Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Milice, svaka cast. Treba imati hrabrosti za onakvu stvar.

Inace, sad nesto razmisljam. Pa njima su trebali najveci ratni profiteri iz TRI drzave da nas sruse, i to su opet jedva uradili.

''....mi smo večni, vaše kraljevine prolaze.''

Realno, osećaj je kao da nas je dobila Cedevita, što po više osnova, i nije daleko od istine :D
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Нема места дефетизму и туговању... Знамо сви против какве булументе и хорде људског гноја се борио КК Партизан претходних сезона... Одолевали су црно-бели колико су могли и свака им част!

Најбитније је да су наши момци у овој финалној серији одиграли мушки и поштено и да су дали све од себе против преименоване ФМП фуксе... то је оно што се од њих очекује и хвала им на томе!

Предстоји нам неизвесна борба на путу да се уздигнемо и сачувамо кичму, коју покушавају да нам оглођу они који су без ње одавно остали. Против себе имамо читав гурбетско-пичкоусти систем и нуспојаву његове болештине - отровну змијетину из предграђа, али верујем у то да се нећемо предати, никада..., а можда ни тада.

Дакле, не треба ићи линијом мањег отпора, ни по коју цену, то је пут за јајаре и пантљичаре. Треба спречити сваки покушај инфекције да уђе у ККП, јер ако се то деси - постаћемо безлична маса нафилована атрофираним ГМО садржајем. Треба сачувати и образ и кичму... и све оне здраве виталне органе и функције, без којих бисмо били њима слични. Наш Партизан је институција у сваком смислу и јако је важно да нам се ни дух, ни морал, а ни естетика не упрљају у фекалној баруштини из које су исклијали они који нас вуку у то своје природно станиште.

И хоћемо и морамо да се рвемо са њима, па макар опет изгубили, али наша кућа и даље треба да остане на сувом и на чистом..., па и када изгубимо, ми смо и даље ту - на своме, а они ће се, наравно, вратити у своју фекалну баруштину, тамо ће славити "витешке" победе и уживати у свом смраду и глибу...

Институцијом против проституције, увек и свуда!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Gledam malopre sa mojim sinom video postavljen od naseg Grobara(nisam video ime da ne lupam sad al alal vera i nek me izvini)o svim ciganskim nepravdama,pljuvanja,drmanja koseva,ppaparata,milion malih i jos toliko velikih provokacija,otimanju pehara,i pita mene mali Matej(tako se zove 7 god. ima),Tata pa ako su ovoliko zli kako mogu da na kraju pobede , nisi li me ti ucio da oni sto igraju fer i viteski na kraju su najbolji.Stvarno nisam mogao da mu odgovorim ko sto se odgovara detetu,mogao sam samo da psujem ali.....

I zato mi nekako jos mucnije pada ova vestacka dominacija vestackog kluba.Ja cu nekako i da objasnim klincu da je ovo sve na silu siledzisko , da na kraju stvarno postena i viteska borba pobedzuje,ali ima ljudi i dece koji ce u ovom videti model da ako imas jak grb i ako igras prljavo mozes daleko stici a to je vrlo opasna i zajebana psihologija.

NO PASSARAN,nedamo se pasjim sinovima,ucimo decu da je red,rad i postenje ono sto krasi Coveka.

Coki legendo popusi ga,papane,dzaba ti sve.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
ZAVET
Istoriju našu su pisali u bolu i u slavi ponosni
Kad teško bilo je bili su tu, ginuli za našu zastavu
Huk sa Juga sada čuje se, nove pobede najavljuje
Kad nikog nema kada grmi seva
Vojska na Jugu stoji i peva
Jedina svetlost na kraju tunela
Ta boja crna, ta boja bela

Naša borba nikad ne prestaje
Da svet se ruši sunce da nestaje
Zastava uvek viori se
Nošena snagom s verom u pobede
Očevima našim zavet je dat
Za crno-bele srcem hrabro u rat
Do zadnjeg trena zadnjeg otkucaja
Najveća ljubav večno nas spaja
I naše sene lebde iznad Hrama
Zbog Partizana, zbog Partizana

Decenije borbe preživeli
Smisao našeg postanka si ti
Bolja vremena smo čekali
Uz čvrstu veru snove sanjali
Partizane znaj da volim te
I život svoj bi dao, dajem sve
Mnoštvo bora rana ožiljaka
Moja je ljubav iskrena jaka
U srcu jedna ljubav uklesana
Zbog Partizana, zbog Partizana
Jedina svetlost na kraju tunela,
Ta boja crna, ta boja bela
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ako ne postanes
Novi prvak ti
Grobari ce zaliti
Oprosticemo ti

Jer ipak
Znamo svi
Da najbolji si tim
I nikad necemo te napustiti

Nismo panterima dali slagvort za njihovo kompletno slavlje.
Jer bolesnici puni frustracija ne mogu da proslave titulu na valjan nacin,ocekivala stoka da ce mo da napravimo nesto u njihovom stilu.
Uostalom ko ih jebe
Objasnili smo sta znaci rec DOSTOJANSTVO
Od igraca,preko trenara,navijaca pa i nas na ovom forumu

Oooo Partizane Volimo te
Srcem svim....
:ziveli
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Sezona 2014/2015 je vec pluskvanperfekat, nadam se da tako i u klubu razmisljaju. Gotovo svi smo prosle godine prizeljkivali reset ali do njega nije doslo, da li ce nova sezona doneti nove improvizacije ili ce se zaista stisnuti to dugme za reset videcemo. Ono sto je sigurno je da KK Partizan svoju trenutnu situaciju ne moze drasticno popraviti na bolje iz prostog razloga sto predstoji period neizvesnosti mozda cak i period blage hibernacije a jedina stvar koja je izvesna je da para ni u kom slucaju biti nece.

Bez obzira sto navijaci tj. mi simpatizeri ne odlucujemo o sudbini kluba niti donosimo odluke od znacaja jako bitna stvar je da 95% nas misli i razmislja na isti nacin, jedini nacin koji je ispravan. Znamo da je novac ipak bitna ako ne i najbitnija karika i svesni smo da i pre nego sto je sezona pocela imamo svoje limite i da ih ni u kom slucaju ne mozemo prebaciti. Ne zudimo za instant uspehom niti prizeljkujemo igrace koje ne mozemo da priustimo, ne postavljamo nerealne ciljeve i ne predstavlja nam problem ako i naredna godina bude jednako susna kao i ova zarad svetlije buducnosti.

Da bi bili posteni prema sebi i da bi svako od nas mogao da kaze da je pomogao koliko je mogao i da smo uz sve tekoce dali maksimum moramo prekinuti izuzetno glupu tradiciju da djoka kupuje sezonsku kartu po ceni od x dinara a pera po ceni od 2x dinara. Imamo butik koje bez obzira na svoje nedostatke ipak generise po koju paru koja je zanemarljiva ali ipak postoji. Predstoji nam akcija koje ce mozda imati svoje mane ali ce sigurno biti iskrena i postena.

Hvala Gagiju, Macvanu i Tepicu neka zabodu dobre ugovore i neka ih sreca prati. Ako je moguce uzeti za Murica koji dinar i njemu se zahvaliti i pozeleti mu puno srece.

Ako Milutinov ne ide necemo na visokim pozicijama poceti bas od nule ali cime ga zadrzati veze nemam.
Sasa verovatno nece preci u drugi klub a da li ce ostati kao mentor klincima ili konacno krece pecanje na duze staze ko zna...

Vanja, Andreja, Mihajlo, Boki, Grk, i Glisic imaju celu leto da rade individualno. Oni ce narednih godina biti nasi miljenici a ako se setimo da su mnogi i Gagija zvali budalom...

Djumari i Bezbradici se zahvaliti i ponuditi im posao bodigarda :D

Naravno ove sve pod pretpostavkom da Dule ostaje na kormilu.

I da, ono sranje od EC nadam se necemo igrati jer nismo toliko bogati da mozemo da priustimo putesestvije po vukojebinama istocne Evrope.
 

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
.

Da li je ovo zadnja godina isplate famoznog poreza?
Требало би да јесте. Била је пре неки дан вест око тренутног стања пореских дуговања фирми, и спортских клубова, и колико се сећам наш КК има мање од 200к евра пореских обавеза. Ако узмемо у обзир да је пре две године дуг био милионски и да нам камата наравно није опроштена то онда значи да смо ми велику већину пореза исплатили и да ће за пар месеци порез бити до краја регулисан. Наравно, могуће да ја то нисам добро протумачио тако да ако неко има другачије информације слободно нека исправи.

Milice, svaka cast. Treba imati hrabrosti za onakvu stvar.

Inace, sad nesto razmisljam. Pa njima su trebali najveci ratni profiteri iz TRI drzave da nas sruse, i to su opet jedva uradili.
Не само то. Више од деценије они покушавају да нас сруше и током тог периода сигурно је преко 50 милиона евра потрошено на тај пројекат. Раније у Звезду а последњих пар година у екипу из Железника. Да не идемо даље у прошлост, сетимо се само прве Дулетове сезоне након повратка и њихове центарске линије. Браун, Катић, и Самарџијски, само та 3 играча су их коштала као више од пола нашег тима. Свих тих година нису успевали али ето, једном је ваљда морало да се деси. А приде и то нису остварили искључиво пумпањем пара код њих него и вишегодишњим урушавањем нашег клуба од стране државног врха.


Што се тиче нас, веома сам поносан на Дулета и момке како су радили и играли током читаве сезоне. Било је доста добрих мечева, доста великих победа, било је и пораза који су могли да буду избегнути (Задар, рецимо и ПГ) али све у свему боље није могло. Кад се узме у обзир беспарица, БАТ на почетку сезоне, силне повреде, довођење играча у ходу, критеријум суђења током већине мечева против лимених, па што не поменути и две одлуке које су директно одлучиле последње две утакмице (непризнат чист кош Мачвана на другој и признат нерегуларан кош Цирбеса на трећој), боље стварно није могло. Борили смо се храбро и ни у једном тренутку се нисмо предали. Драго ми је и што смо остали онако достојанствени и у поразу. Наши играчи нису изазивали тучу, прекид, нису ишли на то да повреде неког њиховог, навијачи нису гађали бакљама њихове играче, просто речено показали смо да нисмо као они! Показали смо да смо велики и у победи и у поразу!

Посебна прича је и достојанственост у коментарима овде на форуму и генерално међу навијачима Партизана. То је прави дух. Без кукњаве и свега што су многи очекивали да ће се десити када једном након силних година останемо без титуле. Максимална подршка за Дулета и играче. Апсолутно су је заслужили. Шта ће се догодити даље, видећемо. Најбитније је одржати клуб и не пристајати да будемо икебана. Свежа крв у управи је вероватно потребна али никако да то буду СНС послушници као у управи ФК, и наравно кључ свега је останак Дулета на клупи (ако он то жели). С вером у боље дане! :napred Partizan
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Borili smo se do samog kraja, mozda je ova serija mogla da bude i neizvesnija da smo bili kompletni, da u drugoj utakmici Macvanu ne ponistavaju cist kos dok u trecoj onom smradu priznaju kos posle snimka gde se jasno vidi da nije izbacio na vreme loptu... sta bi bilo kad bi bilo ne vredi sada lupati glavu. O ovima preko puta sto su prodali ime i grb , gde je upumpano ko zna koliko para , gde je sve ucinjeno samo da se Partizan skine sa trona ne vredi pricati. Uspeli su da prekinu nasu dominaciju , mada ne verujem da su preterano srecni jer im je jasno za koga navijaju, cak sta vise siguran sam da ih boli sto smo ovako dostojanstveno prihvatili poraz, ocekivala su govna nesto drugo. Sve ste vec ispisali pa da se ne ponavljam bezveze.

Hvala Duletu i igracima sto su se borili cele sezone u ovim nenormalnim uslovima, hvala ti Partizane sto postojis !
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Prespavao sam noc i ne zanima me sta je bilo juce.

VOLIM TE PARTIZANE!!!!:respect
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.868
Локација
Beograd
Ali, koliko god se upinjali da sebe uvere da nas je pobedila zvezda a ne fmp, kad shvate na kraju pa i priznaju istinu, e, onda sledi: bolje i za fmp, bar je srBski a ne hrvatski klub... Tu već pogubim zivce i, da ne bih rođenog brata i najboljeg druga oterala u tri pizde materine, izađem iz diskusije... Neka oni zive u svojoj iluziji a nas ostave da bivstvujemo sa nasim PARTIZANOM, kakav god da je, mi rezervni klub nemamo... Bar ne ja...
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Svaka cast Duletu i momcima na velikoj borbi, a svaka cast vala i svima koji su ispisali nekoliko prethodnih stranica ovog foruma koje su pravo olicenje svega onoga sto mi stariji pamtimo jos od onih 1-6 protiv Hajduka!

Pao je 14-i kilometar ali Kadinjaca ama bas NIKAD !
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Некад су Кадињачу опседале Швабе
Данас хртови и кривоусте барабе
Одоше војске, дођоше фукаре
Пудлица, премијер и државне паре.
Пао је четрнаести километар
Али је љубав сада још јача
Залуд у лажној черги пале тол'ке бакље
Када још увек штрчи Кадињача!
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Volim te najvise na svetu , cedevita je bolela , ovo boli jos vise, ali mi i dalje imamo za koga da navijamo...

Samo da iskazem zadovoljstvo sto za nasu instituciju ne igraju kreature kao sto su gamad lazic,blazic i iskrivljeni govnar kalinic...

Podrska nasem generalu Duletu , PSD odlazi..
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ne mogu da pisem na temama sport u Srbiji...pa cisto da prenesem zapazanja od mnogih da je dzenkins vredjao Macvana tako sto mu je govedo kalinic saptao na uvo sta da peva...Neka dodje do selektora ovo.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Evo i snimka ovih romuljaga sto je napisao kolega iznad


http://www.mozzartsport.com/vesti/neukusno-dzenkins-vredjao-macvana-video/108638
:puke

Sto rece kapiten fmp-a gospodski su se ponasali tokom cele sezone na terenu i van njega, koji kompleksi, sto neko rece ne umeju ni da proslave nesto a da ne spominju nas ili nase igrace :puke

Najdraze bi mi bilo da Sale samo precrta ime ovog stvora na spisku.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
зубато говедо пева,а остали играчи га подржавају.
треба истаћи и блажичево навијање (песму коју је повео).
могу мислити шта би се десило да су наши играчи овако нешто урадили.
сетите се Салета Станојевића и песме после добијеног дербија,какви су напади били на њега.
а то се десило у свлачионици,иза затворених врата,на месту којем јавност не би смела имати приступ,а ови лимени волови певају пред свима и ником ништа.
а после се чуде што их гађају.
навијачи Партизана вам ово неће заборавити,пасији синови
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ajde sada, sto tako ? ipak je on nas cenjeni reprezentativac . umesto da ga gadjamo cvecem i da mu se divimo mi bacamo stolice i kunemo dobrog decka..

sere mi se od "ldp grobara.."

edit: ovo je vise za temu srpska kosarka pa moze da se i prebaci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top