Markovićima kada su odlazili tamo,verovatno su i oni mislili "Jeb... ti naš klub kad dovodi igrače iz Partizana koji igra LŠ svakih 7 godina.Preterujemo stvarno!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mislio sam prvenstveno na Vulićevića.
Upravu si stvarno su peti:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zato ce doci kod nas i osvojiti titulu i posrati se ciganima sedmu godinu za redom po faci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
O'ma da se ogradim, nisam mislila na Vulićevića nego Trajkovića :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da poverujem u dobronamernost rukovodstva da se uradi nešto korisno i dobro za klub. Verujem da je svaki "dobar potez" unapred sračunat i da je samo dobra odstupnica za neko novo zlo koje će da naprave.

Prilika je i to, ali i šansa da neki od naših igrača koji mogu da odu, da to i učine, da bismo mogli i da uradimo dolaske valjano. Znamo šta nam je potrebno i gde smo tanki. Gledamo samo da ispoštujemo dogovor koji smo postigli na Upravnom odboru. Radimo punom parom svakodnevno - podvukao je Babić.

http://sportal.rs/news.php?news=116273

Prilika je to i da se tornjate u 3 pičke materine.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Prvo- nisu treći nego peti-šesti :D

Drugo - jel' to onaj Trajković koji je kao iz tramvaja ispadao i kad smo ovde većali i razmatrali da li je namerno pusti da čergari daju gol?

А наша садашња одбрана не испада не само из трамваја, већ и из тролејбуса, и зглобног аутобуса?!

Баш смо сад у ситуацији да се нешто фемкамо и нећкамо, иначе имамо сијасет квалитетних штопера и иначе све нам се нуде одлични играчи и имамо милионе еура на располагању за прелазни рок.

Да л' смо се икада као ове јесени тресли чим неко пређе на нашу половину?
За наше услове Трајковић је врло добар играч, за наше садашње одбрамбене фудбалере сем за Обрадовића је Малдини лично, и искрено се надам да ћемо успети да га доведемо.

Заболе ме шта је пре било, и да ли је Трајковић пустио неки гол против било кога, или је у питању било нешто друго, треће, сигуран сам ако дође да ће под палицом Николића да гризе како треба за Партизан и да ће нам одбрана коначно личити на нешто нормално а не на задњу линију неке екипе из школског дворишта.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Наша садашња одбрана у саставу Остојић-Станковић би испала и против мало озбиљније екипе из Мини-макси лиге, 2001., можда и против 2002. годишта.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Наша садашња одбрана у саставу Остојић-Станковић би испала и против мало озбиљније екипе из Мини-макси лиге, 2001., можда и против 2002. годишта.

Ostojic je i igrao u prvom izdanju mini maksi lige i koliko mi se cini bio je i najbolji igac te lige!:D

Na stranu sve, ali na stoperu cini mi se bilo ko da dodje bi bio bas pojacanje!!!Trajkovic bi svakako bio pojacanje iako se mnogima ne svidja "kakav je covek".Ali treba uzeti u obzir i da je Partizan Partizan i ma koliko igrac bio dobar ako u glavi nije jak vlo lako moze da propadne!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Liga budućih šampiona, pod pokroviteljstvom SoS smeća, by Lokner.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Liga budućih šampiona, pod pokroviteljstvom SoS smeća, by Lokner.

Идемо мало ван теме, али Мини-макси лига нема никакве везе са том СОС лигом. Само у Београду ММЛ има скоро 200 екипа, а та СОС лига је имала десетак.

Ако је Остојић у својој генерацији проглашен најбољим, то је додатна трагедија за њега, доказ да таленат у том узрасту није никаква гаранција за успех.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.840
Локација
vaginamandibularia
Отишао је наш најплаћенији играч.

Лепо је што Николић бар за сада има утицај на играчки кадар, ако стока почне да му доводи/продаје играче, онда до к...ца!

Надам се да ће се ова администрација убрзати да потпишемо Вулићевића.
Што се тиче Трајковића, било би добро да дође, али нећемо сећи вене ако оде у иностранство (надам се да је резервна опција по укусу Николића и да је реално да га доведемо).
Pantića slobodno zažuti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top