Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Одлична игра наших момака константно опасни и агресивни. Оно што ме радује да имамо бека који зна да центрира лопту. Заиста играмо фин фудбал, да није судија још би били први. Београђани срамота за вас што сте дошли у малом броју, а и увијек сте у мањини.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja sma generalno zadovoljan sa svima osim sa Markovicem. Nikako mi nije jasno sta je taj danas trazio na terenu... Ajde sto je promasio ono sto ja ne bi pijan promasio, al koliko izgubljenih lopti, koliko pasova u nazad, uivijek na istu foru igra, uzas...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.923
Danas se videla razlika Markovic - Brasanac, Brasanac je za Markovica fudbaler :D.


Iz kornera smo opasni ko trotinet na trotoaru...


Evo moj konacni predlog za derbi:

----------------Lukac--------------
Vulicevic-Trajkovic-Stankovic-Volkov
-------Obradovic--Drincic-----------
Luka--------Lazovic---------Ilic
---------------Skuletic------------
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
:respect :respect:respect prvo za sve vas koji ste bili.... ja nisam, ali sam kao svaka dobra majka poslala decu ... šta fali, fino je vreme nek' deca dišu malo svežeg vazduha :roll:

Nisam stigla ni da gledam, osim 20-ak minuta drugog poluvremena, ali to nije bitno, bitno je da smo živi.... mrdamo!

Kidamo!

Jel' nas čujete, cigani?!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Za razliku od gospode koja je blejala u lozi, ja sam skroz pokisao i najverovatnije vec imam pneumoniju :D . Sramotno mala poseta, desetak minuta pred utakmicu mi se cinilo da nas ima ispod soma. Ne razumem zasto jos ljudi nije doslo, ako su mogla deca na ekskurziji da dodju, mogli su i svi ostali.

Sto se igre tice, dobro smo igrali. Medjutim, mora ta realizacija da se popravi. Ne mozemo svaku utakmicu praviti ovoliko prilika. Mora se popraviti.

Moram da pohvalim Voju. Mnogo se popravio, deluje bas sigurno i stalozeno. Svaku utakmicu se pitam zbog cega nama igra Zivkovic prvu postavu, kad decko sve zivo upropasti? Jednostavno ne zna.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
LOKI
Volkov je bio ekstremno agresivan, borio se kao da mu zivot zavisi od ove utakmice, a moram pohvaliti i Andriju Zivkovica koji je danas (napokon) pokazao da se vraca u formu.

LOKI prijatelju bez uvrede ali ja i ti smo izgleda gledali razlicite utakmice.
po meni zivkovic ubedljivo najgori, odmah iza njega volkov.
da ne bude da mracim posle ovakve pobede, samo isticem veceras najslabije tacke u odlicnoj igri.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Neverovatan je podatak da na JNA od utakmice sa OFK Beogradom 21. septembra, nijednom posle prvog poluvremena nismo imali povoljan rezultat, tako da mislim da bi bio red da na derbiju prekinemo tu tradiciju, ali to je sad manje važno, najvažnije je da smo pobedili i zadržali bodovnu razliku u odnosu na Svetskog prvaka. Ne bih da komentarišem ni pozitivno ni negativno igru pojedinaca, generalno sam zadovoljan onim što sam video, ono što je bilo očigledno, kakva poseta takva realizacija - slaba. Mislim da je dobro, kako god to zvučalo, sto Vulićević propušta Kruševac, jer sam gotovo siguran da bi na tom gostovanju neki Mrakićev sudija odradio zadatak "Uvali žutu kartu Vulićeviću i izbaci ga iz konkurencije za derbi", a na toj utakmici će nam mnogo znaciti. Većina akcija nam ide po toj desnoj strani, on ume lepo i da probije i da centrira, što sa leve strane Volkov i ne radi baš u poslednje vreme. Ne znam kome još od igrača fali žuti karton do suspenzije, ali treba imati u vidu da će sudija ako ne bude mogao da nas osakati za 3 boda, garant će probati da nas oslabi pred derbi koliko može. Da pregrmimo i taj Napredak i da se nadamo da ce niški ''Robben'' da utiša ove što čekaju titulu, pa da onda natenane ispišemo sto strana pred derbi. Vidim da mnogi ističu to što je Nikolić gestikulirao igračima da se ne povlače na 1-0, ne treba tome davati mnogo veliki značaj, jer je isto to u mnogo većem intenzitetu radio i protiv Vojvodine, ali jednostavno tad nije urodilo plodom.

Ako neko ima informaciju oko Lukača i Danka kao i kojim igračima fali žuti karton do suspenzije, neka napiše.

Za kraj, bravo igrači i bravo Marko!

GOSPODINE VUČIĆU, NE DAMO VAM TITULU!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ono sto je meni zasmetalo veceras, to je jedna na izgled banalna situacija, ali zbog takvih propusta se gube utakmice, da ne kazem titule. Trajkovic ceka 3 minuta da neko otrci do svlacionice da uzme rezervnu garnituru. Da li je moguce da se to ne nosi na klupu sa rezervnim igracima? I bas u tom periodu nama struje lopte kroz 16.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
GOSPODINE VUČIĆU, NE DAMO VAM TITULU!


idi jbt.. doziveo je lik da mu ovde persiramo i da ga zovemo gospodinom :respect
mogao si kolega mnogo bolje da srocis tu poslednju recenicu :D

plasim se krusevca vise nego derbija iako znam da nista nije gotovo ako budemo na isto bodova posle derbija. jer oni do kraja imaju prijateljske meceve a mi sve na noz.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Čestitke momcima na pobedi a svi ste već manje više sve rekli. Ja bih samo ovo, citirajući naslov na jednom portalu: Partizan odbija da se preda!!!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Lalatovic je ladno odmarao najboljeg igraca za nas, Regan danas nije igrao, nisu naivna ekipa nikako, ali mi ako budemo na nivou, a ne vidim nijedan razlog zasto ne bi bili, nemaju sanse

I da, Napredak je prilika da Nikolic malo oladi Andriju, ne bi li malo podosao sebi za derbi, previse mu je prostora dao, mali se vec oseca vaznim, a on to nije, u odbrani ga nema nigde, u napadu cesto vise steti no sto koristi, nadam se da ce Nikolic prepoznati situaciju, za dobrobit svi
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Prilicno dobra igra sa dosta sansi i napokon se nismo povukli posle gola nego smo nastavili da igramo!

Vulicevic po ko zna koji put izdominirao, ne pamtim kada smo boljeg desnog beka imali koji je ujedno i desno krilo i tako pretrci 15km svaku utakmicu uz mnogobrojih odlicnih centarsuteva!

Luka isto odigrao ekstra!


Kapitenu ponuditi ugovor da sam napise visinu zarade i duzinu ugovora!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima na jako bitnoj pobjedi. Ove polusezone nam je svaka partija na "krv i nož". Realizacija još nije idealna, ima mjesta za napredak, ali je pobjeda najbitnija, a i rijetko koju utakmicu smo odigrali u kompletnom sastavu. Sami protiv svih!

- Saletu dati krunu, skiptar i postaviti ga za zvanično Božanstvo, kralja, malog Budu...
- Vuličević, Drina, Trajko, svaki put opravdavaju zbog čega su dovedeni. Svaka čast.
- Luka srcem nadoknađuje sve ono što nema. Daj Bože da nam to bude dovoljno do kraja :)
- Škuleta previše sebičan. Da je vrhunski špic, tehničar, neko ko zna da te ubode "u trepavicu" iz ćoška pa 'ajde. Ovako bi valjalo da mu Marko drmne koju disciplinsku ćušku, jer da nismo večeras dobili, uz Markovića bi bio razapet na sred igrališta.... ili barem na Fejsbuku, tu smo ponajbolji.
- Živković slab, Pantić ove polusezone ništa nije pokazao. Voli dečko da se zabije među 10 protivničkih igrača, ko da je running back, a ne fudbaler.
- Kad smo već kod američkog fudbala, Saša Marković bi mogao da prođe kao "punter". Kod njih su golovi ionako jedno 40 metara visoki. Ljudi moji, taj čovjek, profesionalni fudbaler ne može da pogodi gol od 18 (slovima OSAMNAEST) kvadrata! Nema veze da li gađa sa metar, tri, pet, deset ili dvadeset metara. Ne znam da li se dotični loži na Serhia Ramosa ili vjeruje da je Feliks Baumgartner i dalje u orbiti. Voli čovjek da je degažira pa to ti je, makar sa peterca. Nemam ništa lično protiv njega i hvala mu za dobru partiju u odlučujućem derbiju na kraju prošle sezone, ali bi nam SVIMA uštedio brdo živaca ako bi otišao da gaji pečurke, šutira klince po obdaništu ili balansira gume kod kakvog vulkanizera.

Iskreno sam očekivao da će nas Majo urnisati kartonima i sjeckanjem igre. I dalje ne mogu da dođem sebi obzirom da smo završili kudikamo čitavi.


Jadniju koreografiju od ove "za t oim es vak o zna..." nisam vidio još od "Par ti za i"
Jebote, koji će nam kurac koreografije? Šta se kurčimo kad ne znamo! Ponesi brate baklje, deri se i plješći ko manijak i sve super. Džaba ti 100 dobrih koreografija kad se sramotiš ovako.
 
Последња измена:

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Igra i borba na zadovoljavajucem nivou, ali je morao jos koji gol da se postigne. Realizacija mora da bude bolja i na tome bi Marko trebao da poradi. Sale doktor ove igre, postigao gol, delio nestvarne pasove, niti jedan pogresan.. :respect Moram da kazem da je dobro sto je ciganski isprdak pokazao zuti Vuletu,jer je siguran za derbi... Jos pre ovog meca sam razmisljao da bi u slucaju da protiv Jagodine ne dobije zuti, bilo dobro da Marko ostavi Vuleta na klupi u Krusevcu.. Ovako je ispalo dobro jer mislim da i bez njega mozemo da izguramo u Krusevcu, a preveliki rizik bi bio kada bi eventualno bio na terenu. Luka se bori ali vidi se da ne zna, ali treba ga imati, koristan je za ekipu kada treba da se pritisne. Mali Zile treba da se preseli na klupu i odmori malo. Kasni u pasu, usporava igru, preveliko breme je stavljeno na klinca. Drina standardan, Markovic solidan osim onog amaterskog poteza na kraju. Skuleta postigao lep pogodak, samo manje da bude sebican u izglednim prilikama. Sve u svemu lepa pobeda, katastrofalna poseta. Teraj dalje...:napred Partizan
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Recept za derbi :

Centarsutevi Vulicevica na Sluletica... Covek je ubedljivo najbolji bek u ligi.

Mnogo tesko gostovanje nam sledi! Zgadija askalijska sa sve isprdkom lalatovicem ce zeleti da rese titulu, a resice kurac Grobarski.

Mozda bih pre par kola se i ponadao da ce Niski Roben:D moci nesto da uradi u rupi,ali sada sam ubedjen da je i to zatvoreno..

Dakle operacija Krusevac sledi.

@Zilligian

Apsolutno sramotna izvedba parole 'Za to ime svako zna'.. Ako je toliki problem stati u redu da bi redosled slova ispao normalno,onda ja nemam reci zaista.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Најбоља игра у овој полусезони! Посебно је то дошло до изражаја после другог гола, и тада, кад је кренула течна и одлична игра видело се колики је терет на леђима ових момака и колико су они од почетка пролећа спутани ванфудбалским околностима. Тачније, крађама и саплитањем ове циганске државе.

Није лако играти када знаш да ти је свака утакмица на живот и смрт док ривал за титулу игра рекреативне утакмице из недеље у недељу.

Похвале свим играчима, нећу баш никог да критикујем иако има један наш који ме је опасно нервирао својом ноншаланцијом. :D

Одиграјте овако до краја и нико вам ништа неће замерити, које год место да заузмете! :clap

Вулићевић опет одличан, Воја сниматељ :D све бољи и бољи, Лука је мањак технике надокнађивао асистенцијом пре првог гола и фанатичном борбеношћу, Сале Илић - шта рећи...

Циганско ђубре Мајо је, ако ништа друго, почашћено са истока онако како доликује. Само његово делегирање је спрдња с нашим клубом. Какав је оно цигански гној, Саша Марковић му пола минута маше, на 10 метара од њега и у његовом правцу, да му дозволи да уђе у игру, а смрадина се прави луд...

На крају, свака част свима који су данас били на утакмици, посебан поздрав за наше форумаше који су по овом пасјем времену стигли из Чачка, Зрењанина, Новог Сада и осталих градова.

П.С. У Крушевцу треба одиграти 150% од самог почетка, предвиђам крађу гигантских размера јер то је штрокавима последња шанса да уђу у дерби са таквом бодовном разликом да им ни пораз од нас ништа не значи. Што пре гол или два у Крушевцу, пуна концентрација!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Težak će biti Kruševac ,al verujem da će ih Marko spremiti ,prvenstveno psihički , tako da ne sumnjam u pobedu.
Jebote , pa nisu oni Barsa ,pa sad mi nešto da strepimo.
Ako odigramo kako znamo ,neće biti problema.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Stigoh kuci konacno, gace su mi mokre koliko sam se natopio :lol: Jako dobra igra i veoma vazna tri boda ! Bravo Crno-beli ! Koliko god da su nam sanse male jos uvek postoje, disemo ciganima za vrat i nista jos nije gotovo ! Ilic kapiten :respect Sledi nam jako tesko gostovanje , a onda cigansture smrdljive da ih vratmo tamo gde im je mesto !
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.950
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Padose curani,pasce carapani,a kao slag na torti pasce garagani
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top