Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
O EL se diskutuje na temi Košarka u Srbiji i regionu!

WebCrew edit
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Samo hrabro momci,danas je dan za pobedu.Vrlo je bitno dobro otvoriti utakmicu,bez nervoze a onda sledi kantanje.Srecno crno-beli!
Mali off,ko nije cuo neka obavezno poslusa pemu BELETI SRBIJA-SAMPIONSKO IME,sve pesme su mu dobre ali ova je krckalica,bukvalno su mi suze posle.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U centar...

Posebno su uboli sa ovim pitanjima onom mutavom dupeliscu.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
izmeniti ono "jer" u "jel" u tacki 1. pred sam kraj teksta.
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
...

Bravo bravo! Sve je napisano na jedno mesto pa neka se vidi da postoje dva kriterijuma za kažnjavanje! A sve sa ciljem da se onesposobi Partizan da i 13.put zaredom osvoji titulu. Toliko maloumno i bolesno, iskompleksirano. Šta je trebalo da se onom detetu zaista nešto ozbiljno desi pa da institucije reaguju. Trener Partizana je gađan eksplozivnom napravom i opet on dobije veću kaznu nego domaćini. Pa gde mi živimo jebote...
Ispada da je veći greh u javnosti bilo Duletovo gušenje Bogdana nego bacanje topovskih udara na decu i Duleta, jer kao Dule davi reprezentativca Srbije. Pa jel Bogdan bio reprezentativac i u Železniku kad ga se gađalo bakljama i kad je onaj debeli šofer ušao na parket da ga bije. Tada očito nije bio reprezentativac Srbije nego igrač Partizana.
Ljudi oni su bolesni...nemam reči
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
izmeniti ono "jer" u "jel" u tacki 1. pred sam kraj teksta.


Цело саопштење делује дилетантски, у контексту силних грешака и немуштих реченица. Од наслова па даље.

Не говорим о идеји и поенти која се провлачи кроз саопштење, то подржавам, али могли су наћи неког писменијег, јер овако се само обесмишљава циљ саопштења.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
Dajte, breeee, ljuuuu-di!!!

Pa nemojte kao one dve kokoške iz FK-a :banghead:banghead:banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
Da zajebemo ovde, FKova saopštenja ćemo da seciramo?!

jeste li svesni da se ovim greškama bar 30% ubija snaga ovakvog saopštenja?!;gaah
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Зајебите правопис? Много тешко да се белешке правилно пренесу на папир? Да се одвоји само 5 минута.

Уствари, шта ће нам правопис уопште. :banghead

Причамо о томе како је КК институција кошарке, и онда се појави нешто овако срочено. Шта се и ја чудим, расту нове Мегатренд генерације. Све што је у нормалном свету срамота, њима је кул.

Овде се очигледно не схвата да је СВЕ огледало клуба.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.019
Bilo je mucno citati, ali je poenta tu.

Mislim da ,,jer" nije greska, vec nastavak recenice.

Deluje kao da je neko diktirao misli metodom ,,sto na umu-to na drumu", umesto da je sam sastavio tekst.

Veceras jako od starta, ko dobije prvu cetvrtinu 90 posto dobija utakmicu, a ko dobije utakmicu - 90 posto je novi sampion.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Da, verujem da ce 99% ljudi koji procita saopstenje, obracati ogromnu paznju na pravopis, jer su i inace ljudi u srbiji vrlo pismeni.

Sjajno saopstenje. Da vidimo kako ce svi oni objektivni ljudi odgovoriti na ovo...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma dobro, ajde slazem se da nije to kako treba i da ne prilici nasem ugledu ali ipak mislim da u ovom trenutku kad nam napadaju KK i zele da ga ugase mi sada treba da se bavimo time.

Smisao saopstenja je jasan i to je najvaznije.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.891
Reaction score
10.019
Nije problem pravopis vec, ,,mutave" recenice sa nejasnim tokom misli.

Mislim, problem je i pravopis.

Ali, kao sto rekoh, 99 posto je ovo neko diktirao usput, metodom ,,'ajd napisi to pa postavi na sajt". I onda ti pretoci nesto ,,mutavo'' sroceno u tekst.

Ali, dobro, vise nego dovoljno je razumljivo.

To sto je vecina Srbije nepismena, ne daje za pravo da se unizava ugled kluba i prati ta vecina.

No, dobro, imamo bitnijih problema.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Da, verujem da ce 99% ljudi koji procita saopstenje, obracati ogromnu paznju na pravopis, jer su i inace ljudi u srbiji vrlo pismeni.

Значи, ако је 99% Србије неписмено, хајде нека буде и КК Партизан. Чему онда приче како нисмо исти, како смо авангарда?

Ако вама није проблем што неко не може да одвоји 5 јебених минута и белешке са папира преточи у нормалан и писмен текст, мени јесте. Јер се грозим да клуб за који навијам, и у фудбалу и кошарци излази у јавност са неписменим саопштењима, да се брука и бламира.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovakvo saopštenje nije smelo da izađe u javnost. Nije bitna samo suština, već i forma.
Čudni rečenični sklopovi, delimično ubijaju srž saopštenja. Pravopisne greške su nedopustive. One su sramota kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top