Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ocekujte svasta od kluba iz Zeleznika. Usrali su se zestoko i itekako ce birati razna muljatorska sredstva kako bi nas poremetili. Jesmo gubili neke utakmice od njih pred nasim navijacima ali ovaj put u ova dva dana vikenda ne smemo to dozvoliti. Sve je na nama sada. Dole na terenu pitaju se momci i Dule ali na tribinama mi. Podrska nasim igraca je najbitnija, pesme Partizanu moraju da grme najvise ( nismo mi kao romuljage i nikada necemo biti jer NISMO ISTI ) a sto manje da njima dajemo na znacaju iako treba biti pritiska na njih do neke granice. Samo pametno zajedno i neka govnari traze neki novi klub za navijanje sledecih sezona.

Ps. Ko je ovaj bot-specijalac koji se javio kod Tegija?

Mislio sam da je smrad Jovanovic iz "Telegrafa" ali kolege kazu da nije. Neki smrad jeste.
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Haha progovara coki iz dejovih usta.... Moramo ubedljivo da ih gazimo, jako od starta jer oni su spremni na sve

@strike front mislim da ono nije masnokosi, ima prepoznatljivu govornu manu,ai neki novinar jeste rece tegi
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ovo okupljanje danas mi smrdi na generalnu probu za sutra...tacno ce se usunjati u halu sat vremena pred otvaranje kapija i zauzeti mesta.
Dobri su u prevarama i zasedama...pacovi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.307
Reaction score
10.876
Локација
Beograd
Ja mislim da nece moci, zapravo, nadam se da nece moci... Nego, neko bi mogao da okaci link za Tegija od sinoc, nisam mogla da gledam... Cula sam da je bilo onako, grobarski, jebitacno... :buhaha
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Nema od toga nista, na sastanku za bezbednost je odluceno da se igra bez gostujucih navijaca i tako ce i biti... Policija je duzna da udalji sa tribine protivnicke navijace, zahtevati od delegata da isprazni taj deo tribine ukoliko se neko pojavi od njih mada cisto sumnjam...

Mnogo me vise brine ovaj pritisak na sudije, izveli smo SEST slobodnih bacanja a ispalo je kao da smo mi izveli trideset slobodnjaka a fmp dva... Da ne pricamo o puno ovakvih faulova Lazica nad Akojonom, Macvanom i slicnih koji nisu sudjeni... Nadam se da je KK Partizan oprezan i da je preduzeo sve sto moze da sudjenje bude korektno...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znaci hoce da nam zagade halu dan pred mec ? Da li cemo stici da je temeljno operemo i razvetrimo do samog meca..

Pogani romi iz zeleznika
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da limena rezimska masina ne spava potvrdjuje da je delegiran Oberknezevic, poznati Covicev dupelizac :pickaciganska
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ako je ovo istina istog momenta jebati sve po spisku ovima iz aba lige, govna smrdljiva iz kanalizacije.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
jbm li ga ja sam cuo da sude : Radovic, Belosevic i Javor...jos gore?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da limena rezimska masina ne spava potvrdjuje da je delegiran Oberknezevic, poznati Covicev dupelizac :pickaciganska
Iako od jutros kola ta informacija i dalje odbijam da verujem da je delegiran Ćokijev privatni sudija... Ako se ispostavi i zvanično da jeste, Danilović, ali baš Danilović mora da se oglasi povodom toga!

Dule ne sme jer rizikuje kaznu!

I Belošević je na nas kivan od finala Playofffa Superlige i one utakmice 3 na 5... Posle toga je bio suspendovan, a znamo kako se osvetio Duletu na meču protiv Mege u ABA ligi jesenas i koliku je Dule kaznu popio zbog njegove prijave!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cekajte bre, jel to govno uopste sudilo ove godine u jadranskoj ligi
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
https://youtu.be/ahaY___Tsns?t=5187

Evo ovde se bolje vidi da je bio kontakt jednom rukom, na onom gifu se cini da je sa obe ali svejedno kontakta je bilo i to ne blagog!

Ko malo bolje zagleda detalj dok Sasa lezi a ono govno "pada preko njega" moze lepo da primeti da je ovo govno najpre priblizilo svoju desnu nogu ka Pavlovicu, da bi se njom odgurnuo, a levom nogom (kolenom iste) polako se najpre oslonio na Sasu, a potom ga tom istom levom nogom i potpuno gurnuo ka podu, da bi istu kretnju nastavio glumatanjem dramaticnog padanja zbog povlacenja. Ono o cemu pricam najbolje mozete videti kada krene usporeni snimak te situacije i kada na youtube dole podesite brzinu videa na 0.25! Znaci usporeno maksimalno i sve se lepo tacno vidi. Idiotski pokusaj glume, idiotskog kosarkasa koji je tako idiotski zaboravio da se danas utakmice snimaju sa jako puno kamera..i da postoji i usporeni snimak... ali u idiotskoj ligi, koju vode idioti, i u kojoj sude idiotske sudije ovakve stvari prolaze. Sasa se kasnije uhvatio za nogu kretena, ali jbg ajd ti lezi da te neko gazi i nemoj nista povodom toga da uradis.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Цитат: Селектор данас у 16:19:12

Stigla je analiza sudjenja utakmice u sredu. U klubu su svi frapirani analizom Kamnikara i razmatra se odluka o odustajanju od daljeg igranja polufinalne serije i ofanziva za rusenje aba lige!!!

:buhaha Pa ovi su ludji nego sto sam mislio ...

GAZI GOVNA BRE!!!:pfc:
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Možda malo previše pričamo šta znam. Ne dam intervju jebite se ili nešto promrmljati i ćao. Cela javnost i Radonjić sa ovom poslednjom izjavom vrše strašan pritisak na sudije. Oni su se svi bukvalno usrali. 65% ove zemlje je u agoniji a njihovi lažni heroji su i sami u kurcu. Ne kažem ja da ćemo ih dobiti 50 razlike ali sigurno da smo u blagoj prednosti jer njima jednostavno nikako ne može biti svejedno pred naredna dva meča. Nadam se da će pritisak na sudije u subotu i nedelju biti stravičan sa naše strane DA IM NE PADNE SLUČAJNO NA PAMET JEDNU JEDINU ODLUKU DA DONESU na štetu našeg kluba!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Цитат: Селектор данас у 16:19:12

Stigla je analiza sudjenja utakmice u sredu. U klubu su svi frapirani analizom Kamnikara i razmatra se odluka o odustajanju od daljeg igranja polufinalne serije i ofanziva za rusenje aba lige!!!

:buhaha Pa ovi su ludji nego sto sam mislio ...

GAZI GOVNA BRE!!!:pfc:

Nadam se da je ovo samo buva nekog maloumnika,ali ne bih me cudilo da pokusaju nesto tako. Razbiju aba ligu i onda pokusaju nekako da joj sjebu prolaznost u evroligu,samo da mi ne bi zavrsili u istoj.
Ne znam koliko je to realno ali svi znamo ko stoji iza fmp-a.(drzava,db,mafija i pickousti umobolnik)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Цитат: Селектор данас у 16:19:12

Stigla je analiza sudjenja utakmice u sredu. U klubu su svi frapirani analizom Kamnikara i razmatra se odluka o odustajanju od daljeg igranja polufinalne serije i ofanziva za rusenje aba lige!!!

:buhaha Pa ovi su ludji nego sto sam mislio ...

GAZI GOVNA BRE!!!:pfc:

Исти им курац одустали данас, или били поражени у недељу вече :pickaciganska
И пошто су колеге раније спомињали неку могућу свечарску атмосферу, мишљења сам да нема говора о томе. Чак шта више вјерујем да ће то бити једна од пакленијих атмосфера у последње вријеме. Знамо са каквим говнима имамо посла, и апсолутно свако зна свој "посао", како они на терену, тако и они на трибинама а и они у ложи и управи.
Сви заједно имамо само један циљ, а то је избацивање курве распале у полуфиналу, и враћање екипе у Евролигу.

Едит: тај Селектор им је главни тамо тако да вјероватно има неки део истине.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top