Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Razumem sta mi pricas, ali samo je smrt siguran posao.

Ocekujte na prolece da vam bude natovareno na ledja kako je ovo istorijska ttitula koju su generacije sanjale decenijama i slicna sranja, masinerija je vec spremna

bice veliki pritisak

Treba da imate u glavama da je ova titula isti k...c kao ona prethodna, kao i svaka pre nje.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Lotare, ono što sam ja rekao su moja razmišljanja kao navijača, procena kvaliteta naše ekipe u odnosu na protivnike. Naravno da ništa nije sigurno, titule su se osvajale i gubile kada smo bili i jači i slabiji od konkurenata. I da se razumemo, nema tu nikakvog stvaranja pritiska od strane navijača. Svakom igraču i fudbaleru Partizana je jasno kakva su očekivanja navijača, ne treba im čitanje navijačkih foruma za to. Pritisak postoji sam po sebi i on se podrazumeva.
Ja sam možda preambiciozno i bahato napisao da je titula moranje, to je pre svega bio moj pogled na nas i našu konkurenciju. Priznajem, nisam uzeo u obzir spoljne faktore i borbu koju ćemo morati da vodimo van terena. Nadam se ipak da nam neće moći ništa.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Пре него што сасвим исечем вене на рачун никад бољег прелазног рока, одрађеног маниром озбиљних клубова, сачекаћу још који тренутак не би ли видео хоће ли бити каквих непристојних понуда, те колико ће наш кано-клисурине-менаџмент пркосити евентуалним непристојностима.
А и све ме неки црвић копка како смо од дефицита леда у Телеоптику, стигли до оволиког пофесионализма? Хоћу рећи, баш ме занима ко је на послетку купио сав тај лед и од којих пара?
Увек има неко "али" што девојци срећу квари, па све чекам да чујем које је наше.
А можда је и та управа стварно залегла да се све обави како треба и на време? Шта знам, било је таквих случајева у историји, да и највећи грешници пронађу прави пут.
А што се тиче уходавања, ако после овог бриљантног прелазног рока треба полусезона да се екипа уигра онда су могли и мене да ангажују.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas
Budimo realni,raspad Vojvodine je dosao u nikad bolje vreme po nas.
Pitanje je kako bi prelazni rok delovao da se u Vojvodini nije desilo to sto se desilo.
Za sad prelazni rok deluje nestvarno.
Da dodje jos Koreanac i da zatvaramo radnju.
Valja sacekati sa konacnom ocenom prelaznog roka koji je opet ponavljam za sada nestvaran,ali sacekajmo da vidimo do kraja da nesto ne useru prodajom ne daj Boze Jojica,Zivkovica.
Steta sto Stojke nije produzio ugovor bili bi jaki kao zemlja nazad. Ali nema veze,ionako smo ojacali zadnju liniju ,tako da golman ne bi trebao da ima toliko posla kao kada su centralni defanzivni par cinili Ostoja i Voja Brisel.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Realno da nije dosao Nikolic niko od igraca Vojvodine ne bi dosao, mozda samo Vulicevic.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Lepo ovo za sada deluje pod uslovom naravno da ne bude "nepristojne ponude" za Zeku ili Andriju!Sacekacemo kraj prelaznog ipak.Ovaj Korejac imam osecaj da ce da pokida ako dodje, ako ga je trazio PSV njihovi skauti imaju njuh, mora bar jos jedan spic da dodje?

Artem Milevski je igracina, igrao sa Sevcenkom u tandemu, bio najveca nada ukrajinskog fudbala italenat ali izneverio ocekivanja.Ako se propio to ne bi valjalo ali ja bih ga opet doveo, ima 28-9 godina Djemba je ipak stariji.Puca mi kurac odakle ce da ga plate, on bi i pijan dao 10+ golova u ovoj livada ligi!

Od viska u spicu glava ne boli?Kojic Keba je zavrsio karijeru, imamo Fofanu, Korejca ako Bog da, Skuletu i nek legne i Artem pa nek ide zivot, ne otvara se Djura narocito dok je u bekstvu svaki dan:D

Nadj trtlja gluposti da dodje na probu, iznervirao cika Fahriju covek sve sredio sa "generalom sporta".Rekoh ja Nadj da se sudari sa supertalentom ne bi ga prepoznao, i cuvena proba koju ni Kavani ne bi prosao, jebala te proba jesi cuo Nadj, cuti i ne petljaj se jer nisi nizasta!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
...
...Naravno da ništa nije sigurno, titule su se osvajale i gubile kada smo bili i jači i slabiji od konkurenata.
...
Ово треба да је за наук и фудбалерима и тренеру!

Ако не будемо свесни да ће и неко други ,,и рукама и ногама копати,, да на било који начин прекине нашу доминацију, ако наши фудбалери не буду уклизавали по 100 пута на утакмици...онда...лоше нам се пише!

И ми, навијачи, и на Форуму, а и на стадиону (стадионима), морамо да будемо свесни, да вероватно нећемо освојити 100% расположивих бодова, да се може десити и да негде кикснемо, или мање, или баш жестоко, да сигурно нећемо сваку утакмицу одиграти течно и лепршаво...
...али да свакако очекујемо титулу! :šal

Ponudjen, videcemo kakav je kad mu se opipa puls, ponudjeno je u zadnja dva dana gomila napadaca, glava me boli zato sam za Korejca i aupickumaterinu :D
А и ја сам за Корејца (иако не знам какве су му фудбалске способности), јер верујем бар у његову морално-политичку подобност! :D
Хи, хи, хи, хи, мала шала (ал' мало и збиља!), али ако има још неки(х) прави(х) играч(а), и ако имамо пара да га (их) платимо (или ако може Ђура Шојић да га (их) убеди да игра(ју) за ,,џ,,) - што да не, само нек дођу!
Иначе, било би добро поставити Јоцу (за почетак) за ,,координатора,, клуба, ако ништа друго...а после, ко зна докле ће да догура...
Ја више уопште не читам новине, и не пратим друге сајтове...Шта Јоца каже, то је закон! :clap

Profesore, loše su te učili. Fali nam još jedna, najstarija rasa. Hrvati.
Добро...ако и немамо неког Хрвата у тиму, бар смо ми општепознати као ,,хрватски клуб основан у Загребу,,... :prekrsti
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Da li sam ja nešto debelo propustio... Zašto se ovde toliko priziva taj Koreanac? Koreanac pa Koreanac, ko nam garantuje da nije mačka u džaku. Ne verujem da imamo baš toliko dobre skaute da ne mogu da promaše.

Ali ako igra za bonove što da ne, od viška glava ne boli.
Ili bolje rečeno ,,kad je džabe i sirće je slatko'':D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ha ha, ne izigravam advokata coveku ali Crno-beli ovde je u pitanju ukrajinski telegraf :)

Inace, ne znam sta da mislim o toj vesti, svuda se pise da je taj Milevski alkos pa je pitanje koliko on ozbiljno misli na fudbal ali nekako mislim i da ga necemo dovesti. kazem, jos jedan spic, da li severno-korejanac ili neko drugi i odradili smo ok posao, uz napomenu da ne prodamo nikog od kljucnih igraca.

ОК, извињавам се обојици :D. Чим видим "телеграф" у линку, најежим се при самој помисли на уредника циганина неопране косе...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
U ovom trenutku ne znam da li da otvaram šampanjac, ili da sečem vene. Prema tome, sačekaću bar tri kola domaće šupaklige i onda rešiti šta mi je činiti.
I posle dva kola bi moglo štošta da se vidi... Ako poentiramo gostovanje u NP i ispratimo kako valja Real sa Nišave, a pojačanja se pokažu... Nikolić makar kod mene polaže prvi kolokvijum :D

A još ako Ćurani kljucnu ove sa našeg najvećeg stadiona negde u to vreme... Mhm :kokice
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da li sam ja nešto debelo propustio... Zašto se ovde toliko priziva taj Koreanac? Koreanac pa Koreanac, ko nam garantuje da nije mačka u džaku.

Ma i neka bude mačka u džaku, bar će biti interesantno. Još kad ukrsti okicama kad promaši prazan gol, ma biće piš!
Bolje Koreancu da se smejem nego Brazilcu. :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kakav je ovo mogao biti idealan prelazni rok da je ostao i Stojke ...
Јеби га, кад је код нас било идеално. :cry:

Ако остану носиоци игре, ми смо баш на коњу!

Ne znam dal sam vam to rekao, on je alkoholicar.
Кукавац сињи, како ће се уклопити? :D

Za Rašovića sam imao dosta strpljenja. Partizanovo dete, osakaćen mu tim, osvojio titulu pobedom u derbiju, nisu mu dovedena pojačanja.
Prema Nikoliću neću imati milosti. Sve mu je na tacni. Izvoli sada, majstore, pa pokaži šta znaš.
То је то!

Вук није имао ни приближно жељен тим!
Све је на Николићу и нама (да га подржимо), па да се заједно радујемо! :D:




Ај да не будем ђубре, иако сам данас желео ноге да му поломим:
- добродошао Трајковићу, па да коначно освијиш трофеје!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Samo jos fali da se pojacamo na poziciji "crnac"!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Vidiš to si se lepo setio:D

Bez crnca nema udarca. Vraćajte, mitsko biće, Mangu:buhaha
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
I ja sam danas razmisljao o poziciji crnca :D
Ali nikako nisam mogao da odgonetnem na kojoj poziciji, onda sam se setio mog omiljenog crnca posle Dijare, Tejga :D
Realno uz Fofanu, Kojica i Skuletica moramo dovesti nekog ko ce davati golove. :D
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Tejga i ja volim i verovatno ce se vezivati za nas, uostalom kao i svakom prelaznom roku. Međutim, voleo bih nešto bolje u napadu od igrača koji je u poslednje 3 godine postigao 1 gol, prosek 0,33 gola godisnje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
http://www.youtube.com/watch?v=Ey7vxjoPlzY

Jel ovo Skuletic promasio 2 zicera da nam donese +4 na polusezonu, a Trajkovic u 98minuti nije zatvorio Mrdju i tako obezbedio +3.

Jedini igrac koji je vredeo za Partizan iz Vojvodine je na prevaru pobegao odatle, a to je Abubakar.

Nek nam je Bog u pomoci, a Skuleticu i Trajkovicu zelim da aktivno pomognu Partizanu da osvoji 7mu uzastopnu titulu.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Da li je ovo prelazni rok iz snova u Humskoj: Milevski novi napadač?
10 januar 2014 | 21:36(26) Twitter

Da li je Partizan rešio da u ovom prelaznom roku napravi zaista, za ovdašnje uslove, sjajan tim? Ako se pitaju Ukrajinci - jeste! Kako tvrde mediji u toj bivšoj sovjetskoj republici, Artem Milevski bi mogao da nastavi karijeru u Humskoj. Fudbaler koji je bio na meti Crvene zvezde u prethodnom prelaznom roku, raskinuo je nedavno ugovor sa Gaciantepom i slobodan je u izboru nove sredine. Kako tvrde ukrajinski mediji, stil Milevskog se posebno dopada treneru Partizana Marku Nikoliću. Nekadašnji ukrajinski fudbaler je imao primanja od 350.000 evra u Turskoj, ali je obostrano raskinuta saradnja. Podsetimo, crno-beli su već angažovali Nikolu Drinčića, Miroslava Vulićevića, Petra Škuletića, a za subotu je zakazana promocija i Branislava Trajkovića.

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=117267
 
Последња измена од уредника:

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Za dolazak Milevskog najvise se zalaze Menadzer Stefana Brauna i Bleja Voca :)
Verovatno je ovo jos jedna patka, ali ja vec zamisljam huk sa juga i muk sa severa dok cirke Ukrajinac daje gol na derbiju, a konobari vec glancaju najveci separe u Braunu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top