Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pada kiša, vetar duva ,gužva na autokomandi ,radni dan , cigani vode u pazaru ,šta vam još treba da bi došli na JNA ?!

Sve ovo garantuje pravu grobarsku atmosferu !
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jelen super liga - ubedljivo najsmrdljivija liga na svetu,bez ikakve dileme. :puke

Liga u kojoj mrdja bude najbolji strelac treba da se zabrani za gledanje.


Derbi ce sve odluciti, tad ili nikad.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
PARTIZAN: Ž. Živković - Vulićević, Stankovic, Trajković, Volkov - Drinčić, Marković, Ilić, A. Živković - Luka, Škuletić.

Novosti pogodile za SM, a ne igra ni Obrad WTF, ne izgleda dobro al da vidimo, srecno momci
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Samo do derbija izdrzati, samo do tad ostati bar na ovoj razlici, a onda ce cigani i njihovi pomagaci shvatiti da nisu svemoguci i da ne mogu sve da ide predvide majku im pokvarenu jebem....oni su bre SVE utakmice zatvorili osim derbija (tu ce SAMO imati obilatu pomoc sudija) i pre i posle derbija ce sve pobede da imaju ne stide se nicega sve otvoreno rade i cigonjeri su shvatili da se namesta pa ih nije briga vec provociraju sa recima "otimaj titulu" i slicno....kao sto rekoh ranije uz svo postovanje proslih generacija ovo je ubedljivo najbitnija borba za titulu. Samo borba i zestina, direktno i bez uvijanja....a u derbiju ce zemlja da puca i nebo da se cepa, krv ce da propisaju dok ne ostvare sta su naumili ako ostvare.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Po meni extra tekma bar se vidi da smo grizli a i posle datog gole Nikolic je terao igrace da ne staju da napdaju pa i posle drugog gola sto me raduje.
Tako treba. A vidi se koliko Skuletic lakse igra kada je Lazovic tu .
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.551
Локација
Humska 1
Dobar mec, opet smo promasili neke zicere ali smo na kraju dobili zasluzeno, mislim da Vulicevic pauzira sa ovim kartonom sledecu, mozda to i nije lose igrace Obradovic na beku a Voja je pokazao da moze da igra stopera, siguran sam da nije dobio Vulicevic sad karton ciljao bi ga ko sudi u Krusevcu sam da propusti derbi
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Dobro je.
Ja zadovoljan,moglo i ubedljivije.
Bolje sto pauzira u ks nego sa ciganima.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Sampionu ne treba poklon u vidu izmisljenog penala, sampionu ne treba sudija da ga gura u ledja, sampionu ni kisa ne moze nista, sampionu ne treba jebeni rosavi smrad, koji se odaziva na nadimak Tole, sampionu ne treba vuci izdajnik, ni coki ekonomski mag, ni spinovanje sugavih medija, sampionu su dovoljni samo borba i Grobari, da uzme ono sto mu po kvalitetu pripada.

vuci pederu, ne damo ti titulu.

Ne razumem se bas u fudbal, gledao sam u zivotu uglavnom samo Partizan, reprezentaciju retko, a LS jos redje, ali koliki su tek duduci likovi sto kazu da se Sale blamira, ili da nam nije potreban. Ja bih da pevam jos malo...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dobro je. Korak po korak. Srahovito teska tekma nas ocekuje u Krusevcu..ako to preskocimo,a nadam se da hocemo, u derbiju na sve ili nista, na krv i noz.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kako god se završi ova sezona, ovi momci su za mene šampioni.
Možda nisu najbolji fudbaleri na svetu, ali se trude i igraju i zbog toga :clap


Mogli smo ranije da rešimo, mogli smo i više golova, ali da ne serem previše, sad je svaka pobeda veoma bitna!
Ona govna neće napraviti nijedan kiks, do derbija. Tu će da kiksnu.

Tek 4.tekma na JNA, jebeni April, napolju lije kiša. Ajde što je kiša nego je hladno u pm. Ajde što je hladno i pada kiša, još i vetar cepa.
Ovi momci zaslužuju 20.000 ljudi da ih gleda.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.551
Локација
Humska 1
Sale kapitenski opet! :clap pored gola onu loptu sto je dao onom nesrecnom S.Markovicu niko ne moze da posalje u ovoj ekipi, jednostavno majstor je majstor! I za Vulicevica konacno imamo pravog beka koji zna svoj posao, vise se i ne secam kad smo imali desnog beka da zna da centrira
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Kad vidim ovakvu borbu opraštam četri promašene 100%tne prilike.
Bravo momci, bravo, bravo!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
tasko ali zasluzeno !!!!!!!!

skuletic covek koji zna samo glavom da igra. ali i to je dovoljno. moram da pohvalim luku,koliko se trudi ,kapa dole :respect
markovic promasio ono sto bi 98 % ovog foruma ubacilo..
SALE ILIC je mator,nista ne zna,njegovo vreme je proslo... :pop

jeste da ide krusevac ali se plasim derbija. . . mnogo smo jaci ali postoji sansa da pregorimo i da nam se iseku noge. znam samo jedno,da je ovo jedan od boljih timova partizana u skorije vreme a postoji velika sansa da ne uzme titulu :(

kada pomislim da nam je nekada miljkon igrao beka.. a sada imamo sigurno najaci bekovski sastav godinama unazad.

p.s. ciganski sudija odsudio bolje od svih grobarskih,mislite o tome :)
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bravo momci, idemo Krusevac sad

Veoma dobra utakmica, morali smo vise golova dati, Luka koristan, Andrija bi morao malo da odmori, nije mi jasno zasto Pantic ima prednost u odnosu na Ninkovica, SM opet uspeo da izbriljira na sebi svojstven nacin, kakva realizacija i kakav pas u noge protivniku u 80 i nekom minutu.

I da, Kapiten doktorski ovaj mec

I takodje veoma korektno sudjenje ciganskog smrada
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
BRAVO !! Zestoko od pocetka do kraja to je pravi recept. Konacno je Nikolic sproveo u delo ono obecanje da cemo napadati i traziti sansu u svakom trenutku bez obzira na rezultat. Ocigledno je trebalo ekipi malo vremena da se prilagodi. Sad nema opustanja utakmica sa ciganima iz Krusevca je VAZNIJA OD DERBIJA i toga treba da budemo svesni. Tamo moramo da dobijemo kako znamo i umemo i mora da bude jos zesci pristup nego veceras. Pokusace bukvalno sve da obezbedi sebi bar 4 boda viska pred derbi i u Krusevcu mozemo da ocekujemo daleko gore stvari od strane ciganskih sudija nego do sada.

VUCICU PEDERU NE DAMO TI TITULU !!

PS Sale nije sa ovoga sveta :respectSteta sto voli cigare i rakiju....strasan pregled igre, pas u prostor.....daleko izvan okvira ovog naseg napacenog fudbala....
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momci! Dobra igra, samo jos realizacija da se popravi.

Ilic kapiten jos jednom dokazao ko je i sta je, drago mi je i za Skuletu. Odlicna partija Luke. Za Vulicevica bolje sad da je dobio karton, nego u Krusevcu. Pokrice Obrad desno..


Sasa Markovic promasio za medalju.



NE DAMO TITULU!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top