Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Кад сам видио да су на трибинама Богдан, Саша, Мусли и још ови повели 10 разлике, рек'о Дуле ђаволчић хоће 4. мјесто и полуфинале са ФМП-ом 1. :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Govna ciganska jebo vas covic i vucic!
Kako su svi kao jedan krenuli na Zoa. Evo gde sam ako nije planirano celu utakmicu. Provociranje, stipanje, psovanje i onda kad se dva igrca zakace najobicnije kao sto biva na svakoj utakmici, odjendom nekoliko igraca nasrne i krece da udara! :banghead

Slabo je ovo bilo generalno gledano al nebitno je vise, u ovakvoj ligi kada nas svi ovoliko saplicu bitno je samo pobedjivati!
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Koliko mi je samo zao sto gledam ove momke koji iz meca u mec trpe ovakvo sramotno sudjenje covica i vucica,a da pritom ne mogu nista da uradim osim da psujem i da se nerviram.
Gledam Duleta i dodje mi da zakukam od muke,sta sve mora da trpi pa to je za divljenje.Da sam na njegovom mestu odavno bi me smestili u Toponicu kod Nisa ili u Lazu.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Мени ово постаје смешно шта се ради. Наша клупа нормално стоји, њихова улеће на паркет, Дуђерски ударац у главу, Смиљанић насрће(тако се ваљда зове), онај спортск идиректор који је већ курац Радничког насрће на Вујошевића.... и наравно искључење СД Радничког, Дуле и Жо :buhaha:buhaha:buhaha
Ништа битно је да се међусобно оптужујемо по новинама уместо да се види нешто шта ће с овим бити јер могу замислим шта нас чека у финалу тамо. Финале купа прошле сезоне ће да буде мала маца.

Утакмица ко утакмица отаљавање посла без два од четири-пет најбољих играча плус Мусли. Не свиђа ми се ово уопште кад га на нама шиљи сваки судија и сваки клуб.
Исто тако треба максимално смањити минутаже носиоцима посебно у оваквим утакмицама, вечерас смо били без тројице играча али опет могла се више дати шанса неким играчима.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
jebem li im majku odvratnu i naravno samo naseg igraca i trenera iskljuce, sad ce da pisu po novinama kako je Dule kriv i Zofri, nabijem ovu drzavu na kurac...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.479
Локација
tamo daleko...
Логистика нам је у озбиљном курцу, већ дуже време нас константо усеравају судије.

Krajem devedesetih mi je jedan savezni sudija rekao doslovce: "Partizan se voli, Zvezda se cuva, a svi se ostali karaju". To je vazilo za kosarkaski savez i sudijsku organizaciju. To je bilo pre godina surove dominacije i mnogo osvojenih trofeja. Danas, posle svega toga, posle dostojnog prezentovanja Srbije u svetu, posle krvavog i casnog rada, posle mnogo stvorenih igraca od kojih su neki i u NBA ligi zavrsili, nas jebe u Srbiji ko kako stigne, pocevsi od zonaskih sudija i igraca u pokusaju, pa do iskompleksiranih legendi i ovejanih lopuza.

To sto si napisao u citiranoj recenici, prolazilo mi je kroz glavu tokom cele utakmice protiv ovih cokijevih govana (tj cele sezone), dok sam pazljivo merio svaku odluku sudija. I onda ovo oko iskljucenja, ma paranoja je u pitanju, lud je Dule itd. Sta smo mi dopustili ej, to nije normalno. To je trenutno veci problem od nedostatka novca, jer sa ovakvim sudjenjem, mi ne mozemo osvojiti titulu ni sa mnogo jacim timom od cigana, a pogotovo sada kada smo slicni po kvalitetu. Fudbal je drugo, ali mi u kosarci, koja je Partizanov sport po svim kriterijumima, nismo smeli da dojemo u ovakvu situaciju.

Smesno je porediti nas sportski sektor sa drugim delovima kluba poslednjih godina.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

I posle neko dodje i prosipa pamet kako Vujosevic preteruje :banghead...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pocepasmo zeleznicka govna,
a posebno coravoga ovna.
ni gospodji vesni ne ostasmo duzni,
svi panteri iz pregradja zaplakase tuzni.
sipa bertans trojke kada treba,
dule opet gurovica jeba.
hrabri lovernj nabada sve redom,
sve po spisku i belezi kredom.
coravoga mafijasa ubicu premijera,
silovacemo opet kao besnog kera!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Jebem ti ove stakore da ti jebem!? :pickaciganska
Celu utakmicu provociraju i na kraju cak je i dobro po njih ispalo sto su izbacili iz igre najboljeg skakaca i trenera, a kod njih neki levat igrac i neki njihov stakojikuracsportskidirektormozda.
Zao mi je samo sto Zo nije ga lepo udario da vise nikome ne bi palo na pamet da se kace s njim.

Sto se utakmice tice, nista neocekivano se nije desilo. Ovi napaljeni kao majmuni usli u mecu i malte ne sve su pogadjali, mada i nasi su previse opusteno usli u mec. U nastavku mi smo stegli u odbrani, namestili nisanske sprave i smo preuzeli kontrulu na rezultat, koji uprkos svemu smo ga rutinski sacuvali do kraja!

Od igrace izdvojio bih Bertu, Milutinova i Daloa, ostalima ocigledno da nije bio njihov dan.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovakvo suđenje protiv KK Partizan zaista nisam očekivao.
Lovernj je dobio 3 faula u napadu posle flopinga igrača Radničkog broj 12...Neverovatno !
Preostala dva su tehnička i isključujuća greška !
U trenutku kada je od udarne 5-orke, dvojac već bio van igre (Saša, Bogdan) sudije i provokatori iz Železnika su izbacili i tećeg čoveka.
Tepara i Bertans su imali veliku pomoć Daloa i Milutinova.
Mislim da je Žo napravio nama medveđu uslugu, jer je potpuno bio van utakmice. Nervoza mora da se kanališe u pozitivnom smeru, a ne ovako.
Mene samo brine kako će da izgleda potencijalno finale plej-ofa Partizan- FMP...
Inače, isključen je i Smiljanić iz Radničkog, zajedno sa Žoom.
To da nas kradu je očigledno. Od Jevtića sam to očekivao, ali ne znam šta je sa Jovčićem.

Koristim ovu temu, da izrazim neslaganje sa nekim sopstvenim stavovima :)
Na temi "uprava KK Partizan" sam tokom sukoba na relaciji predsednik - trener, podržao eksplicitno predsednika. Mislim da je taj moj stav bio ishitren, u tom trenutku mi je izgledalo da Saša nastupa mnogo mudrije od Duleta. Ipak, kada sam dobio neke nove informacije, drugačije sam sagledao situaciju.
Naravno da nemam ništa protiv predsednika, sada taj sukob i nepostoji, ali mi je ovo za nauk da dobro promislim kada pišem o izuzetno nezahvalnim temama.
Ubuduće ću više pažnje posvetiti iznošenju stavova i o svemu pažljivo promisliti pre nego nešto napišem. Pozivam i ostale članove da slede moj put, jer često komentarišemo bitne teme, a ne vladamo svim relevantnim informacijama ili razmišljamo površno.
Uostalom, stvari nisu crno-bele uvek je istina negde na sredini...
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Врло речита илустрација будућности у коју смо већ добрано закорачили. Две интересантне ствари смо могли да видимо на делу. Прво је то како би изгледао тај спомињани нови почетак Партизана, са ампутираним виталним органима и друго како би требало да изгледа та нова реалност која се успоставља у српском спорту, са сензибилитетом трећег рајха и манирима гестапоа.
Ни једно, ни друго не остављају ни најмање наде да је уопште могуће извући живу главу, а камоли размишљати о некаквом уобичајеном терању лопте по паркету, које се може сматрати кошарком.
Оно што је вечерас подразумевало Институцију на терену, минус Тепић, Берта и Жо, је све само не неко коме би било могуће поверити у руке највредније што наша породица поседује. Ако је неко тако замишљао да се може кренути догодине, тада је сасвим извесно да се нема куда стићи.
Али ово друго зло, које је у ствари прво и једино, јасно је вечерас демонстрирало да нам ваља требовати нове дресове и то свакако штрафтасте и да нема друге, него стварно макнути ону црвену петокраку из сопственог грба и наместо ње ставити жуту шестокраку, како би ако ништа друго, оно барем верно и примерено одразили како ствари стоје у стварности и колика је мера обесправљености, понижења и сужањства овог великог клуба у овој малој земљи.
С тим у вези, не знам колико је један Француз стигао да проучава Његоша, али мора да је у паузама између тренинга, или можда баш на њима, рашчистио с тим да "..тирјанству стати ногом за врат, привести га к познанију права, то је људска дужност најсветија...", па је сходно томе поступао и на терену. Оно што се после тога догодило, указује да је његова реакција нешто што ће вероватно постати подразумевајући елемент кад год се нађемо на терену, односно да ће за успех у сваком наредном сусрету са аријевским клубом и његовим клоновима, свакако бити нужно сваки пут изнова правити неки устанак у гету, како би ставили до знања да се кошарка са савијеном кичмом не игра.
Кад већ спомињем кошарку, испаде да сам о њој најмање и писао, али ствари тако стоје, да кошарке понајмање и има. Ипак, треба честитати момцима на освојеној победи, без обзира на све примедбе које би се могле упутити, јер после свега што се издешавало и те примедбе више немају толико смисла, колико год биле утемељене. Нити је ово такмичење вредно неких великих стручних опсервација, нити смо ми у овом тренутку у стању да будемо стручно опсервирани, а да то не остане у сенци свега што није просто пробацивање лопте кроз обруч.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Некад сам се чудио нашим навијачима који више мрзе цигане од хрвата али сад ми је јасно зашто је то тако.

Гледао сам само друго полувријеме утакмице а толико сам се изнервирао и испиздио да то није нормално :banghead
Просто је невјероватно колико се на сваком кораку види циганлук у свим екипама против којих играмо, у било ком спорту. Мајке се најебем читавој звездашкој јавности почевши од ћокија и господара курчића све им се затрло.

Само ми је жао што нису сви на челу са Дулетом улећели да пребију ове пичкетине пантерске јебо их ћоки и њих и гуркета.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Cini mi se, da je od igraca Zo-u najteze pao poraz protiv Cedevite...bio je skenjan danima, kako se prica, apaticno se kretao ulicama Beograda. Veceras se videla ta nervoza, koju u ovom momentu mozes imat, samo ako volis mnogo klub!

Zo Kapiten! :respect:respect:respect
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Svesni su oni jako dobro da smo par svetlosnih godina ispred njih. Kako sa omladinskim selekcijama tako i sa prvim ekipama, u fudbalu, kosarci, vaterpolu...

Jedini nacin za njih da osvoje neki trofej jeste pilicarenje, kradja, pretnje, ucene, ciganisanje ... Znaju da nam na ternu na posteno ne mogu nista. Ovo sto sada gledamo je kulminacija njihove dugogodisnje frustracije. Nekad je to bilo manje providno i malo postenije, a ovo sto sada rade je otvoreno pilicarenje bez ikakvog stida i srama. Unistavaju sport mamu im pacovsku.

Kakav bre novi pocetak Partizana, jebecemo im sve po spisku sa laganih 3-0!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Vidjelo se da Zoa namjerno provociraju tako da je bilo dobro sto je Dule odmorio ove ostale jer su ovi isli i da ih provociraju i da ih mozda i povrijede. Napaljeni kao majmuni. Mi smo se trgli, posebno u odbrani, u drugom poluvremenu, ali, sto rece Profesor, stvarno i nema smisla komentarisati igru kad nas toliko biju, ali meni se stvarno svidjelo kako su danas odigrali Bertans, Milutinov i Dalo a vi strucniji recite je li to samo utisak, ili i jesu.

Ako je sad ovako, ne smijem ni pomisliti kako ce biti ako slijedece godine budemo i slabiji (prije svega igracki). Mora ovaj nas predsjednik stvarno malo da se angazuje, ili nek nadje nekog ko ce to da radi.

Moze li neko da mi kaze zasto su uopste iskljucili Duleta?
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
limenkarski isprdak je uhvatio duleta za ruku i kurcevito pokazao da se vrati na klupu. potom ga je dule uhvatio za ruku, pa su ostali pritrcali.
 

Miss MVP

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2010
Порука
232
Reaction score
73
Локација
Beograd
Ne samo što ga je uhvatio za ruku, nego mu se i uneo u lice i izvređao ga. Tada ga je Dule odgurnuo od sebe. Sramota je mala reč za ovo što nam rade...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top