Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ne pišem puno, tj svega par postova do sad ali reših malo da se uključim.
Nadam se da je samo povreda leđa ili neko odmaranje. Prosto mi je neverovatno koliko se Bogdan promenio od one utakmice i ostajanja u svlačionici. Ovo treba da se dobije lagano i to sa što više minuta Daloa, Milutinova i Aranitovića, možda bi i Šalić mogao da zaigra malo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li je moguće da je ovako nešto napisano na Partizanovom forumu, i to još na sekciji košarkaškog kluba i to od strane tebe...nemam reči...

A šta sam ja to toliko loše rekao. Da smo išli na ulaz i da je bio faul dosudili bi ga. Da nije bio faul, ne bi ga sudili! Sudije su korektno sudile... ni za njih ni za nas, a to što smo mi glupi ko kurac pa pokušavamo šutem sa Kalemegdana da rešimo utakmicu, umesto da Saša pokuša da probije, pa ako ga fauliraju neka puca slobodnjake, inače ima zicer...

Sami smo krivi za taj poraz! Neke druge stvari, šta su sve cigani bili spremni da urade, samo da izgubimo, neki drugi put!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.774
Локација
tamo daleko...
Napisi brate odmah, molim te! Jebem li im pleme i seme bolesno, maloumno, pokvareno... Ne biraju sredstva, unistavaju sport i sve plemenito u njemu. Govna smrdljiva. Smrdljiviji deo Srbije, ne, mi nismo isti narod, nismo i tacka.

Uzjahala je udba zestoko, a coki, kreten i vuci su instrument. Cime se oni sve sluze da bi zavadili narod i u miru pljackali i prodavali ono sto je ostalo od Srbije, a napaceni isektaseni cigani im zdusno pomazu. Ne zelim da pisem javno, da ne ispadne kako sa daljine tudjim kurcem gloginje mlatim, ali molim Boga da izbije zestoko sranje na globalnom nivou, jer tada ce ih stici zasluzena kazna za zlocine.

Kapitenu svaka cast, prema govnima koji imaju tendenciju da te povrede mora tako. I iskreno, krivo mi je sto se jos neko nije umesao dok ga je napadalo bar tri igraca cokijevog drugog kluba, da polome ljudski govna. Bruka je kako su Berti skoro svaki put u noge isli pri sutu. Liga je vec debelo neregularna. Kojim pravilom je od igraca samo Zo iskljucen?
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Prvo poluvreme katastrofa, drugo dosta bolje ali kad se pogleda ceo mec jako lose je ovo izgledalo, jeste da su falili Bogdan, Sasa i Musli ali to nije razlog za ovako ocajnu igru protiv ovih govana koji su provocirali citav mec (govna ciganska) . Milutinov odlican :clap, Berta takodje sjajan posebno u drugom poluvremenu :clap, jako dobra partija i Daloa :clap , ostali ocajni, Gagic kriminal. Idemo dalje, uspeli smo da uz ocajnu igru ipak ostvarimo jako vaznu pobedu a to je najbitnije na kraju !
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Zasto je Zo izkljucen zbog unosenja u lice, a za Dundjerskov samar/udarac Zo-u nista? Skandal!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Slazem se, Zo je trpeo provokacije citav mec, tesko je bilo iskulirati i onaj samar. Sudjenje skandal, iskljuceni Zo i Dule, a njima pola klupe uletelo, dundjerski lupio samar i niko od igraca nije iskljucen :prekrsti
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Хијене осетиле крв, ударају са свих страна.

Они су свој циљ испунили, сад да чекамо колика ће казна бити капитену и Дулету...

Да не причамо шта нас чека у наставку.

Судијама јебем мајку и све у фамилији, говно које је криво за срање на терену је остало у игри?!?!?


Ово су нови напади на клуб и на Вујошевића пре свега!
Сад само чекати пацовчине да објављују сензационалне текстове и да ваде речи из контекста!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Dzaba smo napravili utakmicu punu tenzija... Umesto da ih nagazimo odma' mi se sprdamo... Celu drugu cetvrtinu smo 90 % koseva dali sa slobodnjaka... Bez akcije, bez resenja, sa kosavom u odbrani... U trecoj smo pokazali koliko je malo potrebno da ugazimo ovakve levatske ekipe...

Sudijski kriterijum je bio retardiran sa onim faulovima u napadu, plus su se ovi iz FMP 2 maksimalno ciganisali, ali ni to nije razlog da od njih gubis 10 razlike na poluvremenu...

Ovo na kraju nije vredno spomena... Dundjerski udari lika i ne dobije ni tehnicku... Ali ok, kontam da je ovo Smrdija, i da je tu Kasalica vise puta udarao u glavu pa je prosao bez icega... Sve moze kad si cigan...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zo ko Miloje nekada oni ko na traci a on ih samo redja...jos samo jedan dokaz da smo nepozeljni u ovoj jebenoj ciganskoj drzavi...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Срамотно је та одлука да се искључи Дуле, а да се онај Теодосић бр. 2 - Дунђерски не санкционише. Браво Милојковићу, јеб'о те Човић!

Сјајни Милутинов који је показао и против ФМП-а 1 прошло коло и против ФМП-а 2 ово, да је безмуђе прошлост. Сад тек може убрзано напредовати, и без неких јачих физикалија које не посједује. И поред напретка у нападу у позиционирању, кретању и финализацији, у одбрани је доста исконтролисао она његова некад махнита искакања. Још само да поправи грађење дефанзивног скока, и одлично.

Тепић ни поред овог ФМП-а 2 не може без својих нишањења при додавању. Стопира сваку транзицију коју имамо, док данас одлични Дало ради супротно и при имало слободног простора иде према кошу, остављајући чуваре за собом послије свог дугог првог корака.

Гагићу не желим ништа. Само желим Партизану да се што прије ослободи овог атипичног играча за институцију каква је КК Партизан. Нећу о његовим људским и играчким (не)квалитетима.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
За гурање фаце Жоу ништа! Како не погоди неког оном својом шапом, ценим да би штуцао до краја живота.

Меч ко меч, играмо без играча који износе целу сезону на својим леђима и по ко зна који пут смо добили потврду да од наших младих снага нема ништа. Милутинов набио неке поене у нападу, мада мени као обичном лаику то није ништа специјално. Млади Дало имао неке фине асистенције, али кад шутне лопту избаци циглу гору него Тепић...

На великом ћемо испиту бити следеће сезоне, неке младе таленте морамо да доведемо како знамо и умемо а при том не смемо да погрешимо у процени.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Gagiću je potpuno isti kurac dal igra protiv Reala ili Fmpa, on je dečko na istom :D

Pohvale za Bertu i Daloa...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Kilav ulazak u meč, da ne kažem sramotan, ali dozvaše se pameti u trećoj četvrtini. Nekako Partizan u posljednje vrijeme, tj. njegova igra utiče na mene kao neko sredstvo za psihičku iritaciju, a ranije je bio melem za sve rane.

Kad već spominjete sudije i kriterijum, ja sam najstrašnije ispizdio kad smradovi nisu svirali silaznu putanju kod Tepićevog šuta u prvoj četvrtini.

Moralo je ovo lakše i jednostavnije protiv ćokijevih vanbračnih sinova, iako ih je tatica naložio po običaju.

I još nešto, nadam se da gospodin Gagić poslije ove sezone neće više biti igrač Partizana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.872
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ваљда се Дуле неће жалити на одлично суђење.
Није требало искључивати Дунђерског, него само пустити да заврши започето са Жоом, јак је и луд у фазону "држите ме јебаћу у маму".
Дало одличан покретао сваку транзицију, давао ризичне пасове, а мало грешио, и коначно помогао у контроли скока.
Логистика нам је у озбиљном курцу, већ дуже време нас константо усеравају судије.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Да ли је могуће да играч ФМП 2 са бројем 53 који је ударио Ловерња у лице, и онај други са којим се наш капитен првим закачио нису искључени?!
Човићу семе и племе ти јебем циганско, и теби, и судијама, и свима.
Стара дроља Весна је искусно намирисала Гробарски курац, па се монтирала испод коша, Дало и Бертанс испрскаше и њу и Ћораво говно по наочарама, биће тога још, тек ће вам Гробари јебати мајку.

Како је почело, одлично се завршило, обзиром да смо били драстично ослабљени, најважније је да смо победили, са само мало бољим шутем за 3 поена, и прецизнијим извођењем слободних бацања (поново велика мука са пенала) тукли бисмо мале лименке још у првом полувремену.

Једва чекам ова говна у Пиониру, милу ли им мајку јебем.
Да смо прави, па да нас буде 7000 хиљада, и тада и на свакој утакмици.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top