Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Moram da se nadovezem na Gazdin post
I sam nemam zeludac da citam njihove forume, dao sam sebi oduska i procitao nekoliko zadnjih stranica njihovog topika na forumu b 92
Ako neko hoce da pise doktorsku disertaciju na temu ispranih mozgova,ili uticaj spinovanja na ljude sa teskim kompleksima ima tamo sasvim dovoljno materijala.
Prvo se pljuvao Marjanovic kako je Grobar i kako je prodao serijukako je Partizan zasluzeno pobedio, zestoko su pljuvali i vecinu svojih igraca i stratega.
Posle danasnje konferencije svog trenera,za koju me ne bi cudilo da je pisao medijski isprdak vucicevic licno,saznali su da su ih sudije pokrale i da treba da reaguju ali ne samo za tastaturom vec i mnogo jace od toga
U kakvoj su psihozi koju im servira corava nakaza koja je pokrala pare na Kosovu ne bi me zacudilo da se opasu dinamitom ako izgube i da krenu da traze pravdu
Treba poslati drugu utakmicu na vestacenje specijalne komisije uleba ili fibe ili ne znam ni ja koga vec i kada im donesu validan zakljucak treba ih potrpati sve u ludnicu kompletno dok ne provale da su izgubili svoj identitet jer su tako hipnotisani opasni po okolinu
Kada se ovako lako manipulise sa ljudima koji prate sport i navijaju za privatni klub za koji oni pod psihozom misle da je kkcz,covek mora da se zapita sta je sa ostalim segmentima zivota?
Matrix je surovo realna prica
I ako izgube sutra ubedjen sam da nece dozvoliti da se zavrsi serija
Sedam ili osam miliona evra uopste nije mala suma narocito ako nije pokrivena ili opravdana
Samo hladne glave svako ko dodje u Pionir
Izvinjavam se na off-u, ali bilo je jace od mene
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Jaci smo od njih!

Pozicija 3 i 4 - dosta smo bolji !
Pozicija 5 na papiru nismo bolji , ali na terenu uz duletovu taktiku zatvaranja njihovog centra ( onog klempavog iz cirkusa ) uz ispomoc nase cetvorke, dominiramo. Dakle i tu ih kidamo.
Pozicija 2 - u najmanju ruku smo egal, a veoma izvesno smo bolji!
Pozicija 1 - nam je cele sezone rak rana. Njihova je prednost sto je Williams duze u ekipi od Akognona za kog je jos rano da dajemo procenu o kakvom igracu je rec. Na poziciji PG su u blagoj prednosti.

Njihova prednost je duza klupa, i jedina sansa da prodju dalje im je ta da uz pomoc sudija nase igrace masakriraju sa licnim greskama. To smo gledali cesto ove sezone, i treba biti spreman za takav scenario, jer na drugi nacin oni nas ne mogu pobediti.

Jako, pametno, od samog starta i sve ce biti stvar rutine. Ne dozvoliti gnjidama da kradu kao u prethodnim susretima. Ne sumljam da ce sutra crno bela armija biti sedmi igrac. Ako misle da ce da nas pilicare na nasem terenu, zajebali su se!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Izvinite zbog velikih slova i ponavljanja Gazdinih reci :

MOZDA SU CIGANI STVARNO STAVILI NESTO ISPOD STOLICA PRILIKOM DANASNJE POSETE HALI,TREBA OBRATITI PAZNJU NA TO!!
 

Zivac

Početnik
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
22
Reaction score
1
em su ovo najomrazenija govna koja izazivaju samo najgore u coveku od uprave pa do manje-vise svih igraca.

Samo se nadam da oni koji budu u hali nece ni tri minuta posvetiti bilo kome od ciganskih igraca,govna osim zvizduka nisu nista vise zasluzili,nasa paznja treba da bude vetar u ledja nasima na koje ce najbolje uticati nase grobarske pesme.

Odličan primer manipulacije o kojoj se piše.
Za zvižduke se potpuno slažem, ali reći da su manje-više svi njihovi igrači govna:pop Ti znaš da će Kalina igra za reprezentaciju? Oćeš li ga nazivati tako ako kojim slučajem donese pobedu našoj zemlji?

Znam dosta navijača Zvezde, i slobodno mogu da kažem da su 50-50. Pola su marva, pola su fini ljudi, ali i ti fini imaju debeo kompleks. Doduše, verovatno bi ga i ja imao da je zvezda 13 godina prvak u košarci i da je FK Partizan u govnima kao njihov FK.

Da l' je moguće da odrasla osoba deli ljude na grobare i delije? Podrazumeva se naravno da u našem taboru ima daleko veći procenat visokoobrazovanih:buhaha Kad kažem NAŠI mislim na grobare. Ovo moram da nagalasim kako bih izbegao idiotske prozivke da sam navijač fmp-a.

Idemo u finale, nema potrebe za nervozom.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izvinite zbog velikih slova i ponavljanja Gazdinih reci :

MOZDA SU CIGANI STVARNO STAVILI NESTO ISPOD STOLICA PRILIKOM DANASNJE POSETE HALI,TREBA OBRATITI PAZNJU NA TO!!

Nisam ja to "slučajno" napisao!

...Da l' je moguće da odrasla osoba deli ljude na grobare i delije? Podrazumeva se naravno da u našem taboru ima daleko veći procenat visokoobrazovanih:buhaha Kad kažem NAŠI mislim na grobare.

Ne znam da li si na mene mislio... Nikad nisam i nikada neću deliti ljude na ove i one, nego samo na dobre i loše, po mojoj proceni, a kad kažem "dobre i loše" mislim isključivo na karakter, a ne za koga navijaju, koje su nacije, veroispovesti, ili boje kože.

Sutra treba obratiti pažnju na SVE. Apsolutno NIŠTA ne smemo prepustiti slučaju!

Protiv nas imamo grupu kriminalaca i moralnih gnjida. Naravno, ne mislim na njihove navijače nego na grupu ljudi koja vodi klub iz Železnika. Na sve su spremni!

Bogu hvala, neće ni on još dugo!!!
 

Zivac

Početnik
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
22
Reaction score
1
Ljudi se dele na glupe i zle :)
Samo mi je zasmetalo ovo
Znam dosta navijača Zvezde, i slobodno mogu da kažem da su 50-50. Pola su marva, pola su fini ljudi, ali i ti fini imaju debeo kompleks.
Misliš li da kod nas ima manje marve?
Zar ne stvarno ne poznaješ niti jednog normalnog? Izivini, ali meni ovo liči na podelu u kojoj smo mi oni bolji...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.679
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odličan primer manipulacije o kojoj se piše.
Za zvižduke se potpuno slažem, ali reći da su manje-više svi njihovi igrači govna:pop Ti znaš da će Kalina igra za reprezentaciju? Oćeš li ga nazivati tako ako kojim slučajem donese pobedu našoj zemlji?



Da l' je moguće da odrasla osoba deli ljude na grobare i delije? Podrazumeva se naravno da u našem taboru ima daleko veći procenat visokoobrazovanih:buhaha Kad kažem NAŠI mislim na grobare. Ovo moram da nagalasim kako bih izbegao idiotske prozivke da sam navijač fmp-a.

Idemo u finale, nema potrebe za nervozom.
Koga bre ti zajebavas s tim ldpovskim stavovima?
Sta koji kurac mir u svetu svi se volimo, cela je nacija reprezentacija...
Inace negde u svetu vazi ona prica, svi smo isti samo nas boje dele, negde u svetu ne postoji razlika samo ljudi navijaju za razlicite klubove.

Ali kad mi nadjete Grobara koji bi dao majicu cetnici jug nekom nasem igracu i da on to prihvati, e onda bih mozda i razmislio da smo isti, dotle supickumaterinu od sekte najgore.
 

Zivac

Početnik
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
22
Reaction score
1
Očigledno nisi svestan koliko osoba sa ldpovskim stavom navija za zvezdu.
Trebalo bi da znaš i da neki naši nisu ništa manje nacionalno orjentisani.
Takođe me zanima da li znaš koja je prvobitna podela između nas i njih?
Čini mi se da ova koju danas poznajemo stoji više formalno, čisto da postoji neka "podela".

Svuda u svetu je ranije postojala podela među navijačima suparničkih klubova.
Nekada je radnička klasa navijala isključivo za Atl.Madrid, a danas ih možeš videti kako kupuju dres Ronalda.
Složićeš se i da je sukob između Barsinih i Realovih navijiča daleko ozbiljini od ovog našeg.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Sport i politika ne vi trebalo da imaju veze. Volim Partizan i scakog igraca dozivljavam kao brata rodjenog, bio Srbin, Hrvat, Bosanac ili Francuz. Uzimajuci to u obzir, nikada ne navijam protiv njih ni kada igraju u nacionalnom dresu. Volim srpsku reprezentaciju, navijam da pobjedjuju, ali recimo proslogodisnja srebrna reprezentacija mi je sa izuzetkom Bogija i Krleta bila jako antipaticna... Moja je nacija Partizan i za njega najstrasnije navijam...mjesas babe i zabe, odnosno politiku i svasta nesto....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.562
Локација
Kej Republika
Približava se treća utakmica. Siguran sam da ukoliko dobijemo večeras, sigurno ulazimo u finale.
Od Pionira napraviti pakao za limene. Mislim da ce pakao i biti. Ljudima je pun kurac fmp-a i malog čoveka da dve torbe.

Od njih očekujem jajarenje, mozda i povlačenje ekipe. Oni su već spremili alibi priču oko suđenja. Priču koja prolazi kod njihove tupave mase.

Od naših očekujem kao i uvek. Jako od starta, borbenost i kidanje. Momentum je na našoj strani. Po meni je otvaranje utakmice ključ. Od starta postaviti stvari na svoje mesto.

Svakom Partizanovcu koji se nadje u Hali želim pucanje glasnih žica i modre dlanove. Da oseti bagra šta je pakao Pionira.

Mi ostali ćemo buljiti u jebeni tv i čekati trijumf naših momaka

P.S. Dule vs Deja...nemoj da se zajebavamo...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Posle ko zna koliko godina zaobilaženja otišao sam na njihov forum. Neverovatno!!!

Ja sam se prethodnih sedam dana bukvalno navukao na njihov forum! :D Čitanje istog mi je postalo duševna hrana! :D Šta sve tamo čovek može da pročita to je strašno! :prekrsti

Biće teško večeras, ali ne sumnjam u Duleta i momke! Mislim da panteri ne mogu imati veću želju od naših momaka ma koliko da su plaćeni!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
https://www.youtube.com/watch?v=ahaY___Tsns

Klasicno spinovanje... 12:15min, 14:46min, mrzi me dalje da gledam ceo mec, ume i Marjanovic da gura i to prilicno... Faul na Akojonu Lazica, faulovi za 2+1 nekoliko puta nedosudjeni, samo SEST izvedenih bacanja... Kada bi covek seo, nasao bi u nasu korist materijala za 5 minuta trajanja klipa...

To su takvi ljudi, oboleli od visegodisnjeg silovanja, oni pricaju o namernoj Pavlovica na Lazicu, a svi vide da je pre toga Lazic gurnuo Dzosa ali nema veze, teraju oni svoju pricu... Kao trojka Drobnjaka iz auta, a niko da prica o faulu na Tripkovicu koji traje 3 sekunde...

Nego, da mi njima lepo jebemo mater...
 
Последња измена:

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Zivac nek si nam se ti vratio na forum opet malo da zaludjujes i trolujes.E bas mi je on govno sto ga spomenu jos od kad je igrao ovde u Kg-u,licno mi je odvratan. I sad bas kad ovde tebi moram da se ispovedam,meni kod njih su ok Jenkins,mozda Mitrovic i to je to. Jebe mi se trenutno za reprezentaciju,samo da mi prodjemo u finale pa nek grupu ne prodjemo na evropskom.

Sta bi ti izabrao?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Da l' je moguće da odrasla osoba deli ljude na grobare i delije?

Apsolutno da! Al' to ti je metafizicki princip koji ti ne mozes da razumes. Ne treba se ljutiti na tebe. Kao neko ko je bio na obe prve utakmice uzivo, mogu ti reci da je moj socioloski eksperiment dobio jasnu potvrdu. Niti smo isti, niti cemo biti, vec je dovoljno pogledati coveku u oci i jasno prepoznati podelu. To sto neko navija za Partizan, nema veze sa izborom - vec sa stanjem duha.

I da... Who the fuc* is Kalina?!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Jedan predlog za večeras, kao odgovor na cigansko vređanje Mačvana!

Vraaaati drolji tangeee Mačvaneeeeee, Mačvaneeeeeee...
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Cemu rasprava sa nebitnim likom i rasipanje energije?! Njegov post, ponekad, procitam i teram dalje... Neka ga, neka prica svojima kako po nasem forumu pravi "picvajz", kad njegovi ne mogu na terenu, drugo im i ne preostaje... Lik nije svoj cim je ovde, nego tuđ i svaciji kao njegov ugaseni klub, cim moze ovde da se registruje kao nas... Ja ni u ludilu ne bih posetila njihov forum a ruku bih sebi pre gurnula tigru u celjust nego se registrovala u totalnoj umobolstini... Mi znamo svoj cilj, i idemo ka njemu... On, i njemu slicni, pustite ih i ne obazirite se, jer, psi laju a karavani prolaze... BORBA, BRE!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Nista nije gotovo ako dobijemo ovu veceras, bice pretesko dobiti isti tim dva dana za redom a da ne pominjem to pod kakvim su pritiskom igraci.

Prvo da se odradi ova veceras ona je za sada najvaznija, ne dozvoliti da zuta ljiga isprovocira navijace.

Ne zaboraviti kako smo prosle god. popusili trojku Nolana Smitha do poslednje stotinke igrati.

Nadam se da Pavlovic nece uci u licne odmah na pocetku, to ga samo moze izbaciti iz takta.

Jos jednom LJUDI PAMET U GLAVU cigani su to!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top