Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.317
Reaction score
3.971
Локација
Kobasicarija "Venac".
skuletic petar...meni se nekako cini da se svi mi ovde nekako nerezonski hrabrimo i uzdamo u njegove sposobnosti. ali necu previse kenjati. decko je dobrodosao i valjda ce pokidati na prolece.

koreanac je vec druga prica. ako dodje, joco ima od mene sve sto zazeli. dolazim na leto:D:.

artem milevski...preozbiljno dobar igrac za nase uslove. e jedino nisam znao da toliko voli flajku. kako god, doveo bih ga ja na krkace iz turske.

trajkovic. vidi boga ti, cenkao sei predomisljao. pa sta? zar najbolji domaci stoper treba da igra za perecu i boku slanine??? jeste, majmunisao se protiv nas, ali sam siguran da ce dati svoj maksimum. sve je to relevantno u fudbalu. kad sam zgotivio stojketa, vise mi nista nece tesko pasti. NISMO U SITUACIJI DA DOVODIMO SMEKERE!
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Na vreme dovedena pojacanja, sve ce ovo biti super u koliko ne ode neko od bitnijih igraca...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kad kazu Milevski, meni odma Zika sa Pejicevih Salasa padne na pamet.

Ne znam dal sam vam to rekao, on je alkoholicar.

edit: salu na stranu, ovo je jako vazna sezona da se drkamo sa pijanom budalom.

Imali smo Djembu kao primer da je zvucno ime igraca kerov kurac na terenu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.687
Локација
vaginamandibularia
Добродошао кући, црно-бели тићу, Шкулетићу!
Осећам да ће овај дечко, илити људина ,,да покида,, на пролеће!

Еј, човече, ако нам дође и друг из братске нам и пријатељске Северне Кореје, имаћемо све три људске расе упослене на задатку да Партизан постигне што више голова, мали жути брзи Корејанац, велики, брзи, и високи црни Фофанац и бели див Србин-Црногорац!
У јеботе!

Ту је и детенце Шапоња, а вала и Жиле је и детенце и брзањац а и може да прави велики гужвањац, у противничких 16м...а и Лука ће ту да да све од себе...а можда се и Малбашићу некако омакне који пут да лоптом потрефи мрежу...

После, ове моје некритичке еуфорије, реално и разумно, и смирено ћу рећи да шпиц напада ипак веома много зависи од средине терена, или бар од бочних продора, центаршутева, итд...
А и то, опет,, зависи од игре оних позади, или - од игре целог тима...

Морам рећи да овог прелазног рока ипак имамо некакве планове и визије довођења играча, тамо где смо ,,бушни,, - и, да ми се то сасвим допада...
Имам осећај да би се и тај Украјинац што воли да пије некако сасвим лепо уклопио у нашу средину...
Profesore, loše su te učili. Fali nam još jedna, najstarija rasa. Hrvati.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Po meni najbolji prelazni rok zadnjih 5 godina!

Samo da sada ne prodamo jos nekog od kljucnih igraca i uz dolazak jos jednog ofanzivnog igraca (po mogucnosti da to bude napadac) je odradjeno u stilu jednog velikog ozbiljnog kluba!

Jos neverovatnije je to da smo tim kompletirali i pre pocetka priprema, sto je zaista najveca senzacija :D
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Sta mu dodje ova dzombasta avetinja? Znam da je bio u Hajduku i da nam je svojevremeno nudjen, ali zar se ovaj nije okrenuo golubarstvu?
Danas i Sekularac i Dzomba. Fino neko drustvo :wink:.


trajkovic_3.jpg


Dobrodosao Trajkovicu, jesi me iznervirao sa natezanjem, ali sad si tu i sto bi rekao Kimi: sto uklizavanja po utakmici :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Za Rašovića sam imao dosta strpljenja. Partizanovo dete, osakaćen mu tim, osvojio titulu pobedom u derbiju, nisu mu dovedena pojačanja.
Prema Nikoliću neću imati milosti. Sve mu je na tacni. Izvoli sada, majstore, pa pokaži šta znaš.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
Ponudjen, videcemo kakav je kad mu se opipa puls, ponudjeno je u zadnja dva dana gomila napadaca, glava me boli zato sam za Korejca i aupickumaterinu :D

Hvala.

Ne znam za tog koreanca, moze da bude velika macka u dzaku.:roll:

Ako je to ovaj, http://www.transfermarkt.de/de/adi-rocha/profil/spieler_50571.html ja sam za njega.

Davao je golove u solidnim ligama, igrao u komsiluku (Rumuniji) i sigurno ce pre da se aklimatizuje nego koreanac, a i dobro smo prolazili sa brazilcima. :DVise mi se uklapa u ovaj prelazni rok, jer se pre dovode iskusni igraci, nego klinci od kojih se nesto ocekuje tek u buducnosti.

Za Milevskog nisam, jer ce vise igrati na spalvovima, nego na terenu.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@Peksijan
Imajte strpljenja makar polusezonu za novog trenera, pljuvanjem se nista postici nece.
I ako bude malo problema u pocetku, to je normalno dok se uhodaju. Mi u principu menjamo trenere kao carape, ne ide to tako.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ovo je tačno što si napisao, generalno se uopšte nema strpljenja sa trenerima.
Ali ipak stoji i da je ovo trenutno sasvim respektabilan tim i da smo doveli igrače tačno tamo gde treba. Sou far sou gud, samo da ne bude nekih masovnih prodaja sad....

Dobrodošlica Trajkoviću!

Inače, nisam za ovog alkosa. Imaće ogromnu platu, a veliko je pitanje kako će da igra....za sada i kod mene "vodi" ovaj Korejanac.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
A care, nisam ja bukvalno mislio da otvorim rafal posle prve utakmice. Naravno da je potrebno vreme, ali koliko god neko bio suzdržan ja kažem da on MORA da osvoji titulu sa ovim timom. Sve drugo je neuspeh. Ako je Vuk mogao sa Sašom Markovićem, Aksentijevićem, Ostojićem, Kojićem i još nekima da bude jesenji prvak, ovaj mora da osvoji titulu. Mora.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Koliko puta treba da se ponovi da je Telegraf zabranjen na ovom forumu?
Ova vest je svakako postavljena na drugim sajtovima.

Ha ha, ne izigravam advokata coveku ali Crno-beli ovde je u pitanju ukrajinski telegraf :)

Inace, ne znam sta da mislim o toj vesti, svuda se pise da je taj Milevski alkos pa je pitanje koliko on ozbiljno misli na fudbal ali nekako mislim i da ga necemo dovesti. kazem, jos jedan spic, da li severno-korejanac ili neko drugi i odradili smo ok posao, uz napomenu da ne prodamo nikog od kljucnih igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top