Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Takooo je bre, bravo momci, evo vam sad titula, uzivajte u njoj nabijem Vas na kurac sa sve Vucicem i ostalim sektasima, Mazicu jebem ti sve zensko
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.503
Локација
tamo daleko...
Ne znam kada ce da se desi, ali desice se sigurno. Dok crvi budu jeli vucica i vesica, na grobu cu da im pisam, makar mi zadnje bilo.

Mazic je govno najvece. Vrhunski sudija, mamu mu jebem.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Oooo jebi cigane... Melem.
Verujte, MPantić je mala beba za komentatora na slovenačkoj tv, neka gnjida radulović, mislim, trebalo je to poslušati. Kakva gnjida, kakvo dranje na smrđin gol, takva tišinčina na naše golove. Još pre tekme kaže: želim pobedu zvezdi i titulu. Dobićeš kurac, pičko!
:partizan_fan:
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Zbog ovoga večeras vredi biti grobar. O našim greškama drugi put, radujte se bračo, ima boga, ima pravde, šta bude - biće, ali cige titulu na JNA slaviti NEĆE!!!!!!!!!!!!!


EDIT: KOMENTATORI SA ARENE SU MALA MACA ZA KOMENTATORA SA SLOVENAČKE TV, TAČNO JE TO ŠTO KAŽE RUB, ČOVEK JE OTVORENO REKAO ZA KOGA NAVIJA, NEKA GA PUŠE SMRADOVI
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
BRAVO MOMCI, BRAVO.

Ovo ce ostati upamcena kao vuciceva titula I boli me kurac. Mi cemo uzeti narednih pet sigurno.

Bravo Kojicu pomoglo ti je sto ti treba tri sekunde da dignes nogu, taman koliko je lopta letila.:D

Mazicu jebem mater onako sportski I dabogda bio najgori sudija na svetskom i obrukao vucicevu Srbiju dabogda do daske cijeli svijet to da vidi.

MI OVU UTAKMICU NISMO SMJELI DOBITI. BRAVO GROBARI.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И као што би рекао чика Ђорђе (Чварков):

Сада ти (цигане) можеш да се љутиш
јер ко изгуби, тај има право да се љути,
а ко победи
тај само срећу узимааа!
А ко изгуби говно мрви...
Ја сам победио поново
и много сам сретан због тога,
пишем у књигу моју:
ПАРТИЗАН : архициганија 2:1
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Hvala igračima Partizana na ovoj večerašnjoj pobedi. Treba tući cigane na svakom koraku ove usrane raspale države. Nestani republiko koja se predstavljaš kao Srbija!!! :napred Partizan
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ali pazi kad komentator pita zamenika Seje Kalaca, KO CE DA SUTIRA TRECI PENAL ZA SEKTU? :banghead:banghead:banghead


Boze moj koliko je ovo daleko itislo...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I tako se ispuni prorocanstvi JE-NE-A da Kojic daje gol ciganima. Doduse, sa zakasnjenjem..

HVALA TI, CRNO BELA LJUBAVI!!!

Titulu nek uzmu, asko ih nije sramota!!!! BRAVO PARTIZANE!
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Danasnja uvertira pred derbi je do sada nezapamcena u istoriji fudbala!
Pretresati igrace, nasim navijacima oduzeti svaku baklju , dok cigansture :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska
unose ceo magacin vojske Srbije??????????????????????
Pa jebem vam majku picke jedne, jel boli poraz cigani???????????
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Uff, presrecan sam kao da smo ovim resili prvenstvo u nasu korist!!

Sta nam rade ljudi moji pa ovo je bruka i sramota! Prvo ponizavanje sa pretresima igraca i svlacionica, na nasem stadionu. Kada nasi igraci nisu smeli u svlacionicu nego na hladnoci sedeli na klupi tada nije bilo istrage. Kada je Stojkovic gadjan ciglom a nasrtalno se na druge nase igrace isto nije bilo istrage!
Posalju nam sudiju koji satro svira generalku pred SP u Brazilu i on ovoliko navlaci za njih! Picke jedne, sjebacete se vi brzo a uefa ne prasta ovakve greske. A igrom slucaja znam pomocnog koji putuje u Brazil sa Mazicem, covek uopste nije cigan ali su pod strahovitim pritiscima, non stop ih zovu, prete, govore da paze kako sviraju....strah im se uvuko u kosti, ne smeju da ne svirnu nesto za njih ili nesto protiv njih!

Jebem ti zemlju ovakvku, ko severna koreja jbt. Suze su mi krenule kad smo primili gol, jer penal cist kao suza nad nasim igracem nije tretiran isto kao teatralni pad mrdje za prvi penal! I tako vec 19 godina!! Pa gde ce vam dusa bre picke jedne mafijaske!

Svaka cast igracima i svaka cast i Nikolicu i celom strucnom stabu!! Cista obraza ce izaci iz ove sezone. Pobede su nam ukradene u Pazaru i protiv Vojvodine. Protiv Javora i Radnickog su sudije svim silama naginjali da puknemo ali smo nekako dobijali! Ovo veceras je da je pravde trebalo da bude 2-0 za nas. Znaci, mi smo realno kiksnuli samo u Krusevcu. Dok nas konkurent igra rekreativne utakmice!

Nemamo cega da se stidimo! Odigrali smo maksimalno jako i maksimalno motivisano! Svaka cast momci! :clap Bilo gde drugde bi uzeli titulu sa ovakvim rezultatima sem u Srbiji gde buduci sampion vezuje 15 pobede protiv ekipa koje ne smeju da napadnu i sklanjaju se ispred gola!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.503
Локација
tamo daleko...
Da li su vec vucicevi pretorijanci uhapsili Lukaca, ili ce ga tek uhapsiti?

Seme im jebem smrdljivo.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
I dalje ne mogu da shvatim izjavu Nikolića da je Volkov najbolji lijevi bek u Superligi :pop
Ima kritika ali čestitam momci, čestitam Nikoliću, ne čestitam ovima iz uprave što su planirali prekid sram vas bilo, Đura u unutrašnjim džepovima 9kg TNT :buhaha
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.975
ODAKLE NA SEVERU BAKLJE??!? ODAKLE MAMICU VAM JEBEM SVIMA U VLASTI I POLICIJI!!!

JEbi breee !!!! Koliko slatka pobeda AU!:pfc::pfc:
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Dajte malo realnosti, oba penala su bila čista, a nad Ninkovićem je bio faul na ivici 16 iz koga su oni dali gol, kao i mi uostalom (iz faula nad Mrđom)... Tako da obrni okreni, dve iste greške sa istim ishodom!!

Nije da mračim, ali malo objektivnosti nije na odmet!!

Toliko sam se ispraznio juče emotivno, da sam danas bio... Očekivao sam našu bolju igru i ubedljiviji rezultat, ali dobro :ziveli

I da, živim za dan da vidim onom folirantu kurdistanskom Volkovu leđa!!

VULIĆEVIĆ, LUKAČ, DRINČIĆ :respect :respect :respect

Ne mogu da shvatim da Marko "gubi" Trajka zbog Vojinih nedostataka.. Koliko je nesiguran od kada je promenio stranu i igra desnog štopera - pogubio se skroz od tada!!!

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top