Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znači da smo ipak POBEDILI i to utakmicu koja je nešto značila, a ne da se pravda kako tamo nikada nismo pobedili.

Šta će biti u subotu videćemo. Nadam se ubedljivoj pobedi, ali mene ništa više ne može da iznenadi. Ni pobeda od 5:0, pa ni još jedna blamaža.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gazda ne brinem za 5-0 taj film necemo gledati ali neki Hickokov vrlo vjerovatno. Muka mi je vise od svega a ponajvise od nasih ocekivanja.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
odgledah marka.
lepo je sto se na fin nacin najebao keve onima koji to zasluzuju, i sto ima jedan takav odbrambeni stav prema klubu ciji trener.
ali opet, sa druge strane nisam zadovoljan observacijom same utakmice. sve u fazonu:" takticki smo bili dobri, nemam posebnih pohvala ni zamerki igracima, falilio je malo vise gladi...". i samo ne znam gde nadje onih 5-6 sansi:confused.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Malbasic sam pred golom u prvom poluvremenu umesto da puca na gol on gadja igraca na drugoj stativi, Skuletic sam pred golom, Skuleticev gol, Lukin udarac preko gola na Skuleticevu ostavljenu loptu, onaj Aksentijevicev udarac tik pored stative...
Realno imali smo da kazem prosecan broj prilika, ali nismo kontrolisali igru i tempo utakmice.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Лазовић прескаче Нишлије, враћа се Нинковић

24 феб, 2014
Данка Лазовића још мучи примицач и, по свему судећи, мале су шансе да заигра у суботу против Радничког из Ниша.
(ФОТО: Д. Жарковић)
- Данко има огромну жељу да заигра што пре, одлучићемо током седмице. Ако не буде спреман за меч са Нишлијама, онда ће за гостовање у Крагујевцу – каже Марко Николић.
Добра вест за навијаче црно-белих: Никола Нинковић више не осећа бол у припоју предње ложе и јуче се вратио тренинзима. С друге стране, Милош Остојић због обновљене повреде задње ложе још не вежба са екипом.


Николић: Уколико Пантић настави овако…

25 феб, 2014
Квалитет Партизанове игре у Новом Пазару скочио је уласком на терен Данила Пантића у 68. минуту. Лопта уз ногу, преузимање одговорности – одмах су запали за око фудбалском аудиторијуму и потврдили изречене прогнозе стручњака: српски фудбал добија озбиљног играча.
(ФОТО: М. Рашић)
Наравно, то је процес…
- Уколико Пантић настави да користи минуте као у Новом Пазару, добра ситуација за њега и све у клубу – каже Марко Николић.
Да подсетимо, Данило је 26. октобра напунио тек 17 година…
žurnal.rs
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja sam takodje bio razocaran od rezultata sa turcima ali imam osecaj da protivnici namerno kvare teren pre utakmice sa nama, nema veze skoro gde god igramo, ambijent je na kur... nivou, sve je kao vrh organizovano ali samo ono glavno je uvek sjebano a to je TEREN!

Nije izgovor za gubljenje bodova ali je vec postalo smesno da svugde gde igramo bude kao na livadi.....i neko bi sada rekao da su uslovi isti za oba tima....jesu isti su ali je razlika da li imas slepce neke kojima je teren nebitan ili imas fudbalere koji ipak (verovali ili ne) na dobrim podlogama znaju da igraju fudbal i sastave par lepih akcija (kao na pripremama gde je teren bio vrhunski).

Svako ko je ikada igrao i na jednom i drugom terenu znace o cemu pricam a neko ko ne zna njemu je sve jedno dali igrao na terenu ili u sumi!


Sve u svemu, kao sto rece nas celavi vodja, agresivnije i ozbiljnije i ne vidim problem u nastavku prvenstva!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Иако увек кривца треба тражити у нама самима, иако је тема конкретно везана за фудбал, морају се поменути и неке, не толико уско везане за фудбал ствари, које ипак утичу на саму игру. У томе се морам сложити са колегом Мијатовићем и рећи, да такво стање терена се не виђа ни на терену Полета из Љубића. И наравно да то много више одговара екипи која игра бункер, и чува некакав резултат, него екипи која треба да пробије пас игром или нечим другим исти тај бункер.
Опет кажем, кривци смо ми, што се нисмо спремили на мочвару и џомбе, али са друге стране ко се надао баш толикој катастрофи и има ли неки стандард за неки квалитет терена. Гарантујем животом да је сам организатор утакмице, тачније Нови Пазар, правио да тај терен буде баш онакав какав јесте! И то није први пут, то раде стално, и ми сад као имамо тешко гостовање итд. Са друге стране морају да се сносе последице што се за сваку лопту чекало по минут. Једноставно мора, замислите на ЈНА, да играч Пазара мора да прескочи ограду да би дохватио лопту, па устрадан би не само по нашим, него и свим европским медијима писало како смо једна велика комедија.
И на крају крајева, и више него очигледно је да су они доле заштићени као бели медведи. Једноставан пример је од прошле сезоне када испред гостујуће трибине пала неексплодирана експлозивна направа опасана ексерима, па да медији нису толико брујали о томе, они не би вагали да ли да их казне или не. И то пар утакмица суспензије... То је за затвор и ћао, немаш дохватаче лопте, 5 мечева суспензије, терен је константно у хаосу 5 мечева суспензије. Али очигледно да су они заштићени, они који о томе треба да одлучују и кажњавају су тотално незаинтересовани, и тако ће то остати ко зна до када.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
gazio je partizan u kulskom blatu, po karaburmskoj pescari, i to nije bilo tako davno. man'te se price o losem terenu. nismo pali iz premijer lige u cemer zvani jsl. ne pravimo se stranci kojima smeta sto nema ni zavese izmedju pusacke i nepusacke zone u srpskim restoranima.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
u inostranstvu nije dovoljna samo zavesa nego ceo zid koji odvaja ne/pusace :D a meni eto smeta to jer sam nepusac :D

no, nije to toliko pogresno sto si napisao ali cinjenica je ta da "fudbaleru" smeta los teren a kostolomcu ne.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.217
Локација
ante portas
gazio je partizan u kulskom blatu, po karaburmskoj pescari, i to nije bilo tako davno. man'te se price o losem terenu. nismo pali iz premijer lige u cemer zvani jsl. ne pravimo se stranci kojima smeta sto nema ni zavese izmedju pusacke i nepusacke zone u srpskim restoranima.
A nekada ovim umetnicima u crno belom dresu nije smetala ni ovakva kaljuga da igraju atomski fudbal. Kako lopta ide iz prve sunce ti.Kako se lepi za noge.

http://www.youtube.com/watch?v=0OHueE9vGpE
Ovo non stop gledam i divim se.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Ovo nazalost danas mozemo da gledamo samo na nekim snimcima. Secem onu stvar ako bi Messi na ovakvom terenu mogao da primi neku loptu, a kamoli neki Luka ili Malbasic. Tu je bitno da pobedis, nije bitno kako. Mi to nazalost nismo uspeli...igru cu pratiti na JNA, na gostovanjima nema smisla o tome pricati! Vidicemo vec na sledecoj utakmici kako ce to sve izgledati, samo se molim bogu da sto bolje moguce otvorimo utakmicu, inace ce opet biti jebeno.

Sto se tice gola Skulete, da je kradja - jeste (mada smo sami krivi sto nismo pre toga neku sansu iskoristili) i to treba da se potencira sto vise u medijima jer mi ne ide u vugla da cigani vec pre nase utakmice pripreme neko saopstenje pa ako se slucajno desi neka greska sudije, samo pritisnu enter, a mi vecno cutimo. Zato podrzavam ovu KZS Nikolica i dosta je toga rekao sto i mene celo vreme nervira! Naprimer kod ponistenog gola, niko da se buni:confused Meni je to neprihvatljivo jer i to utice na pogresnu sliku, neki onda stvarno pomisle da je opravdano ponisten.

Tu ima da nasrces na sudiju na ivici kartona pa ce se sledeci put misliti malo dali ce to svirati. Kakvo crno sutiranje reklame, ne vredi to nista a opet dobijas zuti karton! Ima tu jos mnogo stvari kao sto je i MN rekao nema vise izbacivanja lopte ako se neko valja, pogotovo kada se igra sa jednom (?!) loptom:banghead Takodje je bilo sramota sto se igra nije nastavila samo zato sto je jedan turcin ubacio neki papiric!

Vraticemo im za ovo ne brinite!

SVE U SVEMU, JEBACEMO IM OPET KEVU!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Stvarno nasi igraci treba da pogledaju tu utakicu sa Interom igranom na njivi pa da se posle zale na teren. Nisu bili psihicki spremni na teren za razliku od legendarnih kolega....i to je sve.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.327
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Rezervisti Partizana savladali Zemun, Grbić objašnjavao sudiji pravila fudbalske igre!

pre 20 minuta | mozzartsport.com

Osim rezultata (3:1), utakmica je privukla pažnju i zbog detalja u 26. minutu, kada je dosuđen jedanaesterac za goste, koji je izveo Aničić, pogodio prečku, zatim natrčao na odbitak i glavom smestio pogodak u mrežu, ali je taj pogodak sudija Igor Stoilković – iako ga je u prvi mah priznao – poništio tek posle intervencije crnogorskog veziste
1393330053241.JPG


Veličina slova A A A

Praksu da između dve takmičarske organizuje prijateljske mečeve za igrače skromnije minutaže trener Partizana Marko Nikolić počeo je kontrolnim susretom sa Zemunom, u kome su su crno-beli slavili sa 3:1 (1:0).
Na terenu sportskog centra Zemunelo drugopozivci srpskog prvaka naizgled rezultatski lako su izašli na kraj sa drugoplasiranom ekipom Srpske lige Beograd, koja ih je povremeno namučila i imala šanse da čak i skine skalp šampionu.
Golove za Partizan su postigli Nikola Ninković u 25. minutu iz penala, zatim Fofana u 74, a pomogao im je Bojbaša autogolom u 76. minutu, dok je jedini strelac za ekipu iz Gornje Varoši bio Vukajlović u 59. minutu iz penala.
Osim rezultata, utakmica je privukla pažnju i zbog detalja u 26. minutu, kada je dosuđen jedanaesterac za goste, koji je izveo Aničić, pogodio prečku, zatim natrčao na odbitak i glavom smestio pogodak u mrežu, ali je taj pogodak sudija Igor Stoilković –iako ga je u prvi mah priznao – poništio tek posle intervencije Petra Grbića.
"Sudija da ti objasnim ja nešto ako ti ne znaš pravila fudbalske igre. Kad se lopta posle penala odbije od stative do izvođača istog, on ne može da d
gol i u tom slučaju se dosuđuje indirekt. Takva su pravila i zato ovaj gol što si priznao nije regularan", pojasnio je crnogorski vezista Stoilkoviću u direktnom dijalogu.
Tek posle te primedbe i konsultacije sa pomoćnim arbitrom, glavni sudija je pokazao da je reč o indirektu, iako je većina igrača Partizanovih fudbalera već bila na centru.
Partizan je igrao u sastavu: Ž. Živković, Vulićević, Ivković, Stanković, Gulan, Marković, Pantić, A. Živković, Niković, Grbić i Fofana.

Mozzart

I takve sudije ce sutra da sude prvu ligu, ako ovaj i sada ne sudi, ne znam..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... cinjenica je ta da "fudbaleru" smeta los teren a kostolomcu ne.

Da smeta, to je tačno, ali brzo se privikneš. Shvatiš da će lopta da skoči pogrešno, da dodavanja neće biti baš laka, da ćeš se klizati, itd.

Pogledaj malo i naš teren. Daleko da je kao ovaj u Pazaru, ali i kod nas je livada... prema pravim evropskim terenima.

Nisu bili psihicki spremni na teren za razliku od legendarnih kolega....i to je sve.

Najveći problem je "šta su oni u duši". Lavovi sigurno nisu, jer to su dokazali na otvaranju, a jedino što očigledno jesu počinje sa slovom "P". Svaka čast pojedincima.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja sam takodje bio razocaran od rezultata sa turcima ali imam osecaj da protivnici namerno kvare teren pre utakmice sa nama, nema veze skoro gde god igramo, ambijent je na kur... nivou, sve je kao vrh organizovano ali samo ono glavno je uvek sjebano a to je TEREN!

Ja vec rekoh, teren em sto je katastrofalan em je pripremljen da bude takav, svi znamo vremenske prilike zadnjih nedelja ne postoji sansa da teren bude onako mekan sam od sebe, nazalost nije to nista neligitimno to su samo seljacki srpski klubovi

Ne trazim opravdanje, moralo je mnogo bolje uprkos terenu, ali je cinjenica da mi nismo dobro bili prirpemljeni za ovaj mec, zbog toga i nisam iznenadjen rezultatom, jednostavno nismo se pripremali na pravi nacin, Shahtjor i Maribor nisu prave pripreme za Pazar, pa i taj teren, valjda pred shahtjor je bila velika oluja pretila da se mec prekine, mozete zamisliti koliko je to kise i onda perfektan teren za vreme mece, nije lako kad iz takvih uslova predjes u onakve u Pazaru

Sto se tice meca protiv Intera, mislim da nije bas pravi primer, jeste pokazatelj veceg kvaliteta i boljih igraca tada, ali su bili daleko naviknutiji na takve uslove u tim uslovima se treniralo, igralo, ako pogledate drugi mec te godine videcete isti teren u Milanu, bili su mnogo pripremljeniji za tako nesto, danas nemas da vidis takve terene, pa i kod nas retko
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Eto do skoro nam sudio Jojic, sad ce Grbic :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedno pitanje za one upucenije koji slede karijeru naseg trenera.Jel Marcello Nikolic osvojio nesto (sem njegove bolje polovine)u fudbalu ili je uvek jurcao za nekim.To je vrlo bitno u ovoj novonastaloj situaciji.Inace nisam slusao njegovo obracanje verujem da je lepo sve i na mestu rekao,ali ja se ne palim na dobre oratore mi moramo da pricamo,ma da urlamo na terenu.BORBA.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top