Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ето стигосмо полако и до спонзора генералног који ће украсити ове наше једноличне дресове и показати да нисмо губави и да можемо као сав нормалан свет и ми да испишемо нешто преко груди.
Чекам да видим колико ће бити трајање тог уговора, обзиром да је спонзор виђен за продају и наравно шта би требало да добијемо, а шта евентуално да дамо?!
Слажем се са онима који кажу да је сваки износ бољи од 0, али овакав сумњичав и неповерљив какав већ јесам, у свом одушевљењу овом вести помало се плашим да не буде пола-пола, черги 5 милиона од државе или што би популарно рекли од Руса и 500к нама такође од државе, уз онај највећи добитак, а то је сазнање да мајка свако чедо воли подједнако.
Ето што ти је човек, никад срећан, никад задовољан....

Сад видим да ми је Јасмина узела мисао, али нећу да бришем, нека стоји да имам зашто да се после извињавам.:D
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ugovor vazi od aprila 2015. do decembra 2016.
50k eura mesecno
1 050 000 eura ceo ugovor
odnosno 600k godisnje. . .
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Cigani imaju generalnog sponzora koji im placa 4 miliona, plus milion od jos jedne drzavne firme, a mi imamo oko 600 hiljada godisnje od generalnog sponzora. Znaci njima drugi sponzor, takodje drzavni, placa vise nego nama generalni, i to skoro duplo. Porazavajuce. Bruka i sramota od uprave.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Ваљало би овакву вест прославити одговарајућом кореографијом или транспарентом на југу Храма. Јер, ово може значити и веће плате а можда и нова радна места.

Боље ишта него ништа. Нешто ми баш запишта.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Eto, za malo sam omasila... nije 500 nego 600 hiljada :puke

UPRAVA NAPOLJE! :pickaciganska
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kako duplo ???
Nebo i zemlja!!!! To mu dodje oko 55.000 eur mesecno
Smejurija,tuga.....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
1. Jeste da je bolje nešto nego ništa. Osim kada nije bolje.
2. 600 tisuća po sezoni od Telekoma vs. 4.5M od "ruskog Gazproma", pa da iznivelišemo.
3. Ovi ne bi mogli naći komercijanog sponzora da im od toga plata ovisi. Ko normalan da priča sa ovim likovima o poslu?
4. Ovo vjerovatno znači da će čergi dati pare za Evropu, pa da malo zamažu pučanstvu oči, "Pa šta hoćete sad, i vama smo našli generalnog sponzora?". Moralnije je prihvatiti sponzorstvo fabrike municije koja izvozi na Bliski istok, al' hajd' sad...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ne valja vam kad nema sponzora,ne valja vam kad ga ima,sramotna je bila cifra od EPS-a za Ligu sampiona,a ovo uopste nije losa cifra,sad ako vi mislite da je realno u ovim uslovima da dobijemo kao cigani onda ste u zabludi...1100000e za godinu i po nije malo,bolje to nego 00000000...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
600.000 eura godisnje - generalni sponzor ??? Hoce li i ovo ici na porez? Nama jedan Skuletic donese vise nego 5-godisnje sponzorstvo generalnog sponzora! Slazem se da je bolje ista nego nista, ali vijest koja je odzvonila u svim medijima ima samo jedan cilj, a to je da pokaze kako su "zlonamjerne kritike prema premijeru koji je jos jednom pokazao da mu je interes svih gradjana Srbije na prvom mijestu i da dok je on vlasti nece biti razlike u odnosu drzave prema klubovima- Aca ima ljubavi za sve". Bojim se da nam ne izadje na nos ovo
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Što je MilanGPB rekao, ne valja kad imamo ne valja kad nemamo sponzora.

Suma od 600 hiljada godišnje nije mala. To što je ganima škundrić navuko gasprom pa dobijaju i šakom i kapom, što i mi nismo našli tako nekog pa da nam unese sponzora koji će da daje silne pare.

Novu upravu nisam pljuvao, ali je nešto naročito ni ne podržavam.

Za sada rade dobro. Jedina moja zamerka je prodaja Škuletića poslednjeg dana prelaznog roka. Za cifru koju su izvukli za njega svaka čast, ali za tajming prodaje šamarčina.

Pre neki dan se po forumu "ČESTITALO" upravi zbog blokade računa.
Blokade danas nema, eto vam prilike da im opet čestitate :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da zaigramo, zapevamo, slomimo restoran, kad sam u Brazilu ne treba mi jorgan :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Skundric navukao ciganima 5mil evra po sezoni ? Da li je to mogao da uradi bez blagoslova velikog vodje i ljudi koji stoje iza njega ? Zasto nama rolex onda nije navukao emirates airlines ?

Brine me sto ovde ljudi brzo prihvataju sns ukradi,otimaj,zamazi strategiju.. Jedna od glavnim mana srpskog naroda je sto brzo zaboravljamo stvari,zato smo tu gde jesmo.
To je isto kao da me neko prebije,isiluje,iskopa mi oko i onda posle 3god mi da 30k evra da kupim stan i sve normalno,ja ga volim on voli mene. Serem se na nas..

Sto se mene tice bolji bi sponzor bio da oni ne ispumpavaju pare iz Partizana za sns aparat i predizbornu kampanju nego sto su nam dovukli telekom. Plus sto ovo sponzorstvo mozda ima veze i sa prodajom telekoma za koji mesec
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Dok ima mudrih ljudi, koji ne lete na prvu i koji gledaju malo dalje i malo opsirnije ja cu biti donekle miran da nam ima spasa.

Gore su mnogi ovaj ugovor pokusali malo dublje da sagledaju i svaka im cast na mudrosti i logickom zakljucivanju stvari.

Ja cu reci samo, kod mene se poeni sticu dobrim kontinuiranim radom.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ma da Skundric je ustvari veci igrac i od Zeke i Vucica. Dodje mi da zaplacem ustvari :banghead
U stvari ajde ovako da postavimo stvari.
Nadjite mi u evropi bilo koji klub kome gen sponzor daje manje para nego nasa najveca firma nama i imate pice
OK?
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Niko ne zaboravlja sve tako brzo,znam ja dobro kako stoje stvari u ovoj državi i ko kolo vodi,i isto tako znam da nikad nećemo,bar u trenutnoj situaciji,dobiti isto para kao cigani,zbog toga i kažem bolje i ovo nego ništa...I sto rece JeNeA ova uprava je za par meseci imala mnogo više pozitivnih stvari nego Djurina za 6 godina,ustvari Djurina nije ni imala pozitivnih stvari uopšte,a nije se pljuvala ovom jačinom kao sadašnja,da se razumemo treba ih prozivati po malo čisto da se ne opuste...
 
Top