Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

cdrms

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
5
Lignjoslav 6 licnih!?
Simonovicu se ne sudi 5 licna za brutalan faul!
Oni ni 5 na 3 ne mogu posteno da nas dobiju!!! :pickaciganska
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Zasto nisu imali pravo Dalo, Andric i Salic da igraju zavrsnicu , oni nisu ucestvovali u tuci :confused
A sa druge strane Dzenkins i Katic su ucestvovali :confused

LOPOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Ako je ikako moguce, istupiti iz lige, u svim konkurencijama, od petlica do veterana, ne davati igrace, povuci funkcionere iz saveza, iz blo cega sto ima veze sa kosarkom... Iz imena skloniti Beograd, zvati se samo KK Partizan u bilo kom narednom takmicenju, kada opet zaigramo Evroligu biti domacin u Skoplju, Sarajevu, Zagrebu, Fuenlabradi, na Marsu, na Beti Kentaur....
ZA sponzora uzeti privatnu firmu "COVICU PEDERU" i to nositi na dresovima svakog bogovetnog sekunda...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ништа се није десило што се није могло наслутити нажалост, све је ово нормалан след околности након свега што се спрема током целе сезоне. Уопште нисам изненађен.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ljudi , nemožemo da istupimo iz lige ! Bar ne ove sezone .

Jedina svrha naše lige je što je kvalifikaciona za ABA . .....

Plasmanom u prve četiri ekipe ove smešne smrdjive lige još smrdljivije zemlje, mi smo se plasirali u ABA.

Ovo je sad generalno nebitno.. ništa ne donosi... a može mnogo da znači...

Nadam se da nećemo izaći na preostale utakmice...

eto vam vučić pa sa njim igrajte, jebo vam on u dupe!
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Sad stigoh sa utakmice...
Sudjenje koje ne sme tako ni da se nazove... Mirko Pavlovic pored terena pravi haos i bije se sa obezbedjnjem... Ladno nisu svirali petu Simonovicu i to nisam mogao da poverujem, presmesno... Ili pretuzno, ne znam sta je bolje u ovoj situaciji... Bilo kako bilo, mi ovo dobijamo do kraja, osim ako Pavlovic ne dobije zabranu igranja zbog ne znam ni ja cega ili BOgdanovic zbog 34 poena na jednoj utakmici... Ali dobijamo! :partizan_fan:
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Itekako treba istupiti iz lige, ne dati legitimitet ovom cirkusu!

Nije mi jasno zašto je uopšte nastavljena utakmica, ali kad je već nastavjena, GDE SU SLOBODNA BACANJA I LOPTA SA STRANE ZA PARTIZAN JER SU SE CIGANI POVUKLI S TERENA?!? Da ne govorimo i o smešnom suđenju u igri 3 na 4! Ovo je bilo više od oružane pljačke! :banghead
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ajde lepo da sačekamo stav kluba, pa da komentarišemo.
Kako god odluče Duletu i momcima svaka čast.
Bore se pošteno, koliko mogu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Делом се сћажем са колегом ПАОК-Партизан, делом не! Ево и зашто, са првим делом се слажем, не дају нам говна, као што нису дали ни у фудбалу то је просто, чим је ситуација 50% - 50% они суде за њих, па тако оном смрдљивом блажићу важи кош уз фаул Богдану не! Њима ће да свира фаул, нама фаул у нападу. Ми ћемо да добијемо техничку сваки пут, они скачу око судије млате рукама, ни опомена. Они нашег играча ударају ни опомена, кад је туча, опет ми најебемо, останемо са 3, они са 5 играча иако су бар још 2 њихова учествовала у тучи, што сам документовао у претходном посту. Ето са тим се слажем, не дају нам, јебу нас!


Са другим делом се не слажем, јер очигледно да државни апарат, судије па и тај савез ради за њих, почев од делегирања судија преко казни за сако па до тога да због утакмице у Железнику ми плаћамо веће казне него они. Техничке Дулету пљуште редовно. Ми са тим нисмо успели да се изборимо целе сезоне. Како онда сада када играмо директно са овима које исти тај државни врх, савез, судије и остали гурају, једноставно како? Медији већ изврћу слику, ми смо увек кривци, ми смо кривци и за пропаст српске кошарке, за порпаст овога за пропаст онога. Они воде сад у серији 0-1 и то је то! Нико неће да се сети како су дошли до тог 0-1 шта је све претходило томе и тако даље. Ми са овим можемо да се изборимо једино на неке чудне начине, или ако одлучимо да наставимо да играмо онда да их одеремо на терену! Без наседања на провокације и само на терену. Али пошто је то очигледно теже урадити него рећи, ја не видим како!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
ovako nešto u životu nisam video, ne znam kakvo su to pravilo pronašli ovi pa da odluče da se igra pet na tri?! sramota za košarku, sramota za Srbiju nije nikako, zna se ko trenutno vodi Srbiju, ovo je sve samo tužna realnost.

još od početka utakmice zvezdini igrači imaju pravo na još četiri koraka i polaganje nakon faula, dok nama neće da svira dodatno ni tokom zakucavanja.. nedosudjena lična Simonoviću na kraju je vrhunac komedije-horora, taman bi ih dobili.

pocepati naložene smrdljive cigane u naredne tri utakmice i onda istupiti iz lige, pa nek igraju FMP i FMP II i FMP III i Vučić, Čović, Mali i kompanija, i nek tad legano postave direktora košarkaškog saveza.

dno dna!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ljudi , nemožemo da istupimo iz lige ! Bar ne ove sezone .

Jedina svrha naše lige je što je kvalifikaciona za ABA .

Znači ovako : Mi istupimo ,automatski, nema nas ni u ABA ,automatski ,nema nas ni u Evropi .

Zato ,nemoj da pričate gluposti . Znaju to naši u klubu .

Ima i drugi scenario . Mi istupimo ,a bagra crvena to jedva dočeka i više nam ne da ni dinar iz budžeta ,jer nismo članovi srpske lige .

U oba scenarija naš KK se gasi !

A sta dobijamo sa ovim sto igramo finale i sto ce nas FPM "posteno" pobediti i na terenu osvojiti titulu?

Mogli bi umesto petokrake u grb da stavimo fikus jer ovako samo sluzimo za ukras.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Вујошевић је добио техничку на први приговор, играчи звезде су се дерали на судије, уносили у фацу нашим играчима, а све је резултирало да Милутинов није могао да трпи оно што се не би ни десило да су судије на време санкционисале.
Последице по Милутинова после пада су могле да буду ужасне, дечко од 20 година, потенцијални спортски репрезентативац Србије. Они се играју са нашим животима због гласова циганске већине, АЛО ДЕЧКО ЈЕ МОГАО ИНВАЛИД ДА ПОСТАНЕ !? Због те јебене титуле поражена страна би и са тачијем договор склопила, па јебем ти титулу да ти јебем титулу и све мороне на било којој страни који мисле да ће било који политичар донети нешто корисно спортском тиму за који навија или ,,навија``. Нико не помиње смешно суђење и провоцирање цигана, сутра ће вероватно бити јасно дефинисано да је крив Психо и навијачи клуба фрање туђмана. Не умемо да пливамо у оволико прљавој води, и то ће врло вероватно довести до страдања неког ко за све ово није ни крив.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Ево вам титула, набијте је Весни у дупе расцветало.
НИСМО ИСТИ.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Tako otužan ukus je ostao posle ove, nekad, najlepše kolektivne igre, nemam reči... Ovako nešto ni u ludilu nisam mogla da zamislim, da očekujem, da, alii da tako podlo i nisko udaraju na INSTITUCIJU, to, ipak, ne. Ali obzirom šta su uradili u fudbalu, možda sam mogla da budem više pesimista a manje optimista, nisam, nažalost... Ne znam pravo i te pravne zavrzlame, posledice i sl. ali ja nijednu više ne bih odigrala, tačno da me izbace iz lige, da rizikujem igranje u onoj guma-ligi, kako Dule kaže, evropu, namerno malim slovom, jbt, pa gde ovo ima?! Nigde ni slovca o gadjanju bakljom, bitan je modni detalj, udaranje njihovog navijača preko ograde našeg igrača dok je na podu, muvanje laktom onog čamuge, majmunčine jedne, ali, sve će stići na naplatu, kad - tad... Ničija nije gorela do zore, a njihova se nije ni upalila. Ako sam i malo konfuzna, ne zamerite, sad je ukus postao gorak kao čemer...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Boga mi, meni ovo sve više smrdi da se neće završiti i da ćemo pravdu morati da tražimo na evropskom sudu. Neće Vučić (i stariji i mlađi) dozvoliti da Partizan i ove godine bude prvi. Napraviće sranje, mi nećemo imati izbora nego da ne igramo... ...

Nadam se da grešim, ali posle svega što im se desilo u fudbalu, a tek će da im se desi, čisto sumnjam da će dozvoliti da uzmemo 13 uzastopnu titulu.

A ja nisam verovao :banghead
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svako ima pravo na svoje misljenje i svacije postujem ali i ja imam svoje. A to je ISTUPITI IZ OVE SRAMNE LIGE, NE DOZVOLITI VISE DA NAS PRAVE KOMPLETNIM BUDALAMA ALO BRE DOKLE VISE !!! Dakle, ne treba mi niko ovde da mi pise kako i sta znaci to jer me zabole kurac nakon svega ovog sto rade nasem Partizanu, da nas javno ponizavaju sa namestenim sudijama i da gledam kako se ovo govno simonovic izivljava jer mu se moze... e pa to vise nece moci !!!

Ponavljam, ne znam razlog ali voleo bih da saznam koji je za to sto smo se vratili nakon povlacenja gde je Dule dobio potpunu podrsku mene i mojih drugara... JeNeA ili neko ko je upucen molim da obrazlozite ovo?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Mafijaška pudla, Grobarima dudla!

10336765_10152101087386373_2054789840839193936_n.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top