Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Dule je razbio sa ovom KZS! Samo molim Boga da ne uspeju da ga sklone na neki nacin iz Partizana, jer je okrenuo celu vladajucu politicku partiju protiv sebe. Ta govna su na sve spremna.

Sto se danasnje utakmice tice, misljenja sam da ce nas sudije "kraduckati". Kriterijum nesto izmadju prve i druge utakmice... tako da ocekujem 10 razlike za nas! :D
Po nekom mom misljenju, trebalo bi dobro otvoriti utakmicu (kao sto je bila ova druga) i za nas nema zime. Sutrasnja utakmica resava pitanje pobednika ovog play-off-a.
Zaustaviti onog slovenackog hrta, Bogdanovic da ide na ulaz da centre napuni licnim greskama i oni su izduvali. Naravno, i ne nasedati na provokacije vec im odgovoriti trojkom ili kos+faul-om u sledecem napadu.

P.S. Jel to ona novinarka sto je na kraju druge utakmice bila na parketu u nekoj beloj kratkoj suknjici?
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Dule je Sah, Kralj, Predsednik. Njegov intelekt je velicine himalaja, a njegovi govori na konferencijama mogu komotno u skolske lektire. Odavno je nadmasio posao kojim se bavi, a ovo sto govori ostace zabelezeno buducim generacijama.

Ne znam, da sam i mutant / ciganin , ja bih obozavao Duleta, rekao bih kapa dole , respekt za velikog coveka. Cak je jedan smrdljivi b92 posle onog incidenta za pevanjem o onoj zmiji i hajki na igrace kk Partizan, spustio loptu kada je video sa kime ima posla i koliko je taj covek stoprocentno u pravu za sve sto kaze.

Ovoj drzavi uvek treba neki krivac na kog ce da se uperi prst, da bi se prikrila sopstvena nesposobnost. Doktor Coki - poznati strucnjak za mutne poslove, i brat od vrhovnog sefa komiteta koji je najavio ostavku uz pateticne tekstove kako eto nije on kriv sto mu je brat taj i taj... treba da shvate da pobeda u sportu treba da se osvoji na fer i posten nacin, i da niko od nas nema nikakav problem da boljem cestita i pruzi ruku.

Problem je cestitati na kradji, pilicarenju, otimacini, a to je ono sto je svojstveno nacionalistickim pacovima koji vode taj neki raspali veliko srbski klub. Do sportskog uspeha pokusavaju da doju na najbolesnije i najpodmuklije nacine koji veze sa sportom nemaju. Ja mogu da razumem frustaciju te gamadi, ali ne razumem to njihovo slepilo i gluhocu. Dal su toliko retardirani ili bolesni da ne vide u kom pravcu idu njihovi klubovi kako fk tako i kk... prestace da postoje, kao i ovi nepismeni imbecili koji ih slepo i bez rezerve podrzavaju. To realno i treba da bude nasa misija, da budemo toliko dobri da oni sami odustanu od sporta, da deratizujemo ovo nase drustvo od takvih mentolcina. Neka se ostave sporta i nadju neku drugu zanimaciju...

Mediji = nula, sve sami dupeuvlakaci koji pisu hvalospeve o velikom lideru. Pokusavaju da od najboljeg medju svima nama , da naprave najgoreg. A tu od neke nacionalisticke mentolcine sa tribine severne, prave nekog evropejca lidera za buducnost... Jadna je ova zemlja sa njima ...


Dule , ti duhovni lideru nas! Nabiji ih 30 razlike danas. Molim te! :) a u cetvrtoj tekmi opet sa + trideset. Da mi bude puno srce kad vidim opet izbezumljene pavijane iz prvog reda te sekte.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Mister MVP u pravi si Maja je Novosadjanka..
Prati kosarku kao izvestac prvo Sos jos od ere Pekovica u Partizanu,bila je bas slaba na njega,znam pouzdano :wink:
Dule svaki dan podize granicu..
On je genije i za mene ce i pored nekih svojih mana, uvek biti najveca legenda Partizana..
Jer drugi velikani su branili crno-bele boje maksimalno deceniju a Dule jos od 1987-88 je uz nas prvi tim..
Danas ocekujem da Pavlovic donese prevagu i da slavimo..
Tuga je sta nam rade sa kaznama,zabranama publike ali ako uzmemo titulu organizovati slavlje na JNA pa da pocrkaju garagani :pickaciganska
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
...

Gazi ih Dule redom i belezi kredom. Mogu da zamislim KZS nakon odbrane titule...

Prije same konferencije za štampu će da bude jedan sočni pozdrav i javljanje iz mix zone :)
Što da se ne nastavi tradicija!

Bogdan je totalno promenio način svoje igre, više ide na ulaz, više traži kontakt i evo ga na preko 30 poena svaku utakmicu. Svatio je napokon!!!

Pokazalo se u obe utakmice da je sam start mnogo važan, onaj ko stekne prednost u prvoj četvrtini dobija meč.

Jedne stvari se samo bojim a to je prazna hala. Videlo se na Bogdanu i na Gagiću u poslednjem meču koliko im je bitna puna hala, bili su neverovatno motivisani i svaki koš su proslavljali sa našim navijačima!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
A meni se čini da će momci biti možda koncentrisaniji ako je prazna hala....

Pokazalo se da im puna hala NAŠIH navijača očigledno predstavlja neku vrstu problema... kao da sagore... Pavlović očigledni primer....

Setite se prošle sezone... kad je trebalo pred našima da overimo, mi smo kiksnuli... one tamo sezone smo titulu overili u Železniku..

Imajući to na umu, ja bih iz momenta potpisala da do kraja igramo pred onim njihovim majmunima :wink:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Mislim da su ipak zdravstvene knjižice pobedile :D



Bivša novinarka SOS-a i čini mi se Sport Kluba Mina Pavlović. Mislim Novosađanka sada novinarka Pinka (Tegi dobacio Pink, informer to je isto), verujem da Brmba ima bliže informacije o dotičnoj. :D

Topovski udar između nogu dobija na težini kada se vidi stil oblačenja dotične na utakmicama.

Što joj uživo nisi prokomentarisao stil odevanja :D

Tako može da se oblači kad smrša :p
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Данас је најважнија ствар, ући у утакмицу, као у другом мечу. Хладније главе и рационалног избора напада. Показало се да је то одлучујуће. Надам се да ће са паметном игром моћи поново да уведу у проблеме њихове центре. Што се мотивације тиче, не плашим се, па иако је празна хала. Ово све што се дешава око терена, па и саме казне, верујем да доводе мотивацију наших момака на ивицу максимума. И да не заборавим јако битну ствар-њихов шут. Добрим избором одбране смо их терали на неке исхитрене, мало нерационалне шутеве. Што је резултирао нашим високим водством. Међутим, како је та одбрана спласнула они су кренули да стижу ту предност. Морају им се затворити добро и ти шутеви, истрчавањем или чиме већ, толики стручњак нисам. Припазити мало на Нелсона, уз мало јачу одбрану, мислим да би то требало да буде то.
Не знам какво је стање са повредама Раденовића и Марјановића, али мислим да и у једном и у другом случају је то плус за нас. За Марјановића нема потребе да причам зашто, док за Раденовића, иако не делује тако, ипак јесте већи плус за нас. Играчи који се ротирају са Раденовићем се нису снашли, што би врло лако могло да се деси и данас, јер су млади, неискусни, а и нису у његовом рангу. Свако скраћење њихове клупе је плус за нас. На нама је само, ако је икако могуће, наставити други меч, ништа више. Ми смо њих добили комплетни, док су код нас у петоркама, па и заједно играли Андрић, Дало, па и мали Вања ако се не варам. Сада су ту и Милутинов и Павловић. Опет кажем, хладније главе и паметним нападом, можемо итекако до победе!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A meni se čini da će momci biti možda koncentrisaniji ako je prazna hala....

Pokazalo se da im puna hala NAŠIH navijača očigledno predstavlja neku vrstu problema... kao da sagore... Pavlović očigledni primer....

Setite se prošle sezone... kad je trebalo pred našima da overimo, mi smo kiksnuli... one tamo sezone smo titulu overili u Železniku..

Imajući to na umu, ja bih iz momenta potpisala da do kraja igramo pred onim njihovim majmunima :wink:
Ova "kombinacija" danas u hali može biti jako, jako dobra za nas. Zašto "kombinacija", o čemu pričam? Neće naša Institucija danas biti bez podrške. I to će podrška biti jedno 50:0 ili možda čak i 100:0 za nas. To je bolje nego kada je naprimer 4.000 : 500. Da ne pričam tek o pritisku na sudijska govna, ako pokušaju da kradu (greške bez tendencije im Dule uvek oprašta i to naglašava stalno, tako da slobodno mogu tako da greše u našu korist :D).
Da sam sudijski govnar u službi cigana, uvek bih pre izabrao 4.000 : 500 u hali u korist navijača Partizana nego 50:0. U ovom drugom slučaju sve znaš - tačno znaš da ti svi jebu mater, svi do jednog :D, znaš i pojedinačno sve njih koji ti jebu mater, znaš i do detalja na koji način :D, a saznaješ tačno i šta te još čeka posle toga. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
Doduše, biće govnima lakše pošto neće Grbe biti uz teren...

Jedan ćelavi manje :wink: :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Zasto samog sebe nazivas sudijskim govnarom:D
Ne sme da ti padne na pamet da si jedan od njih:ziveli
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Navijači mutanta iz železnika se služe svim i svačim, čak i usred noći, pod okriljem mrklog mraka. Bilo je pokušaja svinjarije noćas, a postoji i dokazni materijal što je super. Ne bih ja konkretno o detaljima, na ljudima iz kluba je da li će sa tim da izađu u javnost ili ne. Nema nikakvih posledica, sve je ok, to je najvažnije, a u svakom slučaju smo dodatno motivisani za sutra.
Objavio je sad SOS o čemu je reč, pa mogu da se otvorim: Neka govna ciganska su došla preksinoć ispred Tošine kuće i arlaukala su i pravila sranja najpre oko ponoći, pa onda oko 3 ujutro. Psovali, vređali, bili agresivni, razbijali tamo ispred...Uznemirili su čitav kraj. Snimljeni su na sigurnosnim kamerama i murija se bavi sad sa njima. Videće se da li su i od koga su bili instruisani.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
Ja mislila da je neka lokalna, iz svlačionice...

Jbt, ko se sve novinarstvom bavi :banghead
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
...

Dobro je Dule juče rekao na konferenciji za štampu. Nabili smo im komplekse! Njihova frustriranost Partizanovom 12-godišnjom dominacijom je ogromna. Oni više mrze Partizan nego što vole ovaj svoj fmp što pokazuje i ovaj slučaj sa Tošom.
Ja se nadam da će nakon subote da ide ona : Naša priča se nastavlja :)

P.s. Čitam da je Duletova zimska želja Edo Murić raskinuo saradnju sa Krkom iz Novog Mesta i da je slobodan igrač pa se možda odluči za Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Što joj uživo nisi prokomentarisao stil odevanja :D

Tako može da se oblači kad smrša :p

Šta joj fali? :D
Jes da malo gnjavi dok priča, ali :šal

557122_576857189038211_362949813_n.jpg



Da ne bude totalni off, mislim da nama odgovara prazna hala.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Za utakmicu koja se odigrala u ponedeljak bio sam 100 % siguran da ce mo je dobiti. Za ovu danasnju oprtimizam me ne napusta ali bice puno neizvesnija, ali kada je Dule na kormilu broda ja se nadam pobedi. Mene zanima sta je sa Vestermanom kada ce poceti da igra mislim da je zadnji put igrao nekoliko minuta na utakmici sa MZT i to u oktobar mesec 2013 i sa Milosavljevicem dali se na oba dvojica racuna ne za ove utakmice nego za narednu sezonu. Eh da su sada oni tu plus onaj dezerter kinzy.
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
...

Ljudi mi danas ako pobedimo u subotu je kraj. Oni ne znaju da igraju pod pritiskom, to su ove sezone( a i prošle ) dokazali mnogo puta, procenti šuta spolja im padnu na 20%. Danas je ključ i Dule to sigurno zna. Imali smo tri dana za pripremu utakmice, Saša i Nikolica su se odmorili i to su još dva mnogo bitna igrača u rotaciji.
Znam da mnogo razmišljaju o nama i to će da ih pokopa. Treba da odbranimo reket i možda da promenimo način odbrane od pik en rola Jake Blažića i oni nemaju šanse
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top