Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
A Moca Vukotic se samo smeje onako od srca, jebote kako su mu dosadili mutavi i bratija. Lako je nama ovdje smisljati sa cemo piskarati, trebalo je zivjeti i raditi sa onim lazovom.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи одлучио сам да се кандидујем следећи пут за предсједника, само требам да дигнем кредит под хипотеку и ћерам.
Пошто само то се ради, па могу и ја.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Prvo bih zeleo da pozelim dobrodoslicu Zeki nazad u klub uz pesmu:

"Titulu je prodao zeka s plavim ocima,
Gori je od cigana prava je lopovcina."

Dosao je ONAJ CETVRTAK za koji smo ladili sampanjac sve ove godine. Bili smo strpljeni a sada smo i spaseni i docekali smo da najzad NALOZIMO TU VATRU, ne u podne, ali tu negde oko pocetka istorijske skupstine koja nam je donela blagostanje.

Posto smo MI reagovali na vreme, najzad smo docekali da MI odaberemo upravu koju bi svaki pravi Partizanovac zeleo, a sada pocinje nova era Partizana JER SE UPRAVI TAKO MOZE.

Ziv nam bio, Zeko, ostvari sve sto si rek'o.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Gledate li i vi ovo na sos-u...Sunce ti poljubim kakva se ekipa skupila ...
Sta da kazem osim boze pomozi dok se ne rodi neki pametniji Partizanovac koji ce se usuditi da postane predsednik FK Partizana!
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Od Svinjara prvo ocekujem da nadje generalnog sponzora za pocetak.Isto tako da zajebe pricu oko interneta dok se ne rasciste stvari oko menazera i ucjenjivanja kluba, e kad se to rijesi onda moze uopste spominjati internat.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Što se tiče novog predsednika, ništa ne očekujem. 8 miliona evra? Al u kurcu. Pa nismo mi lakoverni i glupavi cigani. Kontam da će u prvih par meseci da urade sve što mogu da nam maksimalno zamažu oči, tipa "oštra" odbrana kluba u medijima, par "jačih" transfera(jačih da ga jebem) i puno puunoo priče da običan svet poveruje. Bojim se dodatnog zaduživanja kod banaka i kod ko zna koga da bi se pokrili neki minusi i kao pronašle neke pare.

Pa Marku toliko samo i treba, nek nam zamazu oci sa ostankom Skuletica i sa 3 ozbiljna igraca u odbrani i vezi i eto nama LS.

Samo malo pameti i htenja fali, bas bas malo
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Prvi cilj podici hipotekarni kredit od dva miliona.
Drugi cilj 6 miliona do 31. marta obezbedjenih kao i prva dva.
Treba da budemo srecni zbog toga?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
E da, jebem ga u dikciju. Isto kao i prethodnika.

Daj nek nam dođe neki Zec, bar da zna da priča, da nas laže ko ljude, ovo nema smisla, čovek ne zna da čita (ajde da pričanje zanemarimo).
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Kaže Zeka da je jedna od bitnijh stvari ,vraćanje stadiona u Partizanovo vlasništvo .

A,da Zeka možda nema neke skrivene namere oko aktiviranja stare kombinacije oko izgradnje novog stadiona ?

Mislim, eto ,trudima se da nadjem nešto pozitivno iz današnjih dešavanja . :)
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dobro je, vec visoko rangirani spin majstori po tw sire pricu da cemo da delimo stadion sa kalafonskom sektom.

,,Stadion k'o bombonica, 20-25,000''.

Mrs u pm.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Biće i treći gost - senior Nedić. On će da priča o rešavanju problema sa stadionom.
Obavezno gledajte. Biće lepih vesti i što se tiče KK!
Još jednom vam ponavljam - mirno spavajte večeras. I ne samo večeras.
:šal :D: :pfc: :BB

A što Dule nije imao pohvalnih reči na sve ovo ?
Valjda bi danas bio prisutan,valjda bi mu dali da glasa danas.

Ništa meni nije jasno.Totalna konfuzija.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ne znam sa kim cemo deliti stadion, al znam da je nama i 20 hiljada puna kapa koliki nam je prosek po utakmici... U evropi na zadnjoj skupilo se 5,6 hiljada "ludaka" I nismo za veci stadion!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ja opet kontam da je Zeka aktivirao one Austrijance sto je hteo da im da TC a za uzvrat dobije stadion. Ok mozda nisu ti Austrijanci al eto vuce na tu pricu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
E ako je tako mi smo ga propali. Kojim parama da kupujemo iz nedelje u nedelju sredstva za dezinfekciju, dezinsekciju i deratizaciju?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vratonja stadion je bio svajcarska prica odnosno investicioni fond. Mislim da je ovo nesto drugo.

Rekao sam neki dan ponovicu siguran sam da cemo imati bolje vlasnike nego cigamala jer jebiga kad si najveci klub u galaksiji jako je tesko naci odgovarajuceg vlasnika.
Da dodam, prije jedno mjesec dana andjus je u svojoj emisiji onako usput bio nabacio da je Partizan vec nasao kvalitetno rjesenje..ali je nekako to proslo neprimjetno..
 
Последња измена:
Top