Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Jel moze neko da kaze o cemu je rec,koja je to lepa vest?
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sale, dal stvarno mislis da ces dobiti neku informaciju?

Da malo vise pratis forum znao bi da je ovo jedno 759. put da neko tako odvali nesto neodredjeno da bi posle desetak dana svi zaboravili na to i posle kao da se nista nije ni desilo...

Po zakonu verovatnoce jednom ce nekoga da ukenja i desice se nesto...

Ne znam samo kako ne dosadi vise velikim insajderima.....
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Potrebe nema da palite forumasku masu kako nam stize pojacanje.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Čovek mislio da će očistiti sneg sa ulice,a vi odma o pojačanju:D.
Jel tako Sensei.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ma jok, sipao antifriz u auto i sad nema zime za mene a verujte mi da sam brinuo. :D

Oki kad sam lagao u vezi neceg. Odlaganja se dogode zbog nepredvidjenih komplikacija. Videcemo.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kao prvo, ne mislim samo na tebe, nego na komplet ekipu insajdera sa ovog foruma.

I ne kazem da je u pitanju laz, vec najave boljih dana, pozitivnih iznenadjenja, pojacanja u vidu sponzora, pozitivnih naznaka u vezi MT:s-a, lepih vesti, itd, itd...

Sve se upakuje tako da ne mozes reci da jeste a ni da nije...

Kad si ti nesto pogresno najavio? Ne znam, ne vodim pojedinacnu evidenciju, nisam dokon.

Ali bilo je bezbroj, ispostavilo se, netacnih najava u poslednjih godinu dana..
Ljudi se ponadaju, pa se skenjaju, pa se proces ponovi jos sto puta, i vise je svima preko glave neodredjenih najava i lozenja mase...

Verujem da se to ne radi zlonamerno, ali stavite se u polozaj ljudi koji to procitaju i ocekuju onda ne znam sta....
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
E vidiš to je dobra vest, još kad bi i Gagara zaslužio neki vrhunski angažman, svi bi bili srećni. :D

Gospodin Dejvid Blat. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Uplatite 30 Evra u Klub prijatelja i dobićete potpisan kalendar... upravo onaj bez 30. januara :D

kalendar2015.jpg
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Uplatim 10 i pokusavam 20 ali sad su mi opcije 10 i 20 eura sada nedostupne.Sta da radim da se te opcije ponovo vrate
 
Последња измена:

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
@ Kanada: to se meni stalno dešava, pa otvaram nove naloge sa drugim usernejmom a istim imenom korisnika :wink:
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Kako bi bilo dobro kad bi recimo na kraju sezone neko organizovao turneju
ili bar jedan mec nekakvog naseg All Star tima od bivsih igraca
(naravno - ako je tako nesto izvodljivo/dozvoljeno).

Napraviti recimo dvije all star ekipe da igraju medjusobno
ili jednu da igra protiv sadasnjeg tima recimo u:
Cikagu, Becu, Banja Luci, Beogradu, Nisu, Podgorici, Skoplju...
i da sva zarada ide u klub prijatelja tj. KKP-u.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А једну од те две екипе предводи Даниловић лично...


Ау да, заборавио сам да га боли курац за клуб.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Danas "Saša Pavlović - keep calm" majica stigla. Zaista je mnogo lepša u prirodi nego na slikama, kao što reče član @Petar Skoplje. Pozivam sve članove foruma da učestvuju u akciji.
Želim da se javno zahvalim članovima foruma koji su učestvovali u štampi i distribuciji majica, trošeći svoj novac i vreme. U klub prijatelja svi mi svakako treba da uplatimo novac i bet majica, a dobijanje majica je divan gest članova foruma koji su u tome učestvovali.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Sensei javi brate ima li nesto novo u vezi onoga "bice sve uredu" ili je opet ispala neka komplikacija.
Nadam se da ce sve biti uredu sa Milenkom.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Takodje juce dobio majcu Pavlovica keep calm..
Izgleda brutalno..
Svaka cast ljudima koji su sve ovo organizovali i jos jednom apel da svako ko moze podrzi akciju " Klub prijatelja KK Partizan "
Treba preko facebook,twitera i drugih mreza pozvati ljude na akciju,pogotovo dijasporu..
Ako ne sada za vreme praznika onda na leto je zadnje vreme za sabor svih nasih vidjenijih Partizanovaca da sednu sa Duletom i stave klub na noge..
Ako ostane ovako kao sada i Dule ostane sam u toj borbi onda zavisimo od energije i entuzijazma jednog coveka a to nikada nije dobro pa to bio i Bogotac legenda Dule..
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
ako uracunamo ocekivanu sumu za "novogodisnju licitaciju" kao i to kako idu kalendari, onda mogu reci da cemo dostici sumu od 500.000 dinara za 3 nedelje od pocetka akcije za pomoc klubu sa naseg sajta...

neka vas ne buni to sto nisu apdejtovani podaci na Klubu prijatelja, gospodjica je na skijanju a poslovni direktor ne zna kako se to radi, niti zna ko bi to mogao drugi da uradi....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top