Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Ja, jezičar po struci, nemam reči... Nemam, jer vodim bitku sama sa sobom, već godinu, dve, možda i tri, jer sam osetila šta nam spremaju... Neću da pišem, jer nemam želudac da svarim onu količinu jeda koji osećam, samo ću reći MOMCI I DULE, TOŠO, BRAVO, VI NAŠI STE HEROJI, SADA VIŠE NEGO IKADA!!! A vi, gosti, da prostite na izrazu, JEBEM VAM MILOSNU MAMICU, SVIMA REDOM, A JEBAĆE VAM DULE I OVU KURVU, KAO I PRETHODNU, I TO UBRZO, PAMTITE MOJE REČI!!! A koliko bolestan moraš da budeš pa da se ovde prijaviš a ciganštura-panter si, to ne mogu da shvatim, ja ni kad ostavi neko link do njihovog smrdljivog sajta, ne mogu da "odem"... Kakogod, kao što sam čekala a nisam dočekala kolege iz nekog posta odranije, tako ni oni nisu dočekali titulu, osim Zeke i one bradate džukele, jbg, oni su jedini izvorni panteri, ovo drugo su zamaskirana govna mada i ona jednako smrde... Ništa specijalno, idemo dalje, pa dokle stignemo, a stići ćemo... BORBA, BRE!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.916
Reaction score
13.819
Neka bude borba neprestana,
neka bude sto biti ne moze,
nek ad prozdre, pokosi satana!

:napred Partizan Ne dajte se pasjim sinovima....ne daj se Dulooo, spremaj novi udar
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I ja kao G-dza Silvija htedoh da napisem neki carsav,nije me bilo na ovom delu foruma dugacko,sam sam se izgnao bolela me nepravda prema Generalu i njegovoj vojsci.Ali nema carsava nema kuknjave,idemo dalje,i ovo se moralo nekad desiti,13 u nizu zar je malo,sada pametno ima pametnih ljudi u Instituciji jedan RESET i da se vratimo na staze uspeha.

I KADA NE BUDES PRVI TI,I KADA SE CUJU ZVIZDUCI,I TADA CU DA TE VOLIM JA PARTIZANE ZNAJ.:šal
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.963
Reaction score
27.189
Da volim crno bele, PONOSNO kazem svima...
Ponos, cast i obraz se ne moze nicim zameniti.
Sve cestitke Duletu i momcima, iako naviknut na uspehe i pobede, onaj osecaj kad i u porazu drzis celo visoko a u srcu osecas ponos...NEOPISIVO!
Cale, iako si vec dugo na nebu, hvala ti sto si me usmerio na Partizan, siguran sam i da ce moji sinovi meni biti zahvalni sto sam ih i ja pravovremeno i ispravno usmerio...
Idemo dalje, borba se nastavlja :napred Partizan
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Scepanovic, Vujanic, Drobnjak, Avdalovic, Krstic, Tripkovic, Perovic, Canak, Kecman, Velickovic, House, Bozic, Micov, Palacio, Tepic, Vranes, Rasic, Lucic, Vesely, Jawaii, McCalebb, Maric, Westermann, Roberts, Andjusic, Jerrels, Raduljica, Bertans, Macvan, Bogdanovic, Andric, Pavlovic, Milutinov, Milosavljevic, Lauvergne,itd.itd......... DULE VUJOSEVIC, VLADO JOVANOVIC
sve sto su ovi ljudi gradili od 2002 do 18.6.2015 srusili su Belosevic, Covic, i naravno Vucic nije da cz-telekom nije jaca i ima duzu klupu ali ocigledno je da su ova trojica cigana najvise uticali na rezultat....ali nema veze vi necete ugasiti KKP.od sutra su vece plate i bolje ce se ziviti u srbiji....VUCICU-PEDERU
KK PARTIZAN BEOGRAD VECNO CE DA ZIVI....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.876
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bravo Partizane !

Nisu trofeji bogom dani, necemo propasti, dok god se borimo.

Imali smo priliku ove sezone da vidimo na cemu smo, da imamo ljude koji igraju za Partizan prakticno za dzabe, da imamo trenera koji se bori za klub bukvalno protiv svih, imali smo priliku da vidimo najvecu izdajicu i ljudsko smece koje je obuklo nas dres kako nas napusta, imali smo priliku i da vidimo neke kojima je Partizan stvorio sve novce u zivotu, a oni su izabrali Iran itd...

Ne podnosim patetiku, ali cela ova scena me podseca na mozda moj omiljeni klip iz nba koji bih uvek pustio kao motivaciju igracima.
Jedan od najboljih ikad, vuce na silu ekipu u PO, trosi se preko granica fizike, dozivljava najgoru povredu i to pri zalasku karijere, postoji opasnost da mu je karijera zavrsena, on dolazi izvodi ta slobodna bacanja, i odlazi sam bez da ga neko nosi, da mu neko pomaze :respect

https://www.youtube.com/watch?v=5NqRrONH5KY
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Samo bih cestitao momcima..vise se nije moglo..:clap

I ovo je jednom moralo da se desi,jedino sto okolnosti u kojima se desilo i nacin na koji se desilo, ostvljaju gorak ukus..

Nije KKP nastao za dve godine, na silu, vec su ga gradile generacije, godinama, pa nece ni propasti posled jednog poraza..

Glava gore!:napred Partizan:pfc:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Šta god da bude i kako god da se završi, ostajemo uz Partizan.
Ne damo klub, ime, grb, istoriju i sve one koji su krvarili za KKP u najtežim trenucima.
Svaka čast momci, redefinisali ste pojam "Don Kihot" i časno se borili do kraja.
Ponosam sam što sam imao privilegiju da budem dio svega ovoga. Iako bi nam svima bilo draže da se sada smijemo, nikako ne umanjuje značaj onoga što ste uradili. Hvala vam na svemu.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
када сам преживео ону Трифуновићеву тројку са пола терена,преживећу и ово.

са тобом и у бетон лигу :napred Partizan
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Давно је то било, не сећам се тачно када, играо је ФМП финале плеј-офа, да ли против нас, или против КК Црвена з. (1945.-2011.), а у оној њиховој хали у Железнику је био окачен транспарент: "ми сељаци, бићемо прваци". Ето, дуго су чекали, али и дочекали. Није ни било реално да са толиком ловом улупаном у њихов пројекат не буду шампиони.

Идемо даље, много поука може да се извуче из ове сезоне, које ће бити корисне да се већ 2016. ствари врате тамо где им је и место. :napred Partizan
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Poraz koji ne boli od stida i sramote vec poraz koji boli od ponosa!

Mnogi od vas su sve napisali i opisali a ja zelim samo jedno...DV trener, Sasa Pavlovic kapiten!

Hvala ti crno bela ljubavi.

Imao sam srecu da sam poceo pratiti sport( kosarku) od trenutka kad smo poceli dominaciju i do dan danas ovo je prvi "neuspeh", pa ko je to imao vise srece od mene na ovome svetu?

Sada zbiti redove i napraviti pravi potez, mora biti promena ali promena sa Duletom. Sve promene bez njega nam nece dobro doneti!
Ljudi trebaju da shvate da nama u ovoj situaciji trbaju ljudi kao Maki, Sasa i ostali igraci koji su od KKP dobili nesto a to nesto su dobili najvise zaslugom DV...drugo, boljeg trenera za mlade igrace nema. Pa DV je odabrao Vanju da zavrsava poslednji sut na drugoj utakmici.
Pouzdano znam za malog Glisica da je imao odlicne ponude za inostranstvo ali da je ostao zbog Duleta.

Digni se Institucijo ponovo, ugasila si jedan klub koji je trajao 60 godina, ugasices i ovaj kurton od kluba!

:napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a805051/Sport/Kosarka/Milica-Dabovic-o-Partizanu.html

Колико болесних коментара :pop
Милице :respect:clap
Нешто ми се чини да лимени цигани и нису баш претјерано задовољни и срећни и поред освојена три трофеја, а чини ми се да смо ми разлог томе.
Вјероватно су очекивали да ћемо у њиховом маниру да јебемо играчима матер, да тражимо да поскидају дресове, да тјерамо Дулета назад у ЦГ, да играче шаљемо у три лпм.
Али ништа од тога не могу ни да прочитају ни да виде било гдје, и њихова срећа дефинитивно не може да буде потпуна.
Они би мијењали сва три трофеја и учешће у ЕЛ само кад би Гробари и навијачи Партизана масовно тјерали Дулета из Партизана.
Стварно ми је жао, али НИСМО ИСТИ и никада нећемо бити :D:
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Čestitke i veliko hvala Duletu i momcima na borbi, kroz šta smo sve prošli ove sezone nije zapamćeno u istoriji sporta ali nismo se predali borili smo se koliko smo mogli tako da nemamo za čim da žalimo.

Posebno moram da spomenem Gagija, Mačvana, Pavlovića i Tepića. Mogli su da lade jaja negde za 5 puta veće pare i da ih boli patka za sve ali su izabrali da se bore i krvare za Partizan to ne sme nikad da se zaboravi. :respect

Na zemaljskoj kugli ne postoji klub koji mora da se bori protiv celog državnog aparata i režima. Mafijaški projekat iz železnika na čelu sa ćokijem legendom krezube srbije, istrošenim tamponom mire marković i profesionalnim lizačem čmarova svakog režima(jedini razlog zašto nije u zatvoru) koji koristi račun državnog trezora po potrebi. Obećao im je bolji život sada verujem da će rts da ispoštuje i da krene da reprizira.

Prica je jasna, nekome ne daj Boze zena strada u saobracajnoj nezgodi, ne umre, ali padne u komu. Zvacemo je Petra Petric. Muz ocajan. Svidja se komsinici. Komsinica se zove Mira Miric. Elem, vegetacija zene traje neko vreme, nema naznake o oporavku. Komsinica koja trza na ucveljanog muza promeni ime u Petra Petrovic i useli se kod ucveljanog muza, zivi sa njim, ponasa se kao njegova zena. Medjutim ona jebeno i dalje nije njegova zena, koja lezi u komi!!! Tacka!

Jasno je ko je Petra, ko je Mira, ko je muz u nasoj prici! Plastican prikaz za goste sa manjim IQ.

Bili su bolji.

Nared Partizan, bravo momci.
:clap
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ljubav je naša sve jača i jača i ona raste iz dana u dan...

Ljudi, za sve vas :respect :respect

Kako smo VELIKI u porazu. Setimo se kakvi su oni bili prošle godine. Neverovatna je njihova bolest i frustracija, varanje samog sebe, veštačko slavlje i celokupna atmosfera iako taj tim sa NJIHOVOM zvezdom ima dodirnih tačaka koliko i naš Partizan sa Partizanom iz Vitojevaca...

Da li ste svesni kako će nam slatka biti naredna titula??
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Cestitke momcima na trudu i zalaganju, iako sam se potajno nadao da cemo skuplje prodati kozu ali jbg nije vise ni moglo(ziceri, slobodna bacanja) ...
Nekako mi je najzalije sto ovakvi momci idu iz kluba bez trofeja i sto ce ova genercija sa gagijem makijem i saletom biti upisana kao jedna od losijih u istoriji.

Volio bi da se sledece sezone okrenemo samo igri i sistemu koji nam je godina donosio igrace i trofeje, da dule bude na klupi pa makar bio samo i savjetnik...

Sto je vec neko napisao vujasinovic je pokaza da se sve moze kad se hoce, trebaju nam mladji, sposobniji ljudi u upravi ali ne samo u upravi vec i u strucnom stabu(pomocni kondicioni)...
Da uz par nasih mladih igraca i stranih prospekata uz kojeg povratnika opet napravimo respektabilan tim.

Da li se zna ostaje li milutinov?
Da li je ovo zadnja godina isplate famoznog poreza?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Milice, svaka cast. Treba imati hrabrosti za onakvu stvar.

Inace, sad nesto razmisljam. Pa njima su trebali najveci ratni profiteri iz TRI drzave da nas sruse, i to su opet jedva uradili.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Hvala Duletu i momcima za borbu, čast je i privilegija, biti Partizanovac. Kao što je Oplenac rekao, hvala, ćale, što si me naučio da volim crno-bele, tako i ja učim svoju decu.
Ovi limenkari neka se istutnje godinu-dve, posle će ionako krenuti stopama, vet vaterpolista.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Veliko HVALA momcima, Duletu i celom stručnom štabu !! Ponosan !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top