Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Уколико она будала Грубор сада нешто зајебе, стварно му треба згужвати ону одвратну фацу и обрисати цео стадион, уздуж и попреко са њим.
Маму вам бре јебем глупу, да вам дође играч који је 3 године без клуба, и да вам донесе на тањиру све папире, не би 7 дана завршили посао, говна неспособна.

Доведите Абубакара како знате и умете, нека комплексаши из рупчаге свисну од муке, јер добро они знају да је то сигурна најава њихове сада већ 7-годишње туге, још само неколико месеци и највише титула ће имати Партизан, а њихова дроља оста заувек иза нас.


Ovde uopste nije stvar Abua, vec stvar stila, jebati kurvu raspalu na svim poljima. Ma da svakako ce biti jebani sledecih 50 godina, a ja uzivam dok oni ove moje reci citaju i psuju mi majku, proklinju mene i svoju sudbinu.
Al' jbg sta ces, zivot je nekom majka a nekom zvezda.

Јоване, само јеби и не вади, карај говна без престанка. :clap
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja bih ovdje završio diskusiju. Što se tiče mogućeg angažovanja Abubakar Umarua, mi ZNAMO da se on može registrovati i nastupati za Partizan u proljećnoj polusezoni.
Bagra, ako hoće, neka pokuša i dokaže suprotno.
Hvala Je-Ne-A!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
A kad smo kod novinarskih zapisa i njihovu objektivnost...
Мистерија Оумару: Црно-бели изненађени прописима
2 феб, 2014
Журнал на лицу места: Зоран Стојадиновић
zurnal.rs
Svaka rec je suvisna.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Au da mi je samo videti ciganske i novinarske njuške sutra kada stigne potvrda da Abubakar ima pravo nastupa,kakva li će kuknjava da udari na sav glas a taman se okuražili da imaju tim za titulu,jebote oni do juče ovaj njihov tim nazivali devojkama,manekenima itd:prekrsti a sad se naložili ko nikad!Jebi delije-živećeš veselije:D:.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Treba DOOOOBRO sve to proveriti oko Abua. Cigani jednog jedinog trenutka neće oklevati da dignu buku oko neregularnosti i na sve načine će probati da nam uzmu bodove van terena kad već ne mogu dole na terenu. Auu kakva će to depresija zvezdaške javnosti da bude kad Abu podeli par asistencija i golova :D :D :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Joca vam je već dao primer "Begović" koji je nastupio za tri engleska tima. Sada je i JeNeA potvrdio ono što svi znamo, a ako neko zna pravila, zna on. Nema tu više šta da se diskutuje. Oumaru može da igra za nas i to je to, osim ako se srpski zakoni kose sa UEFA, a čisto sumnjam. Doduše, sa ovim našim govnima ništa nije načisto. Ko zna šta sve oni mute!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Само се надам да имамо неког паметног у клубу ко ће да обрише патос са овм новинарима већ на конференцији ако потпише за нас Абубакар.
Мене би било након свега срамота да сам новинар.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sunce ti poljubim sad nesto razmisljam ako sve prodje kak otreba sa pojacanjem u KKP, pa jos dodje i Abu u FKP pa cigani ce da riknu nacisto :D
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Ja bih ovdje završio diskusiju. Što se tiče mogućeg angažovanja Abubakar Umarua, mi ZNAMO da se on može registrovati i nastupati za Partizan u proljećnoj polusezoni.
Bagra, ako hoće, neka pokuša i dokaže suprotno.
Hvala Je-Ne-A!

Zar nije bilo dovoljno to sto nam je Joco milion puta vec objasnio i potvrdio?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Prica kao da su ga zajebali nesto..
Живковић: Отишао сам из Партизана, јер желим да играм

Марко Живковић (19), десни бек, најновије појачање Војводине, иако се накнадно прикључио екипи на припремама у Турској већ је дебитовао у провери са молдавским Тираспољом (1:1).

Марко Живковић је, по кратком поступку, завршио „папирологију”, сео у авион и у суботу рано ујутру стигао у Белек и истог дана поподне дебитовао за Војводину против Тираспоља.
– Коначно се све завршило како је требало да буде још пре седам дана. Хтео сам једино у Војводину и то не на позајмицу. Време се изгубило због натезања у преговорима клубова, Партизан је покушао да за себе извуче што више.

Толико је, каже, задовољан расплетом да му није био проблем да само после неколико преспаваних сати у хотелу „Кристал” пиџаму замени црвено-белим дресом и дебитује за Војводину против молдавског Тираспоља:
– Из Партизана сам отишао, јер желим да играм. Одабрао сам Војводину, јер је велики клуб, идеалан за мене пошто ће на пролеће у њој бити доста играча које познајем из млађих категорија. Некад смо били ривали на терену, а сад смо клупски другови и спреман сам да уложим све што могу да Воводини у наставку сезоне буде боље.

Нерадо се враћа на Партизан у којем је провео десет година:
– Што је било – било је, то је сада прошлост. Професионалац сам и хоћу да напредујем. Гледам напред и мислим само на Војводину.
zurnal
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Mnogo volim i cijenim Jocu. Njegovo mišljenje, poznavanje fudbala i poznavanje prilika u Partizanu i Savezu drže ovaj forum u posljednjih nekoliko mjeseci. Al' kad dođe do papirologije - e tu se još uvijek prvo pita Je-Ne-A!
Na pola proljećne polusezone, nadam se, počinje i njegova analiza koeficijenata, pretkola, mogućih protivnika. Pa cijela SRB štampa prenosi njegove analize!
Volio bih da nam se vrati u punom zamahu i da još neki forumaši koji su prorijedili postove u posljednje vrijeme opet počnu aktivnije da se bave fudbalskim stranama.
Pitanje za Jocu: Koliku platu traži Umaru? Kontam, možda i ovi naši znaju da mogu da ga registruju ali im je presušilo vrelo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sa Oumaruom su vec dogovoreni uslovi, plata nije problem, kao ni obestecenje, docice ili kao slobodan ili kao pozajmljen igrac, Belgijanci bi najradije da ga se otarase.
A posto su se ovi opet slizali sa Stojicem verujem da ce to brzo ici, inace Oumaru vise nije Miskovicev igrac.
Ohne zastupa Luku, Lolu, Obrada itd... Pisao sam vec ko zastupa Ohnea u Srbiji da se ne ponavljam, koga zanima neka ronja po starim postovima.
Verujem da je Ohne i zavrsio Jojicu transfer, preko Mikija, ali on je tu odigrao kljucnu ulogu verovatno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Malog Živkoviću uleteti đonom prvom mogućom prilikom pa kad bude u gipsu neka se pita zašto.

Ako sam ja dobro informisan, Oumaru je u Belgiji imao istu platu kao u Vojvodini. Od slanine je samo želeo da što pre pobegne!

EDIT:
Joco, ŠTA JE OHNE koji kurac? :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Joco, a šta ovi iz saveza kažu za registraciju?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top