Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PRELAZNI ROK - ZIMA 2014/2015

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Danko Lazović ostaje u Partizanu!

Da li je ovo melem na Gagićev nož u leđa!?

Bože pomozi da protiv Voždovca #27 istrči na teren JNA!

Kakav covek! Svaka cast!!! :respect
Ne vidim zasto i dalje postoje ljudi ovde na forumu koji ga ne vole.
Kakve god da je greske pravio u proslosti, sada je igrac za primer u svakom smislu.
Nadam se da ce upravo on da bude nas zamenik kapitena posle nase legende naravno.

Tumbakovicu produzi ugovor coveku sve ti jebem !
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Dobrodošao! U četvrtak na drugi dio priprema, kad će Gregor biti predstavljen?

IlYapdQ.jpg



Na ljeto će biti kolektivna rasprodaja, ali kakvi su sve prelazni rokovi bili ovo je zadovoljavajuće.


Iako je imao otvorenu ponudu da za više od milion dolara potpiše ugovor sa Tjenđin Tedom, Danko Lazović nije prihvatio poziv iz Kine.

Moglo bi se čak reći da je postavljanjem uslova Kinezima da ugovor bude duži i ko zna šta sve još, Lazović ustvari svesno radio na tome da ostane u Partizanu.

:D::respect
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Zurnal pise da ce Balazic potpisati na 2 godine. Daj Boze da je tako, bolje i to nego na godinu i 6 meseci. :wink:

Sta reci za Danka? KRALJ. Nas najbolji igrac, ljudina.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Pantic je bruka i sramota fudbalskog kluba Partizan!
Za godinu dve niko se nece secati ko je ovde kriv, mali Panta, Tatko na Pantu, Menadzer od Pantu!

Jedino sto ce ostati od cele ove sapunice jeste cinjenica da jedan fudbalski klub koji bar u javnosti za sebe kaze da je 'veliki', nije uspeo da izadje na kraj sa kednim klincem, i da je bio prejeban od strane jednog fudbalercica koji jos ni brijacu zivotu nije video... Bruka i sramota, a jedan klub koji zeli da ima neki renome, nekakvo ime nije mogao da ima svoje ja, i da pokaze da niko nije iznad Partizana, niti jedan obican balavac ma koliki talenat da je u pitanju, niti njegov otac, niti neki menadzer. Trebalo ga je na vreme zgaziti kao muvu u svakom pogledu, prvi put kada je imao muda samo da pomisli da je on veci od Partizana. Trebalo ga je poslati u neku selendru da igra, i pokazati mu gde mu je mesto na samom pocetku.
Ovako, svi jebase a jedino Partizan ostade izjeban, kao i uvek...
:puke :puke :puke
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Ne sme se dozvoliti da Alivodic potpise za cigane.Covece,njegovo dovodjenje znaci jacanje Partizana i slabljenje cergara samim tim sto nece igrati za njih.
Cudo kako se gejlije sad ne bune sto dolazi Grobar kod njih,ne bune se kada treba ukrasti igraca Partizanu.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Обично не верујем тзв новинарима и спортским порталим, али ако претпоставимо да је све што се помиње истина:

Лазовић у 30. години одбија милионску понуду из Кине, да би остао у Партизану.
пантић у 17. години други пут прави проблем око уговора у Партизану.

Оно, није да би ми било жао да се мали саплете на кору од банане...

Колико сутра међу омладинце, па 6 месеци да носи воду лошијима од себе.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Aman,dosta vise o tom malom panticu!

Mene ic ne interesuje sav taj cirkus oko njega. Ni z od zala gubitkom igraca koji u 18-oj godini ne pokazuje znacaj u takmicenju zvano jsl. U tom uzrastu markec I mitar su bili ubice na ovom nasem smetlistu od fudbala.

Sto se mene tice,najvaznija su ova poslednja desavanja sa lazovicem. Ipak,ne padam u euforiju dok licno on ili marko ne potvrde da cemo ga gledati na prolece. Ne nogu docekati sutrasnji dan. Nadam se da ce mi prvi srk espresa uz prvu vest sa neta prijati kao bogojavljenska vodica:). Inace,ustajem u vreme kada je u srbiji 6-7 popodne.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
A sto se tice malog pantica, on sa 18 godina u nasoj ligi jos nije nikakav faktor dok na primer jovetic, ljajic, markec, mitar su vec dominirali u to vreme..Mali djurdjevic ode u vitese a tri put dokazaniji od pantica i igra po pet minuta..a ovaj klinja nasao se pravi pametan..neka sine sad si dobio bananu do juna a tek ces da je dobijes u inostranstvu kao i tvoj drugar radonjic..Nemate trunka ljudskosti i postovanja!

PS Da li je moguce da pantic odigrao vise minuta u evropa ligi nego u domacem prvenstvu?!:pop:pop:pop I posle se neko cudi sto nismo sutnuli na gol asterasu i sto smo dali jedan gol na sest tekmi...A to igranje u evropi kao reklama za transfer ja msm da je to ipak antireklama jer svaki iole normalan skaut ce skontati koliko je naduvan "talenat"...Plafon ce mu biti neki Generbitligigigifi turska prva druga liga:puke
Sisica.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ova uprava ce imati veliki plus kod mene ako stvarno ispostuju oko ovog malog smrada i ostave ekipu ovakva kakva je.
Neko gore napisa da se odstampa njegova biografija i deli buducim generacijama, rekao bih da ima jos materijala i od ranije, npr onaj izrod radonjic.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
NAJISKRENIJE, ja sam licno hteo da Danko ode, ne zbog nas nego ZBOG NJEGA! Brat je ostavio srce na terenu, uvek igrao ful, primer mladjima, sve na nivou (iako je znao sa petama da pretera ali 90% mu i to pali :D) i bas zbog svega toga sam hteo da u ovim godinama pokupi jos koju paru i NIKO nebi smeo da mu zameri. Kada ce pokupiti jos koji dinar ako nece sad....i pored svega toga on ostaje....ne znam ali ja sam bez komentara.

Pored ikone kluba Ilica je on za mene odma na tom 2. mestu bez konkurencije! Bravo legendo!

Fino mu zato sada dati olovku i papir i neka sam napise koliko dugo za koliko para hoce da igra (normalno da ne moze dobiti to kao kod kineza :D).

Hvala 27!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Gregoru dobrodošlica u svetinju.
Danku novi ugovor pod hitno i da ostane kao Sale do kraja karijere.
Pantića na pozajmicu 6 meseci u pomoravsku ligupa posle ako im se svidi nek ostane tamo,a ako ne nek ide u Čelzi da gricka suncokret i jede kandirano voće po tribinama i nek povede Gagića da mu menja sijalice u kući i bude LOJALNI kućni ljubimac ,ionako su ista sorta
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Danko svaka cast..:respect
Sa kakvim zarom, energijom ,borbenoscu je odigrao ovu jesen zasluzio je da osvoji duplu krunu i dozivi ovacije od grobarske populacije..
Pozajmljivao pare mladjima,mislim da je bio jak temelj jesenjih uspeha..

Slovenac jako dobro resenje umesto Voje..
Visinom,skokom dominira i osecam da ga daje ciganima u rupi iz prekida :napred Partizan:napred Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Škuletićevo ostanak uz Lazovićev odlazak bi bio potpuno besmislen.

Danko je ostao iz inata, da bi ovim kvislinzima mogao dušu na slamčicu da srče....

Hvala ti, brate moj!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Slazem se. Ja mislim da je Skule bez Danke jedna velika nula i da nebi ni 20% tih golova postigao bez brata!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Mislim da se preteruje sa potcenjivanjem Škuletića. Dankov doprinos je svakako ogroman, ali reći da je Škuletić bez njega nula je, po meni, neosnovano.

Dobrodošlica svim pojačanjima! Nadam se da će se dobro uklopiti i da će imati šta da pokažu.
Takođe sve najbolje Voji Stankoviću u Azerbejdžanu! Hvala za pošteno odrađene sezone. Pamtimo te po nekim kiksevima, ali bilo je tu i dobrih igara. Samo napred majstore!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Resio Danko da upise duplu krunu u svoj Grobarski CV...:pfc:

Dobrodoslica Slovencu...rekao bih da posle duzeg vremena imamo krstene stopere...

Sto se Pantica tice, apsolutno podrzavam stav uprave oko njega..treba ga skrcati za primer drugima..i roditeljima,i igracima..i menadzerima...ni malo mi ga nije zao...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Slazem se. Ja mislim da je Skule bez Danke jedna velika nula i da nebi ni 20% tih golova postigao bez brata!

Škuletićevo ostanak uz Lazovićev odlazak bi bio potpuno besmislen.

Jednostavno nije tacno.

Evo jedine dve utakmice gde nisu igrali zajedno od pocetka:

FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:3 - Skuletic 2 gola i asistencija
http://www.transfermarkt.at/fk-radn...k-partizan-belgrad/index/spielbericht/2482527

FK Donji Srem - Skuletic gol i asistencija
http://www.transfermarkt.at/fk-partizan-belgrad_fk-donji-srem-pecinci/index/spielbericht/2482508

Ja i dalje tvrdim da je Danko nas najbolji igrac.
Ali ipak mislim da Skuletic ne zasluzuje da se ovako pise o njemu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije niko rekao da je sranje i da nevalja nicemu ali svako ko se malo vise razume u fudbal i ko je detaljno pratio utakmice vidi da je Skule bez Danke nista. Eto nasao si te 2 utakmice gde nisu igrali zajedno i postigao je 3 gola...a ostale golove sve u tandemo :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ja samo ne znam sta sam lose rekla za Skuletica?!:confused

Cilj mog posta je bio da pohvalim Danka i istaknem njegov jednostavno nemerljiv doprinos timu i na i van terena...

Covek je nas najbolji asistent, pobogu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top