Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Комплетан наш клуб нек се тера у пм ако се пређе преко ове организоване крађе.
Већ је пропуштено много прилика да се каже доста! сад ако прећутимо нек нас јебе ко стигне.

Има довољно времена да се припреми видео материјал са крађом од вечерас, да се сазове конференција за штампу, и лепо све то детаљно презентује и да се на то дода и све оно што се ради од почетка домаће Лиге.

Изађите пред народ, покажите шта се ради, напушите курцем сва говна, од Вучића преко Човића, Гогића итд, немојте имати длаку на језику, покажите да вас са разлогом сматрамо за велике људе, одбраните своју и част свог клуба, и за мене као и за све нас навијаче ћете бити јунаци велики као Милош Обилић!

НЕ УЗМИЧИТЕ ПРЕД БАГРОМ, НЕ СКЛАЊАЈТЕ СЕ ПРЕД ОЛОШЕМ!
КОМЕ БРЕ ДА ЋУТИТЕ?!
ОГОЛИТЕ ГОВНА ДО КРАЈА!


СМРТ ФАШИЗМУ, ЖИВЕО ПАРТИЗАН!!!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne znam sta da kazem.I nakon svega su nas pokrali na 4-3 kada cist faul Simonovicu nije sudjen!

Njihov strah i kompleks su veliki sto su i pokazali nakon meca a i tokom zadnjih 9 minuta.

Nismo trebali da se vracamo nakon izlazenja!Ako smo izasli izasli smo!

Sudjenje covicevsko,limitirani prepaljeni hrt Blazic vuce Bertansa,jase ga i jos se mlati dok je ovaj digao ruke i sudije nista,a tek nakon sto se Berta okrenuo i udario ga faul!

Jedan veliki cirkus,bas ono sto su zeleli i sto je najavljeno ali i mi smo u tome pomogli!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мени је све било јасно када се вучко појавио на тв-у да нама објасни како смо ми силне паре узели од државе, чак више од цигана! Тада се већ намирисало шта се очекује. Он давати паре више неће, регуларно, испод руке иде само циганима. Али што рече Силвија све се враћа све се плаћа... Скоро су они узели још једну титулу, на исто тако покварен начин, па видите шта им се дешава, немају играча за мали фудбал пет на пет...
Све ово гледа неко одозго! У то сам сигуран, па кад-тад напакује све што радиш, само што то обично буде када се најмање надаш!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koja je to bolest! Iskompleksiranosta! Strah!
da na osnovu komande izburgijas da se nama izbaci 2 igraca vise. Ali ni to nije dovoljno jer na 3 na 5 nije dovoljno posto razlika pada! I onda ne smeju da na bogdanovo polaganje svirnu i dodatno,da ne bude 5.onom smradu! Ej, da ne smes da sviras ocigledan faul jer bi nasa trojica napravila 15-0 za minut,dva!

ne plasite se ljudi,necemo mi propasti nikada. Kolika god nepravedna i izopacena ova zemlja bila ovakav talog udruzen u kk covic ne mozedugo da potraje!

svaka cast momcima,na zelji,borbi,htenju i na sranjima koja trpe!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
GDE SU BRE DALO,ANDRIC I SALIC ,MAJKU VAM JEBEM CIGANSKU U PICKU!!! JEL SU ONI UCESTVOVALI U TUCI???? Picketine jedne raspale...ispizdeo sam,prso sam totalno...ej bre 5 na 3, nosati dobije 5 licnu, ostalo ih 4 pantera..sasrali se ko grlice jebene...vrhunac svega,ono govedo,ne znam kako da ga nazovem,simonovic pravi ocigledan faul nad Bogdanom pri ulazu, sudije nista....jebem li vam majku sudijsku u picku i vama i onom psihopati pickoustom!

Majke vam ga nabijem udbaske ciganske...pederi sektasi crveni udbasi.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nema predaje! Nisam da se povučemo, čak ni kad smo brojčano nadjačani. Čak ni kad smo logistički razbijeni. Čak ni kada svi navlače da gurbeti uzmu titulu. Čak ni tada nisu dovoljno dobri da je zasluže!

Stoga sam da opstanemo bez obzira na sve i da ih ponovo vratimo u mišje rupe, odakle su izmilili preko noći.

Čudo jedno kako Duleta apostrofiraju kao glavnog krivca. Ne bi me začudilo da mu zabrane da se bavi košarkom u Prvoj ligi Srbije.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel moze samo neko da napise zasto je Dule izveo igrace iz hale?
Ako je zbog sudjenja - nemamo pravo nista da kenjamo.
Ja sam mislio da su cigani bacili neki topovski udar tada, pa da je zbog toga izasao, ali ako je zbog sudjenja, onda nema smisla.
Smejali smo se ciganima kad su oni to radili.
Sampioni ostaju na terenu i kad su svi protiv tebe. Zato su sampioni.

Inace jako smo lose psiholoski usli u mec, Bertans nije znao gde se nalazi, pet faulova ne zna se koji je gluplji... A cigani ladni k'o spricer, naucili su lekciju od nas prosle godine i to sad primenili. Odbranu u prvom poluvremenu nismo igrali uopste. A imali smo odlicnu situaciju, po 3 licne katicu i spoku vec u prvom poluvremenu. Pavlovic takodje neki nerezonski potezi, uz naravno par majstorija. Mora da bude mnogo stabilniji, takodje i Tepara. Lovernj odlicna partija, razbio ih je, ali bacanja mora da navezba, ovo nema smisla.

U sledecem mecu ocekujem da budemo mnogo koncentrisaniji, ponovimo li igru iz drugog polvremena dobijamo lagano. Tek kad ih dobijemo u finalnoj seriji, onda napustati ligu i raditi vec sta je u interesu kluba, ako istupiom ranije bice to velika sramota za klub, sve ove godine nas saplicu ali nikada nismo odustajali!

PS. Da odgovorim i ovim puritancima sto jaucu po fejsu i ostlaim sranjima o tome kako se unistava kosarka blablabla, evo kako to rade prepodobni Ameri:
https://www.youtube.com/watch?v=_tLqayud0Pc
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ponosan sam!

Ponosan sam pre svega na sebe, jer navijam za klub ciji je ljuti protivnik malogradjanstina, ponosan sam na sve one koji su spremni da se toj malogradjanstini suprostave bez obzira koliko su brojcano nadjacani i kakvi su kao ljudi, ponosan sam na sve nas. Mnogo mi je zao sto nisam mogao da dodjem veceras i budem deo svega toga...

Malo puta u zivotu sam bio ovako ponosan, mozda i nikad...

Mi idemo tamo gde nas cene i postuju kako i zasluzujemo, a ti malogradjanstino igraj se sama sa sobom i raduj se tim titulama, ali nesto mi govori da ta radost uopste nece biti tako velika...

Za drzavu, Vucica, SNS i sve ostale stranke al pre svega SNS, Covica, Vesica, sudije, celnike lige, ''cigane ludake'', vecinsku Srbiju, stub srBstva, ''Kapitena Simona'' i tako dalje i tako dalje... PLJUC
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nismo smjeli da se vratimo...
Trebali smo se definitivno povuci i postaviti uslov: nastavak serije samo uz strane sudije.
Istovremeno je trebalo napisati jedno saopstenje i prozvati sve politicke i mafijaske strukture, ukljucujuci i premijera psihopatu, pa poslati na sve relevantne evropske adrese.
Ovo se vise ne moze i ne smije toleristi. Ovo nije sistem u kojem mi mozemo da funkcionisemo, ako udjemo u kolo da bi igrali onako kako svira njihov orkestar u toj igri se necemo snaci.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Da li ce neko od vrsnih psihologa sutra da prokomentarise one psihijatrijske izlive Blazica recimo... Da li ce se neko od njih pozabaviti Simonovicem i njegovom licnoscu? Da li cemo imati prilike da cujemo zasto im pola ekipe izgleda kao da se fiksa u venu...
Da li ce meni opet neko da kaze sutra da ja nisam normalan sto ne navijam za Srbiju u vecini sportova, da li ja treba sutra da navijam za Katica, Tejica i ostalu bagru koja se natalozila kod njih i koja ce se taloziti.

Hoce li neko od tih kosarkaskih legendi i strucnjaka koji sutra budu davali vec u napred poznate komentare, da se bavi srzom problema. Da li imate muda pizdurine jedne da kazete ko je kriv za sve ovo. Ko godinama degradira ovu ligu i ko godinama dovodi u pitanje zivote ljudi...
Jel to Dusko Vujosevic, mamu li vam jebem objektivnu? Jel on bacao kese sa urinom, da li je on zasipao pirotehnikom tunel u vasoj septickoj jami?
Hocete li jednom stisnuti muda da prozovete nekog sudiju? Jel svi smete da pljujete po Dusanu Ivkovicu, jel svi smete da se sprdate sa neznjamen igraca, a da li imate jaja da kazete nesto protiv ovih govana sa pistaljkama.

Obrknezevicu jebao ti Covic sve zivo sto imas u uzoj i siroj porodici. Za sve ste vi u paketu zajedno krivi od vrha drzave pa do tebe, poltronu jedan mali.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Zasto smo se vratili posle prvog prekida?
Pa zato sto je Duletova namera i bila da se vratimo, nije valjda da to nije nekima jasno. Poenta je bila da dok jos uvek ima vremena pokusa da promeni sudijski kriterijum, da bi do kraja dobili ujednaceno sudjenje i dobili utakmicu.

Zasto smo pristali da igramo 5 na 3?
Tu se moglo zakuvati, ali odluka je pokazati otpor ili povuci se skroz. Ako se skroz povucemo, uz onaj prekid i kaznama kojima ce nas nasibati, nece im biti tesko da nas i bukvalno ugase. Opet Duletova (i Tosina) odluka je da se igra, da ne bi nestali od sledece sezone, a ove da pokusamo, ima jos tu da se igra. U suprotnom ukazali bi im zadovoljstvo da budu prvaci bez borbe, da nas kaznjavaju sumanutim sumama i da nam ne daju ni dinara od drzave dogodine. Kako je neko napisao, preveliki je ovo klub da ne bi pokazao otpor ovom mulju od drzave, makar igrao i 3 na 5, ili 2 na 4 ili sva tri gostovanja kod cigana.
Ne ulazeci u sudjenje koje cemo popusiti u narednoj utakmici, ovo Lovernju i Bogdanu moze i te kako uticati na motivaciju, kad mozemo da ih jebemo egal 3 na 5, ima bre zive da ih pojedemo, pred njihovim navijacima i protiv sudija.

Mamu im jebem raspalu, sa sve vodjom, pudlicom i onim klovnovima na terenu u pokusaju da postanu kosarkasi.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Svako od nas ima svoje mišljenje, pa i ja, i svako misli i želi najbolje Partizanu i svako na neki način učestvuje u borbi protiv gamadi. Ali ovi ljudi i ovi igrači podnose najveće žrtve, i šta goda da odluče u tome ih treba maksimalno podržati. Po svaku cenu.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Super jedva cekam da vidim to nase vracanje na teren, pa da li smo mi normalni??? Govno pandursko me udarilo na izlasku iz cista mira pendrekom a kada sam smradu rekao da skine pendrek i one usrane oklope na sebi da se potucemo ispred pionira pizda cuti... Prodacu i stan i sve i odoh u picku materinu iz ove vukojebine i banana drzave, ovo nigde nema na svetu... Najgori smo ljudi, najgori..
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Vujošević: Tenzije ne izazivam ja, počele su kada su vođe navijača Zvezde preuzele vlast u Srbiji!

pre 23 minuta | mozzartsport.com
"Ne znam da li je ideja da se kompletan naš tim rasproda? Zamislite ovaj Partizan, bez banke, i dalje, s prodajom svih ovih igrača i bez mene. Onda će Zvezda biti zaista velika, a košarka onakva kakva treba da bude"


Veličina slova A A A

Strateg Partizana Duško Vujošević rekao je na konferenciji za štampu posle poraza od Crvene zvezde i čitavog onog haosa u Pioniru da tenzije ne izaziva on, iako ga mnogi za to optužuju, "već da to rade vođe navijača crveno-belih, koje su preuzele vlast u Srbiji".

Vujošević je još jednom istakao da sudije nisu dobro odradile svoj posao i da su jedni od krivaca za ono što dogodilo...

"Postoji razlika imeđu subjektivnog i objektivnog mišljenja. Moje mišljenje je da kad Partizan igra na svom terenu nema prednost domaćeg terena. Sudije su očigledno pod nekim pritiskom. Sve što ste videli, čuvanje Bertansa, ali i Pavlovića, reakcijama sudija, samim sudjenjem... U suštini, sve ovo je plod jedne ogromne tenzije koja proizilazi iz koncepta koje ne izazivaju izjave, već iz koncepta da se Partizan baci na prosjački štap. Ne znam da li je ideja da se kompletan naš tim rasproda? Zamislite ovaj Partizan, bez banke, i dalje, s prodajom svih ovih igrača i bez mene. Onda će Zvezda biti zaista velika, a košarka onakva kakva treba da bude. Tenzije ne izazivam ja, već nastaju od onog momenta kada su vođe navijača Zvezde preuzele vlast u Srbiji. Ljudi koji su na najmoćnije pozicije postavili svoje ljude, one koji vode ovu zemlju i sport u sunovrat", u dahu je ispričao Vujošević.

Trener Partizana nastavio je izlaganje rekavši da "neke stvari ne mogu da se kažu na lep način, niti na diplomatski, zato što ponekad nema razloga pričati diplomatski i lepo.

"Ovo je žalosno. Sudije su pokazale svoju tendenciju. Postoje snimci, može se videti ko je počeo tuču. Ja ne znam zašto je Milutinov isključen. Lepo se vidi kako ga Nelson udara posle sudijskog zvižduka, uneo mu se u lice i onda je počelo sve ono. Ne znam... Iskreno bih se iznenadio kada bi kazne bile normalne".

Na kraju, Vujošević je rekao da bi predstojići dueli sa Zvezdom u finalu plej-ofa mogli da budu nemoguća misija za crno-bele...

"Kompletna finalna serija verovatno je unapred izgubljena stvar za Partizan, baš kao što je unapred izgubljena stvar i borba za JSD Partizan", zaključio je iskuni stručnjak.

(foto: MN Press)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Пичке од судија су на све могуће начине покушавале да нас изведу из такта, неким непостојећим фауловима, личним у нападу, свирајући циганима фаул уз кош и на све то уместо да санкционишу ударање Милутинова, они пусте... И кад им све то није у палило јер баш у тим тренуцима ми стижемо цигане, они онда одлуче да нас оставе са 3. Па кад смо и са 3 почели да их стижемо они наставе по оном старом па не свирају симоновићу 5. И треба да причамо о нечему! Смешно!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vujošević: Tenzije ne izazivam ja, počele su kada su vođe navijača Zvezde preuzele vlast u Srbiji!

"Ne znam da li je ideja da se kompletan naš tim rasproda? Zamislite ovaj Partizan, bez banke, i dalje, s prodajom svih ovih igrača i bez mene. Onda će Zvezda biti zaista velika, a košarka onakva kakva treba da bude. Tenzije ne izazivam ja, već nastaju od onog momenta kada su vođe navijača Zvezde preuzele vlast u Srbiji. Ljudi koji su na najmoćnije pozicije postavili svoje ljude, one koji vode ovu zemlju i sport u sunovrat"

Dule je ovde pogodio srz... sve je jasno.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
vrhunac svega je ova izjava : "Partizan je ostao sa tri najbolja igrača, a mi smo došli u situaciji da nam odlučuju igrači sa klupe" -smradonjic... a na celom tekstu monda nigde ne pise da se igralo 5 na 3 ..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Dođem kući s posla, itd, i imam šta i da pročitam!
Molim da oni koji to mogu postave snimke na Jutjub, i linkove ovde!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
За то вам Горане треба много више од јаког желуца, јаких живаца и спремности да се изнервирате до неслућених размера... Жив ово не бих гледао ни уживо (да сам знао), камоли на снимцима.

Пријатељски савет.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top